56159
Мої друзі, батьки і я – за здоровий спосіб життя
Конспект урока
Педагогика и дидактика
Хід заняття Вихователь: Сьогодні діти у нас не просто спортивна година, діти разом Мої друзі батьки і я за здоровий спосіб життя Всі хто прийшов сьогодні на спортивне свято хочуть бути здоровим. Ваші батьки діти сьогодні поруч.
Украинкский
2014-04-02
84.5 KB
2 чел.
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації
Відділ освіти Карлівської райдержадміністрації
Районний методичний кабінет
Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Берегового
Підготувала:
Вихователь групи продовженого дня
Лекомцева Ольга Михайлівна
Карлівка 2013р
Спортивна година
«Мої друзі, батьки і я за здоровий спосіб життя»
Мета: Забезпечити ефективний відпочинок дітей, учасників змагань, створити хороший настрій, розвивати руховий апарат, фізичну витривалість, високу працездатність; прищеплювати прагнення турбувати про своє здоровя; виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки; прищеплювати прагнення до занять фізкультурою; вміння попереджувати і мирно розвязувати конфлікти і формувати колектив класної родини.
Обладнання: атрибути для проведення естафет, аудиозапис
Місце проведення: спортивний зал.
Хід заняття
Вихователь: Сьогодні діти у нас не просто спортивна година. Сьогодні до нас завітало багато гостей, адже тема сьогоднішнього заняття.
(діти разом) «Мої друзі, батьки і я за здоровий спосіб життя!»
Всі хто прийшов сьогодні на спортивне свято хочуть бути здоровим. Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати. Коли в неї є сімя. Бо сімя це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, хвилюючись від бід та незгод, де знаходиш спокій і затишок. Ваші батьки, діти, сьогодні поруч. Разом з вами вони будуть змагатися, танцювати, відпочивати. Ми спробуємо створити колектив родини 1-го класу.
(звучить весела музика)
Батьки: Спортивні сімї це чудово,
Спортивні сімї вищий клас,
До всіх учасників це слово,
Прийміть низький уклін від нас.
Батьки: Живіть щасливо і багато
Любов до спорту збережіть,
Хай кожен день вам буде святом
Життям упевнено ідіть!
Діти: Хай не буде суперечок
Серед нас ніколи!
Нехай спорт нас обєднає
В нашій рідній школі.
Діти: Бажаємо, щоб ви спорт любили,
Сьогодні, завтра і завжди,
Щоб перемагали та успіхами жили
І щоб ні в чім не знали ви біди
Батьки: Ми зібрались позмагатись
Помірятися силою,
Хай зростають дітлахи
Здорові та сильні
Діти: Бажаємо проявити силу й волю,
Усе віддати в чесній боротьбі
Знайти удачу на спортивнім полі
І принести задоволення вам і собі
І. Шикування
ІІ. Розподіл учасників на команди
ІІІ. Обрати журі
І етап
Перша естафета «Спринтери»
Потрібно добігти до стільця і, на якому лежить іграшка, взяти її і бігом повернутися до своєї команди і передати іграшку наступному гравцеві.
Перемагає команда, яка закінчить свій біг першою.
Друга естафета «Збери яблука» (змагання для матусь»)
На табурет кладуть яблука. Гравець бере мячика і підкидає його вгору. До того часу поки мяч торкнеться землі, потрібно зібрати «урожай» взяти з табурета яблуко і покласти в кошик.
Перемагає той, хто спромігся зібрати в кошик найбільше яблук за час, поки мяч перебував у повітрі. Кошик для збирання яблук має стояти поряд з табуретом.
Третя естафета
Накреслити коло, взятися за кінець гімнастичної палиці, зайти до середини кола і починати змагатися. Налягаючи на свій кінець палиці, кожен намагається виштовхнути товариша за межі кола. Хто переступить за лінію залишає гру.
Четверта естафета «Мяч над головою» (беруть участь усі гравці)
Вихователь: А тепер, поки наші спортсмени готуються до другого заключного етапу змагань я б хотіла згадати декілька питань уболівальникам.
