52883

Святковий поїзд. Проектна робота

Практическая работа

Педагогика и дидактика

Закріпити вживання ЛО з теми «Місяці. Пори року». Розвивати лексичні, граматичні, мовленнєві навички, пам ять, мислення, фонетичний слух. Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів. Тренувати в аудіюванні. Формувати здатність працювати в парі, групі.

Украинкский

2014-02-19

745 KB

0 чел.

Урок у 3 класі на тему «Birthday train»

Тема:Святковий поїзд. Проектна робота.

Мета:Закріпити вживання ЛО з теми «Місяці. Пори року».

           Розвивати лексичні, граматичні, мовленнєві навички, пам ять, мислення, фонетичний слух.

           Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів.

           Тренувати в аудіюванні.

           Формувати здатність працювати в парі, групі.

           Виховувати повагу один до одного.

Обладнання:підручник, робочий зошит, портфоліо, макет    потяга, наочний матеріал, магнітофон.

Тип уроку:закріплення та узагальнення знань.

                       Хід уроку

1.Початок уроку. Привітання.(Хорове мовлення)

  T: Look at the clock.

     Час почати наш урок.

     Good morning, children!

  P: Good morning, teacher!

Учні співають пісню «Hello!Hello!»

  T: Sit down, girls.

       Sit down, boys.

  T: How are you today?

  P: I am OK, thank you.

Учні запитують один одного «How are you today?»

  T: I hope you are very well after this lesson, because the topic is “A birthday train”.But first of all let”s do fonetic drills and remember months of the year.

Фонетична зарядка.

Проведення звукової гімнастики.

  Учитель показує картинки, за якими учні називають  слово і перший звук з даного слова.

                            This is an apple, a, a, apple.

                           This is a bird, b, b, bird.

                           This is a cat, c, c, cat.

                           This is a dog, d, d, dog.

2.Основна частина уроку

 Повторення  ЛО з теми.

-Дай відповіді на запитання. (Учитель задає запитання.   Один учень відповідає, а інші знаходять відповіді на маячках у класі: 4, 3, 12, назви місяців англійською мовою.)

  -How many seasons do you know?

  -How many months has every season?

  -How many months has a year?

  -Tell me, please, winter (spring, summer, autumn) months.

-Назви зайве слово:

  December, February, May, January

  April, March, July, May

  November, October, January, September

  September, August, June, July

  May, July, March, April

  August, February, July, June

-Робота з картками.Учитель показує речення.Учні читають їх, вибирають потрібне число і показують відповідну карточку.

-Робота в групах.Учні діляться на групи, отримують назви місяців і складають їх в правильному порядку.

-Учні знаходять назви місяців в таблиці і обводять їх.

Фізкультхвилинка.Пісня «It is a fun...»(Пісня виконується під музичній супровід з відповідними рухами.Учні стоять на масажних ковриках без взуття.)

Виготовлення святкового потяга.

T: Now we will built a train.First of all we have give the name of our train.

P: The name of our train is “A year”.(Учень приклеює назву.)

T:Our train has twelve carriges. They are months.

   What is the first month of our train?

P: It is December.

T: Who was born in December?

P: I was born in December.(Учень вклеює свою фотографію.)

Так кожен учень розповідає коли він народився, вклеює фотографію і підпис.

3.Робота з портфоліо.

  Учні самостійно виготовляють святкові потяги у своїх альбомах.Учитель контролює та допомогає учням.

(Під час самостійної роботи проводиться пальчикова гімнастика:

                 Ми до сонечка росли

           (руки вгору, потягнутися),

                 Квіточками зацвіли

        (розкрити пальці, поворушити),

                    Ось так, ось так

               (нахили вліво, вправо),

                  Квіточками зацвіли

                            (те саме).

4.Заключна частина уроку.

 -Домашнє завдання: допрацювати у портфоліо.

 -Виставлення оцінок: You have such marks today…

 -Підсумок  уроку: Well! Our lesson is coming to end.

