57632
Сім’я та друзі
Конспект урока
Педагогика и дидактика
Мета: узагальнити та систематизувати лексичні одиниці по темі «Сім’я та друзі». Застосовувати мовні вміння на практиці, розвивати комунікативні навички, монологічне та діалогічне мовлення...
Украинкский
2014-04-14
30.5 KB
0 чел.
План-конспект уроку (6-А клас)
Урок №
Тема: «Сімя та друзі»
Мета: узагальнити та систематизувати лексичні одиниці по темі «Сімя та друзі». Застосовувати мовні вміння на практиці, розвивати комунікативні навички, монологічне та діалогічне мовлення, читання, письмо та аудіювання. Формувати вміння висловлювати свою думку, робити висновки, аналізувати, узагальнювати. Розвивати навички творчої самостійної та колективної діяльності учнів у групі та сприяти пошуковій та дослідницькій роботі учнів, підвищувати пізнавальну активність завдяки застосуванню методу проектних технологій.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, почуття любові та поваги до своєї родини та сімейних традицій.
Розвивати память, аналітичне та креативне мислення.
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.
Обладнання: дошка, фотоматеріали, мультимедійна підтримка (презентації, відео фрагмент), постери, малюнки, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І Організаційний момент. Привітання. Інструктаж з ТБ
Повідомлення теми та мети уроку
ІІ Основна частина уроку
Проект № 1 «Захоплення»
Проект № 2 «Домашні улюбленці»
Проект № 3 «Подорож»
(презентації, вірші, постери, книжка, малюнки, фото, діалог, кросворд) (додатки додаються)
(poem) My Mothers Face
I know a face, a lovely face,
As full of beauty as of grace,
A face of pleasure and of smile,
In darkness it gives light.
Dialogue
A: My name is Arthur.i am a correspondent of our school newspaper. I want to write an article about my friend Danil. He is the champion of Ukraine in thekwando.
Hi, Danil.
D: Hi, Arthur.
A: Danil, do you mind answering my questions?
D: Not at all.
A: Well, Danil, when did you begin to go in for sports?
D: At the age of seven.
A: It is interesting to know who took you to the sport section.
D: We,, I did it myself. I decided to join the section when I saw the performance of the sportsman in our school.
A: How many medals do you have?
D: Frankly speaking, I dont count them.
A: What do you like best of all?
D: I like competitions best of all. And sport helps to be healthy.
A: Thank you so much for your interview.
D: You are welcome.
Crossword
ІІІ Заключна частина уроку.
- Домашнє завдання (написати відгук)
- Підсумки уроку
- Виставлення оцінок
А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать | |||
63759. | Понятие и признаки административного правонарушения. Состав административного правонарушения. Отличие административного правонарушения от иных видов правонарушений | 13.53 KB | |
Как и состав преступления состав административного правонарушения образуют четыре элемента: Объект правонарушения те общественные отношения которые оно нарушает. | |||
63760. | Понятие и сущность административной ответственности | 13.87 KB | |
Административная ответственность выражается в применении должностным лицом предусмотренных действующими нормами административного права конкретных административно-правовых санкций к физическим и юридическим лицам виновным в совершении особого рода правонарушения... | |||
63761. | Административное взыскание: виды, порядок применения | 14.23 KB | |
За совершение административного правонарушения Кодексом про административные правонарушения предусмотрены такие виды административных взысканий: предупреждение штраф платное изъятие предмета который стал предметом совершения или непосредственным объектом... | |||