58003

Freizeit und Hobbys

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: Активізувати вживання вивчених ЛО до теми “Freizeit”. Навчати учнів вести бесіду, працювати у парах та групах. Повторити граматичний матеріал Модальні дієслова. Удосконалювати навички говоріння,читання,письма, аудіювання.

Украинкский

2014-04-18

93.5 KB

23 чел.

Додаток

до презентації

Freizeit und Hobbys

Тема: Freizeit und Hobbys

Активізація вживання вивчених лексичних одиниць у ДМ,ММ. Удосконалення навичок читання та письма.

Мета:

1.Активізувати вживання вивчених ЛО до теми Freizeit”.

2.Навчати учнів вести бесіду,працювати у парах та групах.

3.Повторити граматичний матеріал ‘’Модальні дієслова’’.

4.Удосконалювати навички говоріння,читання,письма, аудіювання.

5.Виховувати у учнів повагу, взаєморозуміння та здатність працювати самостійно.

Обладнання: мультимедійна дошка,презентація

Хід уроку

І.Початок уроку.

1.Організація класу.

Привітання.

-Guten Tag, Kinder!

-Guten Tag! Guten Tag! Sagen alle Kinder: große Kinder, kleine Kinder, dicke Kinder, kleine Kinder. Guten Tag! Guten Tag! Sagen alle Kinder!

- 1,2,3,4 Wer fehlt heute? Sagt es mir!

-1,2,3- Hurra! Heute sind alle da!

2.Бесіда з черговим.

a) Wer hat heute Klassendienst?

Wie heißt du?

Wie alt bist du?

Wo lebst du?

Bist du Ukrainer(-in)?

b)Welcher Wochentag ist heute? Wie heißen die Wochentage?

c) Sagt den nächsten Tag!

Dienstag, Sonntag, Mittwoch, Freitag, Montag, Samstag, Donnerstag

3.Повідомлення теми та мети уроку.

4.Фонетична зарядка.

-Singt “Das ABC-Lied” mit! (Слайд 1)

A B C D E F G

H I J K L M N O P

Q R S T U V W

X und Y,Z. Juchhe!

Das ist das ganze A B C!

II.Основна частина уроку.

1.Закріплення лексичного матеріалу.

- Zu uns kam heute Buratino. Deutsch fällt ihm schwer und wir müssen ihm helfen. Buratino möchtet zuerst eine Bekanntschaft machen. Erzählt über sich! (Слайд )

2.Інсценізація Wir machen uns bekannt ( Хлопчик і дівчинка виходять на клас  співають пісню і виконують дії,які є в пісні.)

Ein Junge und ein Mädchen,wir gehen Hand in Hand.

Wir gehen durch das Städtchen und machen uns bekannt.

Wer bist du? Wer bist du?

Wie heisst du? Wie heisst du?

Ich bin ein Mädchen,ich heisse Lenchen.

Meine Hand,deine Hand,ja,wir machen uns bekannt.

Ich bin ein Junge,

ich heisse Jürgen.

Meine Hand,deine Hand,ja,wir machen uns bekannt.

3.Розвиток навичок монологічного мовлення. 

Was mache ich am Wochenende? (Слайд)

  •  Musik hőren             tanzen
  •  ins Kino gehen         malen
  •  Bǔcher lesen            skaten
  •  stricken                    schwimmen

4.Розвиток навичок діалогічного мовлення.

- Buratino bekam in der Schule eine Aufgabe. Sie ist schwer für ihn! Helft ihm! Bildet einen Dialog und lest! (4 групи,розрізаний діалог)

1-а група

Hallo!

Ich heisse Max. Und du?

Und du?

Tschüss!

Hallo!

Ich heisse Udo.Ich komme aus Deutschland.

Ich komme aus der Ukraine.

Tschüss!

2-а група

Hallo!

Wie alt bist du?

Und wie alt bist du?

Tschüss!

Hallo!

Ich bin 11 Jahre alt.

Ich bin 10 Jahre alt.

Tschüss!

3-я група

Hallo!

Wo lebst du?

