53934

КВК з математики 2 клас

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета. У цікавій формі закріпити одержані знання з математики; розвивати мислення, память,вміння спілкуватись. Виховувати почуття дружби, інтерес до математики.

Украинкский

2014-03-05

49 KB

4 чел.

                                          КВК з математики 2 клас

Мета.У цікавій формі закріпити одержані знання з математики; розвивати мислення, пам'ять,вміння спілкуватись.

Виховувати почуття дружби, інтерес до математики.

Обладнання. Емблеми, картки з завданнями, ребуси.

                                               Хід уроку

1.Увага! Увага! Запрошуємо всіх хлопчиків та дівчаток на цікаве свято. Не забудьте взяти з собою швидкість, винахідливість, увагу, кмітливість.

2.Чому так святково навколо?

Чуєте, як гомін стих.

Тому, що вітаємо сьогодні

Ми царицю всіх наук.

3. І не випадково їй така пошана

Бо про неї вірно кажуть всі,

Що в порядок розум ставить.

4.Щоб водить кораблі і на небі літать,

Треба все нам уміть, треба добре все знать.

Хто науку цю цікаву добре знатиме,

Той ніколи в житті не блукатиме.

Вчитель. Добрий день, друзі!

Сьогодні тут відбудеться турнір знавців математики. Змагатися будуть:

Капітани, представте команди.

Капітан дівчаток:

  •  Наша команда « 2*2»
  •  Наш девіз:

Щоб лікарем, моряком,

Чи льотчиком стати,

Треба твердо математику

На «12» знати

Привітання:

       Успіх вирішує не доля, а тільки міцні знання.

Капітан хлопців:

   Наша команда «Квадрат»

   - Наш девіз:

У нашого квадрата

Всі сторони рівні.

Наші хлопці

Дружбою сильні.

Привітання:

  •  Бажаємо вам перемоги, а собі не програти.

Вчитель. Наша зустріч проходить під девізом: « Серед чисел існує досконалість і злагода»

       Тому дуже хочеться, щоб досконалість і злагода проникли в душі наших дітей.

                            ( Оцінки за привітання)

                     І. Розпочинаємо турнір з розминки команд:

1.Скільки см у 1 м?  

                                                                                  1.На ск. 1 дм менший від 1 дм2см?

2.Летіо 5 качок.Трьох мисливець               

бив. Скільки зосталось? (3, бо двоє                       2. Двоє учнів грали в шахи. Скільки хв. грав                                               

полетіли.)                                                                кожен?

3.Чи може страус назвати себе птахом?               3.На галявині грались зайці. Всього

( Ні, не вміє говорити)                                                 у них було 18 вух. 4 зайці сховались.

                                                                                   Скільки залишилось? ( 5)

4. Яка тварина може обходитись                       4.Яка морська тварина дихає повітрям,

без їжі декілька днів?                                              а своїх дітей годує молоком?

(Верблюд, коза, жираф)                                        ( Кит, акула, восьминіг)

                                ( Оцінки)

                                     2 конкурс капітанів

1. Уяви, що ти машиніст поїзда, ведеш состав із 40 вагонів, у кожному по 40 ящиків, у кожному ящику по 40 іграшок. Скільки років машиністу? ( Скільки учню)

2.Йшли пустелею 2 віслюки. Один ніс мішок 5 пудів солі ( пуд-16 кг), а другий 5 пудів вати. Було жарко. Вони втомилися і побачивши річку, разом з мішками полізли у воду. Після купання пішли далі. У одного стала легкою поклажа, а в другого важчою? Чому? ( Сіль розчинилась, а вата увібрала вологу)

3. Літак летить від Москви до Києва 1 год. А назад від Києва до Москви 60 хв. Чому така різниця? ( ніякої)

4.Трійка коней за 1 год пробігла 15 км. Скільки км пробіг кожен кінь? (15 км)

                                       Обом капітанам

Василько написав число 89 і сказав Сашкові: « Не виконуючи ніяких записів, зменш число на 21. Сашко розв’язав задачу. Як зробив?

( Перевернув)

                                            ( Оцінки)

                             ІІІ конкурс. Розвязування цікавих прикладів

Ви знаєте, що слова пишуться буквами. Але їх можна писати цифрами. Наприклад, треба передати таємне повідомлення, щоб ворог не розгадав. То замість букв використовують знаки або цифри. Ось таблиця з буквами і числами. Розвяжіть приклади і прочитайте зашифровані слова.

А-1,    Б-2,    В-3,    Г-4,     Г-5,    Д-6,    Е-7,    Є-8,    Ж-9,    З-10,    И-11,     І-12,     Ї-13, Й-14,     К-15,     Л-16,     М-17,     Н-18,     О-19,     П-20,     Р-21,    С-22,     Т-23,    У-24, Ф-25,     Х-26,     Ц-27,     Ч-28,    Ш-29,    Щ-30,    Ь-31,     Ю-32,     Я-33

26-16           (10-З)                                                   23-1         ( 22-С)

20-9             (11-И)                                                  9+9           (18-Н)

9+8              (17-М)                                                5+7            (12-І)

21-20           (1-А)                                                   11-7           (4-Г)

2. Розвяжіть кругові приклади

Пронумеруйте, хто швидше?

