53295

Охорона здоров’я

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Практична мета: формувати комунікативну компетенцію учнів навчаючи їх вмінню вести бесіду про здоровий спосіб життя на основі прочитаного тексту використовуючи вивчену лексику. Освітня мета: ознайомити учнів із основними складовими здорового способу життя. Розвиваюча мета: розвивати комунікативні здібності учнів із залученням форм та методів інтерактивного навчання. Виховна мета: виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я та позитивне відношення до життя формуючи здоров’язберігаючу компетентність учнів.

Украинкский

2014-02-24

68.5 KB

0 чел.

PAGE   \* MERGEFORMAT5

Донецька загальноосвітня школа I-III ступенів №89

Донецької міської ради Донецької області

План-конспект уроку

за темою «Будуємо здорове життя»

для 7-го класу за підручником А. Несвіт

Підготувала

учитель англійської мови

Бобко О.Т.

Донецьк – 2013


Тема: Охорона здоров’я.

Підтема: Будуємо здорове життя.

Практична мета: формувати комунікативну компетенцію учнів, навчаючи їх вмінню вести бесіду про здоровий спосіб життя на основі прочитаного тексту, використовуючи вивчену лексику.

Освітня мета: ознайомити учнів із основними складовими здорового способу життя.

Розвиваюча мета: розвивати комунікативні здібності учнів із залученням форм та методів інтерактивного навчання.

Виховна мета: виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я та позитивне відношення до життя, формуючи здоров’язберігаючу компетентність учнів.

Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих здібностей.

Обладнання: підручник «Англійська мова. 7 кл.» О. Карп’юк, картки для роботи у групах, для самостійної роботи, аркуші ватману, олівці, вислови за темою уроку, розміщення на дошці “A Healthy Mind in a Healthy Body”, “Live every day of your life as though you expect to live forever”.

Перебіг уроку

  1.  Організаційний момент.

1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: The topic of your today’s lesson is “Building a Healthy Life”. For you it’s one of the most important issues of concern. For achieving success in life you must be healthy both physically and mentally. During our lesson we are going to speak about the influence of our lifestyle on our health.

3. Фонетична зарядка (the jazz-chant “I Feel Terrible”).

I’ve got a headache (2 times).

I don’t want to go to bed.

I’ve got a fever (2).

I don’t want to do my homework.

I’ve have got a stomachache (2).

I don’t want to eat my lunch.

I’ve got a blister (2).

I don’t want to see my sister.

Every time I get a headache.

Mama takes me to the doctor.

Every time I get a fever.

Mama takes me to the nurse.

Every time I get a toothache, mama takes me to the dentist.

Every time I see a dentist.

I always come home feeling worse.

4. Перевірка домашнього завдання. Декілька учнів докладаються “about the places where they usually get medical care”. (впр. 4, стор. 124) у режимі «Мікрофон».

  1.  Основна частина уроку.

1. Мозковий штурм. Brainstorming.

T: Complete the diagram with your own ideas:

2. Гра Survey

Учитель розподіляє клас на групи по четверо учнів по четверо учнів і роздає набори карток. Кожен з учнів обирає собі картку і опитує решту своєї групи. По закінченні роботи групи систематизують інформацію й один представник від кожної з них доповідає про результати опитування.

  1.  Ask your partners and find out:

– who often quarrels with his/her parents;

– who thinks that health depends on mod.

  1.  Ask your partners and find out:

– who doesn’t like quarrelling;

– who thinks that all the problems can be solved peacefully.

  1.  Ask your partners and find out:

– who doesn’t care about his/her good relationship with his/her parents;

– who is an optimist.

  1.  Ask your partners and find out:

– who always tries to please his/her parents;

who is a pessimist.

3. Подання тексту для читання, впр. 3, стор. 125.

а) впр. 1, стор. 124

Учні відповідають на питання у формі інтерактивної  вправи «Акваріум».

б) впр. 2, стор. 125

Один з учнів у голос читає вірш. Учитель пропонує дітям подумати над тим, як вірш пов’язано з темою уроку. Декілька учнів висловлюється у формі «мікрофону».

4. Reading. Етап читання.

Учні ланцюжком уголос читають текст вправи.

5. PostReading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Робота з картками.

Учні отримують картки для самостійної роботи і письмово записують речення, заповнюючи пропуски.

