58859

Створення коміксу засобами Paint

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Уолт Дісней великий кінематографіст фундатор цілого художнього напряму в анімації Уолт Дісней народився не в Чікаго як було прийнято вважати довгі роки а в Іспанії у селищі Мохакар в Андалусії.

Украинкский

2014-04-30

1.73 MB

1 чел.

Тема:  Створення коміксу засобами Paint.

Мета:

  •  Виконати Практичну роботу «Створення коміксу».
  •  Формувати в учнів здатність до аналізу і синтезу.
  •  Формування вміння планувати свою роботу, раціонально використовувати час.
  •  Ознайомити з життєвим шляхом великого кінематографіста Уолта Діснея.  
  •  Розвивати  в процесі навчання інтелектуальні та творчі здібності.
  •  Сприяти розвитку дитячої креативності, вихованню інформаційної культури, уваги дисциплінованості, бережливого ставлення до шкільного майна та техніки.

Тип уроку: практична робота.

Обладнання: файли з діснеївськими героями, мультимедійний проектор, комп’ютерний клас.

Хід уроку

  1.  Організаційний момент.
  •  Акцент на правилах техніки безпеки в кабінеті інформатики.
  1.  Перевірка домашнього завдання, актуалізація і корекція опорних знань, навичок і умінь.
  •  Запитання до класу:
  •  Як завантажити  Paint?
  •  Як відкрити існуючий файл на диску?
  •  Як створити власний файл?
  •  Як зберегти нову версію файлу?
  •  Назвіть всі відомі інструменти, та вкажіть що саме можна виконати в Paint з їх допомогою?
  1.  Повідомлення теми, мети і завдань уроку.
  •  Завантажити Paint.
  •  Поділити вертикальною лінією екранний листок  на дві частини (Shift+лінія).
  •  Зберегти файл в Мои Документы- Мои рисунки з назвою – власне прізвище, наприклад fedor.bmp.
  •  Відкрити папку Мои Документы-Мои рисунки-Комікси. Налаштувати режим перегляду  Диафильм. Передивитися запропоновані файли.
  •  Відкрити потрібний файл (Открыть с помощью Paint), використовуючи на панелі інструмент  Выделение произвольной области. Скопіювати і перенести до свого файлу необхідні персонажі.   
  •  Одягнути їх, додати діалоги. Зберегти зміни повторно.
  1.  Осмислення змісту й послідовності застосування способів виконання дій.
  2.  Самостійне виконання учнями завдань практичної роботи по створенню коміксів  під контролем  (при потребі за допомогою) вчителя.
  •  Слово вчителя Світ персонажів Уолта Діснея.

Уолт Дісней - великий кінематографіст, фундатор цілого художнього напряму в анімації, Уолт Дісней народився не в Чікаго, як було прийнято вважати довгі роки, а в Іспанії, у селищі Мохакар в Андалусії. Такої думки дотримуються не тільки жителі цього селища, але і багато хто з біографів Діснея, у тому числі й американські.

Зокрема, згідно з цією версією, Дісней був сином жительки Мохакара Ісабель Самори, яка працювала прибиральницею у місцевого лікаря дона Хінеса Каррільо. 5 грудня 1901 року Ісабель, яка не була одружена, народила сина, якого нарекли Хосе Гірао Самора. Ісабель незабаром емігрувала до США, але і там доля жінки не склалася, і через важке матеріальне становище вона віддала дитину у сім'ю своїх сусідів - Еліаса і Флори Дісней. У 1902 році вони охрестили Хосе, та дали йому ім'я Уолтер Еліас Дісней.

Багато хто з дослідників життя і творчості геніального мультиплікатора підтверджує цю версію. Ніколи не плекавши пристрасті до "чистого мистецтва", Уолт з юних років мріяв отримати зиск зі свого таланту. У сім років він вже щосили продавав свої картинки сусідам. А у віці 16 років Дісней намагався потрапити на фронт першої світової. Його не брали через те, що йому було небагато років. Але, обдуривши організацію Червоного Хреста, Уолт відправився-таки на війну - як шофер амбулаторії. Машину, на якій він ганяв мінними полями Франції, замість камуфляжного забарвлення він розписав своїми малюнками.

Свою роботу у Голлівуді Дісней почав з серії мультфільмів "Алїса у країні мультиків", потім прийшла пора "Освальда Щасливого кролика". Але цей персонаж вкрала у Діснея дистриб'юторка його фільмів Маргарет Уїнклер. У смутку і печалі їхав Дісней, який залишився без копійки у кишені на поїзді у Голллівуд. Від безвиході він почав шкрябати у блокноті різні нікчемні фігурки. "Нашкрябався" Міккі Маус.

"Оживляли" мишеня "сімейним підрядом" - разом з 27-річним Уолтом працювали його брат Рой та їх дружини Ліліан й Една. Але два перших мультфільми ніхто з прокатників не купив. За порогом був 1928 рік, у кіно щойно прийшов звук, і природжений продюсер Дісней вирішує, що третій фільм про мишеня повинен бути звуковим.

Сказано - зроблено: Дісней сам озвучує мишеня. Продовження нам всім добре відоме. Міккі Маус став національним героєм і символом Америки. "Я відчуваю сентиментальну прихильність до персонажа, що зіграв таку велику роль у моєму житті, - зізнався потім Дісней. - Частково він - це я, а я - він".

