43330

Вузол черв’ячного редуктора

Курсовая

Производство и промышленные технологии

Пустотілий вал 1 черв’ячного колеса розміщений у корпусі редуктора на конічних роликових підшипниках 0-го класу точності. На вал 1 діє нерухома радіальна сила – 8 кН. Вінець черв’ячного колеса не розбирається і повинен передавати Мкр=2000 кН мм на маточину. В деталі 2 є шліцевий отвір, в який заходить шліцевий вал, непоказаний на кресленні. Даний вал може вільно переміщатись в осьовому напрямку.

Украинкский

2013-11-04

5.02 MB

3 чел.

Вузол  червячного  редуктора

Пустотілий  вал  1  червячного  колеса  розміщений  у  корпусі редуктора  на  конічних  роликових  підшипниках  0-го  класу  точності. На  вал 1  діє  нерухома  радіальна  сила 8  кН.

Вінець  червячного  колеса  не  розбирається  і  повинен  передавати  Мкр=2000 кН мм  на  маточину. В  деталі  2  є шліцевий  отвір, в  який  заходить  шліцевий  вал, непоказаний  на  кресленні. Даний  вал  може  вільно  переміщатись  в  осьовому  напрямку.

Кришка  3  може  часто  зніматись  для  огляду  підшипників. Гайка  4 М30, середнього  класу  точності, служить  для  регулювання  конічних  роликових  підшипників.

Червячне  колесо  встановлено  на  валу  1  нерухомо, але  може  зніматися  з  цього  вала  при  середньому  ремонті. Гайка  5  М24, точного  класу, обмежує  зсув  червячного  колеса  в  осьовому  напрямку.

 

1. Вибір  типорозміру  підшипників

За умовою завдання: радіальна  сила  Р=8 кН.

Вибираємо  типорозмір  підшипників  за  параметром  динамічної вантажопідйомності  С.

Побудуємо  розрахункову  схему:

 

 

Складемо  рівняння  моментів  відносно  точок  А  і  В:

;

.

Звідси:

;

Знак - вказує  на  те, що  Rв  направлена  в  протилежний  бік, ніж  на  малюнку, що  не  важливо  для  подальших  розрахунків.

.

Знаходимо  динамічну  вантажопідйомність, яку  повинен  витримувати  підшипник  в  місці  реакції:

,

де  fd -коефіцієнт  динамічного  навантаження, що  враховує  безпеку  та  надійність  роботи  механізму, приймаємо  fd=3;

    fп-коефіцієнт  частоти  обертання, приймаємо  fп=1,097 

    Рпр-навантаження  у  відповідних  точках.

Розрахунок  ведемо  по  більшій  реакції, тобто  по  Rа,, тоді:

.

З  каталогу  вибираємо  підшипник  №2007108 ГОСТ 333-79  у  якого  С=31,9 кН  особливо  легкої  серії. Параметри  цього  підшипника:

d=35 мм; D=55 мм; B=14 мм; r=1,5 мм.

2. Вибір  та  обгрунтування  посадок  в  зєднаннях  вузла

Визначаємо  лінійні  розміри  деталей  вузла  по  ГОСТ  6636-96  з  рядів  рекомендованих  нормальних  лінійних  розмірів.

Для  зєднання  червячного  колеса  з  валом  1  28 призначаємо   посадку  Н7/r6  з гарантованим натягом з числа  рекомендованих. Посадка забезпечує  добре  центрування. Цю  посадку  використовують  із  шпонковим  зєднанням.

Для  зєднання  дистанційного  кільця 4 з  валом  28 вибираємо  посадку  з    гарантованим  зазором  D8/r6. Це   зєднання  не  потребує  високої  точності  в  діаметральному  напрямку, а  робочою  поверхнею  кільця  є  його  торці.

Для  зєднання  кришки  3  56 з  корпусом  призначаємо перехідну посадку  для легкості розборки Н7/g6. Ця  посадка  забезпечує  швидке  розбирання  та  збирання, що  необхідно  для  огляду  та  регулювання  підшипників. Остаточне  кріплення  кришки  до  корпусу  здійснюється  гвинтами  М6

Для  зєднання  втулки  2  20 з  пустотілим  валом  1  призначаємо  посадку  з  зазором  Н7/h6  з  найменшим  середнім  зазором. Ця  посадка  забезпечує  досить  точне  центрування. Додатково  втулка  кріпиться  гвинтами  М10.

