57999

Фізична та соціальна складова здоров’я. Інноваційний інтегрований урок з основ здоров’я та фізичної культури

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Формувати позитивну мотивацію щодо здорового способу життя культури здоров’я; поліпшувати репродуктивне здоров’я дітей та підлітків; своєчасне попередження вживання шкідливих звичок серед молоді; підвищення особистісного і творчого потенціалу учнів їх прагнення до самореалізації життєвого успіху...

Украинкский

2014-04-17

973 KB

60 чел.

На Форум педагогічних ідей «УРОК»

Відділ освіти Амвросіївської районної державної адміністрації

Амвросіївський районний методичний кабінет

Амвросіївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6

Амвросіївської районної ради Донецької області

Інноваційний інтегрований урок з основ здоров’я  та фізичної культури для 6 класу

Урок узагальнення по темам №2 «Фізична складова здоров’я» та

№3  «Соціальна складова здоров’я»

УЧИТЕЛЬ:          ЛИГА СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

                  Спеціаліст першої категорії

2011р.

Щоб стати здоровим,

Потрібно докласти власних

зусиль, постійних  і значних

В.Ф.Амосов

Мета: Формувати позитивну мотивацію щодо здорового способу життя, культури здоров’я; поліпшувати репродуктивне здоров’я дітей та підлітків; своєчасне попередження вживання шкідливих звичок серед молоді; підвищення особистісного і творчого потенціалу учнів, їх прагнення до самореалізації, життєвого успіху; виховування любові до життя, до людей, до навколишнього середовища; формування відповідального ставлення до свого здоров’я, уміння підтримувати його протягом усього життя. Розвивати самостійне, творче мислення, навички співпраці. Використання інноваційних, інтерактивних методів навчання.

Обладнання: підручник «Основи здоров’я» (Т.Є. Бойченко, Н.С. Коваль, В.В. Дивак) для 6 класу: К.: «Генеза», 2006, мультимедійна дошка та проектор,  слайди презентації, відеоролики («Это вы можете», «Про здоровий спосіб життя»), буклети, робочі картки, плакати, малюнки учнів, ілюстрації, папірці, фломастери.

Хід уроку:

1. Організаційний момент (слайд 1):

     Учитель:  Доброго ранку!

                       Мовлю за звичаєм.

                       Доброго ранку!

                       Кожному зичу я.

                       Кому дозволено першими сісти?

                       Дівчаткам.

                       Так, спочатку краса,

                       А потім сила.

2. Мотивація:

Учитель:  Прогляньте на епіграф до уроку (слайд 1). Як ви гадаєте, про що сьогодні буде йти мова? Так, ми поговоримо про наше  здоров’я, про те, що може добре та погано впливати на нього. В народі кажуть: «Здоров’я – усьому голова,а воно на 45% залежить   від способу життя». В Законі України «Про загальну середню освіту» одним із пріоритетних завдань загальної середньої школи є виховання свідомого ставлення до свого здоров’я громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психологічного здоров’я. За останні роки спостерігається невтішна тенденція зростання вживання алкоголю, наркотичних речовин, куріння неповнолітніми. Поширення наркоманії підвищує загрозу ураження ВІЛ-інфекцією та захворюванням на СНІД. Покращити таке становище можна через застосування  нового підходу до формування здорового способу життя. Саме від вашої активності й буде залежати успішність поширення формули: «Здоровим бути модно, стильно і красиво». Ви дуже гарно працювали на попередніх уроках, ви вже багато знаєте з цієї теми і,тому, я пропоную вам видати власноручно журнал «Ми кажемо «ТАК!» здоровому способу життя» (слайд 2). Таку назву має і наша тема уроку, вона входить до розділу теоретично-методичні знання вашого підручника (учитель показує підручник). Сьогодні вам знадобляться кмітливість, творчість, активність, працьовитість, гарні знання і домашні заготівки. Тож починаємо.

Учні: Будемо працювати, про здоров’я дбати. 

3. Основна частина. Видання журналу «Ми кажемо «ТАК!» здоровому способу життя».

    Учитель: Перша сторінка нашого журналу називається «Із глибин історії».