Після "Білосшжки і семи гномів" Дісней більше не малював, зате, як і колись, пильно стежив за розвитком нових технологій. Ще у 30-х мультиплікатор заснував свою власну школу, в якій готував майбутніх співробітників компанії. Вчив їх головному своєму секрету - перетворювати пласкі целулоїдні картинки на об'ємні фігурки і надавати їм характеру. На честь святкування 100-ї річниці легендарного мультиплікатора спеціальну ювілейну церемонію проведе у престижному лос-анджелеському районі Беверлі-Хіллз американська Академія кіномистецтва. Дісней вважається чемпіоном з числа тих, хто отримав від неї вищі нагороди - за всю кар'єру він завоював 26 "Оскарів". А номінантом на нагороду Дісней був 59 разів. Дочці Діснея - Дайан Дісней Міллер буде вручена особлива вітальна листівка Через Інтернет привітання змогли підписати понад 11 тис. прихильників творчості великого митця і казкаря.

  1.  Підсумок уроку. Оцінювання учнівських робіт.
  2.  Домашнє завдання.

Придумайте діалог (сюжетну лінію) для улюбленого героя Уолта Діснея.  


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

21006. Антенны Радиорелейных Линий связи 188.5 KB
  Донецк 2011 Цель работы: расчет формы диаграммы направленности антенны по известному распределению амплитуд поля. Рассчитать диаграмму направленности параболической антенны с круглым раскрывом амплитуды поля в котором изменяются по закону Er=11r R02 со спадом поля на краях раскрыва относительно центра до =0. Определить коэффициент направленного действия зеркальной параболической антенны по условиям ЗАДАНИЯ 1 приняв значение коэффициента использования равным 05.
21007. Исследование рупорной антенны 95.5 KB
  Цель работы: исследование особенностей распространения радиоволн сантиметрового диапазона и экспериментальное снятие диаграммы направленности рупорной антенны.
21008. РАСЧЕТ ПАРАМЕТРОВ СИММЕТРИЧНОГО И НЕСИММЕТРИЧНОГО ВИБРАТОРОВ. Распределение тока Ix и заряда Qx 108 KB
  Каково распределение поля симметричного и несимметричного вибратора в зависимости от длины вибратора и длины волны. Основные характеристики симметричного и несимметричного вибратора. При каком отношении диаграмма направленности симметричного вибратора имеет боковые лепестки?
21009. РАСЧЕТ ХАРАКТЕРИСТИК И ПАРАМЕТРОВ ТЕЛЕВИЗИОННЫХ АНТЕНН 91.5 KB
  Затухание вносимое коаксиальным кабелем распределительной сети 5дБ фильтром сложения 95 дБ разветвительным устройством 105 дБ. Распределительное устройство имеет проходное затухание 05 дБ и переходное затухание 17 дБ. Полное затухание распределительной сети затухание вносимое коаксиальным кабелем распределительной сети плюс затухание вносимое фильтром сложения плюс затухание вносимое разветвительным устройством плюс полное затухание вносимое всеми распределительными устройствами плюс переходное затухание...
21010. Исследование особенностей распространения радиоволн сантиметрового диапазона и экспериментальное снятие диаграммы направленности рупорной антенны 307.48 KB
  Краткие сведения по теме Диаграмма направленности антенны представляет собой графическую зависимость напряженности электромагнитного поля созданного антенной от углов наблюдения в пространстве. Чтобы построить диаграмму направленности ДН характеристики поля измеряют на одинаковом достаточно большом расстоянии от антенны. Основные значения параметров антенны в режиме приема и передачи остаются неизменными следовательно диаграмма направленности антенны не зависит от того применяется антенна в качестве передающей или приемной т.
21011. МНОГОВИБРАТОРНЫЕ АНТЕННЫ 73.5 KB
  Пример: Рассчитать и построить диаграммы направленности системы из полуволнового вибратора и рефлектора. Ток рефлектора составляет 70 от тока вибратора и опережает ток вибратора по фазе на 90. Диаграмма направленности вибратора с рефлектором. Рассчитать и построить диаграммы направленности системы из полуволнового вибратора и рефлектора.
21012. АНТЕННЫ РАДИОРЕЛЕЙНЫХ ЛИНИЙ СВЯЗИ 79.5 KB
  1 Краткие сведения по теме Характеристики направленности поверхностных антенн определяются формой раскрыва и распределением поля в нем. Характеристики раскрыва в этом случае определяются следующими уравнениями: Уровень первого бокового лепестка 176 дБ =1. Амплитуды поля от центра к краям раскрыва рис. В приведенных формулах для круглого раскрыва ; J1u и J2u функции Бесселя первого рода соответственно первого и второго порядков.
21014. РАСЧЕТ Параметров антенн 51 KB
  ЗАДАНИЕ 1: Из трех параметров антенны известны два : сопротивление излучения R=4360 Ом КНД=310 Определить значение ненормированной характеристики направленности F . Решение D = 120 F2D;jmax RS Тогда Ответ :F=1061289 ЗАДАНИЕ 2: Определить эффективную площадь антенны по заданным частота f =8000 МГц КНД D = 4555 дБ Решение D = 4pSэфф l2 l = с f =00375 м Тогда Ответ:Sэфф =1961819 м2 ЗАДАНИЕ 3: Известны: эффективная площадь антенны Sэфф = 7200 м2 сопротивление излучения R = 4400 Ом Определить действующую длину антенны Lд...