Вибираємо  посадку  для  підшипника. Посадку  з  натягом  призначають  переважно  на  кільце, яке  переносить  циркуляційне  навантаження. Посадка  циркуляційно  навантаженого  кільця  вибирається  по  інтенсивності  приведеного  радіального  навантаження  Рr:

,

де  Fr-сила, що  діє  на  підшипник;

    в-робоча  ширина  кільця  підшипника,;

k1-динамічний  коефіцієнт  посадки, що  залежить  від  характеру  навантаження (при                перевантаженнях  до  150%, помірних  поштовхах  і  вібрації  k1=1);

k2-коефіцієнт, що  враховує  ступінь  послаблення  посадочного  натягу  при  порожнистому  валі, за  табл. 8.5 [2] при  dотв/d=0,656  і  D/d=1,71; k2=1,4;

k3-коефіцієнт  нерівномірності  розподілення  радіального  навантаження  Fr , k3=1.

.

Призначаємо  посадку  за  табл. 8.4 [2]  L0/k6  для  внутрішнього  кільця  на  вал 35, а  для  зовнішнього  кільця  в  корпус  призначаємо  посадку  з  зазором  55 Н7/l0.

Перевіримо,чи витримає кільце даний натяг. Розрахуємо допустимий натяг за формулою

                    

Максимальний натяг,що може забезпечити посадка 35 L0/k6 складає Nmax=dmax-Dmin = =35,018-34,988=30 мкм. Отже умова міцності забезпечується.

Для  різьбового  зєднання  М24  точного  класу  точності  призначаємо  посадку  з  зазором  5Н/5g6g.Така  посадка  дає  мінімальний  зазор  в  зєднанні, підвищує  циклічну  міцність  різьбового  зєднання, витримуючи  змінні  навантаження.

Для  різьбового зєднання  М10  та    середнього  класу  точності  призначаємо  посадку  з  зазором  6Н/6g. Ця  посадка  полегшує  збирання  та  розбирання зєднання, дає  можливість  нанесення  антикорозійного  покриття  і  підвищує  циклічну  міцність  різьбового  зєднання, витримуючи  змінні  навантаження.

Для  нормального  зєднання  червячного  колеса  з шпонкою  призначаємо  перехідну посадку  8 Js9/h9, а  шпонки  з  пазом  на  валу - посадку 8 N9/h9  (нормальне зєднання). 

Шліцева  поверхня  втулки 2 з центруванням по d: d6 13H7 16H12 3,5F10..

3. Розрахунок  посадок  в  зєднаннях  вузла

3.1. Розрахунок  перехідної  посадки  8 Js9/h9

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Для  отвору 8 Js9:

ES=18 мкм;

ЕІ=-18 мкм;

ІТD=36 мкм.

Для  вала  :8 h9

еs=0 мкм;

ei=-36мкм;

ІТd=36 мкм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax= D + ES = 8 + 0,018 = 8,018 мм;

Dmin= D + EI = 8 - 0,018 = 7,982 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax= d + es = 8 + 0 = 8 мм;

dmin= d + ei = 8 - 0,036 = 7,964 мм.

Найбільший  натяг:

Nmax= dmax- Dmin= 7,964 7,982 = 0,018 мм.

Найбільший  зазор:

Smax= Dmax- dmin= 8,018 7,964 = 0,054 мм.

Допуск  посадки:

TSN= ITd + ITD= 0,036 + 0,036 = 0,072 мм.

Схема  посадки:

 3.2.Розрахунок  перехідної  посадки  8 N9/h9

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Для  отвору N9:

ES=-3 мкм;

ЕІ=-39 мкм;

ІТD=36 мкм.

Для  вала  :8 h9

еs=0 мкм;

ei=-36мкм;

ІТd=36 мкм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax= D + ES = 8 - 0,003 = 7,997 мм;

Dmin= D + EI = 8 - 0,039 = 7,961 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax= d + es = 8 + 0 = 8 мм;

dmin= d + ei = 8 - 0,036 = 7,964 мм.

