53141

Правила виконання ранкової гімнастики. Частини обличчя

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета уроку: Практична: Ознайомити учнів із значенням та правилами виконання ранкової гігієнічної гімнастики; Закріплення рухових дій засобами естафет, рухливих ігор; Вивчення та відпрацювання вживання лексики по темі в усному мовленні; Формування навичок монологічного мовлення, сприйняття на слух іншомовних слів, опису людини за малюнком;

Украинкский

2014-02-22

106.5 KB

0 чел.

Інтегрований урок фізкультури та англійської мови

2 клас

Тема: "Правила виконання ранкової гімнастики.

Частини обличчя".

Мета уроку: Практична:  Ознайомити учнів із значенням та правилами виконання ранкової гігієнічної гімнастики;

Закріплення рухових дій засобами естафет, рухливих ігор;

Вивчення та відпрацювання вживання лексики по темі в усному мовленні;

Формування навичок монологічного мовлення, сприйняття на слух іншомовних слів, опису людини за малюнком;

Відпрацювання фонетичних мовленнєвих структур

( звуків та звукосполучень), відпрацювання вживання граматичних структур It has……, touch your……,take a…….;

Повторення рахунку до 10, повторення кольорів

Розвиваюча: Розвиток спритності і швидкості;

Розвивати вміння працювати в різних режимах навчання, розвивати загальнокультурні вміння, розвивати вміння працювати в команді;

Виховна: Виховання морально – етичних якостей дитини, дружності, культури інтелектуальної праці

Обладнання: скакалки, мат, м’яч волейбольний, свисток, різнокольорові частини тіла, магнітна дошка з магнітами, смайлики, роздатковий матеріал для читання.


Хід уроку:

Части-на уроку

Зміст уроку

Дозу-вання

Організа-

ційні методичні вказівки

Підготовча частина

Шикування в шеренгу.

Клас, рівняйсь! Струнко!

По порядку розподілись!

Добрий день! Діти, сьогодні у нас незвичайний урок- урок фізкультури і англійської мови одночасно. Ми ознайомимось з правилами виконання ранкової гімнастики, повторимо стройові вправи;

Good morning dear children. Today we have an unusual lesson. Today we have English lesson and Physical Training Lesson at the same time. As usual we begin our lesson with our phonetical exercises:

-Ten little fingers

Ten little toes

Two little ears

And one little nose

Two little eyes

That shine so bright

One little mouth

To kiss Mummy ‘’good night’’

-Without your tongue

You cannot talk

Without your feet

You cannot walk

Without your eyes

You cannot see

Without your heart

You cannot be

На початку кожного уроку ми повторюємо правила безпеки на уроці фізичної культури.

Правила безпеки на уроках фізичної культури: 

Спортивна форма і спортивне взуття обов’язково

Без дозволу вчителя учням забороняється користуватися спортивним обладнанням та інвентарем

Учням забороняється виконувати вправи на спортивних знаряддях без присутності і страхування вчителя

Під час виконання вправ на спортивних знаряддях учні зобов’язані бути дисциплінованими, уважними, чітко виконувати вказівки вчителя

Без команди вчителя не переходити від одного знаряддя до іншого

Під час виконання вправ не заважати один одному

Слухати свисток вчителя

Якщо погано себе почуваєш обов’язково сказати про це вчителю

– Клас, праворуч! За направляючим з лівої ноги кроком руш!

ЗРВ в русі:

ходьба на носках

на п’ятах

на зовнішній стороні стопи

на внутрішній стороні стопи

напівприсіді

навприсядки

правим боком приставними кроками

лівим боком приставними кроками

бігом

кроком

Вправи на розслаблення та дихальні вправи

( глибокі вдихи та видихи)

Шикування в одну шеренгу.

Шикування в коло.

1хв

2хв.

3хв

Спину тримати рівно

основна частина

Правила виконання комплексу вправ ранкової гімнастики

Виконувати ранкову гімнастику щодня в один і той же час

Кожну вправу виконувати правильно, зосереджувати увагу на виконанні руху, з максимальною віддачею сил, дихання не затримувати, темп виконання повільний з переходом на середній

Вправи в комплекс підбирати таким чином, щоб були задіяні всі групи мязів. Дотримуватись певної послідовності. Спочатку виконуються вправи для м’язів шиї і поступово навантажуємо м’язи плечового поясу, рук, тулуба, ніг і закінчується комплекс вправою для приведення організму у спокійний стан

Один раз на два місяці комплекс вправ ускладнюється, але за умови, що ранкова гімнастика викликає почуття бадьорості, а не втоми