                                                                   (слайд 3)

1 сторінка: «Із глибин історії»

Найбільше багатство людини – це здоров’я. З давніх-давен в Україні у народних піснях, легендах, прислів’ях, казках. приказках український народ оспівував, возвеличував фізично дужу, здорову і сильну людину. Згадаймо хоча б казку “Котигорошко. Молодий хлопець був сильний і зміг побороти Змія.

Тепер ми бачимо багато кінострічок, мультфільмів, в яких хоробрі, сильні, кмітливі люди перемагають у нерівній боротьбі з ворогом. Отже сила і здоров’я, розум і витримка перемагають.

Культ фізичної досконалості людини існував у Запорозькій Січі. Там були спеціальні козацькі школи, школи джур, в яких хлопчиків навчали бою, розвідці, володінню шаблями, списами, умінню стрибати, метати, поводитися в різних ситуаціях.

І нам відомо, що козаки були фізично здоровими і сильними людьми, добрими вершниками. Наприклад Іван Підкова був сильний, міг зігнути підкову, Петро Сагайдачний змалку навчився натягати лук, коня з рук не випускав, вмів боротися з негодою, був витривалий, переносив голод, у небезпеці проявляв відвагу і мужність. За такі риси і вибирали козаки собі гетьманів. Виявляли козаки свої здібності під час бою і козацьких забав, які проводилися у час відпочинку. В цих змаганнях козаки показували свою силу тіла і рук, у веслуванні, кулачництві, влучності ока при стрільбі, їзду верхи, здатність переплисти всі пороги Дніпра.

Єдність, навчання грамоти, глибока релігійність і фізична досконалість – були ознакою богатирів Київської Русі, Запорізької Січі і мають стати ознаками громадян нашої держави.

Отже, нам, дітям, треба вчитись, і набиратись сил при тренуваннях, спортивних іграх, змаганнях, черпати знання, із народних скарбниць.

Учитель: Це справді так, діти. Що ж означає «бути здоровим»? Що потрібно для здоров’я? Як зберегти здоров’я на довгі роки? Про це ми дізнаємося з нашої наступної сторінки.

                          2 сторінка: «Літературна» (слайд 4)

   Виходить група учнів:

           ***                                                          ***

Хто здоровий – той сміється,                               Здоров’я – це ранок

Все йому в житті вдається.                                   Зі свіжим повітрям.

Він долає всі вершини,                                          Це сонце, що гріє

Це ж чудово для людини!                                     Ласкаво й привітно.

Хто здоровий, той не плаче,                                 Це хвилі Дніпра,

Жде його в житті удача.                                        Що нам сили дають.

Він уміє працювати,                                               Бери це сміливо,

Вчитись і відпочивати.                                          Мій друже, і в путь.

Хто здоровий – не сумує,                                       Здоров’я – це смак

Над загадками мудрує,                                          Свіжих ягід дозрілих,

Він сміливо в світ іде                                              Це спорт, що дає нам

Й за собою всіх веде.                                               Наснаги і сили.

Бо здоров’я – це прекрасно,                                  Це сон, що на крилах

Здорово, чудово, ясно!                                            Нам зорі несуть.

І доступні для людини                                            Усе це з собою узять не забудь.

Всі дороги і стежини!                                 Ти тільки на цьому шляху пам’ятай:               

Зрозуміло, всім відомо,                              Цурайся цигарки, від чарки тікай,

Що приємно буть здоровим,                     І знай, любий друже, -

Тільки треба знати,                                    В цьому житті, чи стати здоровим,

Як здоровим стати.                                     Вирішуєш ти!

            ***                                                                                   ***                                                                  

 Від сніданку до зорі                                     Здоров’я бережіть, доки малі,

Радять дітям лікарі:                                    І мудрими ідіть по цій землі.

Алкоголю не вживати,                               Хай кожен з вас в житті запам’ятає,

Цигарок до рук не брати                            Що без здоров’я щастя не буває.

І не їсти блекоту,

Не вживати наркоту.

          ***                                                                   ***                                        

Всім вам хочемо сказати:                           Щоб міцне здоров’я мати,

Доки ви ще невеличкі –                              Треба правила всі знати!