Найбільший  натяг:

Nmax= dmax- Dmin= 8 - 7,961 = 0,039 мм.

Найбільший  зазор:

Smax= Dmax- dmin= 7,997- 7,964 = 0,033 мм.

Допуск  посадки:

TSN= ITd + ITD= 0,036 + 0,036 = 0,072 мм.

Схема  посадки:

                          

3.3. Розрахунок  перехідної  посадки ∅ 55 Н7/js6

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Для  отвору ∅ 55:

ES=0,030 мкм;

ЕІ=0 мкм;

ІТD=30 мкм.

Для  вала  : ∅ 55

еs=0,0095 мкм;

ei=-0,0095мкм;

ІТd=19 мкм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax= D + ES = 55 + 0,030 = 55,030 мм;

Dmin= D + EI = 55 + 0 = 55 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax= d + es = 55 + 0,0095 = 55,0095 мм;

dmin= d + ei = 55 - 0,0095 = 54,9905 мм.

Найбільший  натяг:

Nmax= dmax- Dmin= 55,0095 - 55 = 0,0095 мм.

Найбільший  зазор:

Smax= Dmax- dmin= 55,030 - 54,9905 = 0,0395мм.

Допуск  посадки:

TSN= ITd + ITD= 0,030 + 0,019 = 0,049 мм.

Схема  посадки:

       

  3.4. Розрахунок  посадки  55 Н7/l0 (зовнішнє  кільце  підшипника  в  корпус)

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  55 H7  за  ГОСТ 25346-89:

ЕS=0,030мм;

ЕІ=0 мм;

ІТD=0,030 мм.

Граничні  відхилення  і  допуск  валу  55 l0  за  ГОСТ 520-71:

es=0 мм;

еі=-0,013 мм;

ІТd=0,013 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax=D+ES=55+0,030=55,030 мм;

Dmin=D+EI=55+0=55 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax=d+es=55+0=55 мм;

dmin=d+ei=55-0,013=54,987 мм.

Найбільший  і  найменший  зазор:

Smax=Dmax-dmin=55,030-54,987=0,043 мм;

Smin= Dmin- dmax=55-55=0 мм.

Допуск  посадки:

ТS=Smax-Smin=0,043-0=0,043 мм.

Схема  посадки:

              

  3.5. Розрахунок  посадки  35 L0/k6 (внутрішнє кільце підшипника на вал)

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  35 L0  з:

ЕS=0 мм;

ЕІ=-0,012 мм;

ІТD=0,012 мм.

Граничні  відхилення  і  допуск  валу  55 k6 :

es=0,018 мм;

еі=0,002 мм;

ІТd=0,016 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax=D+ES=35+0=35 мм;

Dmin=D+EI=35-0,012=34,988 мм.

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax=d+es=35+0,018=35,018 мм;

dmin=d+ei=35+0,002=35,002 мм.

Найбільший  і  найменший  натяг:

Nmax=dmax-Dmin=35,018-34,988=0,030 мм;

Nmin= dmin- Dmax=35,002-35=0,002 мм.

Допуск  посадки:

ТN=Nmax-Nmin=0,030-0,002=0,028 мм.

Схема  посадки:

              

                  3.6. Розрахунок  посадки з  зазором  ∅28 D8/r6 (кільце)

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Для  отвору  28 D8:

ES=0,098 мм;

ЕІ=0,065 мм;

ІТD=0,033 мм.

Для  валу    28 r6:

es=0,041 мм;

ei=0,028 мм;

TD=0,013 мм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax=D+ES=28+0,098= 28,098 мм;

Dmin=D + EI=28 + 0,065= 28,065 мм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax=d+es=28 + 0,041 = 28,041 мм;

dmin=d+ei=28 + 0,028 = 28,028 мм.

Найбільший  і  найменший  зазор:

Smax=Dmax-dmin=28,098-28,028=0,070 мм;

Smin= Dmin- dmax=28,065-28,041=0,024 мм.

