57989

Мій друг. Спілкування з товаришами. Моделювання дружніх стосунків

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: розкрити значення дружби в житті кожної людини; вчити висловлюватися іноземною мовою про свого друга; удосконалювати навички читання та усного мовлення використовуючи зорові опори; розвивати уміння дітей спілкуватися і підтримувати товариські стосунки розвивати в учнів усне мовлення...

Украинкский

2014-04-17

76.5 KB

3 чел.

 ТЕМА:  Мій друг. Спілкування з товаришами. Моделювання дружніх стосунків

 

Мета: розкрити значення дружби в житті кожної людини; вчити висловлюватися іноземною мовою про свого друга; удосконалювати навички читання та усного мовлення, використовуючи зорові опори; розвивати уміння дітей спілкуватися і підтримувати товариські стосунки, розвивати в учнів усне мовлення, навички будувати власні висловлювання, виховувати тактовне ставлення до людей, почуття товариськості, бажання бути справжнім другом

Обладнання:  презентація

Інтерактивні технології використані на уроці: гронування, гра криголам «Друг», гра «Добре – погано», гра «Голови – хвости», дидактична гра «Законотворці», технологія «Сховані слова», пісня «Дружба» зі слайдами, відео фузкультхвилинка.

Хід уроку

І. Організаційна частина

- Good morning! Stand still!

Треба всім нам привітатись

  •  Добрий день!

Дружно, весело сказати:

  •  Добрий день!

Вліво – вправо повернемось

Туди – сюди усміхнемось.

- Добрий, добрий, добрий день!

Епіграф:

            Усміхнися всім навколо:

            Небу, сонцю, квітам, людям.

            І тоді обов`язково

            День тобі - веселим буде!

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

 Діалог на англійській мові (2 учні)

  •  Hello!

   - Hello!

- What’s you name?

IІI. Оголошення теми та завдань уроку

- Відгадайте яке речення зашифроване на дошці?

Друг         -           най                     це                 кра                   скарб                   щий        !

Друг – це найкращий скарб!

- Отже, як ви вважаєте, про що ми будемо говорити на сьогоднішньому уроці? (про дружбу)

- Справді сьогодні на уроці ми поговоримо про дружбу і тема уроку звучить так:

Мій друг. Спілкування з товаришами. Моделювання дружніх стосунків.

ІV. Актуалізація знань учнів

- А що означає вміти дружити?

 (До друга треба уважно ставитись, не сваритись, ділитись з ним усім, намагатись зробити для нього щось хороше)

Друг – це людина зв`язана з ким-небудь довірою, спільними поглядами, переконаннями, на яку можна в усьому покластися. (тлумачний словник)

  •  Активізація англійської лексики

Friend

We can play chess, play football, read books, speak, run, jump

I like to

  •  Гра  Криголам «Друг»

- А зараз, щоб нам було веселіше та цікавіше товаришувати давайте пограємо в гру Криголам «Друг»

- А щоб здолати величезну кригу, ми виконаємо завдання, яке ви бачите на дошці. Прочитайте слово зверху вниз и додайте до кожної букви слова, які починаються з цієї самої букви і які характеризують гарного друга.

          Д       – добрий, дорогий,……

          Р       – радісний, розумний, ……

         У        – уважний, урівноважений, усміхнений, ….

         Г        – гарний, головний в житті,….

- Молодці! Ви розбили кригу.

V. Основна частина

1. Декламування та обговорення віршів про друзів дітьми

  •  А зараз давайте прослухаємо вірші, які підготували ваші друзі і потім дасте відповідь на питання  Чи хотіли б ви мати такого друга?

ТИХЕНЬКА ДІВЧИНКА
Чого це на мене так сердяться в школі?
Тож я не чіпаю нікого ніколи.
Ні з ким не сварюся, сиджу собі тихо,
А з цього виходить одне тільки лихо.
Оце я сказала — така в мене звичка,—
Що в Галі, як мишачий хвостик, косичка.
Що в Каті спідничка — неначе з рогожі,
Та ще й черевички на човники схожі.
Що в Тані волосся нечесане досі,
Що очі в Мар'янки маленькі та косі,
Що в зошиті в Лесі самі тільки плями:
Напевне, бруднючими пише руками.
Я ж правду кажу їм... І що тут такого?
Тож я не чіпаю ніколи нікого.
Сиджу собі тихо і в школі, і вдома,
І чом вони сердяться всі — невідомо!

