52120

Означення квадратного рівняння. Неповні квадратні рівняння, їх розвязування

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Неповні квадратні рівняння їх розв’язування Мета: удосконалити знання учнів про означення квадратного рівняння; удосконалити вміння розв’язувати неповні квадратні рівняння; розвиток концентрації уваги Тип уроку: удосконалення знань і вмінь Обладнання та наочність: картки для усного рахунку опорна схема правила проведення інтерактивної технології “Робота в парахâ€ Хід уроку І. Актуалізація опорних знань Запитання для фронтального опитування: означення квадратного рівняння; коефіцієнти квадратного рівняння; Опорна схема неповні...

Украинкский

2014-02-13

43.5 KB

5 чел.

Урок алгебри у 8 класі з використанням інтерактивних технологій

Тема: Означення квадратного рівняння. Неповні квадратні рівняння, їх розв’язування 

Мета: удосконалити знання учнів про означення квадратного рівняння; удосконалити вміння розв’язувати неповні квадратні рівняння; розвиток концентрації уваги

Тип уроку: удосконалення знань і вмінь

Обладнання та наочність: картки для усного рахунку, опорна схема, правила проведення інтерактивної технології “Робота в парах”

 Хід уроку

І. Організація уроку.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Корекційна вправа (розвиток концентрації уваги)

У квадратному рівнянні випишіть:

а) старший коефіцієнт;

б) другий коефіцієнт;

в) вільний член.

                  Варіант 1                                              Варіант 2

Три учні по черзі вписують відповіді у картку зворотного зв’язку. Учитель разом з учнями аналізує відповіді кожного варіанту.

ІІІ. Перевірка домашнього завдання

На дошці записано розв’язання домашнього завдання. Учні перевіряють правильність виконання один в одного. Учитель відповідає на запитання, що виникли під час перевірки.


І
V. Актуалізація опорних знань

Запитання для фронтального опитування:

- означення квадратного рівняння;

- коефіцієнти квадратного рівняння;

Опорна схема

- неповні квадратні рівняння;

- способи розв’язання неповних квадратних рівнянь;

- кількість коренів квадратного рівняння.

V. Удосконалення знань і вмінь

Робота в парах

Усі неповні квадратні рівняння розмістіть у трьох стовпчиках за їх видами:

2 + с = 0;                   aх2 +bх  = 0;                            aх2 = 0.

Розв’яжіть неповні квадратні рівняння:

     Варіант 1                                                Варіант 2

  •  18 – 2х2 = 0;                                       ■ 3х2 + 3 = 3;
  •  х2 + 16 = 0;                                         ■ х + 2х2 = 0;
  •  х2 = 4х;                                               ■ 8 + 8х2 = 8;
  •  х(х – 3) = 0.                                        ■ х2 – 0,09 = 0

Учитель оцінює навчальні досягнення учнів.

Додаткові завдання:

VІ. Підбиття підсумків уроку

Повторення  методів розв’язування неповних квадратних рівнянь.

VІІ. Домашнє завдання

Опрацювати §20. Вправа 737 (1,2,3).

Розв’язати рівняння:

1) х2 - 5х = 0; 2) 3х2 + 9х = 0; 3) 2 + х = 0.

Додаткове завдання. Розв’язати рівняння:

а)  х2 - 7х – 13 = 12 –7х;   б) 2 - 11 = -4 + 18х –7.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

69677. ІНСТРУКЦІЯ SWITCH-CASE (КОНСТРУКЦІЯ ВИБОРУ) 52 KB
  Нами залишилася непоміченій дуже важлива конструкція — switch-case. Дана конструкція призначена для вибору дій, залежно від значення вказаного виразу. Конструкція switch-case чимось нагадує оператора if-else, який, по суті, є її аналогом.
69678. ОБРОБКА ПОМИЛОК 24 KB
  Інтерпретатор PHP дозволяє програмістові визначити, які повідомлення про помилки потрібно виводити, а які — ні. Поки ви відладжуєте програму, я рекомендую виводити всі повідомлення про помилки і всі попередження, а потім, коли програма нормально працює, виводити тільки повідомлення про помилки.
69679. ГІПЕРТЕКСТОВІ ПОСИЛАННЯ 119 KB
  Гіпертекстове посилання складається з двох частин: вказівника і адресної частини (URL). Вказівник - текст (або графічне зображення), на якому користувач повинен клацнути для того, щоб перейти в інше місце. URL - вказує адресу, з якої броузер буде завантажувати документ...
69680. ТЕГ TEXTAREA 113 KB
  Ми переходимо до розгляду багаторядкового поля введення. У HTML ця можливість реалізується за допомогою тега TEXTAREA. Поле, що створюється цим тегом, дозволяє вводити і відправляти не один рядок, а відразу декілька.
69681. Графіка Web-сторінок 101.5 KB
  Графіка Web-сторінок може містити як прості зображення, так і складні. Важливим у використанні графіки є не міра її складності, а ефективність у питаннях передавання тієї інформації, яку необхідно надати користувачам.
69682. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ МОВИ HTML 33.5 KB
  HTML (Hypertext Markup Language — Мова гіпертекстової розмітки) — це мова опису структури сторінок документів, яка дозволяє звичайний текст форматувати в абзаци, заголовки, списки та інші структури, створювати посилання на інші сторінки.
69683. РНР-СЦЕНАРІЇ В ТІЛІ HTML-ДОКУМЕНТІВ 28.5 KB
  Ми тільки що розглянули структуру РНР-програми, і можна було б перейти до розгляду змінних. Проте РНР-сценарії можна записувати і по-іншому. Щоб ви зайвий раз не перегортали книгу, нагадаю текст сценарію first.php:...
69684. КОНСТАНТИ 36 KB
  Константи містять постійні значення. На відміну від змінних, ви не можете змінити значення константи, яке було їй привласнено при її оголошенні. Константи зручно використовувати для зберігання значень, які не повинні змінювати під час роботи програми, наприклад, ім’я розробника програми.