Виробляйте добрі звички,                          Бо гіркий у того вік.

Щоб здоров’я зберегти                                Кому завжди треба лік.

І здоровими рости.

Учитель: Правильно помітили поети: хто здоровий – сміється, а не плаче. Гарний настрій  - це здоров’я. І тільки вам самим вирішувати: «Бути здоровими, чи ні?».                                      Здорові діти – нація здорова!

Багата Україна  і чудова!

            То ж, діти, ви здоровими ростіть,

 В майбутнє добрими ідіть!

А для того щоб ви росли  здоровими та веселими треба додержуватися режиму дня, кожний ранок починати з зарядки. І тоді відступлять всі хвороби та негаразди. Тому наша наступна сторінка називається «Режим дня» (слайд 5)

                                 3 сторінка: «Режим дня»  

(слайд 6)

Учитель:   Значне місце у вашому режимі дня повинна займати рухова активність. Рух – це життя, а фізичні вправи – ваші вірні друзі та помічники. Головне – це постійні й систематичні заняття фізичними вправами, які зміцнюють вас і ваш організм. Уважно слідкуйте за самопочуттям, ведіть щоденник самоконтролю.

4 сторінка: (слайди7-8)

                                                                                               

                                                                                               

Кожен день по розпорядку                                                 Для здоров’я вона – плюс,

Маєте робить зарядку.                                                        Намотай собі на вус

Учитель:   Щоб бути бадьорими, зразу після сну виконуйте 7-10 фізичних вправ ранкової гімнастики – у вас з’явиться гарний настрій, виникне бажання до навчання. Тому ранкову гімнастику називають зарядкою. Не забувайте, що її треба виконувати при відчиненій кватирці або вікні. Зарядка – це чудовий вихователь волі.

Приведіть приклади вправ зарядки.

Пропоную  разом виконати кілька вправ зарядки.

 

 Діти, а якими видами спорту ви займаєтесь?

Подивіться на плакат. Слідкуйте за правильною поставою, яка сприяє здоров’ю (покажіть як правильно сидіти). (Перегляд відеоролика «Это вы можете»).

Учитель:   А тепер поговоримо про  щось цікаве, корисне, неймовірне.                                        

                  5 сторінка: «Цікаве, корисне, неймовірне… » (слайд 9)

Група учнів:

Повідомлення інформаційного центру.

1. Кожна людина на Землі за рік викидає тонну сміття.

2. Щороку в світі від захворювань, викликаних забрудненням води, гине понад 5 млн. чоловік, серед них – 4 млн. дітей.

3. Людина росте від народження до 25 років.

4. Значний «стрибок» росту відбувається саме в період статевого дозрівання: в одних – у 12 років, а в інших – у 14-15 років. Тому низькорослі підлітки наздоганяють однолітків аж перед закінченням школи.

5. Середній зріст відомих людству геніїв дорівнює 165см.

 6. За 70 років життя людина споживає приблизно 50-52 т води, 10 т вуглеводів і 200-300кг мінеральних речовин.

7. Якби людина могла використати всі резерви своєї пам’яті, вона не лише запам’ятала б зміст 3о томів енциклопедії, а ще й засвоїла б програму трьох інститутів та вільно володіла б шістьма іноземними мовами.

8. Людина, яка робить протягом дня близько 20 тис. кроків, за рік робить їх до 7 млн., а за 70 років – майже 500 млн. кроків. Це означає, що за своє життя людина могла б 9 разів обійти земну кулю по екватору або подолати відстань від Землі до Місяця.

9. За останні 50 років паління звело в могилу 60 млн. людей. В Україні від хвороб, пов’язаних з курінням, помирає 110-120 тис. людей на рік. Кожні 10 секунд від тютюну гине одна людина.

10. Сьогодні лише за одну секунду  у світі викурюється 300 тис. сигарет. Щорічно людство викурює 12 млн. сигарет. Одна викурена цигарка може скоротити приплив крові у кінчики пальців до 42%

11. Від куріння тупіють. Воно не сумісне з творчою роботою. Куріння годиться тільки для нероб.

