56153

Спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: сприяти залученню учнів та їх батьків до систематичних занять фізичною культурою і спортом; організувати рухове дозвілля, пропагувати заняття фізичними вправами як засіб активного відпочинку; зміцнювати здоров’я дітей...

Украинкский

2014-04-02

35.5 KB

3 чел.

Тема. Спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сімя».

Мета: сприяти залученню учнів та їх батьків до систематичних занять фізичною культурою і спортом;

організувати рухове дозвілля, пропагувати заняття фізичними вправами як засіб активного відпочинку;

зміцнювати здоров’я дітей;

виховувати бажання підтримувати дружні стосунки з однокласниками, почуття товариськості, любов і повагу до членів сім’ї.

Обладнання: 2 волейбольні м’ячі, 2 прапорці, 2 ложки, 2 тенісних м’ячики, канат, 2 мішки, 1 баскетбольний м’яч, кеглі, 20 повітряних кульок; грамоти; грамзапис Державного Гімну України, емблеми команд.

Хід заходу

Вчитель.

Увага! Класи – струнко! Свято «Тато, мама, я – спортивна сімя» розпочинається!

 До спортивної зали запрошуємо команди 1-А та 1-Б класів.

Під звуки та оплески вболівальників команди заходять до спортивної зали і шикуються в одну шеренгу.

Вчитель. Сьогодні ми зібралися на спортивне свято, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості та гарно відпочити.

Слово для привітання надається директорові ліцею, який дозволяє розпочати свято.

Виступ директора ліцею.

Вчитель. Команди, класи, – струнко!

Звучить Державний Гімн України.

Учні розповідають вірші.

Здорові діти, здорові батьки –

Запам’ятайте це прислів’я:

Здоров’я бережи своє завжди

Оберігай завжди довкілля.

Два блага у житті –

Будь здоровим і мудрим –

Народ наш завжди виділяв.

Тож бігай, стрибай і учись щиросердно.

А рух – це здоров’я, та знай,

Лиш втративши здоров’я – цінуєш його,

Ціну лиш тоді ти пізнаєш.

Тож краще шануй, бережи і підтримуй –

То горя-біди не зазнаєш!

Вчитель. Сьогодні у нас сімейне свято. Своєю участю у змаганні ви подаєте приклад міцного здоров’я і краси.

Визначати переможців

Буде в нас журі поважне.

Воно буде, знаємо точно,

Об’єктивне та уважне.

Вчитель представляє членів журі.

Привітання команд

Команда «Позитив»

Девіз: «В здоровому тілі – здоровий дух»

Команда «Сонечко»

Девіз: «Не програвати, усе пройти і все пізнати, і до висот дістати»

Вчитель. Розпочнемо тепер змагання.

Найскладніші всі завдання.

Чого команди наші варті?

Чи всі готові ви до старту?

Естафети

  1.  Сміливі вершники (м’яч між ногами, прапорець в руках).
  2.  Біг з ложкою і тенісним м’ячиком.
  3.  Стрибки в мішках.
  4.  Струмочок (котити м’яч між ногами).
  5.  Передача м’яча над головою.

Прийшов час перепочинку для гравців.

Учні виконують веселий танок «Сусід».

Естафети

  1.  Конкурс командирів (штрафні кидки баскетбольного м’яча в кільце. Тата виконують по 5 спроб).
  2.  Влучний стрілець (збити кеглі м’ячем з відстані 7 м).
  3.  Сімейні перегони (батьки переносять дитина на руках).
  4.  Повітряна кулька (добігти з кулькою до стільця, сісти на неї).
  5.  Перетягування канату.

Підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців.

Вчитель. Ось і кінчилось наше свято.

Треба всім відпочивати:

І спортсменам, й глядачам –

Ми бажаєм щастя вам!


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

8444. Философия Аристотеля 21.93 KB
  Философия Аристотеля. Аристотель (384-322 до н.э.) - величайший древнегреческий философ, создавший своё оригинальное учение, составившее эпоху философии. Происходил из г. Стагиры. Его отец Никомах был врачом при дворе Македонского царя. Быть...
8445. Философия кинизма 21.85 KB
  Философия кинизма. Киники (греч. kynikуi, от Kynуsarges - Киносарг, холм и гимназий в Афинах, где Антисфен занимался с учениками лат. cynici—циники), одна из так называемых сократических философских школ Древней Греции. Её представители (А...
8446. Философия Платона 13.57 KB
  Философия Платона. Основная часть философии Платона, давшая название целому направлению философии - это учение об идеях (эйдосах), о существовании двух миров: мира идей и мира вещей, или форм. Идеи являются прообразами вещей, их истоками. Идеи ...
8447. Сократ и его философия 15.39 KB
  Сократ Сделав философию своей специальностью, он тем не менее не оставил после своей кончины философских произведений. Объясняется это просто: свои идеи Сократ предпочитал высказывать в устной форме ученикам, слушателям и оппонентам. То, что известн...
8448. Философское течение софистов 35 KB
  Философское течение софистов СОФИСТИКА (от греч. - мастерство, знание, мудрость) – философское течение, существовавшее в Древней Греции с сер. 5 до 1-й пол. 4 в. до н.э. и абсолютизировавшее относительность знаний. Так, Протагор, сам...
8449. Стоицизм как философское течение 17.47 KB
  Стоицизм В теории познания представители раннего стоицизма исходили из признания познаваемости мира. Источник познания они видели в ощущениях и восприятиях. На этой основе, по их мнению, формируются представления. Стоики полагали, что врожденных иде...
8450. Школа атомистов 14.86 KB
  Школа атомистов Атомизм был создан представителями досократического периода развития древнегреческой философии Левкиппом и его учеником Демокритом Абдерским. Согласно их учению, существуют только атомы и пустота. Атомы - мельчайшие неделимые, н...
8451. Наука в системе государственных приоритетов 17.43 KB
  Наука в системе государственных приоритетов Наука является производительной силой общества, активно влияет на развитие мирохозяйственных связей и эффективность общественного производства. Именно поэтому она занимает в системе государственных приорит...
8452. Организационные формы управления научным комплексом 16.16 KB
  Организационные формы управления научным комплексом Организационная структура управления научно-техническим комплексом - совокупность научных, научно-производственных и обслуживающих организаций, органов государственного управления научно-технически...