51549

Знайомство з країною Фантазією

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Обладнання: альбом плакат із зображенням замку малюнок Королеви кольорові олівці фломастери клубок ниток для гри фотографії дітей яблуко гриб шматочки льоду. Як ви думаєте де живе Королева Звичайно у замку. На дошці плакат із зображенням замку. Яку гарну країну ми створили який чудовий замок збудували А про господиню Королеву замку забули Тож давайте познайомимось із нею ближче.

Украинкский

2014-02-12

40.5 KB

1 чел.

4

Додаток

Перше вступне заняття

Тема. Знайомство з країною Фантазією.

Мета: Прорекламувати заняття з курсу „Мої творчі здібності та значуща для їх розвитку діяльність”; сприяти розвитку пізнавального інтересу до власної особи; розширювати кругозір, розвивати інтерес до занять, прагнення бути активними у виконанні колективних творчих вправ.

Обладнання: альбом, плакат із зображенням замку, малюнок Королеви, кольорові олівці, фломастери, клубок ниток для гри, фотографії дітей, яблуко, гриб, шматочки льоду.

Девіз: учися спостерігати, слухати, мислити, уявляти, самостійно працювати.

Хід уроку

І. Організація класу. Психологічний настрій дітей на роботу.

(Діти стають в коло й промовляють одне одному)

Пісенька-гра  „Добридень”.

(Об’єднатися в коло, взятися за руки)

Добридень, добридень, добридень скажу

Як ранок настане

До школи біжу.

Тут очі, тут вушка,

Плече і рука.

Тут носик, тут ротик

А тут є п’ята.

(А тут сусіда п’ята)

Підсумок – оплески, як подяка. (Діти сідають на місця.)  

ІІ. Робота над темою уроку.

1. Розповідь учителя. Робота в альбомах.

(Учитель починає розповідати казку.)

- Десь далеко-далеко, а може зовсім близько, є чудова країна. Давайте будемо створювати її разом. Є там річка, темний густий ліс, залиті сонцем луки, болота. (Розфарбовують) Подивіться, як швидко у нас з’явилася яскрава казкова країна. Ми створили її власними руками, ми – творці цієї країни, адже подібна країна є в душі кожного з нас.

Головна у цій країні – Королева. У неї багато слуг. Королева дуже розумна і добра. Вона вміє бачити в душі кожного найкраще.

- Як ви думаєте, де живе Королева?

Звичайно, у замку. А щоб його створити, ми станемо архітекторами. Юні архітектори, візьміть олівці і розфарбуйте замок Королеви.

2. Практична робота в альбомах.

- Які красиві у вас замки! А які вони всі різні! А як ви думаєте, чому? В житті ми всі дуже різні, і кожен пропонує щось своє. Але сьогодні нам треба створити один загальний замок.

(На дошці – плакат із зображенням замку. Учні розфарбовують його на свій смак. Одночасно діти придумують назви країни і представляють її.)

- Яку гарну країну ми створили, який чудовий замок збудували! А про господиню, Королеву замку, забули? Тож давайте познайомимось із нею ближче. Пограємось. (На дошці вивішується малюнок Королеви.)

3. Гра „Павутинка імен”.

- У кожного з вас зараз є можливість назвати своє ім’я Королеві, розказати, хто вас так назвав і чому, що означає ваше ім’я.

Вчитель бере клубок ниток до рук і починає гру з розповіді про себе. Наприклад: „Моє ім’я Любов. Так назвав мене мій старший братик Сергій на честь своєї няні. Це ім’я походить від старословянського слова, що означає любов. Моє ім’я мені дуже подобається.”  

Учитель передає клубок комусь із дітей, а кінчик нитки тримає в руках. Дитина розповідає про своє ім’я, а потім передає клубок іншій дитині, при цьому тримаючи нитку. Діти передають клубок одне одному, тримаючись за ниточку. Таким чином твориться символічна „павутинка імен”.

4. Робота на дошці з плакатом із зображенням замка.

- Тепер у нас є змога кожному поселитися до замка Королеви, в те місце, яке  їй найбільше сподобалось.

(На розфарбований замок, що знаходиться на дошці, учні приклеюють свої фотокартки.)  

5. Завдання Королеви Фантазії.

1) Що має шапку без голови, а ногу без чобота? (гриб)

2) На столі лежало 4 яблука. Одне розрізали навпіл. Скільки яблук на столі? (Закрили очі, подумали). (4 яблука або 3 яблука і 2 половинки)

3) На що схожа половинка яблука?

(Діти дають відповідь, всі уважно слухають. Ця половинка схожа на другу половинку)

4) Можна воду перенести в ситі?

(Треба заморозити: лід – це теж вода.)

6. Фізкультпауза. (Стоячи. Під музику Чайковського „Осінь”)

Королева Фантазія очі закриті, покажіть руки.

(Ми листочки, ми летимо, кружляємо, впали, налетів вітер, взлетіли, зустрілися з подружкою, упали на носик зайчика, лисиця прибігла, зайчик заховався.)

7. Творча майстерня – зошит.

