51595

Ми — Всесвіт

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Навчати учнів представляти свою країну та висловлювати власні думки. Навчати учнів писати мінітвори. Тренувати учнів у читанні.

Английский

2014-02-12

48.5 KB

0 чел.

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 7-х класів

Урок 2

Тема: Повторення Introduction

Підтема: Ми Всесвіт.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати учнів представляти свою країну та висловлювати власні думки. Навчати учнів писати міні-твори. Розвивати вміння правильно формулювати запитання. Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Тренувати учнів у читанні.

Виховувати любов до Батьківщини та повагу до культурних традицій народів інших країн.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО), карта світу, кнопки-прапорці, картки з назвами країн світу для групової гри.

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, everyone! Nice to see you today!

Ps: Good morning, teacher! Nice to see you, too!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about things you have learned during your summer holidays and about the friends you have met. You'll read and discuss a text, make up dialogues, express your opinions about friendship and at the end of our lesson you'll write an essay.

Warming up  3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «Important Rules».

Т: You will agree with me that friends are very important for us. Now let's make up a short poem which gives us some advice about what to do to have a lot of friends. Учні отримують картки для самостійної роботи. Необхідно розташувати рядки вірша у правильному порядку. Той, хто першим виконає завдання, читає вірш уголос.

Put the lines in the correct order to make up a poem.

IMPORTANT RULES

See how important they can be.

Always be good and willing to share.

Here are some rules for you and me,

We follow these rules wherever we go.

Always be honest, be kind and fair,

These are rules we all should know,

IMPORTANT RULES

Here are some rules for you and me,

See how important they can be.

Always be honest, be kind and fair,

Always be good and willing to share.

These are rules we all should know,

We follow these rules wherever we go

Check on Homework 4. Перевірка домашнього завдання.

  1.  РЗ, впр. 1 (с. 1). Один з учнів читає доповнений діалог вправи. Решта звіряються зі своїми зошитами.
  2.  РЗ, впр. 2 (с. 1). Один з учнів читає доповнені за допомогою таблиці речення! Учитель контролює правильність виконання завдання, виправляє помилки (у разі їх наявності).

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 6).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.

Т: Let's find out more details about your summer holidays. Who has met a lot of new friends? Who has been to any summer camp? Who has visited other cities, towns or countries? Who can tell a few words about the places he or she visited and the friends he or she met? На кожне запитання відповідають по двоє-троє учнів.

2) Reading. Етап читання.

Учні ланцюжком читають текст вправи по одному абзацу.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 2 (с. 6).

Учні ланцюжком читають речення вправи, доповнюючи їх.

б) Учні самостійно письмово складають по три запитання до тексту протягом
З
—4 хвилин. По закінченні роботи учні ланцюжком ставлять один одному запитання та відповідають на них.

Speaking 2. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. З (с. 6).

а) Учні ланцюжком відповідають на запитання вправи. Учитель стежить за пра
вильністю граматичної будови речень.

б) Гра «My Favourite Place for Spending Holidays».

Учні самостійно усно готують невелику розповідь про свої улюблені місця відпочинку, не називаючи їх. Потім вони по черзі описують ці місця та розповідають про те, що можна там робити, а решта учнів відгадує їхні назви. Той, хто відгадав, розповідає про наступне місце.

2) Впр. 4 (с. 7). Гра «In the International Summer School».

Учитель закріплює на дошку карту світу і роздає учням кнопки-прапорці та картки з назвами країн, які вони мають представити (двоє учнів можуть представляти одну і ту ж країну, але різні її частини). Необхідно прапорцями помітити на карті свою країну, обрати собі відповідне ім'я та скласти список запитань до представників інших країн (4—5 запитань за 5 хвилин). За основу можна взяти запитання впр. З (с. 6).

3)Впр. 5 (с. 7).

Учитель пропонує учням за 5—7 хвилин самостійно прочитати твердження та подумати над ними. По закінченні підготовки учні висловлюють свої думки, а вчитель стежить за правильністю граматичної будови речень.

Writing 3. Письмо. Вгір. 6 (с. 7).

Учні самостійно пишуть міні-твори за темою «We Are the World», використовуючи висловлювання однокласників та власні ідеї щодо тверджень вир. 5 (с. 7). Час виконання завдання — 7—10 хвилин. По закінченні роботи двоє-троє учнів по черзі читають свої міні-твори вголос. Ще три-чотири зошити учитель перевіряє вибірково.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

  1.  РЗ, впр. 1—3 (с. 2), письмово.
  2.  Вірш «Important Rules» вивчити напам'ять.

Summarizing  2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Today we spoke about ways of spending holidays and making friends from different countries. What country would you like to visit? Friends from what country would you like to make? Why? What would you tell your new friends about our country? What place for spending holidays would you recommend them in our country? Why?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

18259. Концептуальні засади виховної роботи в ЗС України 142 KB
  Заняття 13: Концептуальні засади виховної роботи в ЗС України. Мета заняття: Зясувати суть основні напрямки та завдання виховної роботи. Вивчити принципи методи та засоби виховної роботи
18260. Індивідуально-виховна робота в підрозділі 135 KB
  Заняття 15: Індивідуальновиховна робота в підрозділі. Мета заняття: Зясувати суть соціальнопсихологічної характеристики особистості військовослужбовця . Вивчити організацію та м...
18261. Основи навчання військовослужбовців в арміях НАТО 211.1 KB
  Заняття 23: Основи навчання військовослужбовців в арміях НАТО Мета заняття: формувати у курсантів риси необхідні військовому керівнику для професійної діяльності; сприяти розвитку почуття свід...
18262. Виховна діяльність в період адаптації молодого поповнення до військової служби 130 KB
  Заняття 17: Виховна діяльність в період адаптації молодого поповнення до військової служби. Мета заняття: Зясувати зміст напрямки та особливості адаптації молоді до військової служби....
18263. Виховання як педагогічне явище 96.22 KB
  Заняття №1: Виховання як педагогічне явище. Мета заняття: формувати у студентів риси необхідні військовому керівнику для професійної діяльності; сприяти розвитку почуття свідомої військової
18264. Методика консультування офіцером сержантів і солдатів з питань розвитку і самовдосконалення 166.5 KB
  Заняття 19: Методика консультування офіцером сержантів і солдатів з питань розвитку і самовдосконалення. Мета заняття: Зясувати сутність консультування підлеглих. Поділ ролей офіцера...
18265. Методологічні проблеми військового виховання 59.41 KB
  Заняття №4: Методологічні проблеми військового виховання. Мета заняття: Зясувати закономірності виховання військовослужбовців. Усвідомити мету й ідеал виховання військовослужбовців Збройних Сил...
18266. Принципи виховання військовослужбовців 68.33 KB
  Заняття №6: Принципи виховання військовослужбовців. Мета заняття: формувати у курсантів риси необхідні військовому керівнику для професійної діяльності; сприяти розвитку почуття свідомої ві
18267. Організація та зміст гуманітарної підготовки в ЗС України 50.2 KB
  Заняття 20: Організація та зміст гуманітарної підготовки в ЗС України. Мета заняття: формувати у курсантів риси необхідні військовому керівнику для професійної діяльності; сприяти розвитку почутт...