12907

Знавці дитячих пісень

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Виховна година для 2 класу Тема: Знавці дитячих пісень. Мета: ознайомити дітей з найвідомішими дитячими композиторами піснями пробудити цікавість до музичного мистецтва розвивати музичний смак дітей виховувати товариськість колективізм. Форма проведення: конк

Украинкский

2013-05-07

15.44 KB

23 чел.

Виховна година для 2 класу

Тема: «Знавці дитячих пісень».

Мета: ознайомити дітей з найвідомішими дитячими композиторами, піснями, пробудити цікавість до музичного мистецтва, розвивати музичний смак дітей, виховувати товариськість, колективізм.

Форма проведення: конкурс.

Зміст заняття

I. Організаційна частина.

1) Привітання.

- Ми раді знову бачить вас!

            Сьогодні незвичайний день,

            Тож гаяти не будем час –

            Вам скажем щиро – «Добрий день!» .

2) Повідомлення теми заняття.

- Діти, сьогодні ми проведемо дуже цікаве заняття – конкурс знавців дитячої пісні. Ви пройдете через декілька раундів і ми визначимо переможця – кращого знавця дитячої пісні в вашому класі.

ІІ. Основна частина.

  1.  А зараз давайте визначимо склад команд. У мене в руках капелюх з нотами різного кольору. Я пронесу його між рядами, ви візьмете тільки 1 ноту.
  2.  Діти, підніміть руки ті, кому дісталися ноти червоного кольору. Сядьте на перший ряд , ви – перша команда. Придумайте назву своєї команди.
  3.   Діти, підніміть руки ті, кому дісталися ноти зеленого кольору. Сядьте на другий ряд , ви – друга команда. Придумайте назву своєї команди.
  4.  Діти, підніміть руки ті, кому дісталися ноти синього кольору. Сядьте на третій ряд , ви – третя команда. Придумайте назву своєї команди.

( Діти оголошують назви команд).

1 конкурс – «Відгадай мелодію».

  1.  Діти, перший наш конкурс -  «Відгадай мелодію». Вам буде програватися мелодія відомої дитячої пісні. Якщо хтось з вас впізнав пісню за мелодією, ви піднімаєте сигнальну картку – ноту. Називаєте пісню лише після того, як я вас викличу. Команді, яка викрикуватиме назву пісні, чи буде кричати під час прослуховування пісні – знімається 1 очко. За кожну правильну відповідь команді нараховується 1 очко. Команда, яка набере найменше очок, виходить з гри, але на неї чекатиме сюрприз. Увага, починаємо!

1 мелодія – «Чунга-Чанга».

2 мелодія – « Человек собаке друг».

3 мелодія – «Частушки Бабок-Ёжек».

4 мелодія – «Улыбка»

5 мелодія – «Танец утят».

6 мелодія – « Пусть всегда будет солнце!»

  1.  Отже, згідно 1 конкурсу, з конкурсу вибуває команда _________ . А тепер – сюрприз! Так, як ви не можете більше приймати участь у конкурсі як учасник, ви можете бути у складі журі. З вашої команди потребується 2 учня, хлопчик і дівчинка, які будуть у складі журі.
  2.  Отже, представляю вам вельмишановне журі: Дугельна Наталія Олександрівна, класний керівник. Косенко Марія, студент-практикант. _______ - учень 2-го класу, ___________ - учень 2-го класу.

2 конкурс – «Сліпе прослуховування»

  1.  Мені відомо, що ви готували пісні, які співатимете. Зараз ви будете їх співати. А тепер прошу уважно послухати умови конкурсу журі. Ви повинні сісти спиною до нашої «сцени». Ви не будете знати ім’я та прізвища того, зто буде співати. Якщо голос того, хто співатиме, вам сподобається, ви повинні підняти сигнальну картку «Я ОБИРАЮ». Кожен член журі може підняти сигнальну картку лиже 2 рази. 3 співака, які отримають найбільше прихильностей журі проходять до наступного туру нашого конкурсу. Починаємо!
  2.  Отже, згідно цього конкурсу, до 3 раунду проходять _____ , _________ , _________ .

3 конкурс – «Пісня за зображенням».