Und wo lebst du?

Tschüss!

Hallo!

Ich lebe in Deutschland.

Ich lebe in der Ukraine.

Tschüss!

4-а група

Hallo!

Wie geht es Dir?

Und Dir?

Tschüss!

Hallo!

Danke,gut.

Danke,es geht.

Tschüss!

5.Розвиток навичок письма.

(Розрізані речення)

1-а група

Am

Montag

spiele

ich

Klavier

2-а група

Ich

gehe

am

Dienstag

ins Kino

3-я група

Mein

Bruder

spielt

Schach

gern

4-а група

Meine

Mutter

strickt

gern

am Samstag

6.Розвиток навичок говоріння.

-Was machen die Kinder in der Freizeit? (Слайди із зображенням дій)

(Fußball spielen,stricken,Bücher lesen, Rollschuh laufen, Federball spielen, malen, schwimmen, singen, Volleyball spielen…)

7.Фізкультхвилинка.

 Turnpause. (Слайд)

Schwesterchen,komm tanz mit mir

Beide Hände reich ich dir

Einmal hin, einmal her

Rundherum das ist nicht schwer.

Mit den Händen klapp, klapp

Mit den Fǔssen trapp, trapp

Einmal hin,einmal her

Rundherum das ist nicht schwer.

Mit dem Kőpfen nick, nick

Mit dem Finger tick, tick.

Einmal hin,einmal her

Rundherum das ist nicht schwer.

8.Повторення грамматичного матеріалу.

«Модальні дієслова»

(Метод «Мікрофон»)

Welche Modalverben kennt ihr?

Welche Formen hat das Verb „können“?

Welche Formen hat das Verb „müssen“?

Wie heißt das Verb „müssen“ auf Englisch?

Und das Verb „können“?

Wie übersetzt man „müssen“ und „können“ auf Ukrainisch?

9.Тренування у вживанні модальних дієслів. (Слайд)

- Ergänzt die Sätze!

Was kannst du machen?

Ich kann                                      

am Computer spielen

Fussball spielen

Gitarre spielen

ein Buch lesen

ins Kino gehen

wandern

10.Тренування навичок аудіювання.

a)- Hört den Text zu und dann macht die Aufgaben zum Text!

Ich heiße Andrij. Ich bin 10 Jahre alt. Meine Familie ist nicht groß. Das sind: mein Vater, meine Mutter, meine Schwester Anna und ich. Wir haben viele Hobbys. Mein Vater bastelt gern. Ich schwimme gern und spiele Gitarre. Meine Mutter strickt gern. Die Schwester Anna tanzt gern.

b)Aufgaben zum Text.

- Stellt „+“ oder „ - “!

Andrij erzählt über Oljas Hobby. –

Die Familie besteht aus 4 Personen.+

Die Mutter strickt gern.+

Der Vater spielt Tennis gern. -

Anna spielt Klavier gern. -

Andrij bastelt gern. -

c) Was passt zusammen? Macht das Test! (Слайд)

  1.  Die Mutter… gern.
  2.  Andrijs Vater… gern.
  3.  Anna… gern.
  4.  Andrij … Gitarre gern.

  1.  tanzt
  2.  spielt
  3.  strickt
  4.  bastelt

7.Удосконалення навичок говоріння. (Слайд)

- Erzähle über deinen Freund oder deine Freundin!

Mein(-e) Freund (-in)

Mein(e) Freund(in) heisst…

Er(sie) ist….. Jahre alt.

Er(sie) hat viele ….

Mein(e) Freund(in) spielt… gern

III.Заключний етап уроку.

1.Домашнє завдання.

Різнорівневі завдання:

-написати твір на тему: Hobbys in meiner Familie”;

-підготувати повідомлення на тему:Hobbys meines Freundes;

-зробити проект на тему:”Hobbys in meiner Klasse”.

2. Підсумок уроку.

-War unsere Stunde interessant?

Wir haben heute gut gearbeitet.

Sie bekommen heute …

Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!

