1879

Урок-захід. Ми – олімпійці

Конспект урока

Физкультура и спорт

Сприяти залученню школярів до систематичних занять фізичними вправами, гармонійному розвитку дітей, розвивати рухливість, спритність, швидкість, увагу, кмітливість;, виховувати почуття колективізму, співпереживання.

Украинкский

2013-06-06

18.04 KB

16 чел.

Міністерство освіти і науки України

Камянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Затверджено:

Виховний захід

на тему:

«Ми – олімпійці»

 

студентки 3 курсу 33 групи

факультету іноземної філології

Зелінкевич Аліни Євгеніївни

2012

Виховний захід «Ми – олімпійці»

Мета:  сприяти залученню школярів до систематичних занять фізичними вправами, гармонійному розвитку дітей;

 розвивати рухливість, спритність, швидкість, увагу, кмітливість;

 виховувати почуття колективізму, співпереживання

Обладнання: м’ячі, скакалки, прапорці, обручі, тенісні м’ячики, овочі.

Хід заходу:

І. Організаційна частина

Ведучий 1. Сьогодні у нас спортивне свято.

Ведучий 2. Я рада вітати вас на нашому святі

Ведучий 1. Надіюся, що свято вам сподобається, і кожен з вас у серці винесе з нього бажання займатися фізкультурою і спортом. Адже,

Той здоров’я міцне має,

Хто за спорт не забуває.

Хто щодня зарядку робить,

Швидко бігає та ходить

ІІ. Привітання учнів

1 учень

 В нашій школі знову свято.

 Чути гомін, жарти, сміх.

 Ми зібрались привітати

 Фізкультурників усіх.

2 учень

 Дорогі наші малята,

 Любі хлопчики й дівчата,

 І директор й вчителі,

 Вас вітаєм від душі.

3 учень

 І дорослим, і малятам

 Спорт дає найбільше сили.

 І змагаючись завзято

 Ми міцніємо на диво.

4 учень

 Ми не тільки книги любим,

 Інтересів в нас багато.

 Підростаючи у спорті,

 Б’єм рекорди знань завзято.

5 учень

 Ми зібрались позмагатись,

 Помірятись силою

 Хай зростають усі діти

 Здорові та сильні

6 учень

 Хай не буде суперечок

 Серед нас ніколи!

 Нехай спорт нас об’єднає

 У нашій родині.  

7 учень

Фізкультура, спорт, здоров’я –

Речі кожному потрібні.

Бути сильним і здоровим –

Це найбільша радість в світі!

8 учень

Спорту день і фізкультуру

Зустрічаємо ми радо.    

Мріє мама, прагне тато,

Щоб здоровим росло чадо!

9 учень

Якщо будеш спорту вірним,

То хвороби не пізнаєш.

Завжди будеш ти веселим

І в навчанні не відстанеш.

10 учень

Ми сьогодні всіх вітаєм,

Молодих, завзятих, юних!

Будьте сильні, будьте гарні!

В цьому спорт вам допоможе!

11 учень

Прокидаємося вранці,

Жваво робимо зарядку,

Любим спорт і фізкультуру,

Прагнем завжди до порядку.

ІІІ. Вихід команд

Ведучий 2. Учасників і гостей вітають учні початкової школи

Ведучий 1. А зараз запрошуємо учасників змагань

( під музичний супровід за ходять учасники змагань)

Ведучий 2. Наша суддівська бригада у складі…

Ведучий 1. Оцінювання за 5-бальною системою. Грубе порушення – 1 бал знімається. Перемога надається команді, у якої найбільша сума очок.

(звучить музика)

ІV. Презентація команд

Ведучий 2. Презентація команд

Ведучий 1. Естафета «Біг з м’ячем»

Ведучий 2. Естафета «Подорож по горах»

Ведучий 1. Естафета «Хто швидше зварить борщ»

Ведучий 2. Поки журі підраховують бали, пропонуємо вам трішки відпочити

(художній номер)

Ведучий 1. Слово надається журі.

Ведучий 2. Естафета «Стрибунці»

Ведучий 1. Естафета «Не розбий яйце»

Ведучий 2. Естафета «Біг з скакалками»

(художній номер)

Ведучий 1. Слово надається нашому журі

Ведучий 2. Естафета «Біг з підлізанням»

Ведучий 1. Естафета «Вершники»

Ведучий 2. Змагання «Перетягування канату»

(художній номер)

Слово журі.

