56170

Тато, мама і я – спортивна сімя

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: розвивати руховий апарат, фізичні уміння на навички учнів, удосконалювати уміння і навички основних рухових елементів; зміцнювати здоров’я; виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму...

Украинкский

2014-04-02

40 KB

15 чел.

Тема: Тато, мама і я – спортивна сім'я

Мета: розвивати руховий апарат, фізичні уміння на навички учнів, удосконалювати уміння і навички основних рухових елементів; зміцнювати здоров’я; виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки; прищеплювати прагнення до занять фізкультурою; формувати колектив класної родини.

Інвентар: тенісні м’ячі, ракетки для тенісу, обручі, кошики, картопля, кеглі, хокейні клюшки, футбольні та баскетбольні м’ячі, канат туалетний папір, газети, музичний супровід, подарунки та грамоти.

Місце  проведення: спортивний зал

Хід заходу

Гімн

Учень Добрий  день, шановні друзі!

 Мами, тата, вчителі!

 В родинному крузі

 Проведемо час ми залюбки!

Учень В нас сьогодні в школі свято,

 Ми прийшли усі сюди:

 Я і мама, і наш тато

 Позмагатися завзято!

 

Учень  Спортивні сім’ї – це чудово,

 Спортивні сім’ї – вищий клас.

 До всіх учасників це слово:

 Прийміть низький уклін від нас

Вчитель: Доброго дня, дорога наша класна родино!  Вітаю вас на нашому святі «Тато,  

           мама і я – спортивна сім’я».Кожна сім’я-це маленький світ, маленька країна, у якій  

           свої звичаї, традиції, закони. Дуже хочеться, щоб у кожну сім’ю увійшов мир, т  

           спокій, злагода, любов.

           (Представлення сімейних команд)

         

         Наші змагання судитиме поважне журі у складі:

           

Усі конкурси, естафети та змагання оцінюватимуться у балах. Переможе та  

команда. Що набере найбільше балів

           В народі кажуть: «В здоровому тілі – здоровий дух»

           Отож, конкурс «Тато, мама і я – спортивна сім’я» оголошую відкритим!!!

           І нехай переможе найкраща спортивна сім’я.


Конкурс 1. Кенгуру

Учасники змагань кладуть м’яч між колінами і стрибають до кеглі й назад. Якщо м’ячик загубився, треба його знову затиснути між колінами і стрибати далі. Виграє та команда, яка найшвидше дістанеться фінішу

Конкурс-капітанський 2. Естафета з газетою

Батько правою ногою стає на одну газету, лівою – на іншу. З-під правої ноги перекладає газету вперед, і наступає на неї правою ногою, потім перекладає іншу газету, і ступає, так виконує завдання до кеглі і назад до сім’ї.

Рекламна пауза

Артуре, ви тримаєте вдома яких-небудь тварин?

- Тримаємо. Собаку, кішку і морожену скумбрію.

Конкурс 3. Саджання картоплі

Стартує дитина, у  руках  – кошик., вона біжить і розкладає кошики на відстані 2 метри. Оббігає стійку і вертається, передає естафету мамі. Мама біжить і розкладає картоплю. Оббігає стійку і вертається назад. Передаючи кошик татові. Тато біжить і збирає урожай.   

       

Конкурс 4. Одягни дитину

До столу журі запрошуються мами. Кожна з них отримує рулон туалетного паперу, яким потрібно одягнути дитину якомога швидше та акуратніше. Виграє той. Хто зробить це першим.

Рекламна пауза Коли Сашкові виповнилась 5 років, він, нарешті, дізнався своє справжнє ім’я. До цього часу, він  думав, що його звати ЗАТКНИСЬ!

Мамо, ти мене кликала?

- Ні.

- Тато, а ти мене кликав?

- Ні.

- Бабуся, дідусь, а ви мене кликали?

- Ні.

- Добре, сформулюємо питання по-іншому: Ми сьогодні, взагалі, їсти будемо?

Конкурс 5. Потяг

У конкурсі беруть участь усі гравці команди. Першим біжить батько, він бере обруч, оббігає кеглю, добігає до команди, бере в обруч дитину і вони разом біжать до кеглі і назад. Добігають до мами, забирають її в обруч і біжать усі разом. Виграє та команда, яка першою дістається фінішної смуги.

Конкурс 6. Рибалка

Рекламна пауза

У школі діти обговорюють свою зовнішність:

- А в мене татові очі і мамині вуха!

- А в мене мамине волосся і татовий ніс!

- А в мене бабусині зуби і мамине підборіддя!

- А в мене штани брата...

Конкурс 7.  Естафета з ключкою.

