53271

Пори року

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Тема: Пори року. Мета: Навчальна: вчити дітей називати пори року англійською мовою ознайомити з лексичнограматичною структурою Wht seson is it Розвивальна: розвивати фонематичний слух формувати вміння використовувати міміку жести емоційне забарвлення голоса. Про що Про пори року. Вірно пори року англійською мовою Sesons.

Украинкский

2014-02-24

248.5 KB

11 чел.

Яріш А.А., м. Сміла, ЗОШ І-ІІІ ст.. №7, Черкаська область,

Конспект

заняття гуртка для учнів 1 класу.

Тема: Пори року.

Мета:

Навчальна: вчити дітей називати пори року англійською мовою, ознайомити з лексично-граматичною структурою What season is it? 

Розвивальна: розвивати фонематичний слух, формувати вміння використовувати міміку, жести, емоційне забарвлення голоса.

Виховна: виховувати вміння слухати вчителя.

Тип заняття: уведення нового матеріалу.

Обладнання: указка, дошка, поурочний план, дидактичний матеріал, призи для дітей, казковий герой – ведмедик.

Хід заняття.

Початок заняття.

Привітання.

- Hello children.

- Hello teacher.

- How are you today?

- Fine thank you.

Дітки, сьогодні до нас в гості завітав казковий герой. Це-ведмедик (teddy-bear). Він хоче з нами погратися та вивчити англійську мову. Давайте з ним  привітаємося, познайомимося  та  заспіваємо для нього пісеньку “Hello”.

SONG

Hello,good morning      

How are you?

How are you?

I am fine, thank you.

I am fine, thank you.

I am fine, thank you.

I am fine, thank you.

Hello,good morning

Hello,hello.

How are you?How are you?                             

I am fine, thank you.

I am fine, thank you.

I am fine, thank you.

I am fine, thank you.

2. Фонетична зарядка, вправляння у вимові звуків [ w; t; s]

Дітки, а тепер давайте зробимо зарядку для нашого язичка та наших губок.

Уявіть собі, що ми хочемо задмухати свічку. Для цього нам потрібно поставити губки в трубочку і сказати тричі [ w;w; w;].

Молодці, а тепер такі слова давайте повторимо тричі: winter, what.

[t; t; t;] A тепер давайте згадаємо як цокає англійський годинник: tick-tock. (3 )

[s; s; s;] Дітки, а тепер давайте вимовимо звук [s], який подібний до українського звуку [с]

Діти повторюють тричі [s;s;s]. Молодці, а тепер давайте,повторимо за мною такі слова;

summer ( 3); spring (3):

Основна частина заняття.

3. Уведення  нового матеріалу.

Дітки, а ви любите гратися?

Так.

 А відгадувати загадки?

Так.

Тоді давайте відгадаємо декілька загадок. Слухайте уважно, у загадці є слово-підказка.

1. Голі поля, мокне земля, дощ поливає. Коли це буває?

Восени.

2. Сніг на полях, лід на річках, хуртовина гуляє. Коли це буває?

Взимку.

3. Я пробуджую поля і заквітчую гаї,прокидається земля і співають солов’ї. Всяк на світі мене зна я........

Весна.

4. Сонце пече, липа цвіте, жито доспіває. Коли це буває?

Влітку.

Молодці, вам сподобалося? Цікаво було?

- Так, сподобалося.

Дітки, то ви здогадалися про що ми сьогодні будемо говорити?

- Так.

Про що?

Про пори року.

 Вірно, пори року англійською мовою Seasons. Повторимо тричі, щоб і ведмедик запам’ятав (керівник показує дітям картинки з порами року). Але, дітки, щоб запитати англійською мовою: „ Яка це пора року?” ми повинні запитати:

What season is it? (3)   - Яка це пора року? (3)     

Діти повторюють тричі за вчителем.                         

Вчитель показує діткам картинки всіх пір року,а вони повторюють за ним кожну пору року англійською мовою, тричі. 

А відповідаємо ми так:

It is winter   ( 3 )                   Це зима  ( 3)               

 

It is spring ( 3)          -Це весна ( 3 )

It is summer ( 3)           - Це літо ( 3)

It is autumn ( 3)     Це осінь ( 3 )

4.Фізкультхвилинка.

