54682

Орієнтація на вулиці

Конспект урока

Педагогика и дидактика

So, you know a lot about London! But what is the difference in Road Safety in this country and what we must know to cross the street there? Right! You should first look right when you cross the street in London.

Английский

2014-03-18

44.5 KB

1 чел.

Тема: Орієнтація на вулиці.

Підтема: Визначні місця Лондону. Ситуація: “Як пройти до..?”

Цілі:

Практична: Удосконалити комунікативні здібності учнів, учити застосовувати отримані знання в конкретній ситуації., навчити застосовувати  вивчений матеріал, перевірити рівень знань під час мовлення, аудіювання  та виконання  вправ робочого зошиту

 Освітня: формування  предметних компетентностей з іноземної мови: лінгвістичної( лексичної, граматичної, фонологічної), соціолінгвістичної, прагматичної та функціональної;

сформувати уявлення учнів про сучасне англійське місто,правила вуличного руху в Україні та Британії Розвивати кругозір учнів, стимулювати учнів до самостійного пошуку додаткової інформації по темі.

Розвиваюча: розвиток ключових компетентностей:соціальної, здоров язберігаючої, саморозвитку та самоосвіти, інформаційно-пізнавальної, комунікативної та полікультурної;

 розвивати культуру спілкування в ситуації “Як пройти..?” Розвивати уміння порівнювати і узагальнювати матеріал, висловити свою думку англійською мовою.

 Виховна: виховувати почуття поваги до людей, ввічливості під час спілкування. Виховувати пошану та інтерес до культури країни, мова якої вивчається. Розвивати уміння порівнювати й узагальнювати матеріал, висловити свою думку англійською мовою.

Тип уроку: урок застосування знань, навичок і умінь.

Форма уроку: Урок-подорож.

Форми роботи: Індивідуальна, колективна, письмова, фронтальна.

 Обладнання уроку: Роздавальний матеріал: картки, картки-схеми, аудіо касета.

                                       План уроку: 

І. Орієнтація, мотивація діяльності.

ІІ. Цілепокладання.

    1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку; мотивація навчальної діяльності.

    2. Визначення очікуваних результатів.

ІІІ. Цілереалізація.

    1. Перевірка домашнього завдання; відтворення й коригування опорних знань, умінь, навичок, необхідних для самостійного виконання практичних завдань уроку.

     2. Аудіювання Загальний інструктаж, усвідомлення алгоритму дій (осмислення змісту й послідовності практичних дій).

     3. Самостійне виконання завдань під контролем і за допомогою учителя, враховуючи індивідуальні можливості).      

      4. Повідомлення  домашнього завдання

     5. Фізкультпауза.
     6.  Узагальнення  й систематизація учнями результатів роботи.

Повторення вивчених займенників місця та проведення навчальної гри-екскурсії

.     7. Рольова гра-екскурсія
ІV. Рефлексивно-оцінюючий.

     1. Підведення підсумків уроку.

     2. Рефлексія.

     3. Цінування, оцінювання.      

                                Хід уроку

І.Орієнтація, мотивація діяльності.

     What is the theme of our lesson? What is the topic we are speaking about? Why do we need to know it?( to find the way or place; not to be lost; to help other people)

    Does today’s weather suit our travelling? Of course, you know that the English like to speak about it. So, how many seasons are there in a year? What are they? What colour are they?

(Poem:   Spring is green

Summer is bright

Autumn is yellow

Winter is white)

What is the weather now? What are autumn months? What are autumn holidays?(Knowledge Day, Teacher’s Day, Town’s Day) What colour is autumn? (Autumn is yellow because leaves are yellow)

(poem). Yellow, red, and green, and brown

See the little leaves come down

Dancing, dancing in the breeze,

Falling, falling from the trees

Describe today’s weather!

ІІ. Цілепокладання.

We see that you can communicate with Englishmen! So, let’s start our work during which we can visit London and learn out more about its places of interest and Road Safety, we’ll revise Prepositions of places and do an exercise. You  need them to use during our play- an excursion.

I hope you’ll do your best!

So, don’t waste the time! Let’s start!

ІІІ. Цілереалізація.1. Перевірка домашнього завдання

But first, I want to ask you some questions about this city and see what you know about it:

What is London?

Where is it situated?

On what river does London stand?

What is the symbol of London?

What sights of London do you know?

What can you tell us about the sights of London? Come to the blackboard where the pictures are and speak! All the pupils have to listen very attentively! It’ll help to understand the record and answer the questions.

Після розповідей  учитель ще раз перевіряє засвоєння учнями матеріалу:

1)він  називає 1-2 речення з опису тієї чи іншої споруди, а учні мають дати її назву;

2)для учнів з низьким рівнем знань учитель називає визначне місце, а учень повинен його показати серед малюнків

Would you like to visit London? What would you like to see there?

Учні відповідають на питання вчителя та дають відповіді, використовуючи схему:

First, I would like to see ….

I think, it is ….

I can see… there.

Besides I want to visit …

It is interesting for me to …

I want to know about …

2 Аудіювання.

So, you know a lot about London! But what is the difference in Road Safety in this country and what we must know to cross the street there? Right! You should first look right when you cross the street in London.

