55272

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В ЛІСІ

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: продовжити знайомити дітей із традиціями відзначання свята Нового року;підтримувати інтерес до музично-рухової творчості та художнього слова;викликати у вихованців святковий,піднесений настрій.

Украинкский

2014-03-23

40 KB

0 чел.

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В ЛІСІ

Сценарій для старшої групи. Музичний керівник Бурлай О.В.ДНЗ№5 «Теремок»,м. Южне,Одеська обл..

Мета: продовжити знайомити дітей із традиціями відзначання свята Нового року;підтримувати інтерес до музично-рухової творчості та художнього слова;викликати у вихованців святковий,піднесений настрій.

Дійови особи:

Ведуча,Д.Мороз-дорослі

Зайчики,лисичка,ведмедики,білочка,діти –читці-діти

Хід заходу

Святково прикрашена зала. Діти заходять під веселу музику.

Вед.: Здраствуйте,любі дорослі й малята!

Зараз почнемо ми радісне свято-

Трішки воно чарівне та нове

І Новорічне, і зимове,

Слухайте ж, слухайте пильно,будь ласка:

В гості до нас наближається казка!

Пісня «Ой метелиця-зима» (Сідають на стільці)

1-й чтець: Нині зимно на морозі,

І, звичайно ж, не дарма:

Новий рік вде на порозі,

Іпланує скрізь зима.

2-й чтець: Ходить по містам та селах,

Там, де гори .,поле й ліс,

Біла зимонька весела-

Снігові замети скрізь.

3-й чтець:І пухнастенькі звірята,

Що живуть,де ліс густий,

Теж готуються стрічати

Гарне свято – рік Новий.

4-й чтець: (показуєна ялинку)

Цю ялиноньку ,до речі,

Наші звірі у ліску

Прикрашали цілий вечір….

Гляньте, вбрали он яку!

5-й чтець: Вже ось-осьпочнетьсясвято…

Шурхіт чується…Завжди!

Це жбіленькі зайченята

Прудко скачуть вже сюди!

Звучить мелодія «Зайчик».Виходять зайчики

1-й зайчик: Сьогодні морозний день пречудовий,

Ми перші прийшли на ялинку святкову.

2-й зайчик: Улюблене свято моє – новорічне,

Бо дивне воно, чарівне і незвичне.

3-й зайчик: У свято це див і дарунків чекати

Можуть і діти,і зайченята.

4-йзайчик: Ну , зайчики-братики,часу не гаймо:

Станцюємо та пісню разом заспіваймо!

Пісенька «Танцювали краков’як»(підходять до ведучої)

Вед.:А хто на свято спішить новорічне?

Та звісне ж, руденька красуня-лисичка!(До зайчиків)

Не бійтеся лиску,мої зайченята:

Сьогодні вона вас не буде чіпати,

А добре буде хитруха-лисиця

І радісно звами теж повеселиться!

Звучить пісня з опери «Коза-Дереза» муз. М. Лисенка трек 18

Лисичка:З Новим роком всіх щиро вітаю.

І зараз загадочки вам загадаю.

Не прості загадки в мене ,у лисички:

Всі вони зимові та всі новорічні.

Отож, хто відгадки до загадок знає,

Одразу нехай мені їх називає.

  •  Хто малюнок на вікні уночі зробив мені?    (Мороз)
  •  Біле,як сорочка, пухнасте,як квочка,

Крил не має, а гарно літає.                             (Сніг)

  •  Що за гостя в нас така –

І зелена,і струнка?

І ростуть на ній не шишки,

А цукерки та горішки.                                     ( Ялинка)

Вед.: Стрибаючи хутко із гілок на гілку,

Прямують сюди дві подруженьки-білки.

Ви бачили білочок наших прудких?

Ніяк не обійдеться свято без них!

У супроводі будь-якої ритмічної мелодії на середину зали вистрибом вибігають білочки.

1-ша білочка: Ми-білочки хвостаті невеличкі,

Веселі лісові малі сестрички,

Сьогодні зранку дуже хвилювались:

На свято запізнитися боялись.

2-га білочка: Тому ще на світанку вмилися хутко

І причесали хвостики та шубки,

Спішили до ялинки перескоком.

Білочки (разом)  Щоб привітати друзів з Новим роком!

Вед.: Добридень! Ось і білочки вже тут,

Проходьте до ялинки -  на вас вже ждуть.

Ялинка новорічна- не просто.

От тільки надто холодно,шкода….

3-я білочка:Хоч зараз від зими ніде не дітись,

Та в чому справаа? Нумо разом грітись!

Білочки показують ігрові рухливі вправи «Зарядка білочок»(приказуючи відповідний текст за ведучою),а решта дітей повторюють їх.

