58465

Appearance. Вивчення граматичної структури This is та These are

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Ви вже знаєте потрібні слова для опису зовнішність людини. Та він є неповним без опису її одягу. Одяг – це частина самовираження людини, її прикраса. Тож вам необхідно знати як називати предмети гардеробу англійською.

Украинкский

2014-04-25

54.5 KB

1 чел.

Тема: Appearance. Вивчення граматичноъ структури This is та These are

Мета:

  •  Вивчити з учнями новий лексичний матеріал з теми Appearance ;
  •  Вивчити з учнями граматичні структури This is, These are;
  •  Вчити учныв вживати дыэслова to wear;
  •  розвивати фонематичний слух учнів, мовлення, мислення, пам’ять, увагу, уяву, творчі здібності учнів;
  •  сприяти вихованню почуття спостережливості, акуратності.

Обладнання: вербальна опора  (вірш, скоромовка, )

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

I. Організаційний момент

1.1. Привітання.

- Good morning, children!

- I’m glad to see you! My name is Oksana Igorivna and today I will be your teacher.

1.2. Мовленнєва зарядка.

- What is your name?

- How old are you?

- How are you today?

- And you?

II. Фонетична зарядка.

Читаємо спочатку по рядочкам разом. Потім весь вірш. Потім хто швидше.

My doll

My doll is so pretty.

Her eyes are so blue.

Her cheeks are so rosy.

Her dress are so new.

III. Основна частина уроку.

3.1. Перевірка Д/з

Вчитель кидає іграшку і спочатку називає слова англійською, а той хто її ловить перекладає слова на українську(5 слів)і навпаки(6 слів).

3.2Повідомлення теми і мети уроку

Ви вже знаєте потрібні слова для опису зовнішність людини. Та він є неповним без  опису її одягу. Одяг – це частина самовираження людини, її прикраса. Тож вам необхідно знати як називати предмети гардеробу англійською.

3.3. Подача нових лексичних одиниць (вчитель роздає дітям роздруковки і далі показує малюнки та говорить вголос слова)

Зараз повторюйте за мною - repeat after me!

a dress

[dres]

плаття

a shorts

[ʃɔːts]

шорти

a hat

[hæt]

капелюх

a T-shirt

['ti:ʃə:t]

футболка

a skirt

[skə:t]

спідниця

a shoes

[ʃu:z]

взуття

a sweater

['swetə]

светр

a boots

[bu:ts]

черевики

a blouse

[blauz]

блуза

a scarf

[ska:f]

шарф

3.4. Англійська мова у грі.

Вчитель показує малюнок і задає помилкові питання.

-Is it a dress?(shoes)

3.5. Закріплення лексичного матеріалу

-Open your workbook. Pg 24 Ex.1

- Look and read

Фізкультхвилинка.

- Давайте трошки відпочинемо та проведемо фізкультхвилинку

- Встаньте всі.

Hands up! (Руки вгору)

Hands down! (Руки вниз)

Hands on hips! (Руки на стегна)

Sit down! (Присядьте)

Stand up! (Встаньте)

Go! (Пішли)

Run! (Біжи)

Swim! (Пливи)

Jump! (Стрибай)

Fly! (Лети)

- Sit down, please!

3.6. Подача нової граматичної одиниці

Сьогодні на уроці ми часто It is a dress. Хто знає як це перекладається?

Це перекладається як «це плаття». А щоб сказати «це є плаття» ми маємо вжити такий вказівний займенник як This is. (This is a table. This is a hand) Та так ми можемо сказати лише для однини, тобто одного предмету. Щоб сказати «це є столи»(тобто множина) ми вживаємо вказівний займенник These are.

На дошці намальована таблиця

This is (однина)

These are (множина)

Вживається для позначення предметів в однині

This is a cat.

Вживається для позначення предметів в множині

These are cats.

3.7. Закріплення отриманих знань

  •  Exercise

____a dress            ____a T-shirt

____a hat               ____boots

____skirts

  •  Exercise 2 pg.24

3.8  Вивчення дієслова to wear

Щоб сказати «Я ношу светр» є дієслово to wear- я ношу. (вивішується на дошку)

3.9 Англійська у грі

- I like to wear shoes. And you?

-I like to wear dress. And you?

3.10 Закріплення вживання дыэслова to wear

Exerscise 6 pg.25

VI. Заключна частина.

4.1. Підсумки уроку.

- Давайте підведемо підсумки уроку.

- What do you remember from this lesson?

(- Що ви запам’ятали з цього уроку?)

- What words remember?

(- Які слова ви запам’ятали?)

- Well done!

(-Молодці!)

4.2. Оцінювання.

So, thank you for your attention. I was very glad to work with you today! 

I wish you be happy

I wish you good luck.

4.3. Повідомлення домашнього завдання.

-ex 3 on the pg.24 and ex4,5 pg.25


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

2607. Изучение движения маятника максвелла 119.5 KB
  Цель работы: ознакомление со сложным движением твердого тела на примере маятника Максвелла: экспериментальное определение момента инерции тел вращения. МЕТОДИКА ЭКСПЕРИМЕНТА Маятник Максвелла представляет собой однородный металлический диск, в серед...
2608. Измерение ускорения свободного падения с помощью маятников 133 KB
  Цель работы: измерить ускорение свободного падения с помощью физического (оборотного) и математического маятников. МЕТОДИКА ЭКСПЕРИМЕНТА Все тела или совокупности тел, которые могут совершать периодические движения, или колебания, называются колебат...
2609. Математический и физический маятники 41.5 KB
  Математический и физический маятники Мы отмечали, что гармонические колебания возникают под действием квазиупругих сил. Покажем, что силы, действующие на маятник при малых углах отклонения, являются квазиупругими, и, следовательно, колебания маятник...
2610. Измерение скорости прецессии гироскопа 47.5 KB
  Измерение скорости прецессии гироскопа Цель работы: изучение основных закономерностей гироскопа; измерение скорости прецессии гироскопа, определение осевого момента инерции гироскопа. КРАТКАЯ ТЕОРИЯ Аксиально-симметричное тело (тело, обладающее цили...
2611. Электронный осциллограф 127.5 KB
  Изучение электронного осциллографа Цель работы: ознакомиться с устройством электронного осциллографа и применением его для простейших измерений. УСТРОЙСТВО ОСЦИЛЛОГРАФА Электронный осциллограф является одним из наиболее часто используемых в физических...
2612. Измерение моментов инерции параллелепипеда 84.5 KB
  Измерение моментов инерции параллелепипеда Цель работы: Измерить величины моментов инерции параллелепипеда относительно различных осей методом крутильных колебаний, провести сравнение полученных результатов с предсказанными теоретически...
2613. Грамматические значение и форма 52 KB
  Содержательная сторона слова представляет собой сложное образование, в котором сочетается информация разного типа. Например, в слове «чистый», с одной стороны, есть система значений...
2614. Розбудова Української незалежної держави. Національно-державне відродження українського народу (1991-2007 рр.) 136.5 KB
  Розбудова Української незалежної держави. Національно-державне відродження українського народу (1991-2007 рр.) Національно-державне відродження Українського народу. Соціально-політичний та економічний розвиток українського суспільства...
2615. Стратегії експериментального дослідження 73.5 KB
  Стратегії експериментального дослідження Основні питання Пояснювальна стратегія  Стратегія повторного дослідження.  Стратегія зіставлення  Формуюча стратегія. Біографічна стратегія Якось А.Ейнштейн, після того, як видатний...