57690

Фрукти. Овочі

Конспект урока

Педагогика и дидактика

The lemon is on the table. The banana is in the box. The strawberry is on the plate. The pear is in the tree. The plum is in his hand and the apple is in his right hand.

Английский

2014-04-14

45 KB

0 чел.

Підтема:

Мета:

Корекційна мета:

Обладнання:

Фрукти. Овочі. Слайд №1

Активізувати назви фруктів: fruit, lemon, plum, pear, orange, strawberry, banana.

Тренувати вживання структуриThere is / There are в розповідному та питальному реченнях.

Повторити читання букв і буквосполучень.

Слідкувати за вимовою, розвивати мовленнєві навички. 

Підручник, картки, тематичні малюнки.

Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

1. Привітання.

T: Stand up, please! Good morning, children! I am very glad to see you.

Ps: Red, yellow, green and blue

Hello, Tim. How are you?

Red, yellow, green and blue.

Hello, Pat. How are you?

Red, yellow, green and blue

Hello, … … How are you?

T: Sit down! Get ready for the lesson. Let’s start our English lesson now. What day is it today?

P: It is … today.

T: Who is absent today?

P: Nobody is absent. (Peter is absent.) Peter is ill.

2. Мовна розминка.

1) Провести розминку.

T: What is the weather like today?

P1: The weather is fine.

T: What season is it now?

P2: It is spring now.

T: What month is it now?

P3: It is March.

T: Do you like spring, Hena?

P4: Yes, I like spring.

T: What is your favourite season, Dima?

P5: Summer is my favourite season.

T: What is your favourite month?

P6: May is my favourite month.

T: What day is it today?

P7: It is Tuesday today.

2) Декламувати вірш “I like honey”. Слайд №2

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Контроль домашнього завдання.

Впр.11 стор.169

Впр.12 стор.169

Фонетична зарядка. Слайд №3

Запропонувати учням ромашку або іншу квітку, на пелюстках якої записані букви або буквосполучення, дані у впр.13 стор.170. Учні по черзі відривають пелюстки ромашки, називаючи букви та записуючи на дошці їх знаки транскрипції.

Повторення назв фруктів. Слайд №4-5

Fruit, orange, lemon, banana, strawberry, pear, plum.

Закріплення введених ЛО. Слайд №6-7

Індивідуальні картки

Тренування учнів у вживанні обороту “There is / There are” та активізація назв фруктів у мові учнів. Слайд №8-9

  1.  Лексична розминка. Продиктувати речення. Учні повинні перефразувати речення за зразком. Перед виконанням завдання повторити граматичний матеріал за допомогою таблиці. Для більшої наочності можна використати відповідні картинки.

THERE IS A CAT UNDER THE TABLE.

Під столом знаходиться кіт.

IS THERE A CAT UNDER THE TABLE?

Під столом є кіт?

THERE ARE DOGS IN THE YARD.

У дворі є собаки.

ARE THERE GOGS IN THE YARDS?

У дворі є собаки?

Зразок:

The berry is in his hand. – a) There is a berry in his hand.

There are berries in his hand.

b) Is there a berry in his hand?

Are there berries in his hand?

The lemon is on the table. The banana is in the box. The strawberry is on the plate. The pear is in the tree. The plum is in his hand and the apple is in his right hand.

Фізкультхвилинка. Слайд №10

T: Stand up, please. Listen, repeat and do the exercises.

Hands on your hips!

Hands on your knees!

Put them behind you, if you please!

Touch your shoulders! Touch your nose!

Touch your ears! Touch your toes!

Hand up! Hands down!

Hands on hips and sit down!

Практикування учнів у вживанні вивчених граматичних структур.

  1.  Виконати впр.16 стор.170. Учні читають і перекладають на українську мову описання першої картинки. Описують інші картинки за зразком першої.
  2.  Виконати впр.18 стор.164.

Учні розглядають картинки. Читають і порівнюють питання та відповіді.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Домашнє завдання.

Впр.17 стор.171


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

19813. Перерозподіл поставок 26 KB
  1.Перерозподіл поставок. Пошук оптимального плану перевезення як і в загальній задачі ЛП починається з перебування початкового базисного рішення початкової вершини опуклого багатогранника області припустим
19814. Підбиття підсумків для оптимального (мінімального) значення цільової функції 95 KB
  4.Підбиття підсумків для оптимального мінімального значення цільової функції Оптимальним значенням транспортної задачі називають матрицю яка задовольняє умови задачі і для якої цільова функція 5.1 5.1 набирає найменшого значення. Теорема умова існування розв
19815. Початковий розподіл поставок 26.87 KB
  Одним из возможных методов нахождения первоначального базисного распределения поставок является метод северозападного угла показанный в следующем примере. Найти первоначальное базисное распределение поставок для транспортной задачи. Решение. Дадим переме
19817. Судження за допомогою оцінки клітини про її вигідність чи невигідність 27.5 KB
  3.Судження за допомогою оцінки клітини про її вигідність чи невигідність. 1. Перевіряють виконання необхідного і достатнього умови розв'язності задачі. Якщо завдання має неправильний баланс то вводять фіктивного постачальника або споживача з відсутніми запасами або за
19818. Об’єктно-орієнтоване програмування історія, концепція, методики. Основні ООП, їх значення та сутність 16.66 KB
  Об'єктноорієнтоване програмування це метод програмування оснований на поданні програми у вигляді сукупності взаємодіючих об'єктів кожен з яких є екземпляром певного класу а класи є членами певної ієрархії наслідування. ООП виникло в результаті розвитку ідеології п...
19819. Вказівник this. Вбудовані функції (специфікатор inline) 14.59 KB
  Вказівник this Ім'я this є службовим ключовим словом. Явно описати чи визначити вказівник this не можна. Відповідно до неявного визначення this є константним вказівником тобто змінювати його не можна однак у кожної приналежної класу функції він указує саме на той об'єкт для я...
19820. Виключення загальні принципи виявлення та уникнення помилок та обробка виключних ситуацій 25 KB
  3.Виключення: загальні принципи виявлення та уникнення помилок та обробка виключних ситуацій. Виключення виникнення непередбачених помилкових умов наприклад розподіл на нуль неможливість виділення пам'яті при створенні нового об'єкта і т.д. Зазвичай ці умови завершу...
19821. Віртуальні методи. Абстрактні класи 17.72 KB
  Абстрактний клас в обєктноорієнтованому програмуванні базовий клас який не передбачає створення екземплярів. Абстрактні класи реалізують на практиці один з принципів ООП поліморфізм. Абстрактний клас може містити і не містити абстрактні методи і властивості...