Кожен з родини по черзі бере хокейну ключку і веде нею тенісного м’яча до кеглі, оббігаючи поставлені фішки. Передає естафету наступному учаснику. перемагає той, хто швидше виконає завдання.

 Конкурс 8. Спортивна вікторина

Скільки білих фігур у шахах? (16)

Як часто відбуваються олімпійські ігри? (4 рази на рік)

Як ще називається воротар? (голкіпер)

«Золота рибка» України – це? (Яна Клочкова)

Скільки часу триває гра у футбол? (90 хвилин)

Коли не мають право відбуватись олімпійські ігри? (під час світової війни)

Хто є абсолютним чемпіоном світу зі спортивної гімнастики серед жінок? (Лілія Подкопаєва)

Яка країна є батьківщиною футболу? (Англія)

Який м’яч найлегший? (тенісний)

В якій країні вперше відбулися Олімпійські ігри? (у Греції)

Конкурс 9. Естафета зі скакалкою

Рекламна пауза

Син повертається від зубного лікаря.

- Ну, герой, зуб тепер не болить?- запитує тато.

- Не знаю,  лікар його собі залишив…

Якщо ти не будеш їсти манну кашу, то я покличу Бабу-Ягу.

- Мамо, невже ти думаєш, що Баба-Яга їстиме цю кашу?

- Тату! – запитує син перед сном. – а чому в тебе всі казки починаються по-різному: «В одному царстві…», «Жили-були…», а закінчуються всі однаково: «Хр-р-р…»?

Конкурс 10. Перетягування каната

Змагаються усі члени сім’ї. Переможець визначається з однієї спроби.

Вчитель: Увага усім  учасникам змагань! Слово надається суддям!

На цьому наше свято завершилося! До нових зустрічей!!!


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

58570. В концертном зале. Картинки с выставки 59 KB
  Цель: познакомить с жизнью и творчеством М.П.Мусоргского; способствовать развитию музыкального кругозора, музыкального мышления, музыкальной речи; способствовать воспитанию интереса к предмету.
58571. Что мы знаем о марше? 20.5 KB
  Задачи: с помощь выполнения комплекса физических упражнений способствовать укреплению и сохранению здоровья; организовать деятельность учащихся по обобщению знаний и способов деятельности...
58572. Музыкальная драматургия в увертюре «Эгмонт», в фрагменте сонаты № 14, Л.В.Бетховена 89 KB
  Цель урока: формирование понятия музыкальная драматургия через исполнение музыкальных произведений Бетховена; развитие музыкальных способностей: слуха чувства ритма музыкальной памяти вокально-хоровых навыков при исполнении песен; пробуждать и активизировать...
58573. Школьный курс информатики. Методика преподавания информатики в школе 127.67 KB
  Информатика как учебный предмет была введена в школу с 1985 года. Этот курс назывался «Основы информатики и вычислительной техники». Коллективом авторов, среди которых А.П. Ершов и В.М. Монахов, было создано учебное пособие для школы. Его основная идея – обучение школьников основам алгоритмизации и программирования.
58575. Сложение вида: к числу прибавить 8, к числу прибавить 9 43.5 KB
  Кто знает что это такое рисунок кляксы А если я не знаю что это слово значит как мне быть толковый словарь Клякса это бесформенное пятно краски или чернил. Иногда с пера падала капелька и на бумаге появлялась клякса.
58576. Формування здорового способу життя школярів 567.5 KB
  Щодня ви пізнаєте життя відкриваєте для себе світ відкриваєте світу себе. Усе життя для вас попереду. Здоровя не можна купити ні за які гроші його можна сформувати шляхом одержання знань і постійною роботою над собою а саме дотриманням правил здорового способу життя.
58577. Разработка технологического процесса изготовления вала-шестерни 651 KB
  В процессе разработки технологии изготовления детали решаются следующие вопросы: выбор способа получения заготовки, металлорежущего оборудования; режущего и измерительного инструментов; назначение припусков на обработку, режимов резания и норм времени; проектирование оригинального и модифицированного станочного или сборочного приспособления.
58578. Классно-урочная система 122.5 KB
  Уроки чередовались с переменами. Выделены несколько типов уроков: комбинированные или смешанные уроки уроки по ознакомлению с новыми фактами конкретными явлениями или имеющие целью осмысление и усвоение обобщений уроки закрепления и повторения знаний уроки имеющие основной целью обобщение и систематизацию изученного уроки выработки и закрепления умений и навыков уроки проверки знаний и разбора проверочных работ. Даже контрольные уроки здесь довольно часто включают в себя другие виды работы: устное сообщение материала...