55405

PROFESSIONS

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Nick is a little boy from Oxford. He is 6. He is a pupil. His family is big. His mother`s name is Helen. She is 43. She is a teacher and works at school. His mother teaches children. His father`s name is Bill. He is 44 and he is a businessman. He works at the office. He works with papers. His brother Sam is 22.

Английский

2014-03-25

122.5 KB

2 чел.

Конспект уроку англійської мови в 2 класі за підручником О. Карп'юк,          Н. Когут

Тема уроку:  PROFESSIONS 

Цілі уроку:

Практична: опрацювати нову лексику по темі «Професії», активізувати лексичний матеріал в усному  мовленні, навчити учнів говорити про професії своїх рідних, розвивати навички читання і аудіювання.

Розвиваюча: розвивати фонематичний слух, увагу учнів при читанні і слуханні тексту, розвивати логічне мислення на прикладі бесіди про професії.

Виховна: виховувати любов до праці і повагу до людей різних професій.

Обладнання уроку: малюнки, картки зі словами, аудіо запис вправ.

Схематичний план уроку

  1.  Початок уроку. Організація класу.                                         -2хв
  2.  Фонетична зарядка. Розучування вірша.                             -5хв
  3.  Подача нових лексичних одиниць.                                        -9хв
  4.  Навчання аудіювання                                                                -7хв
  5.  Навчання монологічного мовлення                                       -7хв
  6.  Пауза для релаксації                                                                   -3хв
  7.  Навчання читання                                                                        -8хв
  8.  Пояснення домашнього завдання                                          -2хв
  9.  Підсумки уроку                                                                            -2хв

                                  ХІД УРОКУ

  1.  GREETING

Good morning, children! I`m glad to see you! How are you today? Is anybody absent? Are you ready for the lesson?

  1.  WARMING UP

At the lesson we`ll continue speaking about the professions of our relatives. Do you remember different professions we learnt the previous lesson?

Look at the cards and name the professions:

(вчитель показує картку, учні називають професію англійською мовою)

               

A driver              a waiter    a doctor         a teacher      a builder        a secretary

Let`s listen to the rhyme about people of different professions and their work:

Teachers teach the children

And make them wise and bright.

Doctors treat the patients

Every day and night.

Businessmen and drivers,

They work at different places.

And sellers, cooks and waiters

Serve us at shops and cafes.

(звучить запис вірша повністю, потім рядок за рядком учні повторюють,після хорового повторення учні читають вірш – вправа 4 ст. 39)

  1.  VOCABULARY PRESENTATION

We know many professions and it is interesting to know what these people do and where they work. Look at the pictures and listen to the record. Then repeat the words.

(вчитель показує картку з малюнками і звучить запис, спочатку учні прослуховують, слідкують за малюнками, потім повторюють нові слова за диктором)

                  

  shop                          hospital         work    Build         office                         caf?

              

Let`s read the new words. Exercise 1 page 40.

(учні читають нові слова в підручнику)

Good. Look at the card and pay attention to the preposition which is used in each case.

at the office

at the hospital

at the caf?

at the shop

at school

on the farm

Very good of you. And now look at the card and tell me where the people work.

Card 1

seller – shop

waiter – caf?

doctor – hospital                   A seller works at the shop

businessman – office

teacher – school

farmer – farm

 (учні складають речення за зразком з новими словами)

                            

 And now let`s learn what people of different professions do?

Card 2

sell things                 продавати речі                       

teach children         вчити дітей

help people             допомагати людям                        A seller sells things

build houses            будувати будинки      

drive cars                 водити машини

(учні повторюють вирази хором за вчителем, потім складають речення за зразком)

Look at the pictures and answer my questions

(Вчитель показує 2 малюнки із зображенням професії і місця роботи)

What is he?        Where does he work?                                                                                                                                         What does he do?

What is she? Where does she work?                                          What does she do?

  1.  LISTENING  COMPREHENSION

Let`s listen to Sam`s and Bill`s dialogue. It`s interesting to know about Sam`s family. Then we`ll answer the questions about Sam`s family.

(учні слухають запис діалогу  двічі, потім вчитель контролює розуміння прослуханого шляхом відповідей на запитання)

Read the questions Exercise 3 page 41 and answer them:

  1.  

  1.  What is Sam`s mother?
  2.  Where does she work?
  3.  What is his father?
  4.  Where does he work?
  5.  What is Sam`s brother?
  6.  Where does he live?

  1.  SPEAKING COMPETENCE

It`s very interesting to know about your fathers and mothers. Use card 3 and tell us about the members of your families.

(учні використовують зразок картки №3 і говорять про членів своїх родин)

Card 3

I have got a father. He is …. (років)   He is a …..(професія)

 He works  ….(місце)  He ….(що робить)

I have got a mother. She is …. (років)   She is a …..(професія)

 She works  ….(місце)  She ….(що робить)

  1.  RELAXATION  BREAK

Let`s relax a little. Will you stand up? We`ll do some exercises!

(учні підводяться з місць і виконують вправи, декламуючи вірш вголос)

Hands up,

Hands down, hands on hips,

Turn around

Bend left, bend right.

Sit down.

Stand up, hands up,

Turn around.

Shake your hands,

Stamp your feet,

Clap your hands. Sit down.

  1.  READING

Now let`s read about an English boy`s family.

