58443

Ляльки. Одяг

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Take the short dress and colour it blue. Take the big boots and colour them black. Take the small shoes and colour them red. Take the new trousers and colour them grey.

Английский

2014-04-25

68 KB

0 чел.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

УРОК 39

Тема. Ляльки. Одяг.

Мета. Тренувати ЛО теми «Одяг»

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темами.

Обладнання. Підручник, тематичні малюнки (с. 86—87); картки для самостійної роботи , кольорові олівці.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

-  Сьогодні ми поговоримо про ляльок та їхній одяг. А для цього ми повинні повторити назви предметів    одягу.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Гра «What are you wearing?».

2) Вірш «Seasons and Clothes» .

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

  1.  Розповідь  діалогу за ролями.
  2.  Збір зошитів наприкінці уроку.

2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 86).

1) Етап підготовки до читання.
Усна бесіда з учнями.

-  Look at the pictures oh page 86. Who can we see in these pictures? Do you know their names? What are they doing?

2) Етап читання.

Учні читають діалог за ролями.

3. Повторення ЛО теми «Одяг».

1) Впр. 2 (с. 86).

- Прочитайте словосполучення й речення вправи та перекладіть їх українською мовою.

Робота на картках.

Т: Take the long dress and colour it green.

Take the short dress and colour it blue.

Take the big boots and colour them black.

Take the small shoes and colour them red.

Take the new trousers and colour them grey.

Take the old coat and colour it yellow.

Take the lovely mittens and colour them pink.

Take the long skirt and colour it brown.

Перевірка.

- Складіть  речення про кожний з предметів одягу за зразком впр. 2 (с. 86):

This is a long green dress.

This is a short blue dress.

These are big black boots. I т. д.

2) Впр. З (с. 87).

3) Пісня. Впр. 5 (с. 87).

4) Гра «Word clap».

(З кожним четвертим плеском один із учнів називає предмет одягу).

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Намалювати ляльку й одяг для неї. Скласти усну розповідь про ляльку та її одяг.

2. Підведення підсумків уроку.

-  Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися?


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

53168. Олесь Гончар – сумління України… 84.5 KB
  Олесь знав свою маму лише з фотографій. Перед війною Олесь Гончар писав оповідання вони публікувалися. Коли весна смичком струмка заграє Тоді ми з днем народження вітаєм Славетного Олеся Гончара Олесь Гончар сумління України Любов пречиста.
53169. Виховна година з використанням методики ТРВЗ. Гордість 28 KB
  Гордість Мета. Уточнити уявлення людей про гордість.Ломаковича Добротолюбие избранное для мирян прислів'я про гордість портрет В. А що таке гордість горда людина До якої складової частини людського я можна віднести дане поняття VI.
53170. Виховна година: «Чужого горя не буває» 50.5 KB
  Тип заняття: подорож до Країни Доброти Обладнання: паперові долоньки сонечко замок країни Доброти вислови про добро мультимедійний екран презентація костюми дітей. Хід заняття На дошці малюнок замку Доброти епіграф кінцівку якого діти повинні сказати в кінці заняття: У цьому світі є тільки одна річ перед якою належить схилятися це геній і одна річперед якою слід упасти на коліна це ...
53171. Ділення многочленів за схемою Горнера 165.5 KB
  Прутков Мета уроку: Освітня: Формування вмінь ділити многочлен на двучлен користуючись схемою Горнера; навчити розвязувати рівняння вищих степенів за допомогою схеми Горнера. Розвиваюча: розвивати алгоритмічне мислення учнів використовуючи синтаксис і правила застосування операторів циклу з параметром з передумовою з післяумовою; вміння виконувати змінювати і складати циклічні програми із заздалегідь відомою кількістю повторень невідомою кількістю повторень; задавати початкові значення змінним які використовуються в циклі; вибирати...
53172. Урок географии в 6-м классе по теме "Горы суши" 31.5 KB
  Задачи: а сформировать знания: о различиях гор по высоте об изменениях гор во времени под влиянием внешних и внутренних сил о значении гор для человека б развивать практические умения работать с физической картой шкалой высот; научить обозначать горы на контурной карте; Оборудование: географический атлас 6 класса у каждого ученика физическая карта России физическая карта мира видеофрагмент Кавказ Сход лавины в горах презентация урока в POWER POINT песня В. âГоры сушиâ тема сегодняшнего урока. 1 Цели и задачи...
53173. Умный хозяин 127 KB
  Осень – пора богатого урожая, его пестрые краски мы видим на нашем рынке. Поработаем со стихотворением С. Михалкова «Овощи» и узнаем, что хозяйка купила на базаре, по цвету овощей выберем себе настроение...
53174. Конкурсна програма на 8 березня «Найвродливіша, найкмітливіша господарочка» 244.5 KB
  2 вед Усіх затьмарять сьогодні красою Ви мабуть згодні зі мною Тож ми радо всім побажаєм: Щоб сонце світило мирно і ясно А наші жінки щоб були прекрасні 1 вед Доброго дня шановні гості учителі та учні нашої школи 2 вед Сьогодні ми зібралися з вами в цій святковій залі щоб провести конкурс краси і молодості. 1 вед Є у нашій школі мама Над всіма найголовніша Треба їй про все подбати...
53175. Світове господарство. Міжнародний географічний поділ праці 141 KB
  Міжнародний географічний поділ праці. Мета: сформувати в учнів систему уявлень про поняття світове господарство міжнародний поділ праці всесвітня інтеграція ; систематизувати знання учнів про закономірності розвитку світового господарства та його структуру; розвивати навички роботи з картою та комп'ютером; сприяти розвитку глобального світосприйняття учнів; формувати комунікативні інформаційні полікультурні соціальні компетентності; сприяти розвитку економічного мислення учнів; виховувати пізнавальний інтерес до предмету. Міжнародний...