Ми зими не боїмося,(повороти голови)

Ми погріємося трішки. (крокують на місці)

Хай поплескають долоньки, (плескання в долоньки)

Потупочуть наші ніжки.(почергове притупування)

Нумо низько присідаймо

Та швидко підведемось!(присідання із простяганням рук уперед)

А тепер всі пострибаймо,

Ще й у боки візьмемось.(стрибки на місці,руки на поясі)

Гарна вправа-біг на місці,

На носочках та легенький (біг на місці навшпиньках)

Ось і стало нам тепліше-

Ми зігрілися швиденько.(Діти піднімають руки вгору,роблять вдих,плавно опускають –видих)

Вед.: Дивіться,он де ведмежата

Також ідуть до нас на свято!

От новина, що й говорить!

А кажуть, взимку спить ведмідь…..

Звучить мелодія ,виходять ведмедики( диск      №   ).

1-й ведмедик: Я ледь прокинутися встиг,

А то проспав би Новий рік!

Аяк же зараз можна спати,

Коли таке надходить свято?

2-й ведмедик: Вітаємо ми радо всіх!

Нехай повсюди лине сміх!

Ставайте в коло,всі малята-

Підемо разом танцювати!

Хороводна пісня  «Йде до нас Новий рік»муз.Філіпенка,сл.. Чарноцької

Вед.:Чекати довго нам не довелось:

Іде до нас вже Дід Мороз.

На новорічне свято в ліс

Усім дарунки він приніс.

Заходить Д.Мороз  вітає всіх з Новим роком.

Д.Мороз: З Новим роком Вас вітаю!

Палко діточкам бажаю,

Щоб росли щасливими,

А іще кмітливими!

Щоб були ви здоровенькі!

В дружбі й злагоді зростали,

Новий рік завжди стрічали!

Виконують пісню «Дід Мороз»(збірник рос.пісня)

Після пісні виконується гра «Не випустимо!», «Передай рукавичку»

Виконують пісню

Д.Мороз:Добре ми пограли з вами,але скажить мені будь-ласко вірши приготували ви для мене?

Вед.: Дійсно дідусь. Зараз  наші діточки прочитають.

Вірші 5-10

Вед.: Дідусь ти трошки відпочил , прийшов час і танок завести становись разом з дітками і повторяй рухи за ними.

Ритмічний танок (диск  № 15)

Д.Мороз : Ох і славно ж я з вами час провів,пора мені вітати і інших діток

Вед.:  Дідусь , а ти нічого не забув, діти вірші читали (Так),пісню заспівали,гру пограли ( Так),таночок завели(так),а подаруночки……?

Д.Мороз:Нічого я не забув…..

Сюрприз з цукерочкою та мішком. Грає  яскрава чарівна музика….

Роздача подарунків.

Д.Мороз:

Вед.:

Свято закінчено.

   НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В ЛІСІ

           Сценарій для старшої групи

                       Музичний керівник ДНЗ №5 «Теремок»

                        Бурлай Оксана Василівна

            м.Южне,Одеська обл.. 2012-2013


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

51577. ПРИМЕРНАЯ СХЕМА ПОСТРОЕНИЯ УРОКА РУССКОГО ЯЗЫКА 78.5 KB
  ПРИМЕРНАЯ СХЕМА ПОСТРОЕНИЯ УРОКА РУССКОГО ЯЗЫКА Урок русского языка достигнет своей цели если он вызовет у учащихся интерес к изучаемому предмету заставит их не только слушать учителя но и активно самостоятельно работать. Нужно исходить из реальных Возможностей всего класса в целом и индивидуальных особенностей отдельных учащихся. Разрабатывая систему уроков особенно важно выделить в ней так называемые трудные случаи на которые должно быть вовремя обращено внимание учащихся. У некоторых учащихся трудности могут встретиться при...
51581. Властивості степеня з натуральним показником 48.5 KB
  Тип уроку: урок засвоєння нових знань формування вмінь і навичок інтерактивний урок Інтерактивні технології: вирішення проблеми займи позицію оцінювальна дискусія Обладнання: підручники збірники задач таблиці інтерактивна дошка диференційовані завдання роздатковий матеріал завдання на картках контрольні запитання Зміст урок Організаційний момент. Перевірка домашнього...
51583. Сценарій до дня учителя 119.5 KB
  Ведучий 2: Ми сьогодні від імені юності ношею щасливою. Від імені нашого дитинства дзвінкого Всі разом говоримо вам спасибі Спасибі Спасибі Ведучий 1: Добрий день Ведучий 2: Здравствуйте Ведучий 1: Сьогодні ми зібралися щоб привітати наших вчителів з їх професійним святом Днем Вчителя Ведучий 2: Свято Дня вчителя у нашій країні відзначається у першу неділю жовтня. Ведучий 1: Строгим і ласкавим Мудрим і чуйним Тим у кого сивина на скронях Тим хто недавно зі стін інститутських Тим хто повідав нам таємниці відкриттів Вчить в...
51584. Импульсные регуляторы напряжения 2.31 MB
  Такие регуляторы используют для питания нагрузок постоянным напряжением, величина которого отличается от напряжения источника питания. Как нагрузки могут использоваться обмотки возбуждения электрических машин, электромагнитные механизмы, двигатели постоянного тока. Кроме того, импульсные регуляторы (стабилизаторы) широко применяются в источниках вторичного электропитания.