Допуск  посадки:

ТS=Smax-Smin=0,070-0,024=0,04 мм.

Схема  посадки:

 3.7. Розрахунок посадки з натягом ∅80 H7/p6

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Для  отвору  80 H7 :

ES= 0,030 мм;

ЕІ= 0 мм;

ІТD=0,030 мм.

Для  валу    80 p6:

es=0,051 мм;

ei=0,032 мм;

TD=0,019 мм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax=D+ES=80+0,030= 80,030 мм;

Dmin=D + EI=80 + 0= 80 мм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax=d+es=80 + 0,051 = 80,051 мм;

dmin=d+ei=80 + 0,032 = 80,032 мм.

Найбільший  і  найменший  натяги:

Nmax=dmax-Dmin=80,051-80 =0,051 мм;

Nmin= dmin- Dmax=80,032-30,030=0,002 мм.

Допуск  посадки:

ТS=Nmax-Nmin=0,051-0,002=0,049 мм.

Схема  посадки:

            

               3.8. Розрахунок посадки з натягом ∅28  H7/r6 ( червяче колесо на вал )

Граничні  відхилення  і  допуск  отвору  та  валу  по  ГОСТ  25346-89

Для  отвору  28 H7 :

ES= 0,021 мм;

ЕІ= 0 мм;

ІТD=0,021 мм.

Для  валу    28 r6:

es=0,041 мм;

ei=0,028 мм;

TD=0,013 мм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  отвору:

Dmax=D+ES=28+0,021= 28,021 мм;

Dmin=D + EI=28 + 0= 28 мм;

Найбільший  та  найменший  граничні  розміри  вала:

dmax=d+es=28 + 0,041 = 28,041 мм;

dmin=d+ei=28 + 0,028 = 28,028 мм.

Найбільший  і  найменший  натяги:

Nmax=dmax-Dmin=28,041-28 =0,041 мм;

Nmin= dmin- Dmax=28,028-28,021=0,007 мм.

Допуск  посадки:

ТS=Nmax-Nmin=0,041-0,007=0,034 мм.

Схема  посадки:

          

                     4. Розрахунок  гладких  калібрів

4.1.Розрахунок граничних розмірів клібру-скоби для контролю вала 28 r6.

Розміри вала:

d=28 мм;

es=0,041 мм;

ei= 0,028 мм;

dmax= d + es = 28 + 0,041 = 28,041 мм;

dmin= d + ei = 28 + 0,028 = 28,028 мм.

Розраховуємо граничні розміри прохідної сторони калібру-скоби і найменший розмір на зношування прохідної сторони.

H1 =0,004 мм, Z1 = 0,003 мм; Y1 = 0,003 мм;

ПРmin = dmax - Z1 0,5H1 = 28,041 - 0,003 0,5∙0,004 = 28,036 мм;

ПРmax = dmax-Z1 + 0,5H1 = 28,041 - 0,003 + 0,5∙0,004 = 28,040 мм; 

ПРзн= dmax+Y1=28,041+0,003=28,044мм;

Виконавчий розмір:

                        dвик=ПРmin+H1=28,036 +0,004 мм;

Граничні розміри непрохідної сторони калібру

НЕmax= dmin+ 0,5H1=28,028+0,002=28,030мм;

НЕmin= dmin- 0,5H1=28,028-0,002=28,026мм;

Виконавчий розмір

                       dвик=НЕmin+H1=28,026+0,004мм;

                                     Схема полів допусків

  

4.2. Розрахунок граничних розмірів калібра-пробки для контролю отвору 28 Н7

Розміри отвору

D=28 мм;

ES=0,021мм;

EI=0мм;

Dmax=D+ES= 28+0,021=28,021мм;

Dmin=D + EI=28+0=28,000мм;

Розраховуємо граничні розміри прохідної сторони калібра-пробки і найменший розмір на зношування прохідної сторони.