  1.  А зараз – наступний конкурс. Братимуть у ньому участь ті, хто пройшов «Сліпе прослуховування». Вам треба переглянути уривки з відомих дитячих мультфільмів, але … без слів. В запропонованих вам уривках за сценарієм, звучать пісні. Кожному з вас представляється перегляд 3 уривків. У кожного з вас є лише одна підказка – «Допомога глядацького залу». Той, хто назве усі пісні, які співаються в уривку, стане переможцем конкурсу і отримує титул «Кращий знавець дитячих пісень». Увага, починаємо!
  2.  1 мультфільм -

 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

44000. Технико-экономическое обоснование проекта (на примере ООО «ПЕТРО-ВИД») 1.57 MB
  Малый бизнес способствует созданию новых рабочих мест, обеспечивает занятость населения, в итоге уменьшается безработица. Относительно небольшой персонал предприятий малого бизнеса способствует большему сплочению трудового коллектива по сравнению с крупными предприятиями. Это еще более усиливает трудовую мотивацию и положительно сказывается на результатах труда компании.
44001. Редуктор Цилиндрический 1.16 MB
  Определение действительных изгибающих напряжений Проверочный расчет быстроходной ступени. Расчет диаметров колес Расстояние между деталями передач Выбор типа подшипников Конструирование зубчатых колес Проверка валов Определение усилий действующих на вал. Определение реакций и построение эпюр изгибающих моментов Определение моментов в опасных сечениях и проверка подшипника.
44002. Подбор основных элементов проектируемого здания 4.46 MB
  Основным направлением развития массового жилищного строительства является сборное, панельное домостроение. Однако более 35% объемов жилищного строительства осуществляется еще недостаточно индустриальными методами. Поэтому индустриальные методы монолитного домостроения рассматриваются как резерв повышения общего уровня дальнейшей индустриализации
44003. Розробка установки для зварювання прямолінійних швів товстостінної обичайки неплавким електродом у середовищі інертного газу 367 KB
  До того у зв’язку із значною вартістю і істотними складнощами робіт по виправленню дефектів швів особливо важливим є питання вибору оптимальних параметрів процесу зварювання і їх підтримки впродовж усього технологічного циклу. Слід зазначити що розширення технологічних можливостей і підвищення продуктивності дугового зварювання неплавким електродом також є вельми важливим. Спрощення технології складання деталей під зварювання зниження кутових деформацій звуження зони термічного впливу сприяють більш широкому застосуванню технологій...
44005. Вибір відповідників перекладу текстів науково-навчального жанру та визначення ступеня їх відповідності 287 KB
  У зв’язку з цим стало зрозумілим що основні труднощі перекладу і весь характер перекладацького процесу зумовлюються розбіжностями в структурах і правилах функціонування мов що беруть участь у цьому процесі. Розвитку лінгвістичної теорії перекладу сприяло і те що дослідження перекладацького процесу дало важливі результати для рішення багатьох інших мовознавчих проблем. Рецкер висловив переконання що вибір перекладачем того чи іншого варіанта перекладу часто аж ніяк не є довільним а є закономірним і визначається співвідношенням одиниць...
44006. Розрахунок верстату з ЧПУ 188 KB
  На базі верстатів з ЧПУ та обробляючих центрів буде створюватися гнучкий виробничий модуль який вимагає обмеженого втручання обслуговуючого персоналу який складається з верстата контрольновимірювального пристрою завантажувальнорозвантажувального пристрою автоматичного маніпулятора накопичувача для заготівок та оброблених деталей пристроїв управління та автоматизованого підтримування робочого процесу. Вже зараз при переході від верстатів з ручним управлінням к верстатам з ЧПУ продуктивність праці значно підвищується в результаті...
44007. Учёт и аудит расчётов с поставщиками и подрядчиками в коммерческой организации 999.5 KB
  Контроль за состоянием расчетов приводит к сокращению дебиторской и кредиторской задолженности ускорению оборачиваемости оборотных средств что влияет на финансовое состояние предприятия. Рассмотреть методику отражения хозяйственных операций по расчётам с поставщиками и подрядчиками а так же интерпретировать способы бухгалтерской оценки величины дебиторской и кредиторской задолженности предприятия на каждой из стадий учётного процесса. Практическая значимость работы определяется тем что приведенные в дипломе данные по учёту расчётов с...