58292

Лічба предметів. Поняття довгий, короткий, найдовший, найкоротший, однакові за довжиною

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Повторення вивченого матеріалу Порахувати від 1 до 10; порахувати від 10 до 1; порахувати від того числа яке показує вчитель на картці. Порахувати овочі поєднати їх з відповідною цифрою. Завдання: порахувати скільки на малюнках гарбузів помідорів.

Украинкский

2014-04-23

33 KB

22 чел.

Урок 10

Тема. Лічба предметів. Поняття довгий, короткий, найдовший, найкоротший, однакові за довжиною

Мета: на основі розгляду малюнків і порівняння предметів розкрити властивості предметів, які різняться за розміром; вдосконалювати навички лічби; розвивати спостережливість, увагу.

Обладнання: предметні малюнки, смужки різного кольору й довжини у кожного учня, геометричний матеріал, картка для лічби у кожного учня.

Хід уроку

I. Актуалізація знань учнів

1. Повторення вивченого матеріалу

• Порахувати від 1 до 10; порахувати від 10 до 1; порахувати від того числа, яке показує вчитель на картці.

• Розфарбувати кожний другий кружечок (робота кожного учня на картках).

• Порахувати овочі, поєднати їх з відповідною цифрою.

2. Лічба предметів

Розв’язання веселих задач.

Сидів хлопчик біля річки, він спіймав аж три плотвички,

Кошенятко одну вкрало. Скільки рибок в нього стало? (3 – 1 = 2)

Три веселі киці грались на травиці.

Враз одна сховалась. Скільки киць зосталось? (3 – 1 = 2)

II. Вивчення нового матеріалу

1. Відгадування загадок

Така велика, довгошия і вища за найбільшу шафу.

Така розумна і красива у зоопарку є... (жирафа).

У воді сидить охоче, та не риба і не рак.

Вистромля булькаті очі і співає: «Кум-квак!» (Жаба)

— Розгляньте малюнки, порівняйте цих тварин за висотою.

— Жирафа довша за жабу. Жаба коротша за жирафу.

2. Робота зі смужками різного кольору й різної довжини

Порівняння смужок, використання слів довший, коротший, найдовший, найкоротший.

Аналогічна робота проводиться з предметами різної довжини: олівцями, паличками, ручками, стрічками, пеналами. Порівняння довжин риб на малюнках, вушок у кота й зайця.

3. Фізкультхвилинка

1, 2, 3, 4, 5! Час прийшов відпочивать.

Тож піднімем руки вгору, ніби глянемо на зорі.

А тепер всі руки в боки, як коник — скоки-скоки!

10, 9, 8, 7! Час за парти нам усім.

4. Робота з підручником

Розгляд малюнків.

Завдання: порахувати, скільки на малюнках гарбузів, помідорів. Скільки у півня крил, очей, гребінців, дзьобиків? Показати відповідну цифру.

5. Вправа на розвиток графічних навичок

• Обвести в зошиті дві клітинки, продовжити рядок.

• Повторення: написати цифри, які уже вивчили (1 2 1 2).

III. Підсумки уроку


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

35330. Тема: Використання редактора реєстру. 309 KB
  Практична робота №14 Тема: Використання редактора реєстру. Мета: Ознайомитися з редактором реєстру Windows XP навчитися здійснювати пошук інформації в реєстрі а також здійснювати зміни в реєстрі. Індивідуальне завдання Використання редактора реєстру Вправа 1. Дослідження реєстру Зараз ви використаєте Редактор реєстру Regіstry Edіtor для перегляду інформації що втримується в реєстрі.
35331. Основні прийоми роботи в середовищі Windows 8.35 MB
  Призначення: ознайомитися з основними об'єктами робочого столу папками Мій комп'ютер Мережеве оточення Корзина і панеллю задач їх зовнішнім виглядом і змістом навчитися узнавати і змінювати властивості об'єктів Windows. Визначити які диски є на вашому комп'ютері. Взнати інформацією яких комп'ютерів ви можете скористатися при роботі на вашому комп'ютері. В даному випадку не можливо скористатися інформацією інших комп’ютерів.
35332. Основні прийоми роботи в середовищі Windows. 1.47 MB
  Призначення: ознайомитися з основними об'єктами робочого столу папками Мій комп'ютер Мережеве оточення Корзина і панеллю задач їх зовнішнім виглядом і змістом навчитися узнавати і змінювати властивості об'єктів Windows. 1мой компьютер 2интернет 3корзина 4пуск 5 панель задач 6панель увидомления 2. Визначити які диски є на вашому комп'ютері 3. Взнати інформацією яких комп'ютерів ви можете скористатися при роботі на вашому комп'ютері.
35333. Электроснабжение цеха редукторов станкостроительного завода 5.37 MB
  Незаменима роль электричества в автоматизации и телеуправлении производственных процессов. Здесь ни один вид энергии, известный современной науке, не может полностью заменить электрическую энергию.
35335. Учет доходов, расходов, хозяйственных операций индивидуальными предпринимателями 98.5 KB
  Целью контрольной работы является характеристика форм и деятельности малого бизнеса в Республике Беларусь, организации бухгалтерского учета в различных формах малого бизнеса и выработка предложений по совершенствованию бухгалтерского учета и налогообложения в малом бизнесе.
35336. Настройка компютерної системи засобами BIOS SETUP 59.5 KB
  Включіть ПК, після появи службової інформації на екрані дисплея натисніть клавішу DELETE для запуску програми BIOS SETUP
35337. Тема: Управління процесом завантаження ОС. 152.5 KB
  Створення завантажувальної дискети. Індивідуальне завдання Проведіть повне форматування дискети А: без перенесення системних файлів. Використовуючи службові програми обслуговування дисків Windows перевірте поверхню дискети. Завантажте ПК з системної дискети.
35338. Тема: Установка нового устаткування PlugPly. 93.5 KB
  Викликавши контекстне меню значка Мій комп'ютер переконайтеся у тому що там присутні пункти меню Відкрити і Провідник. Переконайтеся що в контекстному меню пункт Відкрити виділений напівжирним шрифтом і зіставте це з тим фактом що саме ця дія виконується за умовчанням. Переконайтеся у тому що в списку Дії описані 2 дії виконувані з теками. Які Переконайтеся у тому що дію Відкрити вважається вибраним за умовчанням.