55616

Let’s have a rest

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Yesterday was a Kate, his little sister in front of TV watching a cat and a mouse running one after the other. Then father came he was watching car racing for an hour. When Bill came back from the walk, his grandfather was busy day in Bill’s family. Bill wanted to watch TV, but couldn’t. When he came home from school, he saw watching a program about feeding hungry crocodiles. In the evening his mother and granny were watching some boring story about a poor girl.

Английский

2014-03-27

49 KB

3 чел.

5 клас.   Тема уроку:  Let’s have a rest”. Повторення теми.

Урок- подорож.

Мета: Повторити і активізувати лексику теми. Тренувати учнів в аудіюванні  Удосконалювати техніку читання. Відпрацювати вживання Past Indefinite i Past Continuous Tense.

Розвивати комунікативні здібності учнів. Виховувати дбайливе ставлення до природи, прагнення до здорового способу життя і культуру відпочинку.

Обладнання: Підручник Алла Несвіт 5 клас English,  картки для самостійної роботи і роботи в парах, картки з назвами « станцій», малюнок поїзда та аудіо запис для мовно- фізичної зарядки.

                         Хід уроку.

I Підготовка до сприйняття  іншомовного мовлення.

1)Привітання: Good morning, children! Glad to see you again. Sit down, please. Get prepared for the lesson.

2) Повідомлення теми та мети уроку. Today we’ll revise the words and grammar we used in the topic “Let’s have a rest”. We are also going to practice listening skills. But our lesson is unusual. It’s lesson-travelling. We are going to start our trip by the train  from the Station Reading to the Station  Summarising. Let’s start.

3) Уведення в іншомовну атмосферу. To get ticket on our train  I want you to tell us about your hobbies.( Учні по черзі повідомляють про свої хобі і отримують «Квитки»

II Основна частина уроку.

1)We are starting our trip from the Reading Station. Вчитель прикріплює до дошки назву станції. Yоu have to read text quickly and try not to do mistakes. Ex.1 p.88.  Учні читають текст ланцюжком.

2) Attention! Next stop is the Listening Station. Учитель роздає учням картки для самостійної роботи і читає текст. Учні повинні зєднати назву члена родини з назвою  улюбленої телепередачі.

                                 A TV Day.

Yesterday was a Kate, his little sister in front of TV watching a cat and a mouse running one after the other. Then father came he was watching  car racing for an hour. When Bill came back from the walk, his grandfather was busy day in Bill’s family. Bill wanted to watch TV, but couldn’t. When he came home from school, he saw watching a program about  feeding hungry crocodiles. In the evening his mother and granny were watching  some boring story about a poor girl.

Match the member of the family with the names of their favourite TV program.

Father                                                          Wildlife. Crocodile

Mother “Tom and Jerry”

Grandfather                                                Extreme sports

Grandmother                                             Soap-opera

Sister

По закінченні роботи один з учнів читає свої відповіді.

3) We are going to the next station: its name “ Station Recollection”. We’ll recollect our summer holidays. I know that some of you went hiking last summer. The other pupils went to the Black Sea or to the country. Let’s talk about your summer travelling.Учні по черзі розповідають про відпочинок під час літніх канікул.

4) Oh! Now the Music and Dance station is waiting for you!  Учні виконують мовно- фізичну розминку, співаючи і рухаючись під музику.

5) Take your seats! Our travelling is going on. You have to do a crossword on the Crossword Station.  

1

2

3

4

6

7

1)Kihing

2)oby

3) velo

4) glir

5) dya

6) lpay

7) obbhy

Розвязавши анаграми, учні вписують слова у відповідні клітинки. По вертикалі також можна прочитати слово.

6)At last our train is arriving on the Dialogue Station. Your task is make up a dialogue. Кожний учень отримує картки для роботи в парах. По закінченні роботи одна- дві пари інсценують діалог.

What channel is it on?                   It is “X-factor”

What is it about?                            It is a music show.

When is it on TV usually?              It is on CTB channel

What is your favourite TV programme?   It is on Sunday at 16.00

What is your favourite TV programme?

---  

7).Our last stop is Grammar Station. Open your textbook on page 98 and do EX.3. Учні ставлять дієслова в дужках в Раst  Indefinite Tense.

8) Dear friends! Our train has finished its trip. We are at the end of our route. Welcome  to the Station Summarising.

III. Заключна частина уроку.

  1.  Оцінювання.
  2.  Домашнє завдання. Вп. 1, 2 ст.56 письмово.
  3.  Підсумок уроку.  Бесіда TPS

Did you enjoy the lesson?

