57666

Music styles

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Today we’ll have an unusual beginning of the lesson. Look at the blackboard and read the dialogue with roles of your groups. (Using jazz dialogues by roles of two groups)

Английский

2014-04-14

114 KB

5 чел.

Урок английского языка в 8-ом классе

Тема:  Music styles

Мета: вдосконалювати навички читання, говоріння, діалогічного мовлення, аудіювання за темою «Музичні стилі»,навчити логічно висловлюватися та реагувати на мовленнєві вислови, вірно використовувати лексику за темою, розвивати довгострокову та оперативну пам’ять, здібності самостійно планувати речення, тренувати вживання форм дієслова, виховувати гарний смак у музиці, поширювати кругозір знань з музики та культури англомовних країн, формувати соціальну, соціокультурну, мовну та мовленнєву компетенції.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: дидактичні картки, проектор, ноутбук, підручник А.Несвіт «Англійська мова 8-й клас».

Хід уроку

(Клас розділяється на дві групи)

  1.  Організаційний момент.

T: Good morning children! I’m glad to see you.

  1.  Введення в іншомовну атмосферу. Мотивація

 Today we’ll have an unusual beginning of the lesson. Look at the blackboard and read the dialogue with roles of your groups.  (Using jazz dialogues by roles of two groups)

  •  What did you say?
  •  I said John.
  •  John who?
  •  John Brown.
  •  I can’t hear you.
  •  I said John Brown, John Brown, Jo-o-o-hn Brown.

T: What music style do we use in the rhythm of this poem?

P: We use jazz.

T: What do you think the theme of our lesson?

P: The theme of our lesson is Music styles, listening to music.

  1.  Повідомлення теми уроку

T: Yes, today we’ll speak about different music styles and their representatives, learn to listen and understand English songs, repeat using of English verbs.

  1.  Актуалізація опорних знань.

But first let’s remind what is music?

P1: Music is… (the retelling of the text Ex 3p91)

P2: Music is …

T: Look at the blackboard and read the expressions of famous people about music.

P1: Music is submitted to Mathematics. It makes harmony in human body. (Pythagoras)

P2: Music is the highest form of human knowledge. (Spengler)

T: I know that you have to prepare your expressions about music too. Lets listen.

P1 P2P3:

T: Who wants to retell us the  poems about music to show your love to it?

P: “Music is everywhere” (Ex 1 p 90)

T: Let’s ask the questions to each group (Ex 4b p 94)

  1.    Основна частина уроку 

T: And now it’s time to make a trip. Look at the first slide, we are going to speak about reggae and Bob Marley.

P: (The report about reggae and answering typical questions from other pupils of different groups)

  •  Who is Bob Marley?
  •  What music style did he represent?
  •  When and where was he born?
  •  How did he begin his singing career?
  •  When was his first album released?
  •  When was the beginning of success?
  1.  Організація аудіювання та перевірки розуміння тексту пісні за допомогою малюнків.

T: Let’s listen to the song “Don’t worry, be happy” and place the pictures in a right order according with the plot of the song   (Pictures 1-6) 

                      

         

            Let’s make a poem with rhymes - “wrote, a note, double, trouble”. What group will do it first?

T:Let’s go further to another slide and speak about English beat and Beatles.

P: (The report about Beatles, the reporter is asking the questions to pupils).

  1.  Організація аудіювання, перевірки розуміння  за допомогою правильного розташування речень у пісні, та монологічного висловлювання за прослуханим.

T: Let’s listen to the song “A Yellow Submarine” and put the lines of the text in a right order.

We are listening to the song. Now let’s read the text in a right order. Try to retell the plot of the story.

P: reading, retelling the story.

T: Lets speak about Rock and Roll and Elvis Priestley. (the other slide)

P: The report about Rock and Roll (Typical questions about the biography of Elvis Priestley).

  1.  Організація аудіювання та виконання граматичного завдання на основі тексту пісні.

Listen to the song “Love me tender” and write down four tenses that you can see in the text (The Present Indefinite, The Past Indefinite, The Future Indefinite and Present Perfect). Give me texts with your surname on them.

T: Look at the next slide and lets speak about jazz and Lois Armstrong.

P: The report about jazz and answering the question from pupils.

T: Look at the last slide and tell me what singer is associated with what style.

P1:  Bob Marley is associated with reggae.

P2:  Elvis Priestley is associated with rock and roll.

P3, P4, P5

T:  You have the stickers to our placard “The style I adore” Please give us your attitude, tell us and stick it on the placard.

  1.  Підведення підсумків, виставлення оцінок, надання домашнього завдання.