(визначаємо переможця серед уболівальників)
Зараз ми пограємо в дидактичну гру «Продовж»
Щоб не кашляти не чхати організм потрібно … (гартувати)
Щоб здоровими зростати, їжу корисну потрібно … (вживати)
Щоб здоровими рости, тримаймо руки … (в чистоті)
Щоб здорові зубки мати, за ними треба … (доглядати).
Здоровим будь
Щоб здоровим зростати
І червоні щічки мати,
Подружись із чистотою,
Ранок свій почни з зарядки,
З фізкультурою дружи
Умивайся біля крану
З гарним настроєм завжди.
Молодці діти! Дякую вам за участь у грі.
Підбиття членами журі підсумків І етапу гри.
ІІ етап
Естафета «жабка» (беруть участь усі гравці)
Мяч затиснути колінами між ногами і стрибками подолати коротку дистанцію передаючи естафету наступному члену команди.
Естафета з мячем.
«Фітбол естафета (беруть участь усі гравці). Журі підбиває підсумки.
Сюжетно-рольова гра «Ріпка» (перетягування канату)
Ріпку обирають одного із дорослих, діти всі інші казкові герої. Учасники гри діють за сюжетом казки.
Оголошення переможців. Вручення грамот
Вихователь:
Здорові діти нація здорова,
Багата Україна і чудова!
Тож, діти, ви здоровими ростіть,
В майбутнє добрими ідіть!
Колективний танець «Я малюю…».
А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать | |||
3755. | Расчет парового котла типа Е-75-40 ГМ | 531 KB | |
Расчет парового котла типа Е-75-40 ГМ В данной курсовой работе рассмотрен типовой расчет промышленного парогенератора на примере парового котла Е-75-40 ГМ. Вид топлива, сжигаемого при работе котла мазут сернистый. Основные параметры котла: Ном... | |||
3756. | Пассионарности и теория этнологии Л. Гумилева | 120 KB | |
Введение Начать свою работу я хочу с того, что дать определение этносу. По определению Л.Гумилева - это естественно сложившийся на основе оригинального стереотипа поведения коллектив людей, существующий как энергетическая система, противопоставляюща... | |||
3757. | Рычажный механизм электродвигателя | 569.5 KB | |
Введение Рычажные механизмы предназначены для преобразования вида движения, воспроизведение функциональных зависимостей, выполнения математических операций, вычерчивания кривых и др. Рычажные механизмы состоят из рычагов (стержней) и ползунов, соеди... | |||
3758. | Возраст солнечной системы и гипотеза Геи | 76 KB | |
Возраст солнечной системы и гипотеза Геи Большинству людей известны уникальные характеристики Земли, которые делают возможной жизнь на нашей планете. К числу таких характеристик относятся химический состав планеты и ее атмосферы, наклон земной оси... | |||
3759. | Классификация и конструкции стационарных воздушных поршневых компрессоров | 629.5 KB | |
Классификация и конструкции стационарных воздушных поршневых компрессоров Цель: Изучить классификацию и конструкции стационарных воздушных поршневых компрессоров. Принцип передачи энергии в объёмном компрессоре Компрессором называют машину,... | |||
3760. | Термоядерні електростанції | 256 KB | |
Термоядерні електростанції Реакції термоядерного синтезу (злиття легких ядер) можливі лише при температурах, коли завдяки запасу кінетичної енергії теплового руху ядра здатні здолати кулонівське електричне відштовхування і наблизитися на віддалі дії... | |||
3761. | Вплив роботи електростанцій на довкілля та принципи їх безпечної експлуатації | 395 KB | |
Вплив роботи електростанцій на довкілля;та принципи їх безпечної експлуатації Безпечність роботи електростанцій на органічному і ядерному паливах досягається дотриманням правил, норм, інструкцій, які є обов’язковими при проектуванні, вигот... | |||
3762. | Проблемы управления предприятием при его реформировании и реабилитации | 97 KB | |
Проблемы управления предприятием при его реформировании и реабилитации Вопросы для изучения: Проблемы корпоративного управления предприятиями. Основные направления совершенствования управления предприятием. Антикризисное управление. Подг... | |||
3763. | Обеспечение качества | 203.5 KB | |
Обеспечение качества Объективные предпосылки изменения отношения к качеству и эволюция управления качеством Вопросы качества продукции и его повышения всегда находились в центре общественного внимания. Изменение акцента в оценке товара для удовлет... | |||