52442

Cities. Towns. Villages. Sightseeings

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Завдання: 1 контроль навичок аудіювання читання письма та усного мовлення; 2 навчити учнів використовувати набуті знання вміння та навички в писемній та усній мові; 3 виховувати в учнів інтерес до цікавих визначних місць світу. Основна частина уроку: Контроль навичок письма і засвоєння тематичної лексики: Now children we’ll check up your knowledge of themticl vocbulry. Dicttion trnsltion: напрямок територія мальовничий архітектура визначний краєвид маршрут навколишній довідкове бюро річкова гавань nd now 2 numbers turn...

Украинкский

2014-02-15

32 KB

2 чел.

Відкритий урок в 9 класі з англійської мови

для районного метод обєднання вчителів іноземних мов.

Тема уроку: ”Cities. Towns. Villages. Sightseeings.”

Тип уроку: нестандартний, урок-відвідування Інтернет-кафе.

Мета уроку:  узагальнення навчального матеріалу з теми.

Завдання: 1) контроль навичок аудіювання, читання, письма та усного мовлення;

2) навчити учнів використовувати набуті знання, вміння та навички в писемній та усній мові;

3) виховувати в учнів інтерес до цікавих визначних місць світу.

Оснащення:  мультимедійний комплекс, комп’ютери, тематичні картинки, мапа Лондона, учнівські презентації, нау-

ково - популярний фільм London”.

Повторення:  тематична лексика з тем:«Подорожування», «Міста та села», «Визначні місця та краєвиди».

Місце проведення: комп’ютерний клас.

Клас оформлено під Інтернет-кафе. На стінах тематичні картинки та настінна газета” Travelling about Ukraine”.Учнівські столи про-нумеровані. На столах для « відвідувачів» (гості- вчителі, учасники семінару) лежать творчі роботи учнів: буклети- реклами “Travel Agency”, поштові конверти “ A letter to my best friend”.


   Хід уроку:

  1.  Орг. момент: 1) Привітання з присутніми.

 2) Бесіда з черговим.

II. Основна частина уроку:

  1.  Контроль навичок письма і засвоєння тематичної лексики:

Now, children, we’ll check up your knowledge of thematical vocabulary. Count to 1and 2! The first numbers, turn around and don’t look at displays! The 2- numbers, you will print the dictation.

Dictation- translation: напрямок, територія, мальовничий, архітектура, визначний, краєвид, маршрут, навколишній, довідкове бюро, річкова гавань

And now, 2- numbers, turn to displays and check up the works of your classmates! Evaluate them!

  1.  Контроль навичок усного мовлення за заданою темою( моно-

логічне висловлювання):

Some pupils of your class have got some individual tasks: to prepare the presentation on  certain subjects. So, we are ready to listen to your presentation. The first presentation is about one of the Ukrainian citi-

es. Now, look at the screen!

( 2 учні розказують про визначні місця  Запоріжжя.В кінці роз-

повіді однокласники ставлять учням питання за темою їхнього виступу).

  1.  Контроль навичок усного мовлення за заданою темою( діало-

гічне висловлювання):

2 pupils of your class have prepared presentation on the subject: “My photo album”. They had the task to speak about their travelling to any cities and countries. Now let’s listen to their conversation.

( 2 учня представляють свою презентацію і розказують про свої подорожування до Криму та Болгарії.По закінченні виступу

учні відповідають на питання однокласників за темою їхньої презентації.)

  1.  Контроль навичок аудіювання:

Now we’ll watch the frame of the film about London. And then we’ll discuss it. Be attentive!

(Учні переглядають фрагмент фільму, потім розказують про свої враження).

  1.  Контроль навичок читання:

Look, children! There are some sheets of paper with a text on your desks. Now during one minute you have to read it and then be ready to discuss it. Clear? Get down to work!

( Учні читають текст про Дніпропетровськ протягом однієї хвилини, потім виконують завдання).

So, your time is over. 1) Answer my questions:

a) When was Dnipropetrovs’k founded?

b) What are the most famous enterprises there?

c) What is this city attractive for?

2) Give the literary translation of the text.

3) Retell the text.

  1.  Контроль навичок діалогічного мовлення з опорою на карту:

I see two pupils are talking about something. Let’s listen to their conversation. Will you, please, go to the blackboard.

( 2 учениці ведуть бесіду на тему: « Як дістатися до…?

  1.  Контроль навичок монологічного висловлювання  з опорою на картинки:

And now we’ll listen to the advertisement of one of the tourist agencies. So you are welcome.

( Один учень розказує про туристичне агентство, менеджером якого він є,які можливості для різних видів відпочинку в Україні та за кордоном воно надає.)

III.Аналіз та підсумки уроку, рефлексія.