Your home task will be to make your own presentation of any singer’s biography.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

21122. Архітектура у другій половині XVII - XVIII ст. 18.21 KB
  спостерігається співіснування та переплетіння різних стилів з виразним домінуванням стилю бароко. знаменує розквіт нового своєрідного стилю який носить назву козацьке бароко. Це найменування покликане підкреслити що в Україні архітектура бароко набуває своєрідних мистецьких форм і національного колориту. Однією з перших споруд у стилі козацького бароко була Миколаївська церква на головному міському майдані у Ніжині 16681669 центрі одного з найбільших козацьких полків.
21123. Живопис у другій половині XVII - XVIII ст. 17.62 KB
  Для українського барокового живопису визначальним став виразний вплив фламандської аристократичної школи Рубенса захоплення якою докорінно змінило попередні національні традиції. Разом з тим стилістика українського живопису цього періоду є досить різноманітною і нерівноцінною за майстерністю. Найвідомішими зразками київської школи монументального живопису є розписи Успенського собору й Троїцької надбрамної церкви у КиєвоПечерській лаврі яким притаманні м'яка пастельна форма письма чуттєвість округла плавність ліній що налаштовують...
21124. Музична культура у другій половині XVII - XVIII ст. 20.11 KB
  В КиєвоМогилянській академії існував хор студентів числом до 300 осіб. Відтоді одяг студентів Київської академії став своєрідною уніформою церковних півчих по всій Російській імперії особливо по архієрейських хорах. Березовський почав складати інструментальні композиції ще під час навчання у Київській академії якими вже тоді звернув на себе увагу. Через Глухівську музичну школу він потрапляє до придворної капели а звідти був відправлений до Болонської музичної академії в Італії де навчався у відомого музичного теоретика Мартіні в якого...
21125. Розвиток етнографії та історичної науки наприкінці XVIII - на початку XX ст. 18.19 KB
  князь Микола Цертелєв грузин за походженням проте щирий патріот України опублікував у Петербурзі Попытку собрания старых малороссийских песен збірку українських історичних дум. Це відбилося у працях кількох нащадків старшинських родів які вийшли у відставку з царської служби й присвятили себе опрацюванню та публікації історичних матеріалів слідами козацьких літописців. У звязку з необхідністю підтвердити своє шляхетське походження яке повинна була засвідчити спеціальна комісія у Петербурзі так звана Геральдія посилився пошук...
21126. Конструирование. Основные понятия и определения 115 KB
  Основные понятия и определения Конструирование является составной частью процесса разработки СВТ и представляет собой комплекс взаимосвязанных работ при выполнении которых необходимы учет разносторонних требований к конструкции устройства знание технологии. Каждое поколение СВТ имело новый тип элементной базы что изменяло правила и положения теории и практики конструирования. Но характерным всегда являлось и является разбиение конструкции и общей схемы СВТ на отдельные часто повторяющиеся устройства оформляемые в виде элементов...
21127. Сутність і соціальна природа релігії 55.5 KB
  Богослови майже усіх релігійних конфесій запевняють своїх віруючих, що їх релігія є віровчення, яке дано людям богом. Так, згідно з уявленням буддистів, буддизм був даний богами людям через Будду, людину, яка досягла вищої святості. Один з Будд, якого прозвали в його земному житті Шакьямуні
21128. Поверхностно-монтируемые компоненты (SMC или SMD) 90 KB
  Выводные компоненты IMC или THT Эта хорошо знакомая отечественным технологам группа компонентов включает традиционные пассивные компоненты с осевыми аксиальными выводами пассивные и активные компоненты с радиальными выводами а также интегральные схемы в DIP СИП и других менее распространенных корпусах. Нестандартные компоненты OFC К этой группе компонентов выделившейся относительно недавно мы относим выводные компоненты не вошедшие в IMC. Это самая пестрая группа компонентов включающая в себя соединители разъемы трансформаторы...
21129. Воздействия электрического характера 48 KB
  При реализации устройства возникают паразитные связи помехи. Паразитные связи являются следствием неидеальности реализации электрической схемы поэтому значения наводок определяются конструкцией изделия табл. Классификация паразитных связей в каналах передачи информации Причины помех Источники помех внутренние внешние Включение напряжения помехи в канале связи последовательное последовательное последовательное и параллельное Физические причины паразитной связи Неидеальность элементов в канале связи Неидеальность токопроводящих цепей...
21130. ПОНЯТИЕ О ПРОИЗВОДСТВЕННОМ И ТЕХНОЛОГИЧЕСКОМ ПРОЦЕССАХ 46.5 KB
  Изделием называется любой предмет или набор предметов производства подлежащих изготовлению на предприятии. Производство классифицируется тремя категориями: 1 Типы 2 Виды 3 Части Типы производства классификационная категория производства выделяемая по признакам широты номенклатуры регулярности стабильности и объема выпуска изделий. Тип производства важнейшая характеристика от которой зависит объем подготовки производства для выпуска изделия.