12. Паління негативно впливає на серце, мозок, легені, нирки, а в дітей слабне пам'ять, порушується зір.

13. Букет квітів у задимленій кімнаті зів’яне через пару годин, канарейки помирають у тому домі, де палять.

14. Рак легенів поширений серед паліїв у 10 разів частіше, ніж у тих, хто не палить. Зі 100 осіб, які захворіли на туберкульоз легень, 95- палії.

    15. Вчені довели, що 100г. горілки спричиняють загибель 75000 активно працюючих клітин організму, а через півгодини після прийому 75г. горілки сила м’язів зменшується на 20-40%

16. Кількість крові в організмі людини становить 7-8 % від маси тіла. Втрата людиною 1/3 кількості крові небезпечна для життя.

17.  За 70 років життя людина проводить за їжею 7 років, а з’їдає 160 кг шоколаду, 7300 яєць – загалом 50 тон харчів. Цілий вагон!

18. Шлях від рота до шлунка тверда їжа проходить за 6-8 сек., а рідка – за 2-3 сек. Їж. Не поспішаючи!

Учитель: Діти! У кожному  журналі є вкладка. Я пропоную вам теж скласти постер, використовуючи домашні заготівки (діти прикріплюють на дошку ілюстрації, малюнки). Погляньте, що у нас вийшло. Все як насправді. Молодці.

6сторінка: Постер «Ми за здоровий спосіб життя» (слайд 10)

             

     

                         

                              

Учитель: А зараз настав час трохи відпочити, розім’ятися (слайд 11, музика, дівчатка танцюють). Пригадайте, які  фізкультхвилинки ви розучували на інших предметах. Продемонструйте їх.

7 сторінка:                                  

1. Що ж, мабуть, прийшла пора

  Трохи відпочити     

   Хочу я на фізхвилинку                                              

   Всіх вас запросити.

.   Раз – підняли руки в гору,                          

  Два – схилились всі додолу

  Руки – в боки!                                              

  Нахилились. Повернулись,                         

  Одне одному всміхнулись,                         

  Покрутились вправо, вліво,                           

  Раз, два, три, чотири!

  Набираємося сили.                                  

  Нахилились, повернулись,                         

  До товариша всміхнулись.  

 

 2. Щось не хочеться сидіти,

    Треба трохи відпочити.

     Руки вгору, руки вниз,

     На сусіда подивись.                       

     Руки вгору, руки в боки

     І зроби чотири кроки.

     Скік – скік – скоки!

     Вище руки підійміть

     І спокійно опустіть.

     Розведіть в дві сторони,

     Плесніть, діти, кілька раз.

      За роботу – все гаразд!

                                                                                                                      

3. Ми учились, ми трудились                       

   І, напевно, вже стомились.                            

   Зробим кілька вправ зарядки.              

   Раз! – підняли руки вгору.                     

   Два! – нагнулися додолу.                         

   Три! – повернулись вправо, вліво.          

   На «чотири» - раз присіли.                    

   Похитали головою,                                    

   Ще й притупнули ногою.            

   Пальчиками повертіли                   

   І за парти тихо сіли.                

                                                                                       Додаток до 7 сторінки: слайд 10

 Учитель: Молодці! А тепер пригадайте, які  народні прислів’я  про здоровий образ життя ви знаєте. Це буде тума нашої наступної сторінки «Із скарбнички народної мудрості». Будь ласка, діти.

8 сторінка: «Із скарбнички народної

мудрості» (слайд 12)

