58908

Урок-гра. Гімнастика

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Ходьба: звичайна підняти руки через сторони вгору вдих опустити руки видох 1хв Переходимо на крок Дихаємо як вітерок. руки на поясі. руки до плечей. руки перед грудьми зігнуті у ліктях.

Украинкский

2014-05-02

50 KB

0 чел.

Урок-гра з фізичної культури

1 клас

Гімнастика

Мета:

  •  формувати потребу в особистому фізичному вдосконаленні на основі розвитку стійкої зацікавленості у фізичній культурі;
  •  засвоїти і вдосконалити рухові навички лазіння і пере лазіння;
  •  сприяти розвитку рівноваги, координації в просторі та укріпленню м’язового корсету через загальнорозвивальні вправи;
  •  виховувати увагу, наполегливість, дисциплінованість.

Інвентар: гімнастичні лави, м’ячі, секундомір

Хід уроку

№ з/п

Зміст уроку

Дозування

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частина (15 хв.)

  1.  

Шикування у шеренгу. Привітання

Повідомлення завдань уроку.   

1хв

Постава, зовнішній вигляд.

(повідомити, що надійшов лист від казкових героїв. Вчитель запрошує казкових героїв на урок)

  1.  

Ходьба:

  •  на носках;

  •  на п’ятах;

  •  на зовнішньому боці стопи;

  •  на внутрішньому боці стопи;

  •  навприсядки.

 

1хв

Стежити за чіткістю виконання

Казкові герої виконують вправи разом із дітьми

Встаємо на носочки –

Ходимо, як лисички.

Встаємо на п’ятки –

Тепер ми пінгвінятки.

Тримаємо спинки рівненько,

Голову пряменько.

Потім йдемо, як ведмідь

Збоку-вбік, збоку-вбік.  

А тепер, мої малята.

Навприсядки, як  каченята.

  1.  

Біг:

  •  звичайний;

  •  з підніманням колін;

  •  із закиданням гомілок;

  •  з підскоками і сплесками руками над головою;

2хв

 

Переходимо на біг:

З підніманням скачком ніг,

Робимо як курчатка –

Торкаємось стегон п’ятками,

Якщо вище стрибнемо –

Комарика  зловимо.

  1.  

Ходьба:

- звичайна (підняти руки через сторони вгору – вдих, опустити руки – видох)

1хв

Переходимо на крок –

Дихаємо як вітерок.  

  1.  

Загальнорозвивальні вправи:

  1.  В.п. – о.с., руки на поясі. Нахили головою
  2.  В.п. – о.с., руки до плечей.

1-2 – коло руками вперед; 3-4 – коло руками назад.

  1.  В.п. – о.с., права рука вгору, ліва – вниз. Зміна положення рук.
  2.  В.п. – о.с., руки перед грудьми зігнуті у ліктях. Відведення рук назад.
  3.  В.п. – о.с., руки на поясі.

1-2 – нахили тулуба вправо; 3-4 – нахили тулуба вліво.

  1.  В.п. – о.с., руки внизу, пальці рук – в “замок”.

1 – руки вгору; 2 – нахил уперед; 3 – нахил униз; 4 – в.п.

  1.  В.п. – о.с., руки на поясі.

1-2 – оберти тулубом управо; 3-4 – оберти тулубом уліво.

  1.  В.п. – о.с., руки за голову.

1-2 – оберти тазом управо; 3-4 – оберти тазом уліво.

  1.  В.п. – руки на поясі. 1 – випад правою ногою вперед, руки на коліно правої ноги; 2 – в.п.; 3-4 – те саме лівою ногою.
  2.  В.п. – сидячі, ноги прямо.

1-3 – Нахили тулуба вперед, 4 – в.п.

  1.   В.п. – те саме.

1 – зігнуті  ноги в колінах; 2 – підняти вгору під кутом 450 ; 3 – поставити зігнуті в колінах ноги на підлогу; 4 – ноги прямо.

  1.  В.п. – о.с. Стрибки:

10 разів – на правій нозі

10 разів на  лівій нозі

10 разів на двох ногах.