Today you have worked very well. And was very active at the lesson. Thank you for your work.

                            See you next time.

(Учні співають пісню «Goodbye!»)


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

65571. ВІКТИМОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ У МІСЦЯХ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ 180.5 KB
  В установах виконання покарань УВП Державної кримінальновиконавчої служби ДКВС України було зареєстровано більше 400 злочинів до 8 яких із загальної кількості були пов’язані з насильницькими діями щодо засуджених із боку інших осіб убивства нанесення...
65572. Розвиток сільськогосподарської дослідної справи з польового кормовиробництва в Україні (30-ті роки – кінець ХХ століття) 180 KB
  Основою продовольчої безпеки та державності України повинно стати високоефективне, збалансоване сільське господарство, яке забезпечуватиме виробництво продуктів харчування в обсягах достатніх для потреб населення країни та формування необхідного експортного потенціалу.
65573. ЯБЛУНЕВИЙ КВІТКОЇД У СХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ. БІОЛОГІЯ, ЕКОЛОГІЯ І УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ІНТЕГРОВАНОГО ЗАХИСТУ 458.5 KB
  Метою досліджень було уточнення видового складу садових довгоносиків біології та екології яблуневого квіткоїда встановлення динаміки його чисельності та шкідливості у східному Лісостепу України а також удосконалення елементів інтегрованого захисту яблуні у промислових насадженнях для отримання високого врожаю.
65574. ЗАКОНОМІРНОСТІ ТЕПЛО-МАСООБМІННИХ ПРОЦЕСІВ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЗОГЕНЕРАТОРУ ВИРОБНИЦТВА ВОДНЮ З ВОДИ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СПЛАВІВ 537 KB
  Розширення сфер застосування водню пов’язують з якісними змінами що відбуваються у даний час в хімічній машинобудівній металургійній промисловості та енергетиці. На даний момент сировиною для отримання водню є вуглеводні.
65575. ВПЛИВ ГЕОДИНАМІЧНИХ ЗОН ВУГЛЕНОСНОЇ ТОВЩІ НА ФОРМУВАННЯ ГЕОЛОГО-ЕКОЛОГІЧНИХ УМОВ ПРИ ЛІКВІДАЦІЇ ШАХТ 1.6 MB
  Разом з тим, при вирішенні такої актуальної проблеми вуглевидобувних регіонів України, як достовірне прогнозування негативних геолого-екологічних явищ і процесів, обумовлених ліквідацією шахт, подібні дослідження не отримали широкого поширення.
65576. ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ДИДАКТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ АГРАРНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 213.5 KB
  Потреба в удосконаленні дидактичної компетентності власної педагогічної майстерності. Зовнішній чинник: потреба ВНЗ у викладачах з високим рівнем педагогічної майстерності Мета: сформувати дидактичну компетентність майбутніх викладачів аграрних ВНЗ Методологічні підходи...
65577. КОМП’ЮТЕРИЗОВАНА СИСТЕМА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ЇЇ МЕТРОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 531 KB
  Зі створенням Оптового Ринку Електричної Енергії що складається з незалежних акціонерних компаній державні електричні компанії та державні акціонерні електричні компанії незалежного регулюючого органу Національна комісія з питань регулювання електроенергетики України...
65578. РЕГІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ТРАНСКОРДОННОГО СПІВРОБІТНИЦТВА 536.5 KB
  Сучасний період світової історії що характеризується новітніми тенденціями євроінтеграції та глобалізації відзначився новим поглядом країн на потреби особливості та потенціал розвитку своїх територій.
65579. СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ РУХОМ ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДА 297 KB
  Тому розробка з метою автоматизації процесів керування системи підтримки прийняття рішень для машиніста дизельпоїзда вітчизняного виробництва з новим тяговим електроприводом на основі асинхронних двигунів є безсумнівно актуальним завданням що визначає напрямок...