58441

Повторення теми «Одяг»

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета. Повторити ЛО теми. Навчати діалогічного мовлення за темою. Практикувати у відповіді на запитання Whose is this? Увести та активізувати присвійні займенники в абсолютному відмінку

Украинкский

2014-04-25

32 KB

1 чел.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

УРОК 38

Тема. Повторення теми «Одяг».

Мета. Повторити ЛО теми. Навчати діалогічного мовлення за темою.

          Практикувати у відповіді на запитання Whose is this?

          Увести та активізувати присвійні займенники в абсолютному відмінку.

Обладнання. Підручник, тематичні малюнки (с. 84—85); картки для самостійної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми повторимо тему «Одяг», попрактикуємо відповідь на запитання Whose is this?, ознайомимося з присвійними займенниками в абсолютному відмінку.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «What's wrong» ( на картках).

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

1)  Розповісти вірша «Seasons and Clothes».

2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 84).

1) Етап підготовки до читання.
Усна бесіда з учнями.

-  Look at the pictures a—b and tell who you can see there. What are the children looking for? Do you ever lose your clothes? Who helps you to find them?

2) Етап читання.

Учні читають діалоги за ролями.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Усна бесіда за змістом діалогу.

-- Which mittens — green or blue — are Tom's? Which mittens are Bill's? Where's Kate's blouse? Where's Mother's blouse?

3. Подання граматичного матеріалу. Присвійні займенники в абсолютному відмінку.

1) Ознайомлення з вживанням присвійних займенників, впр. 1 (с. 84).

2) Впр. 2 (с. 85).

Т: Let's read the sentences of exercise 2 on page 85.

Учні читають речення й за допомогою вчителя перекладають їх українською мовою.

3) Впр. З (с. 85).

Учні знаходять у правому стовпчику речення, аналогічні реченням у лівому стовпчику; читають і перекладають їх українською мовою.

4) Впр. 4 (с. 85).

Кожен з учнів вибирає предмет, що належить комусь із однокласників і письмово складає про нього речення.

 This is Ann's schoolbag. This is her schoolbag. This schoolbag is hers.

5) Впр. 5 (с. 85).

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Впр. З (с. 85), письмово. Вивчити діалог впр. 1 (с. 84).

2. Підведення підсумків уроку.

-  Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

37434. Разработка замкнутой (бессбросной) системы производственного водообеспечения техногенного комплекса 1.13 MB
  Результатом выполнения курсового проекта является составление замкнутой схемы производственного водообеспечения техногенного комплекса. В этой схеме исключён сброс сточных вод в водный объект и значительно уменьшен расход воды, забираемой из источника водоснабжения.
37435. Організація обліку готової сільськогосподарської продукції 239.83 KB
  Визначити, класифікувати та описати порядок оцінки готової сільськогосподарської продукції; визначити основні завдання організації обліку готової сільськогосподарської продукції; визначити нормативно-правове регулювання обліку готової сільськогосподарської продукцції; визначити особливості документування господарсьих операцій повʼязаних з випуском готової сілльськогосподарської продукції...
37436. Управління пасажирським судном 233.5 KB
  Старший бортпровідник безпосередньо підкоряється помічникові капітана по пасажирській частині, керує роботою бортпровідників, днювальних, що обслуговують пасажирські приміщення, і забезпечує стан пасажирських приміщень у належному порядку.
37437. История России. Шпаргалка 228.68 KB
  Империя – это конгломерат народов, которые образуют экономическую, политическую и в зачатке культурную систему, где ведущая определяющая, объединяющая роль принадлежит одному или нескольким народам, в то время как остальные народы находятся в состоянии зависимости и подчинения, хотя и извлекают определенные выгоды из своего положения в рамках данного конгломерата.
37438. Икемділік ұғымы. Сұраныс пен ұсыныс икемділігі 154 KB
  Рыноктық экономика – бұл сұраныс пен ұсыныстың үздіксіз арақатынасы. Мұндай қарым-қатынасты қарапайым моделінің тууы, экономикалық ғылым тарихында үлкен маңызды дәуір болып саналады. Сол мезеттен бері екі ғасырдан астам уақыт өтсе де, рыноктық экономикамен теориялық танысу осыдан басталады. Өйткені осы модель арқылы барлық экономикалық процестер ашылып көрсетіледі.
37439. Финансовый мененджмент 212.87 KB
  Финансовый менеджмент– это управление финансово-хозяйственной деятельностью фирмы на основе использования современных методов. Основным лицом ответственным за достижение цели финансового менеджмента, является вице-президент по финансовым вопросам (заместитель директора по финансовым вопросам).
37440. Обеспечение единства измерений в стране. Государственный метрологический надзор. Цели надзора, сфера распространения. Виды метрологического надзора 19.86 KB
  Проверки проводят должностные лица Госстандарта России - главные государственные инспекторы и государственные инспекторы по обеспечению единства измерений, действующие на соответствующих территориях и аттестованные в установленном порядке.
37441. Виды и средства измерений. Виды эталонов. Стандартные образцы 19.55 KB
  Прямые измерения — это непосредственное сравнение физической величины с ее единицей. Например, при определении длины предмета с помощью линейки происходит сравнение искомой величины (количественного выражения значения длины) с мерой, т. е. единицей измерения.
37442. Факторы, сохраняющие качество товаров 16.91 KB
  Режим хранения - это совокупность условий, при которых товар сохраняет свое качество. Для каждого товара необходим определенный режим хранения, зависящий от его состава и свойств. При правильном режиме не только сохраняется качество, но и снижаются потери товаров.