10825

Люди, робота і професія. Друзі. для учнів 11-х класів

Конспект урока

Иностранные языки, филология и лингвистика

УРОК 9 Тема: Люди робота і професія. Підтема: Друзі Мета: Проаналізувати та обговорити результати діагностичного тесту. Формувати в учнів уміння висловлювати свою думку за темою уроку адекватно реагувати в ситуації спілкування. Практикувати учнів у вживанні видоча

Украинкский

2013-04-02

53.5 KB

4 чел.

УРОК 9

Тема: Люди, робота і професія.

Підтема:  Друзі

Мета: Проаналізувати та обговорити результати діагностичного тесту. Формувати в учнів уміння висловлювати свою думку за темою уроку, адекватно реагувати в ситуації спілкування. Практикувати учнів у вживанні видочасових форм дієслова.

Обладнання: підручник, таблиця видочасових форм дієслова в дійсному стані (НО1).

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Aim 1. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: І know that you are eager to learn how you have done the test. I am sure you 1 written your comments on the proverb "A Friend in need is a Friend Indeed". Wej going to discuss the results of the test and to speak about friends of yours. But і let us have a warm-up.

Pronunciation drill 2. Повторення правил читання буквосполучень ее, еа.

1) Tongue-twister. Відпрацювати звук [І:] у скоромовці.

A sailor went to sea to see what he could see. And all he could see was sea, sea, sea.

2) Reading. Читання та переказ жартів із буквосполученнями ее, еа. Виконати впр. 56, 58 (стор. 18, 19).

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Analysing the 1. Ознайомлення учнів із результатами діагностичного тестування.

Провести аналіз якості виконання тестових завдань.

2. Обговорення теми уроку "Друзі".

  1.  Check on homework. Читання учнями своїх коментарів до прислів'я "A Friend in Need Is a Friend Indeed", які вони приготували вдома.
  2.  Pairwork. Організація парної роботи.

Учні читають діалоги впр. 59 (стор. 19) про друзів та використовують їх як і для складання власних діалогів.

  1.  Speaking. Розповіді учнів про своїх друзів за планом.

Plan

Your friend's name.

Some facts about him (her).

Features of his (her) character.

What makes you friends.

Grammar Review 3. Тренування учнів у диференціюванні та вживанні видочасових форм' Indefinite", "Present Continuous", "Present Perfect".

1) Discussing grammar. Повторення правил утворення видочасових форм за таблицею.

Таблиця часових форм дієслова в англійській мові

ліібний стан 

Indefinite

Continuous

Perfect

Present 

I write letters every day. Я пишу листи щодня. 

І am writing a letter now. Я зараз пишу листа. 

І have written a letter. Я написав листа. 

Past 

І Wrote a letter yesterday. Я писав (написав) листа вчора. 

І was writing a letter at five o'clock. Я писав листа о п'ятій годині. 

І had written the letter by five o'clock. Я (вже) написав листа до п'ятої години. 

Future 

І shall write a letter tomorrow. Я буду писати (напишу) листа завтра. 

2) Language work. Виконання вправ на диференціацію видочасових форм дієслів.

а) Т: Which tense-form would you use in the sentences: Куди йдемо ми з П'ятачком — великий-великий секрет, (are going — Present Continuous). Хто ходить у гості зранку — той вчиняє мудро, (goes — Present Indefinite). Я прийшов до тебе з привітом, щоб розповісти, що сонце встало... (have come — Present Perfect).

б) Закріплення структур "Present Indefinite", "Present Continuous", "Present Perfect". Виконати впр. 60, стор. 20.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Виконати впр. 61 (стор. 20), вибрати та записати назви трьох-п'яти професій.

Sumarizing 2. Підбиття підсумків уроку.

Т: What do wfe usually do at our English lessons? (We read, speak, write, discuss different things).

What have we done at the lesson today? (We have talked about our friends, read jokes, done exercises, reviewed our grammar).

Do you know what we are going to do at our next lesson? We are going to speak about occupations, professions, trades. And I am asking you to write down the names of 3-5 professions. It won't be difficult, will it. I also want you to do ex. 60, p. 20 on the grammar material we have reviewed today.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

61305. АРИФМЕТИЧЕСКИЕ ДЕЙСТВИЯ С МНОГОЗНАЧНЫМИ ЧИСЛАМИ. ЗАКРЕПЛЕНИЕ 2.03 MB
  Цель урока: Отработка вычислительных навыков Задачи урока: Образовательные: Совершенствовать умения детей выполнять действия с многозначными числами устные и письменные приёмы вычислений...
61306. Гражданская вйна 23.48 KB
  План урока: Причины и особенности гражданской войны в России. Временные рамки гражданской войны. Объясните логическую цепочку Потерянная территория с плодородными землями и развитой промышленностью промышленностью...