55989

Мій улюблений письменник Т.Г. Шевченко. Українські і британські письменники

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Повторити і систематизувати знання учнів про деякі біографічні факти письменників, їх творчої спадщини; сприяти запамятовуванню вживання Passive Voice; перевірити знання учнів лексичного запасу з даної теми, розвивати вміння виконувати лексичні операції

Украинкский

2014-03-31

46 KB

6 чел.

Інтегрований урок

з англійської мови

по темі:

«Мій улюблений письменник Т.Г. Шевченко. Українські і британські письменники».

Учитель англійської мови

Ковальов Г.О.

Донецька область, Амвросіївський район, Успенська ЗОШ

урок № 41

Урок №41

Тема 4.2 (5ч) Британські письменники. українські письменники

Підтема: Мій улюблений письменник Т.Г. Шевченко.Українські

               і британські письменники.

Мета: Повторити і систематизувати знання учнів про деякі біогра

         фічні факти письменників, їх  творчої спадщини; сприяти

         запам`ятовуванню вживання Passive Voice; перевірити

         знання учнів лексичного запасу з даної теми, розвивати

         вміння виконувати лексичні операції, удосконалювати

         артикуляційні навички, вміння працювати в групах;виховувати

         естетичне почуття і любов до книги.

Обладнання: підручник, мультимедійна дошка, магнітофон, пісні

                      групи "Енігма", виставка книг, картки з завданням,

                      солодкі призи, презентації з теми, геометричні фігури

Тип уроку: повторення і систематизація вивченого.

                                  

                                    Хід уроку

       1.Початок уроку

1.Оргмомент.

  В: Добрий день.

  У: Добрий день.

  T: Good morning.

  P: Good morning.

2.Бесіда з черговим.

   T: What day is it today?

  P: Today is Friday.

  T: What date is it today?

  P: Today is the tenth of February.

  T: What is the weather like today?

  P: The weather is good. The sky is blue. The sun is shining brightly.

There are many clouds in the sky. As for me I like this weather.

 3.Мовленнєва зарядка. Активізація вивченої лексики.

(на мультимедійній дошці зображення теми та слів)

T: Now let’s remember words. I’ll tell you into English and you’ll trans

late into Russian.

              adventure-пригоди                 poem-вірш

             legend- легенда                       sonnet- сонет

             myth- міф                                  drama - драма

            detective- детектив                   novel  - роман

             play - пєса                               folk lore- фольклор

2.Основна частина.

  1.Повідомлення теми і мети уроку.

(на мультимедійній дошці проектується зображення англійських

письменників)

Вчитель англ. мови

Now we have integrative English lesson with Ukrainian Literature

you’ll:

-speak about different writers and their masterpieces;

-revise grammar, Passive Voice;

-remember poems of T.G. Shevchenko;

-work in teams.

Вчитель укр. літератури 

(на мультимедійній дошці зображення Т.Г.Шевченка)

- Сьогодні ми з вами проведемо інтегрований урок, одночасне

поєднання англійської мови з уроком української літератури.

Згадаємо деяких укр. письменників. Прочитаємо напамять відомі

вірші Т.Г.Шевченка, які стали народними піснями. Висвітлимо вклад

Т.Г.Шевченка у живопис.

Метод "Очікування"

Які у вас будуть очікування від сьогоднішнього уроку?

(учні висловлюються під музику, що очікують від уроку)

 2. Робота в зошитах. Повторення Passive Voice.

T: Now pupils open your exercise books, write down day and date.

   What do you know about Passive Voice?

(Учні розповідають про утворення та вживання Passive Voice)

T: Look at the multimedia board. You can see a sentence.

Find mistake and correct it.

                                          The book were written by me.

(учні виправляють помилку та обясняють її, записують вірне

речення)

T: write down sentences in your exercise book from the multimedia

board. These sentences will help you in your home work.

 1. My favourite writer is...- Мій улюблений письменник...

 2.My favourite book is...- Моя улюблена книга...

 3.I liked the book because...-Мені сподобалась ця книга тому,що...