H=0,004мм      Z=0,003мм      Y=0,003мм

ПРmax= Dmin + Z+0,5H=28+0,003+0,002=28,005мм;

ПРmin = Dmin + Z -0,5H=28+0,003-0,002=28,001мм;

Виконавчий розмір

Dвик= ПРmax- H=28,005-0,004 мм;

Граничні розміри непрохідної сторони калібра-пробки

НЕmax= Dmax+ 0,5H=28,021+0,002=28,023мм;

НЕmin= Dmax- 0,5H=28,021-0,002=28,019мм;

Виконавчий розмір

Dвик= НЕmax- H= 28,023-0,004 мм;

                                  Схема полів допусків

                                            

  

                  

     5.Розрахунок різьбового зєднання М 24  5Н/5g6g

Граничні розміри гайки та гвинта.

D=d=24мм;

D2=d2=22,376мм;

D1=d1=21,294мм;

Граничні відхилення діаметрів різьби гвинта.

esd2=-0,042мм;                              eid2=-0,174мм;

esd=-0,042мм;                               eid=-0,377мм;

esd1=-0,042мм;                              eid1 не нормується

d2max=d2+ esd2=22,376-0,042=22,334мм;                    d2min=d2+ eid2=22,376-0,174=22,202мм

dmax=d2+ esd=24-0,042=23,958мм;                          dmin=d+ eid=24-0,377=23,623мм;

d1max=d1+ esd1=21,294-0,042=21,252мм;                    d1min    не нормується

Граничні відхилення діаметрів різьби гайок

ESD2=0.190 мм;                                                EID2= 0 мм;

ESD1=0,355 мм;                                               EID1= 0 мм;

ESD  не нормується                                        EID=0 мм;

D2max=D2+ ESD2=22.376+0,190=22.566 мм;               D2min=D2+ EID2=22.376+0=22.376 мм;

D1max= D1+ ESD1=21,294+0,355=21,649 мм;               D1min=D1+ EID1=21,294+0=21,294 мм;

Dmax  не нормується                                    Dmin= D+ EID=24+0=24 мм;

                                      Схема полів допусків

                                

                                   6.Розрахунок розмірного ланцюга

Складаємо схему розмірного ланцюга, знаходимо збільшуючі та зменшуючі ланки

Збільшуючі ланки:(мм)

А2=111;А1 =8;

Зменшуючи ланки:(мм)

А3=2, А4=14, А5=82, А6=14, А7=6.

Розрахуємо номінальний розмір замикаючої ланки:

А =Азб-Азм=119-(82+14+14+2+6)=1 мм

А=1 +1150

Розрахуємо допуски ланок методом однакової точності.Розрахуємо середнє значення допуска. Вибираємо допуск підшипника 120 мкм.

К=(IT-f)/∑i=(1150-2*120)/(2,17+2,17+1,08+1,08+0,55+0,73+0,9)=104,8

Отримане число близьке до 11 і 12 квалітетів точності за ГОСТ 25346-84

Розрахуємо суму допусків за 11 квалітетом для даних розмірів

ITd=220+220+120+120+90+75=905 мкм.

Розрахуємо суму допусків за 12 квалітетом для даних розмірів

ITd=150+350+100+120+350+120+120=1310 мкм

Отже, приймаємо ступінь точності розмірів ланок за 12 квалітетом.

Щоб виконувалася умова рівності величини допуска замикаючої ланки і суми допусків складових ланок вибираємо найменш відповідальну ланку А5 та зменшуємо її допуск до 350-160=190 мкм.

Перевіримо правильність назначених допусків

Т =ТАі=350+150+100+120+190+120+120= 1150 мкм

Зводимо дані розрахунку та розміри ланок у таблицю

Позначення розміру

Номінальний розмір,мм

І,мкм

Допуск,мкм

ЕS

EI

d,мм

 12 Квалітет

A1

8

0,9

150

   +75

-75

A2

111

2,17

350

  +175

-175

A3

2

0,55

100

     0

-100  

A4

14

1,08

120

    0

-120

A5

82

2,17

190

   +95

 -95

A6

14

1,08

120

    0

-120

А7

6

0,73

120

    0

-120

                         7.Список використаної літератури:

  1.   «Методические указания для выполнения курсовой работы по ВС и ТВ»

Кирилюк Ю.В., Галицкий В.В., Одинцова А.С., Якимчук Г.К. – К..КПИ, 1993.-127с.