Дітки,а тепер давайте разом з ведмедиком трішечки відпочинемо і зробимо рухливу зарядку ( діти стають в 2 шеренги один навпроти одного і розповідають віршик “ Teddy bear “ разом з вчителем та виконують рухи про які розповідається у віршику).

Teddy-bear.

Teddy bear, teddy bear,

Look around, look around,

Teddy bear, teddy bear,

Touch the ground, touch the ground,

Teddy bear, teddy bear,

Switch off light, switch off light,

Teddy bear, teddy bear,

Say good-night, say good-night.

5. Розучування нового матеріалу ( рецептивно- продуктивні ігри ).

Гра „ Коти м’яч „ “ Roll a ball “

 Мета гри: (розучування лексично- граматичної структури What season is it?)

Вчитель і діти сідають у коло. Педагог звертається до дітей.

Дітки я зараз вам буду котити м’ячик і говорити „Яка це пора року? What season is it?” а ви котіть м’ячик мені і повторюйте: “ What season is it? ”

Гра продовжується до тих пір, доки всі діти не повторять  структуру.

Гра „ Пори року ” Seasons”

 Мета гри: (вивчення нових лексичних одиниць,розучування пір року. )

 Дітки, а тепер, уявіть собі, що ми перетворилися на пори року. Уявили?

 Так.

Молодці, давайте тепер покажемо всі  пори року.

Вчитель показує картинку, каже: „ Це весна “    „It is spring “.

Давайте повторимо і покажемо пору року - весна (дітки повторюють і показують весну, нахиляючись до землі, імітуючи, що вони збирають підсніжники ).

Далі вчитель показує  картинку,каже:  « Це літо»   It is summer.

 Давайте повторимо і покажемо пору року – літо ( дітки повторюють і показують літо, витираючи чоло від спеки).

Вчитель показує картинку з порою року осінь і каже: „ Це осінь ”. It is autumn.

Давайте повторимо і покажемо цю пору року ( дітки повторюють  і показують осінь, імітуючи парасольку в руках ).

Далі вчитель бере останню картинку з порою року зима і каже: „ Це зима „ It is winter.

Давайте повторимо, і покажемо цю пору року ( дітки повторюють, і показують зиму

охоплюючи себе руками від холоду).

Молодці.

Гра «Yes or No» “ Так чи ні”

.Мета гри: (закріпити лексичний матеріал по темі пори року).

Вчитель показує малюнок і запитує, наприклад: “Is it summer?- Чи це літо?”

Якщо на малюнку зображено літо, діти повинні відповісти:

“Yes, it is. – Так. “

Якщо на малюнку зображена інша пора року, дитина відповідає:

“No, it is no. -  Ні “.

6. Розвиток писемного мовлення.

Далі вчитель дає роздатковий  матеріал, та  пропонує дітям з’єднати малюнки розташовані праворуч, із відповідними порами року.

Заключна частина заняття.

Підбиття підсумків заняття.

Сеанс  сну”.

Діти сидять на стільчиках з закритими очима, а вчитель у нормальному темпі двічі без перекладу зачитує речення і слова, вивчені на занятті:               “What season is it“?

“It is spring “,

“It is summer“

“It is autumn, “

“It is  winter ”.

Вчитель підбиває підсумки заняття, нагороджує діток за старанність та дарує їм призи.

Дітки,про що,ми сьогодні розмовляли на занятті?

Про пори року.

А як ми кажемо пори року англійською мовою?

-Seasons.

То, назвіть мені всі  пори року англійською мовою.

Autumnце осінь,

Winterце зима,

Spring – це весна

Summer – це літо.

-Thank you very much.

На цьому наше заняття завершується,  наш ведмедик , teddy-bear каже вам також «Thank you very much», за те, що ви його навчили і каже вам до нових зустрічей.

-See you, good-bye, children.