  •  Здоров’я – всьому голова.
  •  Здоров’я – це скарб, здоров’я – найвища цінність.
  •  Здоров’я бережи доки молодий, а одяг – доки новий.
  •  Як про здоров’я дбаєш, так і маєш.
  •  Здоровий не знає, який він багатий.
  •  Здоров’я за гроші не купиш.
  •  Коли є здоров’я – не бережемо, загубили – плачемо.
  •  Бережи і шануй честь змолоду, а здоров’я – до старості.
  •  Вартість здоров’я знає лише той, хто його втратив.
  •  Гроші загубив – нічого не згубив, здоров’я згубив – усе загубив.
  •  Весела думка – половина здоров’я.
  •  Веселий сміх – здоров’я запорука.
  •  Тримай голову в холоді, а живіт у голоді – будеш здоровий.
  •  Журба здоров’я відбирає, а гробу підпихає.
  •  Їж – не переїдай, пий – не перепивай, а говори – не переговорюй, то будеш здоровий.
  •  На гнів немає ліків.
  •  Сміх краще ніж ліки.
  •  Хто хоче одужати, тому не треба лягати.
  •  Хто дружить з вином, той сам собі ворог.
  •  Якщо тільки їсти, пити і спати, то можна худобиною стати.
  •  Якщо хочеш здоров’я мати, мусиш рано вставати, а звечора лягати.
  •  Хто добрих людей не слухає, той потім на пальці дмухає, та пізно.
  •  Чиста вода – для хвороби біда.
  •  Кожному – своє! Тютюну – забуття, а вам здоров’я, краса і радість буття.

Учитель: Гаразд, а тепер скоригуйте текст вірша про здоров’я.

Щоб…(міцне) здоров’я мати,

Треба …(правила ) всі знати,

Бо здоров’я – це…(прекрасно),

Здорово,…(чудово), ясно.

І доступні для людини

Всі дороги і стежини.

Щоб здоров’я…( міцне) мати,

Над цим треба …(працювати).

Спортом треба…(нам) займатись

А ще й …(загартуватись)

Ї нормально…(харчуватись).

Учитель: Ще сьогодні ми поговоримо про корисні та шкідливі звички.

 9 сторінка: « Корисні та шкідливі звички»- це тема нашої наступної сторінки (слайд 13)

Учитель: Молодці. Ви багато вже знаєте. А хто мені підкаже, що таке звичка?(Це поведінка, яка стала для людини звичайною, постійною). Які звички ми сьогодні навели? (Шкідливі й корисні). Корисні звички допомагають нам у житті. Вони виробляються на основі природних потреб після тривалого повторення дій. Сприяють усебічному розвитку людини, допомагають зберегти і зміцніти здоров’я. Шкідливі звички негайно впливають на спосіб життя, перешкоджають довголіттю, руйнують здоров’я, заважають вести повноцінне життя. Позбавитися їх нелегко. А в народі кажуть: «Дурний приклад заразливий». Так чим же шкідливі звички відрізняються від корисних? (Корисні звички допомагають людині жити повноцінним життям і берегти своє здоров’я, а шкідливі – навпаки, негативно впливають на спосіб життя й перешкоджають довголіттю й здоров’ю людини).

А тепер пограємо. Перед вами на партах лежать клейкі папірці на яких написані звички. Ваше завдання: найти звичці місце  серед корисних, або серед шкідливих звичок. Тож приступайте. Використовується технологія «ланцюжок» (учні по одному виходять до дошки і прикріплюють до таблиці папірці зі звичками). ( музика).

А тепер перевіримо, що у нас вийшло. Зачитайте правильні відповіді.

Робота з таблицею (на дошці).

Корисні звички

Шкідливі звички

Робити зарядку

Звичка палити

Зранку приймати водні процедури

Спати на високій подушці

Чистити зуби двічі на день

Гризти нігті

Уміти цінувати час

Розкидати речі

Не їсти перед сном

Приймати алкоголь

Провітрювати свою кімнату

Переходити дорогу де завгодно

Дотримуватися розпорядку дня

Брати їжу брудними руками

У вільний час читати книги

Жувати під час розмови

Вставати вчасно

Переїдати

Так у нас вийшло, чи ні?. Які були помилки? Всі молодці. Гарно виконали завдання.(Перегляд відеоролика «Не погибай по неведению»).

Робота з підручником: с.73 Практична робота №5 «Моделювання ситуації відмови від сигарет, алкоголю та наркотиків»

Учитель: А тепер проведемо експеримент з аркушем паперу. Зверніть увагу, як він виглядає зараз: чистий, гладенький, цілий. Візьміть фломастер чорного кольору і проведіть лінію від руки в будь якому напрямку. Тепер відірвіть від аркуша частинку. Решту зімніть. Чи змінився стан аркуша? Чи можна його зробити таким, яким він був спочатку? Так само, як дії над аркушем зруйнували його первісний стан, шкідливі звички знищують здоров’я людини.