  1.  «Взаимозаменяемость и стандартизация и технические измерения»

Якушев А.С., М.:Машиностроение, 1979.-343с.

  1.  «Допуски и посадки» Справочник Кирилюк Ю.Е., К.:-Вища Школа.-1987-119с.
  2.  «Расчет и проектирование деталей машин» , Киркач Н.Ф., Баласанян Р.А., Х.: -Основа, 1991.-276с.
  3.  Справочник конструктора-машиностроителя в 3-х томах. Под редакцией Анурьева В.И. –М.: - Машиностроение, 1982.

                                  

 Зміст

  Завдання (опис конструкції  вузла)

1. Вибір  типорозміру  підшипників

2. Вибір  та  обгрунтування  посадок  в  зєднаннях  вузла

3. Розрахунок  посадок   

4. Розрахунок  гладких  калібрів

5. Розрахунок  різьбового  зєднання

6. Розрахунок  розмірного  ланцюга

7.   Список  використаної  літератури

8. Додаток 1: креслення

Міністерство  освіти  і  науки  України

Національний  технічний  університет  України

Київський  політехнічний  інститут

Кафедра  інструментального  виробництва

КУРСОВА  РОБОТА

з  предмету  Взаємозамінність, стандартизація  та  технічні

вимірювання

Керівник: Вовк В.В.

Допущено  до  захисту:

_____________2007 р.

Захищено  з  оцінкою:

______________ ________

                     (підпис)

                                   Київ  2007

Виконав:  Зарицький С.І.

студент  3  курсу  ММІ

групи  МТ 52

залікова  книжка  № М -4129


28

121

А

Ra

Rb

P=8 кН


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

10210. Ввод управляющей программы, её контроль и редактирование 58 KB
  Лабораторная работа №3 Ввод управляющей программы её контроль и редактирование Цель работы: Ознакомление с порядком ввода контроля и редактирования управляющей программы. Режим ввода программы Переход в этот режим осуществляется нажатием клавиши
10211. Расчет Электромагнитного экрана 117 KB
  Расчет Электромагнитного экрана. Краткая информация. Электромагнитные экраны Для повышения стойкости и защиты ЭС от неблагоприятного влияния ЭМИ используют электромагнитные экраны. Защитные свойства экранов определяются не толщиной их стенки электрической
10212. Расчет индукционного нагревателя 77.5 KB
  Расчет индукционного нагревателя. Краткая теория. Описание Индуктором называют катушку индуктивности в которой производят нагрев вихревыми токами электропроводящих тел. При пропускании переменного тока через индуктор подключенный к выходу индукционной устано
10213. Расчет кабеля 344.5 KB
  Расчет кабеля Краткая теория. Кабель – это один или несколько изолированных проводников заключенных в общую защитную оболочку. Голландское слово кабель переводится на русский язык как канат. Различные кабели в нашей стране их выпускают более 1000 типов используют...
10214. Расчет пластины погруженной в жидкость 197 KB
  Расчет пластины погруженной в жидкость. Краткая теория. Нагрев неограниченной пластины. Дана неограниченная пластина толщина которой равна 2R. В начальный момент времени пластина помещается в среду с постоянной температурой . Между ограничивающими поверх
10215. Расчет стационарного или не стационарного температурного поля бака трансформатора 137 KB
  Расчет стационарного или не стационарного температурного поля бака трансформатора Краткая теория. Система индукционного нагрева представляет собой в общем случае источник питания индуктор нагреваемое тело и окружающую среду. Источник питания будь то генерат
10216. КОНСТИТУЦИОННО-ПРАВОВЫЕ ОСНОВЫ ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ УГОЛОВНО-ИСПОЛНИТЕЛЬНОЙ СИСТЕМЫ И ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕТВА 281.5 KB
  Анализ исторического опыта взаимодействия общественных организаций и органов, исполняющих наказание в виде лишения свободы. Разработка теоретических аспектов необходимых для создания эффективной системы взаимодействия. Анализ нормативно-правовой базы регулирующей взаимодействие институтов гражданского общества с подразделениями УИС...