2037

Виховий захід. Ми всі – українські діти

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: виховати у дітях любов до Батьківщини, розвивати інтерес до національних надбань українського народу, розважити учнів, навчити їх добру і справедливості за допомогою гри.

Украинкский

2013-06-06

33.5 KB

13 чел.

Тема: Ми всі – українські діти.

Мета: виховати у дітях любов до Батьківщини, розвивати інтерес до національних надбань українського народу, розважити учнів, навчити їх добру і справедливості за допомогою гри.

Завдання: виховати почуття патріотизму, мужності, відповідальності перед іншими, розважити, допомогти розвитку інтелектуальних та фізичних здібностей.

Обладнання: картки з буквами ( СОНЕЧКО, КВІТОЧКА), «чорний ящик» дзеркало, ложка, голка, сопілка, автомобіль, прикріплений за допомогою шнурка до олівця, медалі, вишитий рушник, калина, глиняний лечик, горнець.

Хід заходу:

Представляємо 2 команди – учасниці КВК. Змагатися вони будуть не лише у силі й спритності, а й у знаннях і кмітливості.

Першим етапом і першим змаганням нашого заходу буде привітання команд (домашнє завдання).

Перша команда:

1 учень – Для боротьби ми не збирали

  Ані рушниць, ані гармат.

2 учень – Здоров҆ я повен міх набрали

  Вистачить його для всіх команд.

Друга команда:

3 учень – Ми прийшли сюди сьогодні,

  Щоб вести запеклий бій

4 учень – Тільки ні, не кулаками,

  А в веселій дружній грі.

Капітани:

Перший: Хочете перемогти

 Ви команду нашу,

 То візміть оцей горнець

  І з҆ їжте всю кашу

Другий: А якщо хочете перемогти

  Ви команду нашу,

  То візміть оце відро

  І випийте все молоко.

Отже, команди обмінялися привітаннями. Журі оціни ло їх старання. Але для того, щоб вони мали змогу приступити до змагання, треба дати назви командам. Саме в цьому і полягає другий конкурс. З окремих дітер, написаних на картках потрібно викласти слово, яке і буде назвою команди. Перемагає та команда, яка впорається швидше і не допустить помилки. ( команди виконують завдання, капітани оголошують назву своєї команди, журі називає переможця і ставить бали).

3 конкурс – конкурс ерудитів. Він вимагає знань з усіх предметів, які ви вивчаєте. Перемогу дістане та команда, яка за короткий час і правильно дасть відповіді на запитання.

Запитання для першої команди:

  1.  Третя буква українського алфавіту.
  2.  Завжди в роті, а не проковтнеш
  3.  Перший місяць осені.
  4.  якого кольору прапор України
  5.  Назвіть будь-яку домашню пташку.
  6.  4*2=
  7.  Коли хочуть спати, їх кладуть під вушко
  8.  Мамина бабуся
  9.  Остання буква алфавіту
  10.  Скільки хлопчиків у вашому класі

Запитання для другої команди:

  1.  Четверта буква алфавіту
  2.  Другий місяць осені
  3.  Новорічне дерево
  4.  2*3=
  5.  Татова мама
  6.  Головний член речення, який відповідає на запитання хто? що?
  7.  Скільки дівчаток у вашому класі
  8.  Назвіть будь-яку домашню тваринку
  9.  Яка цифра наступна цифрі 8
  10.  Як називажться стіл, за яким ви сидите в школі?

4 конкурс – «Чорний ящик» В чорному ящику знаходиться предмет. Щоб дізнатися який, треба відгадати загадку.

1. Який є такий покаже

І без слів про все розкаже.

   (Дзеркало)

  1.  Мене не їдять, без мене мало їдять.

   ( Ложка)

  1.  Здавна я служу людині, я у маминій машині, на сосні чи на ялині, а у їжачка на спині.

  (Голка)

  1.  В лісі вирізана, гладенько витесана, співає, заливається. Як називається?

   ( Сопілка)

5 конкурс дуже цікавий і корисний. Ми бачимо, що ви всі втомилися і хочете їсти. Зараз кожен член кожної команди лдержує по яблуку, але з҆ їсти його ви миєте на швидкість. Переможе та команда, яка впорається швидше.

6 конкурс – «Вправні водії». Завання – намотати на олівець шнур, до якого прикріплений автомобіль. Це конкурс для капітанів.

Це був останній конкурс. А поки журі підбиває підсумки, ми надаємо вам слово. Ми б хотіли, щоб ви назвали кожен по одному слову про нашу Україну. Наприклад, добра, весела, незалежна.

Непереможну у бою

Ми любим країну свою,

Їй шлють палкі привіти

Всі українські діти!!!

( Журі оголошує результати)

Та неважливо, хто переміг, усі хлопчики й дівчатка старалися, готувалися і бралт актиану участь у всіх конкурсах. І вам на згадку ми хотіли б подарувати медаль справжнього патріота своєї країни та солодкий подарунок.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

26960. Понятие и формы реализации права 6.75 KB
  Понятие и формы реализации права. РЕАЛИЗАЦИЯ НОРМ ПРАВА воплощение их предписаний в правомерном поведении субъектов правав их практической деятельности. ОСОБЕННОСТИ: 1 Реализация права всегда связана ТОЛЬКО с ПРАВОМЕРНЫМ ПОВЕДЕНИЕМ людейтаким поведениемкоторое соответствует правовым предписаниям.Это АКТИВНЫЕ положительные действияиспользование права или исполнение обязанности;в другомБЕЗДЕЙСТВИЕ субъектоввоздержание от совершения противоправных действий.
26961. Применение норм права 11.11 KB
  Применение норм права. РЕАЛИЗАЦИЯ НОРМ ПРАВА воплощение предписаний норм права в правомерном поведении субъектов правав их практической деятельности. ОСОБЕННОСТИ: 1 Реализация права всегда связана ТОЛЬКО с ПРАВОМЕРНЫМ ПОВЕДЕНИЕМ людейтаким поведениемкоторое соответствует правовым предписаниям.Это АКТИВНЫЕ положительные действияиспользование права или исполнение обязанности;в другомБЕЗДЕЙСТВИЕ субъектоввоздержание от совершения противоправных действий.
26962. Акт применения права, их виды 5.74 KB
  РЕАЛИЗАЦИЯ НОРМ ПРАВА—воплощение предписаний норм права в правомерном поведении субъектов права,в их практической деятельности.Осуществление прав,исполнение и соблюдение обязанностей,применение права-ВЛАСТНАЯ деятельность СПЕЦИАЛЬНО УПОЛНОМОЧЕННЫХ СУБЪЕКТОВ по реализации правовых норм относительно конкретных жизенных случаев,определенной правовой ситуации и индивидуально-определенных лиц.
26964. КОЛЛИЗИИ В ПРАВЕ И ПРИНЦИПЫ ИХ РЕШЕНИЯ 5.42 KB
  КОЛЛИЗИИ В ПРАВЕ И ПРИНЦИПЫ ИХ РЕШЕНИЯ КОЛЛИЗИИпротиворечия между положениями двух или нескольких норм праварегулирующими одни и те же или смежные общественные отношения. ВИДЫесть общее решение: 1между Конституцией и всеми иными актамиразрешается в пользу Конституции; 2между законами и подзаконными актамиразрешается в пользу законов как актов большей юридической силы; 3между общефедеральными актами и актами субъектов федерации:если последний принят в пределах ведения субъектадействует именно он;если последний принят вне пределов...