58702

Предмети, що мене оточують

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: ознайомити учнів з вживанням присвійного відмінка іменників; тренувати у вживанні структури thisis; повторити ЛО з теми «Шкільне приладдя»; розвивати в учнів фонематичний слух, мислення, память, увагу, комунікативні навички

Украинкский

2014-04-29

20.96 KB

0 чел.

Тема: Предмети, що мене оточують

Мета: ознайомити учнів з вживанням присвійного відмінка іменників; тренувати у вживанні структури thisis; повторити ЛО з теми «Шкільне приладдя»; розвивати в учнів фонематичний слух, мислення, пам'ять, увагу, комунікативні навички; сприяти вихованню бережливого ставлення до шкільних речей.

Тип уроку:Комбінований

Обладнання: дидактичний матеріал, наочності

Хід уроку

  1.  Організаційний момент.
  2.  Привітання.
  3.  Good morning, children! I’m glad to see you! Sit down, please.  My name is TetianaMykolaivna.
  4.  Мовленнєва зарядка.
  5.  What is your name?
  6.  How old are you?
  7.  Where do you live?
  8.  What animal do you like?
  9.  What color do you like?

А тепер уявіть, що ви не знайомі зі своїм сусідом по парті. Привітайтесь і познайомтесь один з одним , склавши діалог. Але давайте пригадаємо як ми скажемо англійською Як тебе звати? Скільки тобі років? і т.д.

  1.  Фонетична зарядка.

Гра «Спіймай звук». Діти, а зараз давайте з вами пограємо. Я буду називати вам слова і якщо ви почуєте в ньому звук  [l], топлеснітьвдолоні. Отже, слухайтеуважно: lamb, cat, lake, leaf, duck, mitten, leg, school, desk, pencil, book, letter, mouse.

  1.  Основна частина уроку.
  2.  Повідомлення теми і мети уроку.

Сьогодні в нас незвичайний урок. До класу завітав герой вашого улюбленого мультфільму Губка Боб (SpongeBob). Він приготував для вас безліч цікавих завдань. Ми повторюватимемо вивчені слова та пограємо в ігри. За кожну вашу правильну відповідь ви отримуватимете маленького Губку Боба, тож будьте уважні та активні.

  1.  Повторення ЛО з теми «Шкільне приладдя».

Показую дітям картки із зображенням шкільного приладдя. Запитую їх What is this? Учні мають відповідати This  is a pen.

  1.  Гра «Яке слово зникло».

А зараз давайте знову з вами пограємо і ми перевіримо наскільки ви уважні. Ви закриєте свої оченята, а коли відкриєте скажете мені якого малюнка  немає на дошці. (Наголошую дітям, що вони мають задавати мені запитання Is this..?)

  1.  Співставлення букв і звуків алфавіту.

Учні з’єднують букви алфавіту з відповідним звуком і озвучують їх.

i   t   e   a   g  n     p    s   l   d    m    y    w    h    t   b

[g] [n] [p] [s] [l] [d] [m] [i] [w] [h] [b] [ai] [t] [e] [æ]

  1.  Удосконалення навичок читання.

Dog, frog, cat, hen, apple, rabbit, bag, lamp, pet, doll.

  1.  Тренування учнів у письмі.

А зараз давайте попрацюємо у ваших зошитах. Подивіться на дошку, Губка Боб не правильно склав речення, він переплутав усі слова. Давайте допоможемо йому і складемо правильні речення.

1) is, This, a, pen.

2) a, book, This, is.

3) This, a, ruler, is.

4) pencil, a, is, This.

5) a, This, bag, is.

  1.  Гра «Хрестики-нулики».

Ви бачите на дошці таблицю, яка складається з 16 квадратів. У кожному квадраті є малюнок, але він перевернутий. Вам треба підійти до дошки, підняти будь-який малюнок та сказати, що на ньому зображено. Якщо ви відповідаєте правильно, то знімаєте картинку і ставите хрестик або нулик. Ми ділимо клас на 2 команди. Ті учні, що сидять справа, будуть ставити хрестик. Ті учні, що сидять зліва, будуть ставити нулик.

  1.  Фізкультхвилинка.

Stand up and look round,

Shake your head and turn around

Stamp your feet upon the ground,

Clap your hands and then sit down.

  1.  Повторення присвійного відмінка іменників.

Акцентую увагу учнів на запитанні Whose bag is this? Пояснюю дітям, що в англійській мові присвійний відмінок іменників утворюється за допомогою   's.

А зараз давайте пограємо. Я буду запитувати вас чиї це речі, а ви будете відповідати.

  1.  Робота з підручником.