Учитель: А що нам скажуть наші юні поети?

Діти:                                               Поки ми ще невеличкі,

Виробляймо добрі звички,

Щоб здоров’я берегти  і здоровими рости.

Якщо хочеш здоровим бути, правило запам’ятай:

Шкідливих звичок ти не май!

Про своє здоров’я дбай!

На лікарів турботу не перекладай.

Лікарі лікують хворих, здоров’я вони не творять!

Людина повинна сама бути

                                                Дисциплінована й вольова.

Молодці хлопці. Наступна наша сторінка «Презентація». Діти, презентуйте, будь ласка, свої малюнки до теми нашого уроку.

10 сторінка: (слайд 14)

 

        

  

Учитель:  Подивіться уважно на екран (слайд 15-17). Пропоную попрацювати разом зі мною (виходить група учнів, використовується інтерактивна технологія «навчаючись - вчу»).

Робота з підручником: Прочитайте та виконайте завдання  «Сходинки успіху» на с.45. Обґрунтуйте свій вибір.

11 сторінка: «Здоровий спосіб життя»

 Учитель:  А тепер я пропоную вам гру «Продовжи речення»: (слайд 18)

  •  _____ світить і зігріває нас. Воно дає життя всьому на Землі.
  •  Свіже ______ дає клітинам кисень. Без ______ людина не може прожити й п'яти хвилин.
  •  Чиста _____ потрібна кожному з нас. Без ______ людина може прожити лише кілька днів.
  •  Правильне _______ забезпечує організм усім необхідним для нормального життя.
  •  ______ допомагає підтримувати чистоту і боротися з мікробами.
  •  ________ розвиває м'язи, додає енергії.
  •  Правильна ______ сприяє гарному вигляду й хорошому самопочуттю.
  •  Гарний _____ радує тих, хто нас оточує, і нас самих.

Підіб’ємо підсумок сьогоднішнього заняття. Ви правильно підмітили: ще з давніх часів людина визначала здоров’я найвищою цінністю. Народна мудрість говорить: «Здоров’я – всьому голова». Все частіше ви чуєте слова «здоровий образ життя». Що ж вони означають?

Здоровий спосіб життя – це форма поведінки за певними правилами, що сприяють фізичному і духовному здоров’ю людини, яка їх дотримується. Розгляньмо складові здорового способу життя (слайд 19), назвіть їх.  

                                              

     Учитель:  Як бачимо, здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад. Щоб стати здоровим, потрібно докласти власних зусиль, постійних  і значних. Я пропоную вам буклети (виготовлені учнями під керівництвом учителя заздалегідь) в яких вміщені пам’ятки-лозунги «У здоровому тілі-здоровий дух». «Пияцтво і злочинність невіддільні». « Тютюновий дим – отрута». «Венеричні хвороби та СНІД – небезпечні для життя». « Наркотики – «міна повільної дії»» (учні отримують буклети). Ці буклети  та видання журналу – підсумок нашої плідної роботи на уроці. Ви всі сьогодні молодці.

Слухали, бачили, запам’ятали –

Все, що сьогодні ми вам розказали.

Дома розкажете, друзям порадите.

Проблеми усі ви тепер подолаєте.

Грайте. Стрибайте, кружляйте надворі,

Хоч і перерви маленькі у школі.

Хочемо бачити всіх вас здоровими,

Геть всі хвороби, не будьте кволими!

Учні: Майбутнє наше – то лиш наша справа,

         Лиш наших рук, і совісті, й ума.

         Кивать на когось – ми не маєм права,

         Та і кивать на кого нам нема!

         Є у кожного з нас у серці мрія своя,

         Знаємо ми, знаєте Ви – це не сон.

         То прийшов новий час, знаємо всі ми,

         Що досягти мети можна тільки разом!

Учні:  За здоровий спосіб                                   Геть з дороги,

          Життя закликаємо,                                   Алкоголь й куріння.