(Учні висловлюють свої враження про урок, відзначають най- цікавіші моменти та відповіді своїх однокласників).


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

22324. Устаткування для локальних мереж 62 KB
  Робочі станції і клієнти підключаються до мережі і запрошують певні служби і ресурси у інших комп'ютерів або серверів. Робочі станції повинні бути достатньо могутніми щоб легко справлятися з поставленими перед ними обчислювальними задачами але не обов'язково повинні володіти ресурсами необхідними для обслуговування інших робочих станцій підключених до мережі. Мережні адаптери необхідні для підключення робочих станцій до мережі.
22325. Протоколи локальних мереж 44 KB
  Протоколи це просто правила які визначають як саме відбуватиметься взаємодія і потрібні як для локальних так і для глобальних мереж. Деякі протоколи підтримують маршрутизацію що означає що разом з даними також передаються відомості про їх джерело і точку призначення. Якщо можливе існування одного шляху між джерелом і точкою призначення як це часто має місце в локальних мережах і навіть в глобальних мережах використовування таких протоколів не необхідне.
22326. Адресація в IP-мережах 107.5 KB
  Для вузлів що входять в локальні мережі це МАСадреса мережного адаптера або порту маршрутизатора наприклад 11А0173DBC01. Для вузлів що входять в глобальні мережі такі як Х.25 або frame relay локальна адреса призначається адміністратором глобальної мережі.
22327. Вимоги, що предявляються до сучасних обчислювальних мереж 84.5 KB
  Хоча всі ці вимоги вельми важливі часто поняття якість обслуговування Quality Service QoS комп'ютерної мережі потрактує більш вузько в нього включаються тільки дві найважливіші характеристики мережі продуктивність і надійність. Незалежно від вибраного показника якості обслуговування мережі існують два підходи до його забезпечення. Перший підхід очевидно покажеться найприроднішим з погляду користувача мережі. Технології frame relay і ATM дозволяють будувати мережі що гарантують якість обслуговування по продуктивності.
22328. Використання вінка Мережа і вилучений доступ до мережі. 58.5 KB
  Розкрійте дерево Мій комп'ютер клацнувши на знаку . Змінювати параметри ідентифікації комп'ютера в мережі. Додавати мережні компоненти. Створення нового мережного підключення Якщо у вашому комп'ютері встановлений мережний адаптер який у свою чергу підключений до локальної мережі коли ви встановлювали Windows 2000 Professional в системі вже повинно бути набудовано працююче мережне підключення так в Windows 2000 називається локальна мережа хоча воно може бути ще не до кінця набудовано.
22329. Робота з вікном Моє мережне оточення 30 KB
  І навіть якщо з вікном Мережне оточення ви не знайомі все одно у вас не повинне виникнути жодних проблем. Вікно Моє мережне оточення це тека яка пропонує ряд параметрів для поглядання комп'ютерів у вашій робочій групі або всій мережі. У вікно Моє мережне оточення ви навіть можете додавати ярлики для часто відвідуваних вами тек або Webсторінок.
22330. Пошук в мережі 37 KB
  Загальний доступ до дисків Коли ви надаєте загальний доступ до диска ви дозволяєте іншим користувачам працювати з його вмістом по мережі. Клацніть правою кнопкою миші на значку диска до якого вирішили надати загальний доступ і виберіть команду Доступ з контекстного меню що з'явилося. На екрані відобразиться діалогове вікно властивостей диска з вибраною вкладкою Доступ. В діалоговому вікні властивостей жорсткого диска виберіть перемикач Загальний доступ.
22331. Адреса и указатели. Операции получения адреса и косвенной адресации. Отождествление массивов и указателей. Адресная арифметика 46.5 KB
  Динамическое выделение памяти под массивы. АДРЕСА И УКАЗАТЕЛИ Во время выполнения всякой программы используемые ею данные размещаются в оперативной памяти ЭВМ причем каждому элементу данных ставится в соответствие его индивидуальный адрес. При реализации многих алгоритмов и представлении сложных логических структур данных часто оказывается полезной возможность непосредственной работы с адресами памяти. Действительно поскольку соседние элементы массива располагаются в смежных ячейках памяти то для перехода от одного его...
22332. Функции в языке Си. Формальные и фактические параметры. Механизм передачи параметров. Возвращаемые значения. Использование указателей в качестве аргументов функций 44.5 KB
  ФУНКЦИИ В ЯЗЫКЕ СИ. Каждая из них в свою очередь есть независимый набор описаний и операторов заключенных между заголовком функции и ее концом. Все объекты определенные в теле функции ограниченном открывающей и закрывающей фигурными скобками являются локальными для этой функции в смысле области видимости и времени существования.