10846

Святкування Нового року та Різдва

Конспект урока

Иностранные языки, филология и лингвистика

Планконспект уроку з англійської мови для учнів 11х класів Тема: КУЛЬТУРА. ДОЗВІЛЛЯ Підтема: Святкування Нового року та Різдва. Мета: Вчити учнів активно використовувати недавно вивчений матеріал працюючи в групі у парах індивідуально. Обладнання: підручник ка...

Украинкский

2013-04-02

41 KB

4 чел.

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 11-х класів

Тема: КУЛЬТУРА. ДОЗВІЛЛЯ

Підтема: Святкування Нового року та Різдва.

Мета: Вчити учнів активно використовувати недавно вивчений матеріал, працюючи в групі, у парах, індивідуально.

Обладнання: підручник, картки для роботи в групах (HO,), "People and Behaviour" (HO2).

ХІД УРОКУ

I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Christmas and the New Year come close together. They are only a week apart. When people speak about the holidays in winter they mean both Christmas and the New Year. Today we are going to discuss the best ways of celebrating these holidays, but first let us listen to your stories about the New Year in Britain and Ukraine.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Контроль домашнього завдання.

  1.  Discussing the plan. Обговорення плану тексту впр. 4 (стор. 57).
  2.  Reproduction. Усні повідомлення учнів.
  3.  Pair works. Вправи на закріплення матеріалу. Робота в парах по інсценуванню
    діалогів. Виконати впр. 8 (стор. 58).

2. Робота учнів у групах по обговоренню теми уроку.

1) Group work. Практикування учнів у спілкуванні. Робота учнів у групах по підготовці висловлювань, інсценуванню жартів. Перевірка виконання завдань.

Т: You know the proverb "Tastes differ", don't you? Speaking about celebrating the New Year and Christmas one can choose different ways. Which one is the best? We'll see but first let's practise using the pronoun "one (ones)" to avoid the repetition of the preceding noun.

2) Language work. Виконати впр. 10 (стор. 59).

T: Now you will break into three teams. Think which one you will join.

Team A think it is better to have a quiet family holiday.

Team В prefer celebrating at somebody's place without parents.

Team C choose to go to a disco, cafe or a club.

Have you decided which team to join?

Fine. Your task is to give your ideas proving that yours is the best way to celebrate the

New Year and Christmas. There will be one more task. You know that telling jokes and anecdotes is popular when people meet to celebrate a holiday.

Team A will retell jokes of ex. 3, p. 56.

Team В will do ex. 9, p. 58 and Team C will take up ex. 21, p. 62.

Start working in your teams. Here's some help (HO1).

Team A: а traditional way, the nearest and dearest people, to be ease, to quit when you feel like it, etc.

Team B: to be among your peers, to prepare everything yourselves, to play loud music, noisy games, to take responsibility, etc.

Team C: specialists take care of everything: food, music, decorations; you meet different people, make friends, no cleaning and washing up, etc.

Grammar Review 3. Повторення граматичного матеріалу «Прикметник».

1) Practising adjectives. Тренувальна вправа.

T: It is important to behave in a company. We are going to speak now about "People and Behaviour".

Choose the most suitable word or phrase in each sentence.

people and behaviour

  1.  Please don't push. It's very bad-tempered/rude/ unsympathetic
  2.  Jack hates spending money. He's rather frank/greedy/mean.
  3.  Our teacher is very proud/strict/tolerant and won't let us talk in class.
  4.  Helen never does her homework. She is rather gentle/lazy/reliable.
  5.  I didn't talk to anyone at the party because I felt ambitious/lonely/shy.
  6.  When Harry saw his girlfriend dancing with Paul he felt jealous/selfish/sentimental.
  7.  I don't like people who are noisy and aggressive/courageous/sociable
  8.  Thank you for bringing us a present. It was very adorable /grateful/thought; of you.

Key. a) rude; b) greedy: c) strict; d) lazy; e) shy; f) jealous; g) aggressive; h) thoughtful.

T: What part of speech are all your chosen words? (They are adjectives).

  1.  Discussing grammar. Обговорення правил з граматичного довідника.
    Читання § 6 (стор. 137-139) про ступені порівняння прикметників.
  2.  Language work. Виконання впр. 11 (стор. 59).

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Розповісти про вечірку.

Виконати завдання 9 тексту для домашнього читання (стор. 120, 121) "The Time Machine", частина VI.

Summarizing  2. Підбиття підсумків уроку.

T: At home you are to develop the following situation: A friend of yours missed the New Year or Christmas party. Tell him (her) about it. Begin your story with expressing regret, e.g. It's a pity you couldn't come...


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

37781. Организация радиомониторинга объекта защиты 962.5 KB
  Для выполнения этих работ необходимо предварительно ознакомиться с основными сведениями по построению закладных устройств Распределению частот согласно международному регистру радиосвязи Распределению частот связи в диапазонах ОВЧ и УВЧ для Москвы и Таблицей “Распределение частот между радиослужбами Российской Федерации в диапазоне частот от 3 кГц до 400 ГГц†а также рекомендациями по выделению полос частот для новых видов и систем связи для сетей беспроводного доступа бесшнуровых телефонных аппаратов для сетей сухопутной...
37782. Ознайомлення з інструментальним середовищем програмування Delphi. Робота з простими візуальними об’єктами 1.5 MB
  Розробити проект, в якому на формі розмістити необхідні компоненти для введення координат вершин трикутника (TEdit, TLabel). Для виконання обчислень і завершення роботи програми використати компоненти TButton. Для вибору необхідного варіанту обчислень застосувати компонент RadioButton або TCheckBox. Результати обчислень виводити в компонент TLabel
37786. Двозв’язні списки 315.92 KB
  Мета: навчитися програмувати з використанням вказівників та динамічних змінних, створювати та опрацьовувати двозвязні списки...
37787. Робота з текстовими документами в редакторі word 182.5 KB
  Завдання згідно з викладачем: Без форматування: Взуття має такі характеристики: марка тобто виробник код або шифр колір модельназва моделі розмір тип взуття черевики босоніжки чоботи тощо. Матеріал а також взуття належить до різних колекцій які можна розділити на 2 групи: сезонні колекції весналіто 2011 осіньзима 2010; спеціальні колекції Монархеліт Intertopsport тощо Взуття також можна класифікувати за цільовою аудиторією для немовлят для дітей від. В магазин поступає взуття і фіксується на складі...
37788. ИССЛЕДОВАНИЕ ПЕРЕДАТЧИКА АППАРАТУРЫ ИКМ-30 5.22 MB
  В состав передатчика входят следующие основные узлы: индивидуальное оборудование каналов нелинейное кодирующее устройство схема формирования линейного сигнала генераторное оборудование. Снятие осциллограмм в характерных точках передатчика В качестве испытательного сигнала используется пилообразное напряжение Uн= 1 В. Просмотреть общий вид АИМ сигнала и зарисовать его согласуя с масштабом испытательного сигнала. Запрещается подавать на вход дискретизатора КИО и КИ 16; просмотреть на осциллографе и зарисовать общий вид цифрового сигнала...
37789. Суммирующий счетчик со сквозным переносом на основе JK-триггера 108.28 KB
  Задание: Спроектировать схему суммирующего счетчика со сквозным переносом на основе JKтриггера и проверить правильность работы с помощью анализа переходных процесов. Схема: Анализ переходных процессов: Вывод: Изучил работу схему суммирующего счетчика со сквозным переносом на основе JKтриггера.