57727

Landschaften (Ландшафти)

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: вчити нові слова, тренувати їх вживання у мовленні та в тексті. Виконувати тренувальні вправи на закріплення нової лексики. Повторити Positiv, Komparativ, Superlativ – ступені порівняння, виконувати тренувальні вправи на їх використання.

Украинкский

2014-04-15

52.5 KB

11 чел.

Міністерство освіти України

Яготинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

             

Конспект уроку німецької мови у восьмому класі

Ландшафти.

За підручником В. Сотнікової

(друга мова).

Учитель німецької мови

Яготинської ЗОШ І-ІІІ ст..№1

Большакова Ю. А.

2013 -2014 н. р.

Тема: Landschaften (Ландшафти).

Мета: вчити нові слова, тренувати їх вживання у мовленні та в тексті. Виконувати тренувальні вправи на закріплення нової лексики. Повторити Positiv, Komparativ, Superlativ – ступені порівняння, виконувати тренувальні вправи на їх використання. Розвивати навички мовлення, письма. Тренувати пам’ять, уяву, логічне мислення.

Хід уроку.

І. Початок уроку.

Schreibt neue Wörter:

der Wald – ліс

die Wüste -- пустеля

die Wiese– луки

der Hügel – пагорб

die Berge – гора

das Tal – долина

der Fluss – річка

das Meer – море

die Insel– острів

das Ufer– берег

der Bach – струмок

der See – озеро

II. Робота по темі:

Übung 4, Seite 101. Sagt mal!

(На дошці висить карта Німеччини. Учні повинні з допомогою підказок сказати, що є на півночі, що у центральній частині, а що на півдні країни)

Im Norden Deutschlands gibt es…

die Täler          die Inseln            die Meeren

die Wälder       das Gebirge       die Hügel           

die Flüsse        die Seen              die Bäche

   die Wiesen        die Wüsten

                                  

Im Süden Deutschlands gibt es…

 

die Täler          die Inseln            die Meeren

die Wälder       das Gebirge       die Hügel           

die Flüsse        die Seen              die Bäche

   die Wiesen        die Wüsten

                                  

In der Mitte Deutschlands gibt es

die Täler          die Inseln            die Meeren

die Wälder       das Gebirge       die Hügel           

die Flüsse        die Seen              die Bäche

   die Wiesen        die Wüsten

    Grammatische Stoffe:

                            

Слайд 14

Stellt die Wörter in Komparativ und in Superlativ zusammen!

Слайди 15, 16

Винятки:

nah – näher – am nächsten

hoch – höher – am höchsten

gern – lieber – am liebsten

viel – mehr – am meisten

III. Sprechen: Übung im Lehrbuch. Seht an die Tabelle und:

Слайд 18

  1.  Sagt mündlich!

Der Brocken                       ist         hoch.

Er                                        ist        1142 Meter.

Großer Arber                    ist          höher als der Brocken.

Der (am) höchste Berg       ist   die Zugspitze.

Sie                                       ist        2962 Meter…

2) Übung 4, Seite 101.

Macht ähnliche Sätze mit diese Wörter!

  •  Alpen                  (Alpen sind am höchsten Bergen im Deutschland.)
  •  Inseln                  (Am größten Inseln ist …)
  •  Schwarzwald       
  •  Ostsee
  •  Gebirge
  •  Deutschlands
  •  Flüsse

IV. Die Hausaufgabe:

Übung 7, Seite 103

    (schriftlich),

Seite 167 -- die Regel.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

61369. Развивать умения и навыки устной речи 16.53 KB
  Задачи: - Учить рассказывать о друзьях, используя фразы типа He is... He isn’t... He can...- Учить понимать на слух небольшое сообщение с опорой на рисунок. - Учить читать слова, которые не соответствуют правилам чтения (a friend, to, with, why, what).