Давайте з вами почитаємо. Відкрийте ваші підручники на сторінці 17. Вправа Listen and say the chant.

  1.  Заключна частина уроку.
  2.  Підведення підсумків.

Давайте підведемо з вами підсумок уроку і перевіримо хто запам'ятав найбільше слів, з якими ми працювали на уроці. Учні по черзі називають англійською мовою всі слова, які вони запам’ятали.

  1.  Оцінювання.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

83450. Функції основних принципів міжнародного права 32.08 KB
  Лукашуком основними функціями принципів міжнародного права є: 1 . Сприяння становленню і розвитку системи міжнародного права як безпосередньо так і шляхом обєднання норм інститутів і галузей навколо власних загальнообовязкових правил. Закріплення основних прав обовязків і законних інтересів субєктів міжнародного права визначення основ їх взаємодії шляхом встановлення правових статусів.
83451. Перелік основних принципів міжнародного права. Нормативний зміст основних принципів міжнародного права 38.27 KB
  Нормативний зміст основних принципів міжнародного права Відповідно до принципу незастосування сили або погрози силою всі держави зобовязані утримуватися від погрози силою або її застосування проти територіальної недоторканості та політичної незалежності інших держав або будьяким іншим чином несумісним з цілями ООН. До нормативного змісту принципу також включається: заборона окупації території іншої держави у порушення норм міжнародного права; заборона актів репресалій пов\'язаних із застосуванням сили; надання державою своєї території...
83452. Поняття та види субєктів міжнародного права 36.75 KB
  У міжнародному праві немає норми яка б містила вичерпний перелік субєктів міжнародного права. Єдиним джерелом в якому згадуються субєкти міжнародного права є стаття 3 Віденської конвенції про право міжнародних договорів 1969 р. Конвенція не застосовується до міжнародних угод укладених між державами та іншими субєктами міжнародного права або між такими іншими суб\'єктами міжнародного права.
83453. Поняття та зміст міжнародної правосубєктності 33.66 KB
  Зміст міжнародної правосубєктності залежить від виду субєкта міжнародного права. Найширший він у держав, міжнародна правосубєктність якихєуніверсальною (повною) тавключаєздатністьдо:
83454. Обмеження міжнародної правосубєктності 37.78 KB
  Ці території характеризувалися обмеженням або відсутністю суверенітету а звідси міжнародної правосуб\'єктності. Колонії це залежні території що знаходяться під владою іноземної держави метрополії без самостійної політичної та економічної влади управління якими здійснюється в особливому порядку. В залежності від ступеню самоврядування колонії поділялися на: самоврядні колонії домініони які пройшли розвиток від повної відсутності міжнародної правосуб\'єктності до часткової правосуб\'єктності а згодом й до повної правосуб\'єктності;...
83455. Міжнародна правосуб’єктність держав. Зміст правосуб’єктності держав. Основні права та обов’язки держав 37.61 KB
  Слід підкреслити що всі держави мають статус суб\'єкта міжнародного права. Саме держави можуть створювати інші суб\'єкти міжнародного права. Єдиним міжнародним договором в якому надано дефініцію держави є Конвенція про права та обов\'язки держав 1933 р. Не дивлячись на регіональний характер цієї Конвенції в доктрині міжнародного права стаття 1 Конвенції використовується для визначення держави як суб\'єкта міжнародного права.
83456. Унітарні та складні держави 37.87 KB
  Федерація це союзна держава субєкти якої володіють значною самостійністю у внутріїпніх справах а зовнішні зносини віднесені до компетенції центральної влади. Субєкти федерації не мають права на зовнішньополітичні зносини але можуть підтримувати економічні культурні наукові стосунки з іншими державами. Субєктом міжнародного права виступає федерація в цілому. За принципом виділення субєктів федерації поділяються на: національні побудовані за національним принципом виділення субєктів федерації наприклад Індія; територіальні ...
83457. Правосубєктність націй і народів, що борються за національне визволення 33.91 KB
  Нації і народи, що борються за національне визволення, як субєкт міжнародного права набули актуальності в 60-ті роках XX століття в період розпаду колоніальної системи. Народ, який в процесі визвольної боротьби набуває елементи державності, створює органи.
83458. Міжнародна правосуб’єктність міжнародних організацій 37.25 KB
  Міжнародна міжурядова організація може бути визначена як формальна структура створена в рамках міжнародного договору укладеного між державамичленами організації яка має конкретну ціль що проявляється у спільному інтересі державчленів. В деяких випадках членами міжнародних організацій крім держав можуть бути також інші міжнародні організації та певні автономні утворення. На відміну від міжнародних організацій членами яких виключно або головним чином є держави і які зазвичай іменуються міжнародними міжурядовими організаціями...