        ЧЕМНИЙ ВАСЯ

Є хлопчина в нашім класі

На прізвисько «Чемний Вася».

Потягнув за косу Люду:

- Вибач, - каже,- більш не буду!

Коридором біг Серьога –

Він йому підставив ногу.

Той упав, а чемний Вася

Каже: «Вибач» бідоласі.

Олівець узявши в Ніни,

Поламав його і кинув.

Каже: «Вибач, більш не буду!»

І штовхнув у спину Люду.

Тут своє чарівне слово

Мав промовити він знову.

Та не встиг: якраз Серьога

Теж йому підставив ногу.

Вася впав й забився дуже,

А Серьога: «Вибач, друже!»

 

  •  Чи хотіли б ви мати таких друзів?
  •  Що не так робила дівчинка з 1-го вірша?
  •  Чи навчив Васю останній вчинок однокласника бути чемним з друзями?

2. Читання тексту «Мій друг» на англійській мові

а) самостійне читання тексту

б) перевірка розуміння тексту (укр. – англ. речення)

в) вправа +  -

- Діти, ви прочитали текст на англійській мові. Якими були у друзі у тексті? (товариськими, добрими, дружніми..)

3. Гронування «Друг»

- Яким би ви хотіли бачити свого друга (подружку)? Серед особистісних якостей виберіть потрібні.

привітний                                                                            лінивий

заздрісний                                                                            справедливий

вірний                                                                                   агресивний

щедрий                                друг                                      надійний                    

хитрий                                                                                  байдужий

чуйний                                                                                 пихатий

жадібний                                                                              відвертий

спокійний                                                                            глузливий

* фізкультхвилинка  (відео на англ. мові) 

 4. Робота з підручником

- Молодці діти. Знайте, для того щоб бути справжнім другом, потрібно вміти правильно спілкуватися. Давайте відкриємо підручники та з’ясуємо, як повинні поводитися друзі в різних ситуаціях.

  •  І прочитаємо діалог двох друзів. Поміркуйте і скажіть, чи чемно поводився Івась, а Юрко?
  •  Запам’ятайте, відмовляти людям слід також ввічливо.

5. Робота в зошиті

* англійська сторінка

- Доповніть речення

6. Дидактична гра "Законотворці"

- Прослухайте декілька законів про дружбу і товаришування.

Спробуйте скласти свої закони.

Радію за успіхи товариша.

Разом з другом переживаю його невдачі.

Якщо з ким посварюся, першим намагаюся примиритися.

Зупиню товариша, коли він робить щось погане.

Не  насміхаюся над другом.

Намагаюсь уникати сварок і бійок.

Обминаю у своїй мові лайливі слова і дражнилки.

• Дотримуюся свого слова, виконую свої обіцянки.

- Чи згодні ви з такими законами дружби?

7. Робота в зошиті з основ здоров’я

- Що ти можеш зробити для свого друга? (поставити +   і  - )

+  Подарувати улюблену іграшку

+  Допомогти розв’язати задачу

        -   Покепкувати

 -   Розповісти всім нашу таємницю

+  Пригостити цукерками, печивом

-   Вдарити, якщо він перебиває

8.  Гра «Голови – хвости»

-  Діти, деякі правила створювали наші мами й тата, дідусі й бабусі, їхні дідусі й бабусі … Дійшовши до наших днів вони стали прислів`ями і приказками. І ось деякі з них. Але що це? В них переплутані кінцівки. Що ж ми будемо робити?

- Давайте з`єднаємо частини прислів`їв

Друга шукай,                                   а друг - старий.

Одяг кращий новий,                        а знайдеш - тримай.

Нових друзів наживай,                     і я скажу, хто ти.

Скажи мені, хто твій друг,             старих - не забувай.

Друзі пізнаються                                   зате друг - скарб.

Приятелів тьма,                                в біді.

Скарб не друг,                                  а друга нема.

- Яке прислів`я вам найбільше сподобалось? Як ви його розумієте?

9. Гра «Добре -  погано»

- Діти, а зараз давайте спробуємо розділити добрі та погані справи друзів. Перед вами величезна скринька, в яку ми покладемо гарні справи.