What activities did you like most of all?

Did you have any difficulties with grammar?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

54361. Робота з базою даних в програмі Microsoft Access. Створення форм 955.5 KB
  Мета уроку: навчитись проектуванню баз даних; оформлювати форми додавання в форму елементів керування; введення в форму даних; створення підпорядкованої таблиці в формі; використання проектних технологій у побудові форм; придбання практичних навичок створення форм; формувати навички свідомого планування своєї навчальної діяльності; розвивати: логічне та образного мислення; самостійність у засвоєнні навчального матеріалу; виховувати: впевненість у своїх силах колективізм; естетичність у оформленні форми;...
54362. Мифы Древней Греции. Верования древних греков 40 KB
  Цель: расширить кругозор учащихся; познакомить их с Грецией; рассказать о возникновении древнегреческих мифов, отражении в них представлений греков об окружающем их мире; стимулировать познавательный процесс, развивать коммуникативные способности учащихся; раскрыть потенциальные возможности детей; развивать творческие способности и интерес к литературе; воспитывать у учащихся инициативность в построении совместной учебной деятельности; формировать умение работать в группе.
54363. Мифы Древней Греции. Верования древних греков. Интегрированный урок 4.81 MB
  Мы предлагаем конспект интегрированного урока с использованием информационных и мультимедийных технологий на уроках литературы в 6 классе по теме Мифы Древней Греции. Овладеть знаниями о мифах Древней Греции не посетив страну пусть даже виртуально весьма трудно. Как же можно построить уроки по изучению мифов Древней Греции с использованием информационных и компьютерных технологий По программе на изучение этого...
54364. Свято – урок «Ой хто, хто Миколая любить» 42.5 KB
  Всі річки тепер в обнові біле скло над бережком Ходить зима по діброві застеляє все сніжком. Сніг сідав на усмішки і сміявся з усіма Бо прийшла до нас зима Пісня Зимонька Сорока. Йшла зимонька поміж полями Усміхнулася до зір...
54365. День Святого Миколая - душа весело співає 158 KB
  Хлопчик Краснії подарунки дітям приносить В кожен дім діти знають: з радістю приходить. Звучить чарівна мелодія зявляються дівчаткаянголи які виконують дивовижний танок сповіщаючи прихід Миколая стук у двері до господи входить Святий Миколай Вчитель Діти а хто до нас прийшов Діти Святий Миколай Св. Добрий день вам любі діти Діти Добрий день Св. Бачу ви усі привітні...
54366. Сценарій ранку «Ми чекаємо Святого Миколая» 60 KB
  Ми всі з нетерпінням чекаємо дня Святого Миколая. З лопатами і з піснею Працюємо разом 2куплет: Ми цю пісню будемо співати І всі дружно станем працювати Щоб Миколай прийшов до всіх Приніс дарунків повен міх 1 чортик Ну що ж мене вам не здолати я вам нашлю нову біду Чари мариТепер вас треба всіх розчарувати а для цього треба все про святого Миколая розповісти а ви про нього нічого і не знаєте.
54367. Народні свята. День Святого Миколая 81 KB
  Співом його привітаєм Разом пісню заспіваєм Співають пісню Ой хто хто Миколая любить Ой хто хто Миколая любить Ой хто хто Миколаю служить Тому святий Миколай На всякий час помагай Миколаю Ой хто хто спішить в твої двори Того ти на землі й на морі. Все хорониш від напасти Не даєш му в гріхи впасти Миколаю Ой хто хто к ньому прибігає На поміч його призиває Той все з горя вийде ціло Охоронить душу й тіло Миколаю Миколай молися за нами Благаєм тебе зі сльозами Ми тя будем вихваляти Ім'я твоє величати Миколаю 2...
54368. Свято Миколая 62.5 KB
  Коли святий Миколай З небес на землю йде То кожен дім і школа Мов вулик бджіл гуде. Це Святий Миколай. Як затанцюють за вікном сніжинки І білим килимом укриють край То знай що до Івася і Галинки Святий прибуде з неба Миколай. Я не хочу щоб Святий Миколай приходив до вас хвалив за якісь гарні вчинки дарував вам гостинці.
54369. Свято Василя та Меланки 209.5 KB
  Цього дня батько ховається від своїх дітей за символом багатства та щедрості — за пирогами. Діти повинні вдавати, що в цю мить батька не бачать — так велить традиція. Вони мусять запитувати в матері, де ж тато подівся. А «здивована» мати бажає, аби й наступного року діти за пирогами батька не помітили.