PAGE  9


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

29741. Виховні завдання майстра виробничого навчання 18.69 KB
  Важливе виховне значення має їхня участь на заключній стадії навчання. Сутність та характеристика проблемного методу навчання Під проблемним навчанням розуміється сукупність дій які спрямовані на створення проблемної ситуації формування цієї проблеми її осмислення і вирішення. В основі проблемного методу навчання ідея про спосіб розвитку свідомості людини через розв'язування пізнавальних проблем що містять суперечності.
29742. Видозміни уроків виробничого навчання 15.97 KB
  Існують такі типи уроків виробничого навчання: урок формування початкових умінь і виконувати виробничі прийоми і операції; урок удосконалення умінь і формування навичок; урок комплекних робіт; урок виконання контрольнопровірочних робіт; урокспостереження за діяльністю передовиків і новаторів виробництва. Види уроків з виробничого навчання : Урокконкурс професійної майстерності Урокзалік Урокпрактикум самостійна робота учнів Семінар виробничого навчання Виробнича конференція Виробнича екскурсія Урок інструктування...
29743. Урок та його характеристика, методичні підструктури уроку 20.42 KB
  Для уроку як форми навчальної роботи властиві такі ознаки: Має строго позначені рамки навчального часу; На уроці як правило присутня постійний склад учнів приблизно одного віку і рівня підготовленості до навчальної роботи; Кожен урок відводиться на вивчення одного предмета; Урок має дидактичну структуру; Урок будується виходячи з цілей і завдань навчання і розвитку закономірностей і принципів навчального процесу; Творцем організатором і керівником уроку є вчитель педагог; Урок у своїй основі спрямований на навчання...
29744. Методика складання навчальної робочої програми з навчальної дисципліни 19.3 KB
  selfinstruction спрямована індивідуумом діяльність на самостійне одержання знань і або досвіду. Самонавчання самостійне утворення придбання систематичних знань у якійнебудь галузі науки техніки культури політичного життя і т. Сформованість у студентів навчальних мотивів образу мети та способів її досягнення знань і Основні структурні елементи уроку та їх характеристика. Забезпечення мотивації і прийняття учнями мети навчальнопізнавальної діяльності актуалізація опорних знань і умінь.
29745. Методика складання плану навчального заняття 16.97 KB
  В першу чергу при складані плану визначається тема і мета заняття обладнання уроку це книжки плакати схеми тощо; визначення типу уроку комбіновані змішані уроки; урок засвоєння нових знань; урок формування навичок і вмінь; урок узагальнення і систематизації знань; урок практичного застосування знань навичок і умінь; урок контролю і корекції знань навичок і вмінь; методи проведення урокунайбільш поширені словесні методи: розповідь бесіда лекція пояснення; між предметні звязки встановити чи є звязки з іншими дисциплінами;...
29747. Об’єкт, предмет, завдання – дисципліни «Методика професійного навчання» 19.83 KB
  Діяльність інженера-педагога пов'язана з необхідністю спрямовувати, організовувати та здійснювати навчально-виховний процес у професійних навчальних закладах, знати характеристики педагогічної діяльності, застосовувати уміння передбачати навчально-виховну ситуацію
29748. Планування роботи майстра виробничого навчання 17.67 KB
  Підготовка проводиться поетапно і включає: особисту підготовку майстра; підготовку матеріальнотехнічного оснащення; плануюча підготовка. Особиста підготовка: вивчення методичної та технічної літератури матеріалів по передовому досліду роботи; підготовка до показу трудових прийомів і способів виконання. Підготовка матеріальнотехнічного оснащення:підготовка і перевірка матеріалів та оснащення для проведення уроків; підготовка наочних посібників навчальнотехнічної документації технічні засоби навчання; перевірка роботи обладнання....
29749. Предмет и задачи медицинской микробиологии. Основы классификации микроорганизмов. Морфология и физиология микроорганизмов 82 KB
  По целевой направленности и решению практических задач различают общую, техническую (промышленную), медицинскую, ветеринарную, санитарную, радиационную и космическую микробиологию. При этом общая микробиология изучает систематику, структурную организацию, химический состав, ферментные системы