52188

Одяг. Покупки

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Удосконалювати навички усного мовлення та читання тексту з повним охопленням змісту прочитаного; навчити учнів уживати нові лексичні одиниці в мовленні – ознак якостей характеру людини. Навчити критичного та логічного мислення, уміння давати власну оцінку подіям; сприяти розвитку самостійного мислення, уміння чітко виконувати інструкції вчителя.

Английский

2014-02-13

36 KB

0 чел.

               План-конспект уроку з англійської мови , 6 клас

Тема.  Одяг. Покупки.

Мета:

  •  Удосконалювати навички  усного мовлення та читання тексту з повним охопленням змісту прочитаного; навчити учнів уживати  нові лексичні одиниці в мовленні – ознак якостей характеру людини.
  •  Навчити критичного та логічного мислення, уміння давати власну оцінку подіям; сприяти розвитку самостійного мислення, уміння чітко виконувати інструкції вчителя.
  •  Виховувати любов учнів до мови, що вивчається.

                                                      Хід уроку

І. Організація класу. Привітання

T.: Good morning, students. It’s nice to see you!

S.: Good morning, teacher. It’s nice to see you too!

T.: How are you getting on today?

S.: We are very well today, thank you!

ІІ. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

      Вправа 1. Вчитель ставить запитання, а учні дають відповіді:

  •  What do you usually wear to the party?
  •  What do people usually wear in summer?
  •  What do people usually wear in winter?

      Вправа 2. Вчитель описує одного з учнів, а вони мають здогадатись хто це.

ІІІ. Основна частина уроку

  1.  Повідомлення теми та мети уроку

 We are continuing to discuss our main topic “Clothes and Shopping”  and today we are going to speak about the clothes and features of character.

  1.  Перевірка домашнього завдання

        Учні читають описи своїх  друзів, а вчитель виправляє помилки.

  1.  Подання та відпрацювання граматичного матеріалу: Phrasal verbs in English language

    Вчитель записує на дошці схеми  утворення  Phrasal Verbs. Визначає роль граматичного явища та правильність вживання. Учень читає вголос правила, подані у підручнику на ст.142, перекладає їх зміст рідною мовою, вчитель пояснює та коментує у разі необхідності.

    Учні виконують вправу  на закріплення вивченого матеріалу ( впр.20, ст.74 ). Fill in the gaps with the correct phrasal verb:

  1.  It’s very hot here. – Take off  your jumper, then.
  2.   Helen starts work at 8.00 a.m. So she has to get up at 6.00 a.m.
  3.  Can you help me to fill in the gaps in the text? I don’t know some words.
  4.  The meal is over. I think I’ll wash up now.
  5.  Розвиток умінь мовлення

   1) Учні читають нові слова, перекладають їх та доповнюють ними речення ( впр. 21, ст. 74 ):

    1. People who never clean their shoes are lazy.

    2. People who wear all clothes of the same colour are conservative.

    3. People who always wear a suit and a tie are intelligent.

    4. People who always wear dark  clothes are boring.

    5. People who wear bright colours are optimistic.

    6. People who like to invent their own clothes are creative.

    7. People who never experiment with their clothes are pessimistic.

    8. People who prepare in the evening the clothes they will wear the next day are tidy.

    9. People who dislike decorative elements on their clothes are shy.

   10. Women who love to wear bracelets, rings ad earrings areadventurous.

2) Учні повинні поділити нові лексичні одиниці на дві тематичні групи          (робота з картками ); записати їх в зошит:

                       Positive features                            Negative features

                          Optimistic                                        pessimistic

                         Disciplined                                     undisciplined

                          Intelligent                                         unfriendly

                       Hard-working                                         boring

                       Conservative                                           stupid

                           Creative                                                untidy

                           Friendly                                                 lazy

3) Учні повинні описати малюнки ( впр.23, ст. 75 )

IV.Заключна частина уроку

  1.  Домашнє завдання

Знайти фото відомої людини та описати її одяг, записати в словник нові слова та вивчити їх.

  1.  Підведення підсумків уроку

Бесіда з учнями.

T.: Today we spoke about clothes and features of character.  What features of clothes have you already learnt? What was the most interesting during the lesson?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

59833. Вибір цінностей 54 KB
  Візитна картка уроку: Не збирайте собі скарбів на землі де міль і хробацтво нівечить і де підкопують злодії і викрадають. Збирайте собі скарби на небі де ні міль ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають. Бо де твій скарб там буде і твоє серце. Що таке скарб Що маємо на увазі під земними скарбами Що свідчить про те що вони не вічні Скарби на небі що це Чи піддаються вони таким небезпекам Чому Робота в групах.
59835. Мати берегиня родини 70 KB
  Хто ж його береже Головною берегинею родини завжди була мати її святою називали. Тарас Шевченко писав: У нашім раї на землі Нічого кращого немає Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим
59836. Ich ab Geburt bis Abitur 49 KB
  Весь урок ведеться німецькою мовою, що відповідає вимогам міністерства освіти для 11 класу. Мова вчителя чітка, зрозуміла, ключові фрази повторюються для їх кращого розуміння. Темп уроку задовільний для того, щоб діти встигли прочитати, повторити і записати нові слова.
59837. Уведення та редагування тексту. Перевірка правопису 71 KB
  Мета уроку: Навчальна: Вдосконалити основні знання про текстовий редактор Microsoft Word та його можливості навчити вводити та редагувати текст засобами текстового процесора створювати документи за певною структурою...
59838. Філософський смисл новели Олеся Гончара: За мить щастя 41.5 KB
  І група Батьківщина політичний аспект ІІ група він сам психологічний аспект ІІІ група товариші морально-етичний аспект ІVгрупа жителі виноградного містечка морально-етичний аспект.
59840. СВІТ ЛЮДСЬКИХ ВІДНОСИН. ВИХОВНА ГОДИНА ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ 31 KB
  Разом колективно діти готують відповідь. Першим дає відповідь капітан а доповнюють чи підправляють його решта дітей. Чи повинен хлопчик пропустити вперед однокласницю якщо вони одночасно підійшли до дверей класу А в театрі А в магазині...