(учні читають текст по черзі вголос, потім іде перевірка розуміння прочитаного при перекладі на українську мову)

Nick`s Family

Nick is a little boy from Oxford. He is 6. He is a pupil. His family is big. His mother`s name is Helen. She is 43. She is a teacher and works at school. His mother teaches children. His father`s name is Bill. He is 44 and he is a businessman. He works at the office. He works with papers. His brother Sam is 22. He is a doctor and works at the hospital.  Sam helps people. His family is fine. Nick loves his parents and brother Sam.

  1.  EXPLANATION OF THE HOMETASK

Learn the new words – exercise 1 page 40. At home use Card 3 and the text about Nick`s family and be ready to speak about the members of your families.

  1.  CONCLUSIONS

At the lesson we learnt new words and now we can speak about the professions of your relatives and the places of their work. You worked fine at the lesson and got marks …

(вчитель оцінює роботу учнів на уроці та висловлює свої побажання)


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

22608. Накриття множин залежності 65.5 KB
  Х0 = Х Х1 = Х0 {атрибути які можуть бути отримані з Х0 за один крок} . Хi1 = Хi  { атрибути які можуть бути отримані з Х0 за і кроків} Якщо Хк = Хк1 = Х то процес обривається достроково якщо на деякому кроці Хк зрівнюється з усією множиною атрибутів. Приклад: ABC CA BCD ACDB DEG BEC CGBD CEAG Побудуємо замикання 2х атрибутів: BD BD = {B D E G} = X1 X2 = {B D E G C} X3 = {B D E G C A} – всі атрибути побудовані В = {B}  B не може бути квазіключем D = {DEG} Мінімізуємо дану структуру: Перевірка кожної...
22609. Логічне проектування баз даних 77 KB
  A6 Атрибути А1 і А3 не входять у структуру функціональної залежності. Визначення функціональної повної залежності: М2 функціонально повно залежить від М1 якщо R.M1 Зобразимо це графічно: Реляція знаходиться в 3 НФП якщо вона в 2 НФП і не має транзитивної залежності атрибутів відносно кожного квазіключа. Реляція в 3 НФП якщо вона не має має транзитивної залежності атрибутів відносно кожного квазіключа.
22610. Вимірювання електрорушійної сили ( ЕРС ) та напруг компенсаційним методом 54 KB
  Ознайомитись з компенсаційним методом вимірювання ЕРС та напруг. Компенсаційний метод вимірювання. Цей недолік усувається якщо вимірювання здійснювати методом порівняння з мірою коли невідома величина порівнюється з мірою а на шкалі відтворюються лише відносні значення.
22611. ВИЗНАЧЕННЯ ПИТОМОГО ОПОРУ ПРОВІДНИКА 37.5 KB
  Змінюючи струм від мінімального до максимального значень зніміть вольтамперну характеристику опору провідника. Визначте абсолютну похибку  будьякого окремо взятого вимірювання за формулою середнього квадратичного відхилення питомого опору S та порівняйте її з похибкою визначеною за методом НК. Дайте відповідь на запитання: Чи підвищується точність визначення питомого опору при багаторазових вимірюваннях 6.
22612. ОСЦИЛОГРАФ. Включення осцилографа 41.5 KB
  Включення осцилографа. Дочекайтесь появлення на екрані осцилографа лінії розгортки або електронної плямияка створюється електронним променем. Якщо на екрані осцилографа нема нічого установіть тумблер РАЗВЕР. Калібровка осцилографа.
22613. Вивчення коливань фізичного маятника 210.5 KB
  Вивчення коливань фізичного маятника. Експериментальне вивчення коливального руху маятникастержня у гравітаційному полі Землі. Маятникстержень макетна установка для здійснення коливального руху маятника та вимірювання періоду його коливань. У випадку фізичного маятника мал.
22614. Визначення густини твердого тіла. Особливі методи зважування 93.5 KB
  Конструкція аналітичних терезів. Коромисло головний елемент терезів це рівноплечий важіль з опорною призмою посередині та шальками терезів 2 на кінцях. Точність терезів у значній мірі залежить від якості опор коромисла тому що тертя між призмою та опорною площиною впливає на результати вимірювань. З метою зменшення тертя шальки терезів на кінцях коромисла навішують через системи вантажепід\'ємних призм та подушок.
22615. Методичні вказівки до роботи з комп'ютерними програмами обрахунку даних лабораторних робіт з механіки та вимірювального циклу 414.5 KB
  Значна кількість студентів має ускладнення з застосуванням методу найменших квадратів частинного диференціювання при обробці непрямих вимірюваньз вибором та застосуванням відповідної методики визначення похибок вимірювання. У роботі треба зробити прямі ввимірювання маси та лінійних розмірів тіл правильної геометричної форми і обрахувати густину речовиниз якої зроблене тіло. Вона зкомпонована з програми безпосередніх обчислень та програми Обробка прямих вимірювань яка використовується для обробки результатів спостереженьпов'язаних з...
22616. ВИВЧЕННЯ ПРУЖНОГО УДАРУ ДВОХ КУЛЬ 23.5 KB
  Користуючись методом найменших квадратів МНК визначити модуль пружності сталі E модуль Юнга. Дати оцінку похибки визначення модуля Юнга E за методом НК. Дати оцінку E для одного окремо взятого вимірювання вивести формулу середнього квадратичного відхилення модуля Юнга SЕ . Модуль Юнга сталі E = 20  1010 Н м2 .