Постійно стежити за самопочуттям. У разі відчуття болю припинити виконання вправ або перейти до легших

2.Комплекс вправ ранкової гімнастики

( Виконується під англійський рахунок)

В.п. – ноги разом, руки внизу

руки вперед

руки вгору, піднятися на носки

руки в сторони

руки вниз

2.В.п. – ноги нарізно, руки на поясі

    1- нахил голови вправо

    2- нахил голови вперед

    3- нахил голови вліво

    4- нахил голови вниз

3.В.п.- ноги нарізно, руки перед грудьми

    1-2- ривкові рухи зігнутими руками

    3-4- відведення прямих рук

4.В.п.- права рука  вгорі, ліва рука внизу

    1-2- пружні рухи правою рукою

    3-4- пружні рухи лівою рукою

5.В.п.- ноги нарізно, руки на поясі

    1-2- повороти тулуба вправо

    3-4- повороти тулуба вліво

6.В.п.- ноги нарізно, руки на поясі

    1- нахил тулуба вправо

   2- нахил тулуба вперед

   3- нахил тулуба вліво

   4- прогнутися назад

7.В.п.- руки внизу, ноги разом

   1- випад вправо, плеск долонями

   2- В.п.

   3- випад вліво, плеск долонями

   4- В.п.

8. Присідання

9.В.п.- ноги разом, руки на поясі

  1-2- стрибки, ноги  разом

  3-4- ходьба на місці

10.Вправи на заспокоєння дихання

3.Гра з м’ячем. ( повторення лексики частин тіла)

Lets play a game. I say the word- part of the body for you in English and give a ball for you. You take the ball and answer in Ukrainian. After that I say the word- part of the body for you in Ukrainian and give a ball for you. You take the ball and answer in English.

Face         обличчя

Nose         ніс

Mouth      рот

Eye          око

Ear          вухо

Hair         волосся

( вчитель кидає м’яч учню і називає слово- частину обличчя англійською мовою, учень повинен впіймати м’яч і назвати це слово українською мовою і навпаки)

4.Шикування в шеренгу

Розподіл на 1-2

Шикування в 2 команди

Естафети « Make a monster»

Your first task is run to me. I say the word – part of the body for you in English and you must touch this part of the body. After that you come back to your place

Touch your     face

                     Nose

                    Mouth

                    Eye

                   Ear

                   Hair

(добігти до вчителя, вчитель називає частину тіла англійською мовою, учень повинен доторкнутися до неї)

2. Your second task is run to me. I say the colour (red, green, blue, yellow) in English. You must take the correct smile and show me.

After that you come back to your place.

             Take a smile and show me:

             Red

             Blue

             Green

             Yellow

           (добігти до вчителя, вчитель називає колір смайлика  англійською мовою, учень повинен взяти потрібний колір і показати його вчителю)

            

             3.Your last task is making a monster. Run to me. You must take the correct part of the body and put  it on the blackboard.

             After that you come back to your place.

           Make a monster:   a face

                                         An eye

                                         An ear

                                         A nose

                                         A hair

                                         An ear

                                         An eye

                                         A nose

                                         An ear

                                         An eye

( добігти до вчителя, зібрати по команді потрібну кількість частин обличчя і прикріпити їх на магнітну дошку)

Шикування в одну шеренгу. Роздача кольорових смайликів. У кого червоний – 1 команда, синій – 2 команда, зелений – 3 команда, жовтий – 4 команда

 

Робота по станціям  

1 станція – червона – прес 20 разів

2 станція – синя – стрибки через скакалку 2 по 20

3 станція – зелена – закинути м’яч в кільце

4 станція – жовта – English ( діти читають текст роздаткового матеріалу і описують монстра на магнітній дошці)

Робота на станції English

In our station your task is reading the text and after that describing the monster on the blackboard using the structure It has…..

Text

It has green eyes, it has a red nose. It has three years. It has a blue mouth. It has black hair.

2хв.

6-8р

6-8р

6-8р

8р.

10р.

8р.

8хв

7хв

8хв

Англійський рахунок

Темп середній

Руки в ліктях не згинати

Спина рівна, ноги на місці

Опір на ведучу ногу

Спина рівна

Дихання глибоке, ритмічне

Звернути увагу на правильну вимову

Не вибігати без передачі естафети

Коловий метод

Контролювати положення тіла

Заключна частина

Шикування в одну шеренгу.

Гра на увагу « What is missing?»