  1.  В.п. – о.с. 1 – руки вгору, вдих; 2 – руки вниз, видих

10 хв

5-6 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

6-8 разів

Постава

Руки рівні, не зігнуті в ліктях

Спина рівна

Руками торкнутися підлоги, потягнутися, прогнутися

Ноги на місці

Спина рівна

Ноги в колінах не згинати, торкатися кінчиками пальців носків

Чіткість виконання

 

ІІ. Основна частина (17 хв.)

  1.  

Вправи на рівновагу

  1.  Ходьба по лаві на носках.
  2.  Ходьба по лаві приставним кроком
  3.  Ходьба по лаві з переступанням через набивні м’ячі.

6 хв.

Казкові герої виконують разом із учнями

Руки в сторони

Рухатися боком

Координація

  1.  

Лазіння по гімнастичній лаві:

  1.  Лежачі на животі, підтягуючись двома руками;
  2.  Лежачі на животі, підтягуючись руками по черзі

6 хв.

Узгодженість рухів.

Фінальні зусилля.

  1.  

Рухлива гра “Совонька”

5 хв.

Гру проводять казкові герої

Заключна частина (3 хв.)

  1.  

Шикування у шеренгу

2 хв.

  1.  

Ходьба, вправи на відновлення дихання та розслаблення.

В обхід по залі  

  1.  

Підсумки  уроку. Оцінювання учнів.

1 хв.

Відзначити кращих учнів. Прощання з казковими героями.

Організований вихід


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

35217. Імпорт таблиць. Встановлення зв'язків між таблицями 56.5 KB
  Мета: навчитися імпортувати таблиці MS Excel в таблиці Ms ccess а також навчитися звязувати таблиці. Поняття таблиці поля та запису таблиці. Дайте визначення первісного та альтернативного ключа таблиці.
35218. Пошук даних 119 KB
  Мета: Навчитися будувати динамічні набори записів, користуватися вбудованою функцією Построитель выражений.
35219. Створення екранних форм 145 KB
  Мета: Навчитися створювати прості екрані форми та ієрархічні. Індивідуальне завдання Створення екранних форм Для вводу модифікації та перегляду даних створити такі форми: Форму Ринкові ціни для вводу та модифікації даних таблиці 1. Хід виконання Перші дві форми завдання необхідно створити за допомогою Автоформи. Форми створюються на основі вхідних таблиць.
35220. Аудит. Опорний курс лекцій 1.44 MB
  Аудит – це процес, за допомогою якого компетентний незалежний фахівець накопичує та оцінює свідчення про облікову та звітну інформацію щодо фінансово – господарської діяльності суб’єктів господарювання для визначення та письмового висловлення своєї думки щодо ступеня її відповідності встановленим законодавством критеріям.
35221. Небезпеки, що призводять до надзвичайних ситуацій 29.78 KB
  В Україні щорічно виникають тисячі тяжких надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, внаслідок яких гине велика кількість людей, а матеріальні збитки сягають кількох мільярдів гривень.
35222. Шектеулі рұқсат қалдықтар 135 KB
  Адам баласының кез-келген шаруашылық іс-әрекеті әртүрлі қалдықтармен биосфераны ластайды, бұл халықтың денсаулығы мен өміріне, флора мен фауна түрлерінің қысқарылуына, қоршаған ортадағы тепе-теңдікке қауіп-қатер тудырады. Кен үйінділерін, өнеркәсіп тастандыларын
35223. Технічні пристрої организаціїї і регулювання руху транспорту. Регулювання вуличного руху 1.24 MB
  снують дорожні знаки за характером і організації інформації вирішують локальні завдання. Це, як правило, конконкретна інформація попередження, заборони, приписи, не враховує оперативних змін дорожніх і метеорологічних факторів, умов освітлення, характеристик транспортного потоку...
35224. Створення баз даних та робота з ними 147 KB
  Мета: вивчити структуру вікна додатка MS Access і основні засоби роботи з базами даних..
35225. MS Access. Створення бази даних у вигляді декількох таблиць 168 KB
  Створення бази даних у вигляді декількох таблиць. План Основні поняття про бази даних. Задача Успішність Створити базу даних з трьох таблиць: Оцінки рис. Основні поняття про бази даних.