  1.  Life is given as a g_ _ _.
  2.  If you help others, g_ _ _ _r_ _ _ _ _ _ return to you.
  3.  My friend p_ _ _ _ _ the English test badly two days ago.
  4.  We must v_ _ _ _ every moment of our life.
  5.  To build a healthy and happy life you need l_ _ _s_ _ _ _ _.
  6.  The six components of our health are p_ _ _ _ _ _ _, e_ _ _ _ _ _ _ _, s_ _ _ _ _,     m_ _ _ _ _, s_ _ _ _ _ _ _, and e_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _.

По закінченні роботи учні ланцюжком зачитують речення та перекладають їх.

6. розвиток умінь діалогічного мовлення, впр. 5, стор. 126.

Учні у парах складають діалоги за завданнями вправи протягом 3-4 хвилин. По закінченні роботи дві-три пари інсценують діалоги перед класом.

7. Робота над міні-проектами, впр.6, стор. 126.

Клас розподіляється на групи, які готують міні-проекти протягом 7-10 хв. По закінченні роботи представники від кожної групи презентують свої роботи. Учитель разом із класом обирають найкращу роботу.

  1.  Заключна частина.

1. Домашнє завдання.

Написати десять запитань до тексту впр. 3, стор. 125.

Вивчити вірш впр. 2, стор. 125.

2. Підведення підсумків уроку.

T: What was the main topic for discussion today?

Do you find it actual?

Have you learnt anything new today?

What exactly?

What was the most interesting stage of the lesson for you?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

9714. Математические методы определения вероятностей рисковых событий 43 KB
  Математические методы определения вероятностей рисковых событий: В практике анализа рисков всегда выгоднее прибегать к поэтапной процедуре оценки: сначала провести измерения в шкале номинаций, т.е. оценить вероятности рискованных исходов как событий...
9715. Методологические основы анализа хозяйственного риска 27 KB
  Параметры решаемой риск-проблемы должны определяться на основе конкретизации предмета, объекта и субъектов хозяйственного риска, форм проявления его характерных элементов и сущностных черт с выходом на целевой результат конкретного вида и подвида ри...
9716. Общая характеристика идентификации и анализа рисков 29 KB
  Содержание идентификации и анализа рисков: Основной целью идентификации и анализа рисков является формирование у лиц, принимающих решения, целостной картины рисков, угрожающих бизнесу фирмы, жизни и здоровью ее сотрудников, имущественным интересам в...
9717. Принципы информационного обеспечения системы управления риском 71 KB
  Принципы информационного обеспечения системы управления риском: Информация является ключевым аспектом при идентификации и анализе риска, так как ее наличие позволяет в дальнейшем принимать правильные решения в условиях риска и неопределенности...
9718. Основные принципы оценки риска 52.5 KB
  Концепция приемлемого риска: В большинстве ситуаций невозможно полностью избавиться от риска. Поэтому защита от него состоит не в том, чтобы сделать бизнес абсолютно безопасным, а в том, чтобы снизить риск до уровня, когда он перестает быть угрожающ...
9719. Поведенческий риск 26.5 KB
  Причина поведенческого риска понятна каждому, кто живет среди людей: субъекты, вовлеченные в определенную совместную деятельность, не обязательно одинаково относятся к ее целям и результатам. Иногда это различие не носит принципиального характера и ...
9720. Показатели хозяйственного риска 29.5 KB
  В соответствии с общепринятой классификацией показатели хозяйственного риска можно разделить на три группы: единичные, комплексные и обобщающие (интегральные). Первые характеризуют возможные проявления отдельных элементов рискованных ситуаций в отн...
9721. Природные риски 26.5 KB
  Рассмотрим теперь способы измерения риска для ситуации не стохастической и не поведенческой неопределенности. Методов здесь несколько. Наиболее распространенный - это так называемый метод рандомизации. Суть его в искусственном привнесении случайност...
9722. Рациональный риск в комплексе мер эффективного использования ресурсов и совокупного капитала 26 KB
  Ограниченность наличных ресурсов и неограниченность потребностей общественных отношений вынуждают хозяйствующих субъектов удерживать сегмент рынка или рыночную нишу зачастую при неопределенности как предпринимательской среды, так и возможности успеш...