          Щоб були здорові ми –                             Боремось завзято       

          Поради приймаємо.                                  Із вашим велінням.

Всі разом:  «Ми кажемо «ТАК!» здоровому способу життя»

                          Пам’ятаємо, що: «НАШЕ  ЗДОРОВЯ У НАШИХ РУКАХ!»

5.Домашнє завдання:   Відкрийте щоденники, запишіть будь ласка:

Відповідати на запитання на с. 52 та 79  підручника для 6 класу, виконувати комплекс ранкової гімнастики.

Закрили щоденники, поклали ручки, вийшли із-за парти.

Урок закінчено.  До побачення. Зичу Вам здоров’я.

(слайд 20).

Анкета

      Номінація     основы  здоровья

     Назва роботи                     «Ми кажемо «ТАК!»

                                       здоровому способу життя!

                                                                                                                        

      Прізвище, ім’я, по-батькові, вік, посада автора

             Лига Сергій Олександрович

Учитель фізичної культури та основ здоров’я

       Адреса школи              Вул. Молодіжна 3а м. Амвросіївка, Донецька обл., 87300

                                           Амвросіївська  загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №6                 Амвросіївської районної ради Донецької області.

      Для учнів – вказати клас (або гурток)       

      Контактні телефони:

          робочий ( школи )                                          0-6259-3-20-17,     0-6259-2-24-15

 

   мобільний телефон керівника                       0-96-30-85-383             

  домашній телефон керівника                         0-6259-3-04-33


Фотоматеріали
з уроку:


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

7272. Особливості публічного виступу 34.5 KB
  Тема: Особливості публічного виступу План Підготовка до публічного виступу, вимоги. Використання наочних засобів. Психологічні особливості публічного виступу. Публічний виступ - це усне монологічне висловлювання з метою впливу...
7273. Базові засади управління соціальною сферою 105 KB
  Лекція 4. Базові засади управління соціальною сферою. Система й структура державного управління соціального сферою. Нормативно правове забезпечення управління соціальною сферою. Програмно цільове управління. Як вже зазначалося, в умовах підвищення ролі л...
7274. Социальная подструктура личности 81 KB
  Социальная подструктура личности Вопросы для обсуждения: Социализация личности. Механизмы социализации Основные социальные процессы и поведение человека Просоциальное и асоциальное поведение. Социализация личности. Механизмы социа...
7275. Засади кримінального процесу 84.92 KB
  Засади кримінального процесу ПЛАН: Вступ 1. Поняття, значення і класифікація засад кримінального провадження. 2. Конституційні засади кримінального провадження. 3. Спеціальні засади кримінального провадження та їх характеристика. Висновки...
7276. Засоби колективного та індивідуального захисту населення 82.5 KB
  Тема: Засоби колективного та індивідуального захисту населення. План: Колективні засоби захисту: призначення і класифікація. Індивідуальні засоби захисту людей: Індивідуальні засоби захисту органів дихання Індивідуальні зас...
7277. Суб’єкти трудового права України 77.5 KB
  Поняття субєкта трудового права України. Громадяни як субєкти трудового права України. Власник або уповноважений ним орган як субєкт трудового права України. Підприємство як суб'єкт трудового права України. Трудовий колектив як суб'єкт трудового права України.
7278. Особливості організації обслуговування споживачів у закладах ресторанного господарства відкритої мережі 56 KB
  Тема: Особливості організації обслуговування споживачів у закладах ресторанного господарства відкритої мережі. План: Правила подачі гарячих закусок. Правила подачі перших страв, підбір посуду, приборів. Література: Я.М.Сало. Організація...
7279. Направленность личности 88 KB
  Направленность личности Вопросы для обсуждения: Направленность в структуре личности. Потребности и мотивы в структуре направленности личности. Формы направленности личности. Самосознание и Я-концепция. Литература: Березовин, Н. А. Осн...
7280. Психологічні особливості молодшого школяра 90.5 KB
  Лекція №4. Психологічні особливості молодшого школяра. Загальна психологічна характеристика ситуації розвитку молодшого школяра. Учбова діяльність молодших школярів. Розвиток пізнавальних психічних процесів. Формування особистості ди...