30+12   (1)

31+15   (3)

58+12   (5)

  1.  (6)

46+12    (4)

42-11     (2)

      0+ 30     (7)                                    ( Оцінки) 

                                            4 конкурс

                                       Розвяжи задачу

1. У трьох норах жили миші. В першій норі-5мишей, у другій-4 миші, а в третій-на 3 миші більше, ніж у перших двох разом. Скільки мишей жило у третій норі?

                                                 (5+4) +3=12(м)

2.У крузі розміщено 10 зайчиків. Треба поділити круг чотирма прямими так, щоб кожний зайчик був відділений від інших прямими лініями.

                                             ( Оцінки)

                                                5 конкурс

1.Складіть 2 трикутники з 5 паличок.

2.Гра « Геометрична мозаїка»

Взялися за руки і утворили: коло, відрізок, трикутник, прямокутник

                                              ( Оцінки)

                      Підведення підсумків. Нагорода переможців.

                                  


  Слова

1.Увага! Увага! Запрошуємо всіх хлопчиків та дівчаток на цікаве свято. Не забудьте взяти з собою швидкість, винахідливість, увагу, кмітливість.

2.Чому так святково навколо?

Чуєте, як гомін стих.

Тому, що вітаємо сьогодні

Ми царицю всіх наук.

3. І не випадково їй така пошана

Бо про неї вірно кажуть всі,

Що в порядок розум ставить.

4.Щоб водить кораблі і на небі літать,

Треба все нам уміть, треба добре все знать.

Хто науку цю цікаву добре знатиме,

Той ніколи в житті не блукатиме.

Капітан дівчаток:

  •  Наша команда « 2*2»
  •  Наш девіз:

Щоб лікарем, моряком,

Чи льотчиком стати,

Треба твердо математику

На «12» знати

Привітання:

       Успіх вирішує не доля, а тільки міцні знання.

Пісня.

Капітан хлопців:

   Наша команда «Квадрат»

   - Наш девіз:

У нашого квадрата

Всі сторони рівні.

Наші хлопці

Дружбою сильні.

Привітання:

  •  Бажаємо вам перемоги, а собі не програти.
  •  Пісня.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

84816. РАЗРАБОТКА И АДАПТАЦИЯ САЙТА «ИНТЕГРА» для ИП Нафиков 141.79 KB
  В наши дни можно редко встретить компанию, которая бы не обладала бы web-сайтом. Так как, интернет стал для большинства людей источником необходимой информации и средством коммуникаций, практически все организации используют его в качестве своего лица. Шагая в ногу со временем, любая организация...
84817. Восприятие цвета 185.5 KB
  В современном мире все сферы деятельности людей подвержены влиянию новых информационных технологий (НИТ), что приводит к многообразным преобразованиям в сфере социальных отношений, материального и духовного производства.
84818. Особенности учета уставного капитала и учета расчетов с учредителями 78.3 KB
  Организация грамотного учета уставного капитала в современных условиях является весьма актуальной проблемой для многих предприятий ввиду постоянно изменяющейся законодательной базы в этой области а также целого ряда особенностей учета уставного капитала существуют различные трудности и проблемы в бухгалтерском...
84819. Расчет числа и порядка укладки укороченных рельсов на внутренних нитях кривых 2.5 MB
  Железнодорожные пути делятся на главные, станционные и специального назначения. Главные пути — это пути, соединяющие станции или другие раздельные пункты. К станционным относятся: приёмо-отправочные, сортировочные, вытяжные, погрузочно-выгрузочные, ходовые, соедини-тельные и др.
84820. Рекомендации по совершенствованию реализации функций контроля и регулирования на «Хлебозаводе №6» 87.2 KB
  Цель курсовой работы: закрепить знания по менеджменту, а именно в части контроля и регулирования в управлении предприятием. Поэтому основные задачи: рассмотреть понятия, факторы, характеристики контроля; проанализировать контроль и регулирование на конкретном предприятии.
84821. Анализ затрат на производство продукции 162.34 KB
  В работе анализируется динамика объёма производства в натуральном и стоимостном выражении сезонные колебания факторный анализ анализ динамики производства анализ структуры и динамики затрат на производство продукции.
84822. Расходы предприятия. Пути сокращения расходов предприятия 4.23 MB
  Экономика предприятия есть обобщенный экономический результат его деятельности как за прошлый, так и за данный период времени, находящий свое выражение в имуществе, в денежных, материальных и интеллектуальных ресурсах на каждый данный рассматриваемый период времени.
84823. Оценка и планирование внешнеэкономической деятельности и ценообразование на импортную продукцию 1.33 MB
  С целью стабильности и высокой эффективности своей хозяйственной деятельности каждая фирма планируя приобрести необходимую продукцию за рубежом должна предварительно изучить всю публикуемую информацию о ценовой и технической характеристиках данной продукции степень насыщенности рынка...