57381

Вправи та задачі на засвоєння таблиць додавання й віднімання числа 3. Розв’язання задач на знаходження суми. Вимірювання довжини відрізка

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: вправляти учнів у розвязанні прикладів й задач використовуючи таблиці додавання й віднімання числа 3; вдосконалювати навички усної лічби; продовжити роботу над формуванням в учнів уміння креслити вимірювати відрізки; розвивати логічне мислення.

Украинкский

2014-04-11

29.5 KB

0 чел.

Урок 55

Тема. Вправи та задачі на засвоєння таблиць додавання й віднімання числа 3. Розв’язання задач на знаходження суми. Вимірювання довжини відрізка

Мета: вправляти учнів у розв’язанні прикладів й задач, використовуючи таблиці додавання й віднімання числа 3; вдосконалювати навички усної лічби; продовжити роботу над формуванням в учнів уміння креслити, вимірювати відрізки; розвивати логічне мислення.

Обладнання: предметні малюнки, геометричні фігури, таблиці умов задач, картки для індивідуальної роботи.

Хід уроку

I. Актуалізація знань учнів

1. Усна лічба

Гра «Збери сніговичків».

3 + 4     9 + 1     8 – 2      4 + 5

4 + 2    10 – 3    6 + 3      7 + 3

9     6    7    10

2. Усна лічба за картками

Учитель показує картку з прикладами, а учні показують відповідну картку з відповіддю.

2 + 3

10 – 3

1 + 3

9 – 3

4 – 3

3 + 3

5 – 3

5 + 3

4 + 3

6 – 3

8 – 3

6 + 3

II. Закріплення вивченого матеріалу

1. Каліграфічна хвилинка

Ось ця цифра така — в неї кругла голова.

Довгий хвіст, зігнута шийка, отака, як бачиш,...

Написання цифри 2.

2. Робота з підручником

Скласти й розв’язати приклади за малюнком (№ 4).

Очі — чорнії вуглинки,

Ніс — з великої морквини.

Сам холодний та біленький,

Дуже-дуже він чудненький.

3. Розв’язання задачі на знаходження суми

Бесіда про життя взимку пташок. Допомога птахам взимку. Біля годівниці сиділо 7 синиць. Прилетіло 3 снігури. Скільки тепер пташок біля годівниці?

4. Фізкультхвилинка

Сильний вітер до землі гне дерева молоді. (Присідають.)

А вони ростуть, міцніють. (Піднімаються.)

Вгору тягнуться, радіють. (Стають навшпиньки, руки тягнуть угору.)

5. Вимірювання відрізків

Робота з індивідуальними картками.

Білочка, Жабенятко та Зайчик змагались, хто пробіжить більше за всіх.

Виміряйте відрізки й дайте відповідь: скільки сантиметрів пробіг кожен гравець. Хто з них пробіг більше за всіх?

6. Веселі задачі

Є в зайчихи 5 малят,

Неслухняних зайченят.

На обід їх мати жде.

Три прийшли, а скільки йде?

Горобець і три синиці он летять до годівниці.

Скільки птахів, підкажіть, будуть вдячні за обід?

III. Підсумки уроку


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

83362. Зв’язок прикметників з іменниками в реченні. Визначення роду і числа прикметників за іменниками. Складання усної розповіді про прикметник за поданим планом 78.5 KB
  Мета. Розширити знання учнів про граматичний і смисловий зв’язок прикметників з іменниками; розпізнавати рід і число прикметників за значеннями іменників; розвивати вміння будувати зв’язні розповіді на граматичні теми, робити висновки та узагальнення; збагачувати активний словник учнів...
83363. Повторення вивченого про прикметник як частину мови 71 KB
  Мета: створити змістовні та організаційні умови для актуалізації знань про прикметник; сприяти усвідомленню учнями граматичного і змістовного зв’язку прикметника з іменником; забезпечити розвиток уміння вживати прикметники у власному мовленні й на письмі; допомогти учням усвідомити лексичне...
83364. Відмінювання іменників у множині 77.5 KB
  Мета: розширювати знання учнів про відмінювання іменників у множині; вчити правильно утворювати і використовувати у мовленні форми іменників у місцевому відмінку множини з прийменниками; розвивати мовлення дітей, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати пізнавальний інтерес,прагнення вивчати мову.
83365. Блоггерство Дмитрия Иванова 174.5 KB
  Цель – проанализировать и показать специфику блоггерства Дмитрия Иванова. В соответствии с поставленной целью необходимо решить следующие задачи: показать особенности блогосферы как информационного феномена (сущность, особенности, функции); дать общее описание блоггера как личности...
83366. Организация производственного процесса на предприятии 64.51 KB
  Целью организации производственного процесса в пространстве является обеспечение рационального построения его во времени Под организацией производства следует понимать систему научно обоснованных мер направленных на создание наиболее рациональной структуры предприятия и его подразделений...
83368. Бизнес-план организации производства тормозной колодки на ОАО «БзАТИ» 102.61 KB
  Широкое применение асбофрикционные материалов (для комплектации тормозных устройств и механизмов сцеплений автомобилей, тракторов и самолетов, комбайнов, экскаваторов, подъемно-транспортных и дорожных машин, буровых установок, мотоциклов, велосипедов и др.) обусловлено их высокими....
83369. Организация предметно-замкнутого участка механической обработки деталей 578.5 KB
  Организация производства является обязательным условием эффективной работы любого предприятия, создает благоприятные возможности для высокопроизводительной работы трудовых коллективов, выпуска продукции хорошего качества, полного использования всех ресурсов предприятия...
83370. Амортизация основных фондов 160.35 KB
  Это осуществляется путем переноса их стоимости на готовую продукцию путем амортизации. Используя тот или иной метод начисления амортизации мы тем самым влияем на темп и характер воспроизводства задаем скорость обесценивания а через неё скорость обновления основных производственных фондов.