„Осіннє мереживо”

З’єднай спочатку червоні крапки, потім сині. Скільки листочків вийшло? Зафарбуй їх.

ІІІ. Підсумок уроку.

  •  Чи сподобалась вам робота на занятті? Чим саме?
  •  Чи хотіли б ви жити в такому дружному замку? Чому?
  •  Чи сподобалась вам Королева Фантазія? Чим саме?
  •  Чи бажаєте ви й далі займатися творчістю? Чому?

IV. Домашнє завдання (за вибором).

1. Намалюйте птаха, рибу, звірів, комах, використовуючи

2. Намалюйте те, що хотів би подарувати своєму другові.

(Учитель роздає листи з завданням)


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

81324. Витрати виконавчого провадження 27.08 KB
  До інших витрат на організацію виконавчих дій належать витрати на виплату винагороди державним виконавцям відповідно до статті 47 Закону; придбання службових житлових приміщень; придбання службових приміщень; страхування державних виконавців; забезпечення державних виконавців форменим одягом
81325. Ускладнення у виконавчому провадженні. Відкладення провадження виконавчих дій 21.48 KB
  Відкладення провадження виконавчих дій. За наявності обставин що перешкоджають провадженню виконавчих дій або несвоєчасного одержання сторонами документів виконавчого провадження внаслідок чого вони позбавлені можливості використати надані їм Законом права державний виконавець може відкласти виконавчі дії за заявою стягувача або за заявою боржника або з власної ініціативи на строк до 10 днів. Про відкладення провадження виконавчих дій державний виконавець виносить відповідну постанову про що негайно повідомляє сторони суд або інший...
81326. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішення 21.43 KB
  За наявності обставин що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим державний виконавець за власною ініціативою або за заявою сторін а також самі сторони мають право звернутися до суду який видав виконавчий документ із заявою про відстрочку або розстрочку виконання а також про встановлення чи зміну способу й порядку виконання Рішення суду чи іншого органу посадової особи про відстрочку або розстрочку виконання встановлення чи зміну способу й порядку виконання має бути прийнято в 10денний строк і може бути оскаржено у...
81327. Зупинення виконавчого провадження (поняття, види, порядок і строки зупинення) 29.99 KB
  Виконавче провадження підлягає обовязковому зупиненню у випадках: смерті стягувача або боржника оголошення померлим чи визнання безвісно відсутнім стягувача або боржника або припинення існування сторони юридичної особи якщо установлені судом правовідносини допускають правонаступництво; визнання стягувача або боржника недієздатним; проходження боржником строкової військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях якщо за умовами служби провадження виконавчих дій неможливе чи на прохання стягувача який проходить...
81328. Підстави та порядок повернення виконавчого документа стягувачеві 27.76 KB
  Виконавчий документ який прийнятий державним виконавцем до виконання і за яким стягнення не провадилося або було проведено частково повертається стягувачеві: за письмовою заявою стягувача; якщо в боржника відсутнє майно на яке може бути звернено стягнення і здійснені державним виконавцем відповідно до Закону заходи щодо розшуку такого майна виявилися безрезультатними; якщо стягувач відмовився залишити за собою майно боржника не реалізоване під час виконання рішення одержати певні предмети що повинні бути передані йому від боржника...
81329. Повернення виконавчого документу до суду або іншого органу (посадовій особі), який його видав 22.35 KB
  Виконавчий документ прийнятий державним виконавцем до виконання повертається до суду який його видав у разі відновлення судом строку для подання апеляційної скарги на рішення за яким видано виконавчий документ та прийняття такої апеляційної скарги до розгляду крім виконавчих документів що підлягають негайному виконанню.
81330. Оголошення розшуку боржника, дитини та розшуку транспортних засобів боржника 26.22 KB
  Підставами для оголошення розшуку є відсутність в ході виконавчого провадження відомостей про місце проживання місцезнаходження боржника його майна а також дитини. У разі відсутності відомостей про місце проживання місцезнаходження боржника за виконавчими документами про стягнення аліментів...
81331. Поворот виконання 28.31 KB
  Поворот виконання це спосіб захисту майнових прав відповідача який полягає у поверненні позивачем стягувачем відповідачу боржнику всього одержаного за скасованим рішенням. Загальних правил які б передбачали поворот виконання немає що примушує знову звертатися до процесуального процедурного чи іншого законодавства яке передбачає винесення і виконання юрисдикційного рішення яке підлягає виконанню у порядку ст. Питання про поворот виконання вирішує суд який переглядає судові рішення постанови і до компетенції якого входить...
81332. Виконавчий збір 28.08 KB
  Виконавчий збір не стягується із страховиків які здійснюють державне обовязкове особисте страхування при виконанні державними виконавцями рішень про стягнення коштів за державним обовязковим особистим страхуванням та з осіб звільнених від його сплати згідно з законодавством а також за виконавчими документами про конфіскацію майна стягнення періодичних платежів стягнення виконавчого збору накладення арешту на майно для забезпечення позовних вимог. Постанова про стягнення виконавчого збору виноситься при першому надходженні виконавчого...