  And now let’s listen to the dialogue! Be attentive! Then you have to do a written exercise!

3. Письмове виконання завдання( впр.4 на стр.66)

4. Повідомлення домашнього завдання

5. Фізкультпауза

Well done! Now it’s time to rest!

(Учні виконують віршовані вправи та вправу з пісенькою.)

Make your right hand clap, clap, clap!

Make your left hand clap, clap, clap!

Turn around -1,2,3. It is easy- you can see.

        Make your right foot step, step, step

         Make your left foot step, step, step

         Turn around -1,2,3. It is easy- you can see

5.Dont sit down! Lets revise Prepositions! (виконується за допомогою рухів та вірша на англійській мові)

  There was a little girl

And she has a little curl

Right in the middle of her forehead.

When she was good, she was very, very good.

When she was bad she was horrid

6. Рольова гра

Well done! And now it’s time to show that we study not only for marks, but for life. Do you remember the visit of the students - volunteers from AIESEC to our school last year? We communicated with them in English. Next year there will be EURO-2012 in Ukraine. Imagine, that after football matches players and fans would like to rest at our warm Azov Sea in Berdyansk. And now they are here,! But where? Guess!

 (There is a map of the town at the blackboard,).The guests have got off the train at the railway station, then they ‘ve taken the bus number4, got at the bus stop ”Medical colledge”, crossed the street and a big yard. Where are they? Right! They are here! (the photo of the school is under the map). Let’s go to meet them!

   Учні йдуть до дверей школи, де зустрічають «гостю», якій потрібно показати де знаходиться, їдальня, актовий зал, бібліотека, туалет.

Після цього повертаємося до класу.

IV..Підведення підсумків уроку.

What have you learned at this lesson?

What did you like?

You have worked well! Thank you!     Your marks are….


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

31744. Разработка мероприятий по переходу на автоматизированную систему учета 27 KB
  Можно обрабатывать и тщательно контролировать данные в одном отделе однако это потенциально ослабляет контрольные возможности сотрудников из других подразделений в том числе для сравнения и анализа результатов Автоматическое подтверждение санкционирование некоторых типовых операций например удержания из всех видов заработка и начисления на них взносов во внебюджетные фонды Процесс создания программного продукта период обладания правами на него и его модификации защита от пиратского использования в совокупности составляют понятие...
31745. Региональные организации 32 KB
  Довольно развитая система рассмотрения споров существует в рамках ОБСЕ.Основы специального механизма по разрешению споров были заложены Советом СБСЕ в 1992 г.Из других региональных организаций процедура мирного разрешения споров наиболее основательно урегулирована в рамках Совета Европы.
31746. Реформирование бухгалтерского учета в России 34 KB
  Реформирование бухгалтерского учета в России. Переход России к рыночной экономике в начале девяностых годов вызвал необходимость реформирования бухгалтерского учета в стране. Система отечественного бухгалтерского учета должна трансформироваться отражая реформу экономики России и связанные с ней изменения принципов и объектов учета. Необходимость реформы бухгалтерского учета в России была очевидна однако конкретные направления ее вызывали дискуссии ученых и специалистов.
31747. Сегментарна структура ринку фінансових послуг 133.5 KB
  Сегментарна структура ринку фінансових послуг 1. Методологічні підходи до вирішення проблеми структуризації ринку фінансових послуг 2. Методи структуризації ринку фінансових послуг 3. Поняття сегментації ринку фінансових послуг 4.
31748. ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ НА ГРОШОВОМУ РИНКУ 97.5 KB
  Організація та особливості функціонування депозитного ринку Залучення коштів вкладників та інших кредиторів це основний вид пасивних операцій банків. Максимальний розмір залучених коштів залежить від власного капіталу банків. Поточні пасиви формуються залишками коштів на розрахункових поточних і кореспондентських рахунках. Операції пов'язані із залученням грошових коштів на вклади називаються депозитними.
31749. ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ 137.5 KB
  Конверсійні операції це угоди агентів валютного ринку щодо обміну обумовлених сум грошової одиниці однієї країни на валюту іншої країни за узгодженим курсом на певну дату. Споткурс курс спот ціна валюти однієї країни виражена у валюті іншої країни. spot готівкова є угодою купівліпродажу валюти за курсом зафіксованим в угоді відповідно до якої обмін валют між банкамиконтрагентами проводиться як правило протягом 2х робочих днів не враховуючи дня укладення угоди. Валютний курс і котировки Поточним конверсійним операціям...
31750. ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ НА РИНКУ ПОЗИК 113.5 KB
  Пряма чи опосередкована участь банку у капіталі будьякого підприємства установи не повинна перевищувати 15 відсотків капіталу банку. Сукупні інвестиції банку не повинні перевищувати 60 відсотків розміру капіталу банку. Це обмеження не застосовується у разі якщо: 1 акції та інші цінні папери придбані банком у зв'язку з реалізацією права заставодержателя і банк не утримує їх більше одного року; 2 банком з метою створення фінансової холдингової групи придбані акції емітентом яких є інший банк; 3 цінні папери знаходяться у власності...