2362

Культурне життя на українських землях наприкінці XVIII – у першій половині XIX ст.

Конспект урока

История и СИД

Мета: провести підсумкове оцінювання знань, як кінцевий етап оцінювання знань із теми: Культурне життя на українських землях наприкінці XVIII – у першій половині XIX ст. э оцінити рівень навчальних досягнень учнів.

Украинкский

2013-01-06

35 KB

136 чел.

Урок №23

Тема: контрольна робота за темою: Культурне життя на українських землях наприкінці XVIII – у першій половині XIX ст.”.

Мета: провести підсумкове оцінювання знань,як кінцевий етап оцінювання знань із теми: “Культурне життя на українських землях наприкінці XVIII – у першій половині XIX ст.”; оцінити рівень навчальних досягнень учнів.

Обладнання: підручник, карта, атлас, завдання для перевірки навчальних досягнень учнів.

Тип уроку: контролю та перевірки знань, вмінь і навичок.

Хід уроку.

  1.  Організаційний етап.

  1.  Оцінювання і перевірка знань учнів.

I варіант

Тестові завдання (3 бали):

  1.  У якому році було засновано Київський університет?:

а) 1830 р.;    б) 1834 р.;    в) 1836 р.

     2. У якому році було засновано Харківський університет?:

а) 1800 р.;    б) 1805 р.;    в) 1810 р.

     3. У якій галузі знань працював Дмитро Бантиш-Каменський?:

а) медицина;   б) історія;   в) література.

     4. Хто започаткував нову українську літературу?:

а) Шевченко;   б) Котляревський;    в) Костомаров.

     5. Хто написав твір Гайдамаки?:

а) Гребінка;  б) Куліш;   в) Шевченко.

    6. Хто був найвідомішим театральним актором у першій половині XIX ст.?:

а) Вересай;   б) Щепкін;  в) Шут.

Дати відповіді на питання (6 балів):

  1.  Охарактеризувати розвиток української літератури у першій половині XIX ст.

  1.  Розкажіть про землеробську техніку і транспорт у першій половині XIX ст.

Дайте визначення поняттям і термінам (3 бали):

а) парафіяльні школи;   б) меценат;   в) Синод.

II варіант

Тестові завдання (3 бали):

  1.  У якому році було засновано Рішельєвський ліцей?:

а) 1817 р.;   б) 1820 р.;    в) 1815 р.

     2. Хто написав історичну працю Богдан Хмельницький?:

а) Куліш;   б) Костомаров;    в) Маркевич.

     3. У якій галузі знань працював вчений Караваєв?:

а) фізика;    б) медицина;    в) хімія.

     4. У якому році вийшов друком Кобзар Т. Г. Шевченка?:

а) 1850 р.;    б) 1835 р.;     в) 1840 р.

     5. Скільки років прожив Т. Г. Шевченко?:

а) 50;      б) 47;       в) 57.

     6. Який жанр літератури представляв Євген Гребінка?:

а) роман;    б) байка;     в) поезія.

Дати відповіді на питання (6 балів):

  1.  Охарактеризуйте розвиток історичних знань у першій половині XIX ст.

  1.  Розкажіть про розвиток освіти в Україні у першій половині XIX ст.

Дайте визначення поняттям і термінам (3 бали):

а) аматор;    б) музей;    в) сепаратизм.

  1.  Підсумок уроку.

IV. Домашнє завдання.

Параграф 19-20.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

68075. «Крок до зірок» Позакласний захід для учнів 5 – 6 класів 73 KB
  Ведучий. Доброго дня, дорогі гості, шановні вболівальники та учасники змагань. Сьогодні ми будемо свідками цікавої боротьби юних математиків. У змаганнях беруть участь дві команди — «Пропорція» та «Діаметр», які матимуть можливість показати свої знання, ерудицію, кмітливість і вміння мислити.
68076. Бій під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року) 124.5 KB
  Мета заходу: формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого; формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків; формування інтересу до літератури про бій під Крутами.
68078. Schulleben. Der erste Schultag 29.5 KB
  Обговорення прислів’я «Wie der Anfang so das Ende» та прислів’я «Guter Anfang ist halbe Arbeit». Was bedeutet dieses Sprichwort? Könnt ihr ein ukrainisches Äquivalent geben? Seid ihr mit dieses Sprichwort einverstanden?
68079. В гості до товариша 48.5 KB
  Любиш у гостях бувати люби й гостей приймати. Теми для обговорення: а У Оксани день народження Діти накривають святковий стіл запрошують гостей б У гості з подарунком Що дарувати і як приймати подарунки в У передпокої Як господар вітає і зустрічає гостей г Скупий і непривітний хазяїн Господар сідає...
68080. Kleidung und Mode (Одяг і мода) 47.5 KB
  Wir begrüßen Sie hier in diesem Saal. Heute haben wir einen ungewöhnlichen Abend zum Thema «Kleidung und Mode». In den Deutschstunden haben wir viel über die Kleidung gelesen, gesprochen, und verschiedene Übungen gemacht. Mode ist ein Teil unseres Lebens. Es gibt Mode auf alles: auf Kleidung, auf Handys, auf Musik usw.
68081. Методична розробка «З Перемогою!» 89 KB
  Цілі: Знайомство з героїчними сторінками історії нашої країни. Формування уявлень про військовий обов,язок і вірність Батьківщині, формування досвіду моральної поведінки особистості, спонукання інтересу до історії своєї країни. Підвищення інформаційної культури учнів
68083. Планування дій. Алгоритм 473.5 KB
  Навчальна: Розкрити зміст поняття алгоритм. Формувати в учнів уміння складати алгоритм здійснення того чи іншого процесу. Формувати в учнів уміння передбачати певний результат. Розвивальна: Розвивати вміння узагальнювати. Розвивати вміння працювати колективно.