10847

Спорт в житті суспільства

Конспект урока

Иностранные языки, филология и лингвистика

Планконспект уроку з англійської мови для учнів 11х класів Тема: Люди. Життя суспільства. Підтема: Спорт. Мета: Розвивати вміння вживати активну лексику за темою в діалогічному та монологічниму мовленні. Тренувати учнів у вживанні прийменників. Обладнання: підручни...

Украинкский

2013-04-02

60.5 KB

1 чел.

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 11-х класів

Тема: Люди. Життя суспільства.

Підтема: Спорт.

Мета: Розвивати вміння вживати активну лексику за темою в діалогічному та монологічниму мовленні. Тренувати учнів у вживанні прийменників.

Обладнання: підручник, текст "Cheerleaders", "A Puzzle"

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Aim   1. Повідомлення теми та мети уроку.

T: We are to discuss sports today. Are you interested in the topic? Why?

Warm-up 2. Мовна розминка. T: I have a very strange letter from a boy. Now I want you to listen to the letter and then discuss it.

Dear friends,

Please answer my question: why do we need sport?

I, for example, have never done morning exercises. I have neither bathed nor skied, but I am healthy. Other boys and girls do morning exercises and they belong to sports sections. Is it so necessary? People say that sport helps you to become strong, but it is difficult for me to believe this.

Yours Oleg

Now students, do you think the boy is right? Let's have a discussion. What can you advise Oleg if you don't agree with him? How can sport help people? Give examples from life or books? Going in for sports is interesting and useful. Can you explain why?

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Практикування учнів у діалогічному мовленні.

  1.  Pairwork. Виконати впр. 91 (стор. 80).
  2.  Replication. Практикування учнів у вживанні фраз згоди, незгоди.
    What do you think? Use phrases from the blackboard. На дошці.

That's right.

Yes, sure.

Yes, but.

Yes, of course. Sure. Definitely.

I don't think so. You must be joking.

Now use the phrases.

Football is a very interesting game.

Health is more important than money.

Cricket is an exciting game.

It is boring to take part in the Olympic Games.

To go in for spors is harmful.

They shouldn't allow professional sport, etc.

3) Practising Vocabulary. Активізація вивченої лексики. Виконати впр. 94 (стор. 81).

4) Conversation. Відповіді на запитання впр. 93 (стор. 81). 

2. Практикування учнів у читанні тексту за темою з наступним обговоренням. 

Т: Now you will read the text "Cheerleaders"

1) Skimming. Читання тексту з метою отримання загального уявлення про його зміст. Please don't try to translate the title. You'll understand the meaning of it after you have read two or even one paragraph. Let's see who will be the first to understand it?

(Cheerleaders — група підтримки.)

Cheerleaders

When you go to a college or high school sports event, you see cheerleaders. Cheerleaders are male and female. They dress in the colours of their team. They jump and dance in front of the crowd und shout the name of their team. Their job is to excite the crowd. Everybody makes a lot of noise. They want their team to win the game.

The first cheerleader was a man. In 1898, Johnny Campbell jumped in front of the crowd at the University of Minnesota and shouted for his team. He shouted, "Hoo-rah Minn-e-so-tah!" This was the first organized shout or "yell". For the next 32 years cheerleaders were men only. Women were not cheerleaders until 1930.

Today cheerleaders work in teams. They practice special shouts, dances, and athletic shows. Often the women work separately from the men. But cheerleaders are most exiting when men and women work together. The men throw the women high in the air and catch them. The team members climb on each other's shoulders to make a human pyramid. They yell and dance too. It is like human fireworks. Cheerleaders now have their own contests. Every year local, state and national contests for cheerleaders are held. The best teams make new, faster, and more exciting shows to be the best. And the crowd shouts. They want their cheerleaders to win.

2) Comprehension check.

Т: Answer these questions.

Where do you see cheerleaders?

Who was the first cheerleader?

How do cheerleaders work?

Do you think that cheerleaders are a good idea?

Grammar Review  3. Практикування учнів у вживанні прийменників.

Виконати впр, 95 (стор. 82).

IIІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 
Виконати впр. 96 (стор. 82).

Summarizing 

Т: Let us relax. Find 10 words which can be referred to as competitions. They are hidden across and down champion(ship), contest, win winner, reward, place, national, success, gym, record.

C

Н

А

М

Р

І

О

N

S

Н

I

P

O

С

G

Н

R

Е

W

А

R

D

C

L

N

А

D

W

І

N

G

Т

Е

X

R

A

Т

Н

D

о

R

Н

Y

І

С

W

E

C

Е

Е

N

І

Е

R

М

О

0

D

S

E

S

U

С

с

Е

S

S

N

R

D

R

A

Т

D

Е

А

U

V

P

А

D

F

E

S

D

W

І

N

N

Е

R

L

А

D

C

W


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

57547. План местности 67.5 KB
  Оборудование: ЛОС План местности Абсолютная высота точек. Горизонтали; Компьютер проектор; Компьютерная презентация План местности; Атласы компас; Карточка заданий и контроля Линейка карандаш.
57548. Україна - моя Батьківщина 45.5 KB
  Вступне слово вчителя. Діти що для вас означає слово Батьківщина Від якого слова воно походить Які ще слова синоніми можна використати для передачі змісту цього слова Вітчизна рідний край...
57549. Сфери життєдіяльності: «Я Сам», «Люди» 44 KB
  Пріоритетні напрямки розвитку: пізнавальний мовленнєвий емоційноціннісний Четвертий рік життя Автор Браницька Тетяна Валеріянівна вихователь дошкільного навчального закладу яселсадка комбінованого...
57550. Організація рухової діяльності дітей в природних умовах старша група з використанням оздоровчих технологій 48 KB
  Діти ось погляньте який клубочок потрапив мені у руки. Ой діти клубочок нас перетворив на Зайченят. Естафета парами Перенеси капусту Діти діляться на дві команди і рядниною переносять капусту до корзини.
57551. Як розрізняють добро і зло 55.5 KB
  Мета: визначити що таке добро і зло; пояснити чому люди повинні вибирати між добром і злом як співвідносяться краса і доброта; аналізувати вчинки героїв літературних творів і життєві ситуації...
57552. Що означає бути щасливим? 34.5 KB
  Основні поняття і терміни: щастя індивідуальність характер самооцінка гармонія. Що таке щастя Що таке індивідуальність та характер Як здійснити самооцінку ІІІ. Що таке щастя.
57553. У чому виявляється милосердя? 54.5 KB
  Мета: розкрити поняття милосердя альтруїст егоїст; виховати почуття терпимості до думок та поглядів інших людей навчитися наводити приклади милосердя; навчити дітей розрізняти та аналізувати свої дії та вчинки...
57554. Спорт. Введення ЛО 81.5 KB
  Landschaftlich schönes Land mit vielen bewaldeten Bergen, blauen Seen, malerischen Städten und Dörfern; neutrales Land. (Österreich) Staat der „ewigen Neutralität“, Sitz vieler internationaler Organisationen, „kleiner Gigant“...
57555. Інтегрований урок з курсу «Я і Україна», образотворчого мистецтва, музики «Національний одяг, його особливості» 48.5 KB
  Ознайомити з українським національним одягом його особливостями. Оголошення теми завдань уроку Сьогодні на уроці ми будемо говорити про український одяг його особливості. Розповідь з елементами бесіди про український національний одяг.