( Діти по команді вчителя закривають очі, вчитель прибирає одну із частин обличчя у монстра на магнітній дошці, учні по команді вчителя відкривають очі і повинні відгадати, чого не вистачає на обличчі)

Now let’s play a game” What is missing?”. Close your eyes please. Open your eyes please. What is missing?

Діти, а які українські народні прислів’я і приказки про частини тіла ви знаєте? ( Діти називають прислів’я і приказки про частини тіла)

Діти, а чому ж так у людини 2 вуха, 2 ока, 2 руки, 2 ноги, а ніс, язик – один?

Сценка.

Діти, ми надіємося, що в своєму житті ви будете саме такі.

Оцінювання

Домашнє завдання

Повторити правила виконання ранкової гімнастики, придумати нову вправу. Намалювати монстра і описати його

Діти, сьогодні на уроці ми ознайомились з правилами виконання ранкової гімнастики. Гарно бігали, стрибали. Повторили кольори, цифри та рахунок до 10, вивчили частини обличчя, навчилися описувати обличчя людини та читали текст англійською мовою.

До побачення, діти.

Good bye, children.

1хв

2хв

6хв


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

72471. ПОНЯТИЕ О НЕОТЛОЖНЫХ СОСТОЯНИЯХ. ПРИЧИНЫ И ФАКТОРЫ ИХ ВЫЗЫВАЮЩИЕ И ПЕРВАЯ ДОВРАЧЕБНАЯ ПОМОЩЬ 63.5 KB
  В жизни каждого человека вследствие различных причин могут произойти случаи когда его соматическое и физическое здоровье резко меняется ему становится плохо он может даже потерять сознание. При таком состоянии человеку требуется срочная помощь.
72472. Восточные славяне в древности 89 KB
  Славянские народы принадлежат к древнему индоевропейскому единству, включающему такие народы как германские, балтийские, романские, греческие, кельтские, иранские, индийские раскинувшиеся на огромном пространстве от Атлантического океана до Индийского, от Ледовитого океана до Средиземного моря.
72473. ВОЛНОВЫЕ МЕХАНИЧЕСКИЕ ПЕРЕДАЧИ 609 KB
  Генератор устроен так чтобы деформированное гибкое колесо прижималось к внутренней цилиндрической поверхности жесткого колеса с силой достаточной для передачи нагрузки за счет сил трения. При вращении генератора волна перемещений бежит по окружности гибкого колеса.
72474. Подшипники. Назначение и классификация 473.5 KB
  Подшипники служат опорами для валов и вращающихся осей. Они воспринимают радиальные и осевые нагрузки, приложенные к валу, и передают их на раму машины. При этом вал должен фиксироваться в определенном положении и вращаться вокруг заданной геометрической оси.
72475. ПОДШИПНИКИ КАЧЕНИЯ. ОБЩИЕ СВЕДЕНИЯ И КЛАССИФИКАЦИЯ 975.5 KB
  Применение подшипников качения позволило заменить трение скольжения трением качения. Конструкция подшипников качения позволяет изготовлять их в массовых количествах как стандартную продукцию что значительно снижает стоимость производства.
72476. ЧЕРВЯЧНЫЕ ПЕРЕДАЧИ 380 KB
  Существенное отличие червячной передачи от зубчатой заключается в том, что окружные скорости червяка и колеса не совпадают как по величине, так и по направлению. Они направлены друг к другу под углом перекрещивания.
72477. ОСОБЕННОСТИ РАСЧЕТА ПЛАНЕТАРНЫХ ПЕРЕДАЧ 307.5 KB
  Планетарными называют передачи, включающие в себя зубчатые колеса с перемещающимися осями (рис.10.1,а). Передача состоит из центрального колеса с наружными зубьями, центрального колеса b с внутренними зубьями и водила Н, но котором укреплены оси сателлитов g.
72478. ПЕРЕДАТОЧНОЕ ОТНОШЕНИЕ ОДНОСТУПЕНЧАТЫХ И МНОГОСТУПЕНЧАТЫХ ЗУБЧАТЫХ ПЕРЕДАЧ 181 KB
  Масса и габариты редуктора в значительной степени зависят от того, как распределено общее передаточное отношение по ступеням передачи. Лучшие показатели имеют редукторы, у которых диаметры колес (а не шестерен) всех ступеней близки между собой.
72479. МЕХАНИЧЕСКИЕ ПЕРЕДАЧИ 785.5 KB
  Передача состоит из двух шкивов закрепленных на валах и ремня охватывающего шкивы. В зависимости от формы поперечного сечения ремня различают: плоскоременную рис. Основные преимущества ременной передачи: возможность передачи движения на значительное расстояние до 15 м и более...