58469

Шкільне приладдя

Конспект урока

Педагогика и дидактика

There are two cats on the picture. There are two flowers on the picture. There are two dogs on the picture. There are two girls on the picture. There are two boys on the picture. There are two books on the picture.

Английский

2014-04-25

2.29 MB

1 чел.

Тема:  « Шкільне приладдя»
Мета: 

  •  Навчальна – повторити за закріпити вживання граматичної конструкції there is, there are;
  •  Розвивальна – розвивати увагу в учнів, пам'ять, мислення, інтерес до вивчення англійської мови;
  •  Виховна – виховувати в учнів інтерес до навчання.

Обладнання: зображення до ігор та вправ, таблиці, віршики, таблиці з прийменниками.  

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

  1.  Організаційний момент:

  1.  Привітання:

  •  Good morning

Good morning

Good morning to you

Good morning

Good morning

I’m glad to see you!

  •  Привітайте один одного ось так:

                  Hello, hello

 Hello to you,

Hello, hello

     Nice to see you!

  •  My name is Olesia Olegivna. I am your English teacher today. (Мене звати Олеся Олегівна. Я буду вашим вчителем англійської мови сьогодні.) Sit down and lets start the lesson.  (Сідайте і давайте починати наш урок.)

  1.  Мовленнєва зарядка:

  •  What is your name? (My name is…)
  •  How old are you? (I am seven.)
  •  How are you? (I am fine/ bad/ well/ very well/ not so bad)
  1.  Фонетична зарядка:

  •  Open your  books on page 28. Let’s reaped grammar rhyme. (Відкрийте свої книжечки на сторінці 28.  Повторимо з вами граматичну римівочку.)
  •   I first read and then you all together. (Спочатку читаю я, а потім ви всі разом.)

  1.  Основна частина уроку:

  1.  Повторити вживання граматичної конструкції there is, there are:

  •  Робота з таблицею:

There is

a cat

a flower

a dog

a girl

a boy

a book

a ball

a snake

a parrot

a pen

on the picture.

Make sentences using the table. (Складіть речення, використовуючи таблицю.)

  •  Робота з малюнками:

On-line go to the board and tell me what you see on the picture. (По-черзі виходимо до дошки і розказуємо мені, що ви бачите на картинці.)
You can take a table. (Ви можете взяти з собою табличку.)

 

There is a girl on the picture.               There is a dog on the picture.

             

There is a flower on the picture.     There is a boy on the picture.

                              

There is a book on the picture.          There is a ball on the picture.

  

There is a snake on the picture.           There is a parrot on the picture.

 

            

There is a pen on the picture.      There is a cat on the picture.

  •  Граматична конструкція there are:

Ви бачите на картинці по-одному малюнку, а зараз я довішу до кожного малюнка ще один такий і їх стане по-два. Отже, there is у нас зникає і з’являється there are two.  

Reaped after me (Повторюйте за мною):

  •  There are two cats on the picture.
  •  There are two flowers on the picture.
  •  There are two dogs on the picture.
  •  There are two girls on the picture.
  •  There are two boys on the picture.
  •  There are two books on the picture.
  •  There are two balls on the picture.
  •  There are two snakes on the picture.
  •  There are two parrots on the picture.
  •  There are two pens on the picture.

  1.  Англійська мова у грі:  Закріплення запитального слова how many:

(Учні відгадують скільки чого у мішечку.)

- How many flowers are there in the bag? (There are three flowers in the bag.)

- How many balls are there in the bag?

- How many pens are there in the bag?

- How many dogs are there in the bag?

- How many cats are there in the bag?

  1.  Фізкультхвилинка:

Stand up! Clap! Clap!

Hands up! Clap! Clap!

Turn left! Clap! Clap!

Turn right! Clap! Clap!

Turn yourself around

And then you clap, clap, clap!

Sit down, please!