  1.  Зустрівши знайомих,  привітаюся.
  2.  Коли вітаюся, знімаю шапку.
  3.  Перебиваю того, хто говорить.
  4.  Якщо немає вільного місця, не поступися своїм.
  5.  Якщо у когось щось упало, підніму й подам.
  6.  Не смикатиму за кіски.
  7.  Не буду зберігати таємницю.
  8.  Поважаю себе та інших.
  9.  Даватиму списувати домашнє завдання.
  10.  Допоможу у біді другу.
  11.  Все добреньке з’їм сам.
  12.  Показуватиму приклад друзям своєю поведінкою у спілкуванні.
  13.  Буду брати без дозволи чужі речі.
  14.  Буду говорити тільки правду.

10. Розповідь англійською мовою про друга.

 VІ. Підсумок уроку

  •  Про що ми говорили на сьогоднішньому уроці?
  •  Що вам було найлегше?
  •  Що найскладніше?
  •  А що найбільше сподобалося?

* Пісня «Дружба – це не робота»

Діти співають та махають ромашками.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

36224. Инкапсуляция. Вызов функций – членов класса 24.5 KB
  Вызов функций членов класса. В объектноориентированном программировании данные и функции их обрабатывающие могут быть объединены вместе в рамках одного класса как бы помещены в 1 капсулу что и является инкапсуляцией. Обычно данные класса объявляются рrivte и работа с ними возможна только методами данного класса. можно вызывать их за пределами класса.
36225. Конструкторы и деструкторы. Функции в языке С++ 29 KB
  Функции в языке С В С самостоятельные программные модули называются функциями. При описании функции должен быть указан тип возвращаемого значения он указывается перед именем функции. Но функции должны быть описаны до того когда они будут вызваны другими функциями. Вызов функции fx y передаётся адрес fxy передаются сами переменные Если return есть в теле функции то заканчивается выполнение функции а потом возврат.
36226. Программно-логическая модель микропроцессора 35.5 KB
  Программнологическая модель микропроцессора. Программная модель микропроцессораидет речь про регистрывопрос 14 На современном компьютерном рынке наблюдается большое разнообразие различных типов компьютеров. Логическая структура микропроцессора Логическая структура микропроцессора т. Именно структура задает состав логических блоков микропроцессора и то как эти блоки должны быть связаны между собой чтобы полностью отвечать архитектурным требованиям.
36227. Регистры микропроцессора 217 KB
  Каждая команда начинается с кода операции КОП содержит необходимые адреса характеризуется форматом который определяет структуру команды ее организацию код длину метод расположения адресов. Команды подразделяются на арифметические логические ввода вывода передачи данных. Цикл процессора период времени за который осуществляется выполнение команды исходной программы в машинном виде; состоит из нескольких тактов. Выполнение короткой команды арифметика с фиксированной точкой логические операции о которых речь здесь и пойдет...
36228. Адресация памяти ЭВМ. Организации памяти и адресации 149 KB
  Адресация памяти ЭВМ Организации памяти и адресации. Для того чтобы адресовать к такому количеству ячеек необходим 20разрядный указатель. Начальный адрес сегмента может быть установлен прикладной программой и всегда должен начинаться с 16байтовых границ. Базовый адрес сегмента получается делением действительного физического адреса начальной ячейки сегмента на 16.
36229. Адресация памяти ЭВМ 37 KB
  Адресация памяти ЭВМ. 3 Непосредственная адресация. Непосредственная адресация удобна для хранения различного рода констант. Прямая адресация.
36230. Прерывания микропроцессора 69.5 KB
  Прерывания микропроцессора Прерывание работы микропроцессора. Прерывания осуществляются аппаратными средствами которые заставляют МП приостановить выполнение текущей программы и отреагировать на внешнее событие. Прерывания дают возможность осуществлять операции вводавывода независимо от МП. ЦП может игнорировать требование маскируемого прерывания и продолжать выполнять текущую программу.
36231. Использование стековой памяти 52 KB
  Поскольку существует только один регистр сегмента стека SS хранящий начальный базовый адрес стека в каждый момент времени можно обращаться только к одному стеку. Указатель стека SP используется для хранения адреса последнего члена последовательности вершины стека записанного в стек. Такие команды как PUSH записать данные в стек РОР считать данные из стека CLL вызов процедуры RET возврат из процедуры или IRET выход из прерывания автоматически изменяют содержимое указателя стека SP так чтобы отслеживать адрес вершины...