V. Нагородження команд

Ведучий 1. На завершення нашого свята хочу вам сказати, що фізичне і духовне здоров’я для людини було і є найціннішим скарбом. Всі люди хочуть бути здоровим. Навіть ті, яким випало народитись із слабким фізичним здоров’ям, завдяки сильній волі можуть зміцнити його.

Здорові діти – нація здорова,

Багата Україна і чудова.

Тож, діти, ви здоровими ростіть ,

В майбутнє добрими ідіть

Ведучий 2. Пам’ятайте, що рости здоровим і сильним вам допоможуть уроки фізкультури в школі, заняття у спортивних секціях, ігри та забави на свіжому повітрі, а найбільше – здоровий спосіб життя у ваших сім’ях.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

82302. Декабрьские события 1986 г. причины и следствия 28.12 KB
  Однако в дальнейшем оказалось, что руководство республики не способно реагировать даже на поверхностные изменения в политике, и поэтому ЦК КПСС принял решение сменить Д.А. Кунаева на кадровика новой волны Г.В. Колбина. Результатом этого стали декабрьские 1986 года события в Алма-Ате.
82303. Курс на индустриализацию и ее особенности в Казахстане 33.01 KB
  В экономике Казахстана преобладало сельское хозяйство на которое приходилось 844 всей валовой продукции 90 населения проживало в сельской местности. В начале индустриализации Казахстана основное внимание было сосредоточено на комплексном восстановлении наиболее крупных и важных для того времени объектов тяжелой промышленности. В 19261939 годах население Казахстана увеличилось на 1 1335 тысяч человек появились новые города возросла численность городского населения в 24 раза. В годы индустриализации практиковалось шефство над...
82304. Процесс демократизации в Казахстане. Образование партий и движений в 80-е-90-е годы 31.19 KB
  Существовавшая ранее советская система государственного управления была полностью демонтирована коммунистическая партия перестала быть монополистом на политическом поле страны. Именно в это время начала оформляться Социальнодемократическая партия и Гражданское демократическое движение Азат. Сама Компартия к этому времени перестала быть единой. Это были партии Народный Конгресс Казахстана и Социалистическая партия Казахстана.
82305. Насильственная коллективизация сельского хозяйства и ее последствия в Казахстане 29.74 KB
  Советское правительство решило изыскать средства для индустриализации путем перекачки их из сельского хозяйства в промышленность. Советское правительство решило изыскать средства для индустриализации путем перекачки их из сельского хозяйства в промышленность. С позиции Голощекина Казахстан являлся в первую очередь аграрным регионом поэтому первоочередная задача состояла в развитии сельского хозяйства и мелкой обрабатывающей промышленности но никак не крупной.
82306. Провозглашение Независимости Республики Казахстан. Государственные символы РК 29.88 KB
  Принятие 16 декабря 1991 года Конституционного Закона РК стало Днем независимости Казахстана и обретение республикой самостоятельности. Большинство жителей Казахстана поддержало кандидатуру Н. определил Казахстан как независимое правовое демократическое государство.
82307. Политические процессы в Казахстане в 30-е годы ХХ века 29.98 KB
  Были репрессированы и физически уничтожены основатели казахской литературы С. Подверглись репрессиям основатель казахской лингвистики А. Жубанов основатель казахской исторической школы С. представителей казахской национальной интеллигенции.
82308. Культурное строительство Казахстана в конце 80-х – нач. 90-х годов 31.27 KB
  Образование в Казахстане в 80-90-е гг. ХХ века формировалось в основном на принципах, заложенных в 30-е годы: общественный характер, бесплатность, плановость. Достижениями являлись: высокий уровень грамотности: по итогам переписи...
82309. Культурное строительство в 20-30-ые ХХ века 34.57 KB
  Момышулы Лауреатом Государственной премии СССР в 1949 году стал казахский писатель М. Казахский государственный оркестр имени Курмангазы создан в 1934 году руководителем его стал А. В январе 1926 года в Кызылорде открылся первый в республике национальный казахский театр который возглавил Ж.
82310. Развитие Казахской ССР в предвоенные годы 31.54 KB
  В 1922 году со всех руководящих постов были смещены бывшие члены партии Алаш.Голощекииа занявшего пост первого секретаря Казкрайкома партии в 1925 году.Ежова назначенного заведующим организационноинструкторским отделом Казкрайкома партии. Из посланцев партии в Казахстан были репрессированы Л.