  1.  Повторення та закріплення вживання прийменників:

  •  Open your books on page 26. (Відкрийте свої книжечки на сторінці 26.) I first read. (Спочатку читаю я.)

Reaped after me. (Спочатку читаємо хором, а потім по-черзі читають діти.)

  •  Look at the page 27. Let’s read a song. (Подивіться на сторінку 27. Давайте прочитаємо цю пісню.) I first read and then you all together. (Спочатку читаю я, а потім ви всі разом.)
  •  Гра «Де жабка?»:

  

Look at the blackboard. There is shown a table and a frog. I will ask you where is the frog. (Подивіться на дошку. Там зображений стіл і жабка. Я буду питати вас, де жабка, а ви повинні будете дати мені відповідь. Наприклад: Where is the frog? – The frog is on the table.)

  •  Where is the frog? – The frog is on/near/under/behind/above the table.
  •  Where is the frog? – The frog is between the tables.

  1.  Розвиток навичок читання:

  •  Let's count together from 1 to 10. (Давайте разом порахуємо від 1 до 10.):

 

  •  Open your books on page 29. (Відкрийте свої книжечки на сторінці 29.) Будемо по-порядку читати віршик. Я буду казати, хто читатиме.  Ви можете замість крапок поставити будь-яке число.

(На дошці висить табличка з числами від 1 до 10.)

  1.  Заключний етап:
    1.  – Давайте на прощання побажаємо один одному щастя за допомогою такого віршика:

I wish you be happy,

I wish you good luck,

I wish you be merry,

I wish you have fun!

  1.  Підсумкова бесіда:

  •   Що ми повторювали сьогодні на уроці?
  •  Які вправи та ігри у нас були?
  •  Коли вживається there is/ there are?

  1.  Оцінювання учнів.

  1.  Домашнє завдання: 

Вивчити напам’ять вірш та намалювали людей, яким би ви хотіли його присвятити (батьків, бабусь, дідусів, братиків, сестричок, друзів і т.д.)


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

55508. РАДІСТЬ ТВОРЧИХ ВІДКРИТТІВ НА УРОЦІ 192 KB
  Після закінчення встановлених двох хвилин усі команди що встигли то встигли міняються своїми розмальованими аркушами. У кожної команди чийсь чужий аркуш який тепер потрібно перевірити другий раунд.
55509. Групи слів за значенням: синоніми, антоніми. Синоніми. Типи синонімів. Синонімічні ряди. Антоніми 65.5 KB
  Групи слів за значенням: синоніми антоніми. Антоніми. Мета: поглибити знання про групи слів за значенням; формувати вміння визначати в реченнях і текстах синоніми і антоніми; учити утворювати синонімічні ряди і добирати антонімічні пари доречно вживати їх у мовленні...
55510. Розробка заняття з інформатики на тему "Використання сортування, фільтрації даних, робота з підсумками, перевіркою даних, захистом листів" з використанням інтерактивних методів та програми Radmin 383 KB
  Цілеспрямований розвиток індивідуальності можливий лише тоді, коли теорія освіти не декларуватиме необхідність творчості педагога і творчості студента, а систематично за допомогою доцільних методів втілюватиме її у навчально-виховному процесі.
55511. Чтобы радость людям дарить, надо добрым и вежливым быть 59.5 KB
  Дорогие ребята! Весь учебный год наш класс работал на маршруте «Путешествие в страну Вежливых». Мы продолжаем наше путешествие. И сегодня остановка на станции «Доброта». Девиз (читают с доски): «Чтобы радость людям дарить, надо добрым и вежливым быть»
55512. Щедра осінь 506 KB
  Вчити бачити красу рідного краю, виразно читати вірші. Розвивати усне мовлення, збагачувати словниковий запас, розвивати спостережливість, естетичні смаки, творчі здібності. Виховувати любов до природи, праці, шанобливе ставлення до хліба, повагу до традицій рідного краю