(учні записують речення в зошити, речення на мультимедійній дошці)

3.Актуалізація отриманих знань учнів. Змагання в командах.

(звучить фонова музика, на мультимедійній дошці зображення

завдань та письменників)

T:  Now pupils you are well done, all class divides in two teams

Завдання№1  Зашифрована назва книги

(кожна команда отримує картку з завданням)

      1."omero nad jiuelt"          2."Jgelun obok"

         "Terusare sinlad"             "Heltam"

Завдання №2

T:Now match the titles of the books with the names of the English

  writers in the box.

(On the multimedia board)

Writers:

  J.Tolkien, R.L. Stevenson, A.C.Doyle, Ch. Dickens,M.Twain,

W. Shakespeare, R.  Kipling, J. Rowling.

The names of books:

Books:

       1."The Adventure of  Sherlock Holmes;

       2."The Lord of Rings";

       3."Oliver Twist";

       4."Romeo and Juliet";

       5. "The Jungle Book ";

       6."The Treasure Island";

       7."The Harry Potter and the Philosopher’s Stones";

       8."The Adventures of Tom Sawyer".

Завдання№3

(на мультимедійній дошці зображення англійських письменників)

T:Now check up your knowledge about English writers. What English

  writers do you know?

(учні називають англійських письменників) 

Команди переможниці нагороджуються солодкими призами.

 5. Вікторина" Хто це?"

Вчитель укр. літератури

А чи впізнаєте ви укр. письменників?

(учні відповідають на питання)

Проводиться взаємоперевірка робіт.

  3. Хвилинка аутотренінгу, під музику групи "Енігма".

Imagine that you are flying far from this place. Where is warm and

is not such cold.

(звучить музика групи "Енігма")

 4. Біографічні факти із життя та творчості Т.Г. Шевченка.

T:Now let’s speak and remember some facts from Shevchenko’s life.

What do you know about T.G. Shevchenko’s life?

(на мультимедійній дошці фото Т.Г. Шевченка,учні розповідають

про факти з життя Т. Г, Шевченка).

  T: Now let’s remember some poem of T.G. Shevchenko.

(учні починають вірші на англ. мові  "Заповіт" і " Реве та стогне

Дніпр широкий"та продовжують на укр. мові)

7.Опис репродукційних картин Т.Г.Шевченка.

Вчитель укр. літератури:

Мабуть всім відоме бажання Т.Г.Шевченка стати маляром.

Один із критиків писав: "Бог дав йому великий хист до

малярства, бо інакше він не мав би змоги, навіть вирватися

з села. Малярство було тією чарівною паличкою, що

рятувало його в годину скрути. І тільки ставши вільним, Шевченко,

зміг навчатися в Академії мистецтв в Петербурзі, був нагороджений

з срібними медалями. Ось деякі його картини.

("Автопортрет" та "Катерина". Учні описують. Оцінювання

їхніх виступів)

 8. Розгадування кросворду.  Сторінками бібліографії

Т.Г.Шевченка.

(вчитель укр. літератури разом з учнями розгадують кросворд,

відповідають на питання).

 9. Український народ настільки любить Т.Г.Шевченка, що його

портрети й досі висять на самому почесному місці у хаті, оповиті

рушниками. А його "Кобзар" став священною книгою. Я гадаю, що

ви звернули увагу на виставку присвячену Т.Г.Шевченка.

Підтвердженням цього є народні прислів`я. Як ви їх розумієте?

(учні впоминають прислівя та пояснюють їх)

3.Заключна частина уроку.

   1. Домашнє завдання.

T:You home work is  ex. 5 p.88

You are well done. I think you worked hard but I’d want to say

that   some pupils work harder. They’ve get excellent marks such as

A.Moiseenko and V. Lednichenko.  