-Good-bye teacher, good-bye  teddy-bear.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

25555. Учение Платона о душе 28.5 KB
  Вожделеющая и страстная души должны подчиняться разум ной которая одна может сделать поведение нравственным. И наконец разумную часть души Платон отождествляет с возницей который ищет правильный путь и направляет по нему колесницу управляя конем. В описании души Платон придерживается четких чернобелых критериев доказывая что есть плохие и хорошие части души: разумная часть для него является однозначно хорошей в то время как вожделеющая и страстная плохими более низкими. У человека Платон выделял два уровня души высший и низший.
25556. Аристотель о душе и ее способностях 30.5 KB
  Форма придает материи качественную определенность составляет сущность вещей. Материя не может быть бесформенной форма не может не иметь материальной основы. Душа форма живой материи. Душа и тело связаны как материя и форма т.
25557. Неоплатонизм и томизм в философии и психологии Средневекового периода 30.5 KB
  Развитие мира постоянное восхождение или нисхождение божественного Ступени: Божественное первоначало Божественный ум Божественная душа Природа По мере нисхождения верховного начала оно передается во множество умов и душ. Первично божественное материя последняя стадия дробления первоначала Душа человека происходит из мировой души она нематериальна непространственна едина. Уровни или части души: Умопостигаемая душа Чувственная душа Тело Деятельность души функции Обращение к мировому разуму Обращение к чувственному миру и...
25558. Развитие средневековой психологии на востоке. Авиценна, Альгазен, Аверроэс 26.5 KB
  Авиценн согласен с Аристотелем в том что душа это форма тела и о трех способностях души растительной рост животной ощущения аффекты движения и разумной воображение память разум. Авиценн выделил чистые разумные акты независимые от тела. Причины выделения индивидуального разума 1. чувства и разум разобщены самостоятельны по отношению друг к другу независимы.
25559. Психология в эпоху Возрождения: основные тенденции в развитии философо-психологических взглядов 27.5 KB
  Поскольку человек есть часть природы то и душа его есть лишь проявление природы. Стремления и удовольствия требования природы человек должен их удовлетворять. Помпонацци 14621524 О бессмертии души Бог в делах природы участия не принимает. Человек есть результат развития природы причем у него как и у всего живого появляется психическое душевное названное термином дух захваченное из окружающей среды наиболее совершенное материальное вещество.
25560. Общие черты в развитии психологии Нового времени 26 KB
  : Рост производства Переход к капитализму Мануфактуры Тенденции характерные для философов: Отделение науки от религии: отказ от веры светский характер науки для того чтобы ускорить прогресс Источник познания: Сенсуализм родоначальник Ф.Бэкон Источник познания чувственный опыт. Источник познания мышление разум. Способы научного познания: Индуктивный: от частногоопыта к общему правилу Дедуктивный: от общего теории к частному частным ситуациям Что первично: психика или телесный мир Сенсуализм: сначала...
25561. Ф. Бэкон и оформление эмпирического принципа в философии и психологии 41.5 KB
  Бэкон и оформление эмпирического принципа в философии и психологии Ф. Бэкон 1561 1626 английский философ историк политический деятель основоположник эмпиризма. Бэкон родоначальник английского материализма и эмпирического направления в философии и психологии. Человек: Чувственная часть души проявляется в теле занимается наука Разум божественный занимается теология Суть основной философской идеи Френсиса Бэкона эмпиризма в том что в основе познания лежит исключительно опыт.
25562. Р. Декарт о «страстях души» 34 KB
  Декарт о страстях души Рене Декарт 15961650 лат. В трактате Страсти души 1649 представлена вся система философскопсихологических взглядов Декарта Картезианский дуализм: существует 2 субстанции: Протяженная телесная физика материализм в учении Мыслящая духовная метафизика светский идеализм в учении осн. Страсти тип или уровень деятельности который является продуктом взаимодействия тела и души. Состояния души кот.
25563. Детерминистическое учение Б. Спинозы о психике 31.5 KB
  Учение о единой субстанции ее атрибутах и модусах Стремился объяснить природу из самой себя. Ее сущность раскрывается в атрибутах Атрибуты такие существенные и всеобщие аспекты субстанции которые ей не тождественны и по отношению к которой они вторичные и производные. конкретные фундаментальные свойства субстанции Человеку доступны только 2 атрибута: мышления и протяжения Кстати Декарт Модусы частные состояния и видоизменения субстанции все многообразие мира различные явления и события По отношению к атрибуту протяжения каждый...