57363

Число і цифра 4. Написання цифри 4. Порівняння чисел у межах 4

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: показати як утворити число 4 шляхом додавання 1 до попереднього числа; ознайомити з цифрою 4 вчити писати цю цифру; розвивати логічне мислення увагу. Утворення числа 4 Проводиться вивчення аналогічно вивченню числа...

Украинкский

2014-04-11

33 KB

13 чел.

Урок 14

Тема. Число і цифра 4. Написання цифри 4. Порівняння чисел у межах 4

Мета: показати, як утворити число 4 шляхом додавання 1 до попереднього числа; ознайомити з цифрою 4, вчити писати цю цифру; розвивати логічне мислення, увагу.

Обладнання: предметні малюнки, геометричні фігури у вчителя й учнів; картки з цифрами.

Хід уроку

I. Актуалізація знань учнів

1. Повторення вивченого

• Робота з набором цифр.

Учитель показує число, учні показують дві картки чисел, з яких складається це число.

• Індивідуальна робота з картками.

Обвести відповідну до кількості малюнків цифру.

• Лічба предметів.

2. Веселі задачі

• Три веселі киці грались на травиці.

Песик теж до них прибіг —

Скільки котиків усіх?

На травиці біля хати

Метушаться цуценята.

Двоє білих, наче сніг,

Одне чорне — скільки всіх?

II. Вивчення нового матеріалу

1. Утворення числа 4

Проводиться вивчення аналогічно вивченню числа 3, на основі роботи з геометричним матеріалом різного кольору і форми.

2. Знайомство з цифрою 4

Ось чотири жартівливо

Вигинає лікоть вліво.

Це число зустрічається часто. Наприклад, у собаки й кішки по чотири лапи. У стола й стільця чотири ніжки. На що схожа цифра 4? (На стілець)

— Цифра 4 складається з трьох елементів: короткої прямої похилої лінії, короткої горизонтальної лінії та довгої прямої похилої лінії. Починаємо писати посередині верхньої сторони клітинки на горизонтальній лінії квадрата і ведемо вниз ліворуч коротку похилу пряму лінію нижче середини клітинки. Далі, не відриваючи руки, пишемо другий елемент —

горизонтальну пряму лінію праворуч, не доводячи до правої вертикальної сторони. У верхньому правому куті квадрата ставимо крапку і ведемо вниз довгу пряму похилу лінію так, щоб вона перетнулась з другим елементом правої сторони клітинки, і ведемо вниз до середини нижньої сторони клітинки.

3. Письмо цифри 4

4. Фізкультхвилинка (за вибором учителя)

5. Робота з підручником

• Порівняння чисел (С. 16, № 2, 3).

• Завдання з логічним навантаженням.

Поставити числа у правильному порядку.

7. Гра «Збери врожай»

На картках намальовані гілки дерева. Біля гілок написана цифра. Діти

повинні на гілочках намалювати яблучка відповідно до цифри.

III. Підсумки уроку


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

142. Системный анализ московского метрополитена 273.5 KB
  Московский метрополитен, открытый 15 мая 1935 года, - это основа транспортной системы столицы. Он надежно связывает центр города с промышленными районами и жилыми массивами. На сегодняшний день доля Московского метрополитена в перевозке пассажиров
143. Історія української державності 40.71 KB
  Трипільська культура ,як зародки державотворчих процесів на сучасних Українських землях. Українська революція,або як ми прогавили незалежність. Суспільний нігілізм, тотальне розкрадання і не бажання влади змінити життя народу (а не своє) на краще.
144. Эскизный расчет радиолокационных систем 373.5 KB
  Расчет дальности действия РЛС при самоприкрытии цели активной шумовой помехой (АШП). Дальность действия и зона обнаружения в условиях применения маскирующих пассивных помех. Выбор и обоснование передающего устройства.
145. Аппараты с перемешивающими устройствами 240 KB
  В аппарате применяется лопастная мешалка. Основная задача переме-шивания – равномерное распределение вещества или температуры в перемешивающем объёме. Привод выбирается по ОСТ 26-01-1205-75 в соответствии с частотой вращения мешалки, номинальным давлением в корпусе аппарата.
146. Перевірка організації руху дизельного тепловозу 536.5 KB
  При русі тепловоза зі складом машиніст контролює роботу всіх агрегатів і систем по приладах, встановлених на пульті керування і розподільному щиті, звертаючи особливу увагу на показання кіло-амперметра.
147. Разработка предложений по повышению эффективности маркетинговой дятельности предприятия 1.25 MB
  В условиях централизованного планирования, осуществляя плановые поставки выпускаемой продукции. Маркетинг представляет собой нечто большее, чем просто продвижение товаров и услуг на рынок. Предприятие вырабатывает представления о желательном уровне спроса на свою продукцию.
148. Аналіз процесу управління маркетингом на підприємстві СТОВ НВФ Насіння-сервіс 94.2 KB
  Організаційно-економічна характеристика СТОВ НВФ Насіння-сервіс. Характеристика процесу управління маркетингом на СТОВ НВФ Насіння-сервіс. Економічна ефективність маркетингової діяльності на підприємстві.
149. Основные понятия теории информации 517 KB
  Понятие информации. Виды и структура информации. Геометрическая, комбинаторная и аддитивная мера Хартли. Статистическая мера информации. Связь энтропии с количеством информации. Количество информации дискретных сообщений. Определение бита и байта.
150. Возведение подземной части здания 571 KB
  Выбор комплекта машин для производства земляных работ. Технико-экономическое сравнение вариантов. Нормативные требования к качеству производства работ и техники безопасности. Земляные работы, и работы по устройству ленточного монолитного фундамента при возведении подземной части здания в зимних условиях.