54469

Квадратні корені. Перетворення ірраціональних виразів

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Обладнання: мультимедійний проектор презентація уроку Квадратні корені. Перетворення ірраціональних виразів презентація Історія математичних позначень презентація Багатозначні терміни. Оголошення представлення теми та очікуваних результатів слайди № 1-4 Надання необхідної інформації слайд № 5 Інтерактивна вправа...

Украинкский

2014-03-15

9.85 MB

1 чел.

Мультимедійний урок в інтерактивних технологіях

Алгебра, 8 клас

Тема. Квадратні корені. Перетворення ірраціональних виразів

Мета уроку: узагальнити та систематизувати знання учнів про квадратні  

                      корені, закріпити навички тотожних перетворень      

                      ірраціональних виразів;

                      розвивати логічне мислення, пам’ять, культуру математичних   

                      записів, пізнавальний інтерес до історії математики, вміння  

                      користуватися мультимедійними засобами;

                      виховувати працьовитість та позитивне ставлення до  

                     навчання.

Тип уроку:  узагальнення та систематизація знань.

Обладнання: мультимедійний проектор, презентація уроку «Квадратні

                        корені. Перетворення ірраціональних виразів»,

                       презентація «Історія математичних позначень»,

                       презентація «Багатозначні терміни. Радикал»,

                       картки із завданнями, аналогічними до завдань контрольної   

                       роботи для самостійного тренування.

Орієнтовний термін проведення уроку: березень, I I I чверть, І І семестр (робота для атестації на підтвердження звання вчитель-методист)

ХІД УРОКУ

Мотивація На цьому уроці ми актуалізуємо знання по темі «Квадратні  

                    корені» і підготуємося до тематичного оцінювання, яке  

                    відбудеться на наступному уроці.

Оголошення, представлення теми та очікуваних результатів

                   (слайди № 1 – 4)

Надання необхідної інформації     (слайд № 5)

Інтерактивна вправа                      (слайди № 6 - 11)

Підбиття підсумків (рефлексія)    Виставлення оцінок

                                               Презентація «Історія математичних позначень»

                                               Презентація «Багатозначні терміни. Радикал»

Домашнє завдання: (слайд № 12),

                                   роздати картки із завданнями, аналогічними до    

                                   завдань контрольної роботи.

Мультимедійна презентація

(Оголошення, представлення теми та очікуваних результатів)

(Надання необхідної інформації)

(Інтерактивна вправа)

(Рефлексія, виставлення оцінок)

(Домашнє завдання)

Література

  1.  Програма для загальноосвітніх навчальних закладів.

Математика. 5 – 12 класи. – К.: Перун, 2005.

  1.  Істер О.С. Алгебра: підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних

    закладів – К.: Освіта, 2008. – 208с.

  1.  Корнес А.І. Математика. Зошит для контрольних і самостійних робіт.

8 клас. – Х.: Веста: Видавництво «Ранок», 2005. – 80с.

Інтернет- ресурс

  1.  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB
  2.  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96_%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

443. Методы нахождения условного и безусловного экстремума 782.5 KB
  Предварительно необходимо найти стационарную точку Х и определить характер экстремума из необходимых и достаточных условий. Найти минимум функции методами прямого поиска и градиентными методоми сопряжённых направлений Пауэлла.
444. Психология менеджмента организаций 548 KB
  Психологические аспекты профессиональной деятельности менеджера. Психология здоровья и стресс в профессиональной деятельности менеджера. Психологические особенности индивидуального и группового консультирования в организации.
445. Пути повышения эффективности производства медных гранул медеплавильного цеха ОАО Уралэлектромедь 852 KB
  Пути повышения эффективности работы предприятия в условиях рынка. Характеристика и технологический процесс медеплавильного цеха. Анализ производственно-хозяйственной деятельности. Безопасность и экологичность работы
446. Расчет трансформатора 331 KB
  Расчет цилиндрической обмотки 1 из провода прямоугольного сечения. Расчет многослойной цилиндрической обмотки 2 из провода круглого сечения. Параметры и относительное изменение напряжения трансформатора. Механические силы в обмотках при коротком замыкании.
447. Лексическая типология оригинальных и переводных текстов: на материале поэтических произведений Дж.М. Хопкинса 304.48 KB
  Лингвистический подход в настоящее время является общепризнанным и подтвержден многочисленными успешными переводами на практике, а также весьма убедительными данными научных исследований.
448. Методы формирования конкурентных преимуществ на примере кофейни 320.78 KB
  Теоретические основы формирования конкурентных преимуществ предприятия. Оценка конкурентных преимуществ кофейни Кофемания. Организационная характеристика деятельности. Формирование конкурентных преимуществ кофейни Кофемания. Рекомендации по обеспечению конкурентных преимуществ.
449. Синтез соли кобальта на примере [Co(NH3)4CO3]NO3 360.5 KB
  Соединения кобальта представляют особый интерес, так как из трех основных ферромагнитных металлов-железа, никеля и кобальта. Нахождение кобальта в природе и его физические свойства. Комплексные соединения Co(III).
450. Розробка об'єктної моделі конкретної системи збору даних - 815 KB
  Модель Rose - це картина системи. Вона містить всі діаграми UML, дійових осіб, варіанти використання, об'єкти, класи, компоненти і вузли системи. Вона детально описує, що система містить і як функціонує, тому розробники можуть використовувати її як ескіз або креслення створюваної системи.
451. Базы данных Автомобильная стоянка 490 KB
  Такая система должна обеспечивать получение общих и детализированных отчетов по автостоянке, позволять легко определять тенденции изменения важнейших показателей, обеспечивать получение информации, критической по времени, без существенных задержек, выполнять точный и полный анализ данных.