4.Рефлексія

(на дошці імя письменників)

Вчитель укр. літератури

- Учні ви молодці, а тепер давайте створимо асоціативний ряд.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

50631. ССЛЕДОВАНИЕ РАБОТЫ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ ДЛЯ СОЗДАНИЯ ЗАЩИЩЕННЫХ ВИРТУАЛЬНЫХ ЧАСТНЫХ СЕТЕЙ (VPN) VIPNET OFFICE 367.5 KB
  Системы построения VPN Из пункта А в пункт Б необходимо передать информацию таким образом чтобы к ней никто не смог получить доступ. Итак как сделать так чтобы информация могла передаваться по тем же проводам что и обычная информация но при этом была недоступна для других Помочь в этом может технология виртуальных частных сетей virtul privte network VPN....
50632. ИССЛЕДОВАНИЕ РАБОТЫ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ VIPNET DISCGUISE 50.5 KB
  Изучение функционирования программного обеспечения ViPNet DISCguise предназначенного для защиты от несанкционированного доступа к файлам и каталогам любого формата на жестких дисках дискетах и других носителях информации приобретение навыков по работе с данным продуктом. Общая характеристика средств защиты информации в КС от несанкционированного доступа Угроза несанкционированного доступа к информационным ресурсам КС представляется достаточно опасной с точки зрения возможных последствий. Для несанкционированного доступа злоумышленник...
50633. ИССЛЕДОВАНИЕ РАБОТЫ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ VIPNET SAFEDISK 50.5 KB
  Изучение функционирования программного обеспечения ViPNet SafeDisk предназначенного для надежной защиты конфиденциальной информации приобретение навыков по работе с данным продуктом. Программное обеспечение ViPNet SafeDisk документация ViPNet SafeDisk 4. Включить ПК открыть файл с документацией ViPNet SafeDisk 5.
50634. ИССЛЕДОВАНИЕ РАБОТЫ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ VIPNET ГЕНЕРАТОР ПАРОЛЕЙ 54.5 KB
  Для ввода пароля как правило используется штатная клавиатура КС. Запись пароля значительно повышает вероятность его компрометации нарушения конфиденциальности. Желательным является наличие в пароле парадоксального сочетания букв слов полученного например путем набора русских букв пароля на латинском регистре. Для того чтобы воспрепятствовать использованию злоумышленником похищенного пароля в его тексте должны быть мысленно предусмотрены не записываемые на бумаге пробелы или другие символы в начале внутри а также в конце основных...
50635. ИССЛЕДОВАНИЕ РАБОТЫ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ DEVICELOCK 54 KB
  Изучение функционирования программного обеспечения DeviceLock предназначенного для контроля доступа пользователей к дисководам CDROMам другим сменным устройствам адаптерам WiFi и Bluetooth а также к USB FireWire инфракрасным COM и LPT портам приобретение навыков по работе с данным продуктом. Сущность разграничения доступа к элементам защищаемой информации заключается в том чтобы каждому зарегистрированному пользователю предоставить возможности беспрепятственного доступа к информации в пределах его полномочий и исключить возможности...
50636. ИССЛЕДОВАНИЕ РАБОТЫ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ SAFE.N.SEC 54 KB
  Изучение функционирования программного обеспечения Safe. Программное обеспечение Safe.Sec документация Safe.
50637. ПОДСИСТЕМЫ ПАРОЛЬНОЙ АУТЕНТИФИКАЦИИ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ. ГЕНЕРАТОРЫ ПАРОЛЕЙ. ОЦЕНКА СТЕПЕНИ СТОЙКОСТИ ПАРОЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ 114 KB
  Реализация простейшего генератора паролей обладающего требуемой стойкостью к взлому. Как правило для помощи администратору безопасности в формировании паролей подчиненных ему пользователей удовлетворяющих перечисленным требованиям к паролям используются особые программы автоматические генераторы паролей пользователей. При выполнении перечисленных требований к паролям и к подсистеме парольной аутентификации единственно возможным методом взлома данной подсистемы злоумышленником является прямой перебор паролей brute...
50638. ЗАЩИТА ДОКУМЕНТОВ MICROSOFT OFFICE. ЗАЩИТА ИНФОРМАЦИИ В АРХИВАХ 124.5 KB
  Изучить способы защиты документов в пакете MICROSOFT OFFICE и в архивах. При работе с приложениями MS Office возникает проблема обеспечения защиты информации содержащейся в документе для чего в пакет Microsoft Office были введены различные типы защит.