58928

Шкільні речі. Кольори

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями з теми «Шкільні речі»; формувати лексичні навички шляхом багаторазового повторення; розвивати фонематичний та інтонаційний слух, слухову та зорову пам’ять...

Украинкский

2014-05-02

42.5 KB

1 чел.

         Тема : Шкільні речі. Кольори.

         Мета : – ознайомити учнів з новими лексичними одиницями з теми

                          «Шкільні речі»;

                      – формувати лексичні навички  шляхом багаторазового

                          повторення;

                      – розвивати фонематичний  та інтонаційний слух, слухову

                         та зорову пам’ять;

                      – виховувати  інтерес до вивчення англійської мови та

                         привчати до певних вимог дисципліни.

        Обладнання : карточки зі словами, тематичні малюнки, підручник,

                                  О. Карп’юк. Англійська мова. 2 клас,

                                  магнітофон з фонограмою фізкультхвилинки  та

                                  гри «Bingo».

        Тип уроку : мовленнєвий.

Хід уроку

 І. Організаційний момент.

     Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

      1.Привітання:  T. – Good morning, children.

                                Ps. – Good morning, good morning,

                                         Good morning to you.

                                         Good morning, good morning,

                                   We are glad to see you.

                                T. – I’m glad to see you too.

      2. Фонетична  хвилинка.

                               

                    1)        T. – How are you?

                                P1 – I’m fine. And how are you…?

                                P2 – I’m O’K. And how are  you…?

                                P3 – Im all right

                   2)   Робота з тематичними малюнками.

                               T. – What is this?

                                Ps. – This is a book

                                         This is a desk

                                         This is a pen …

     3. Оголошення теми та мети уроку.

           – Діти, сьогодні до нас на урок завітала наша стара знайома.

              T. – Say, who is this?

              P. – This is Marry Poppins.

       На дошці записана тема сьогоднішнього уроку.

       – Давайте  допоможемо Мері Попінс прочитати тему нашого уроку.

        ( тема на дошці заклеєна карточками зі словами, вчитель називає

         слово, діти перекладають його на англійську мову і знімають по одній

        карточці).

       – На  сьогоднішньому уроці  ми продовжуємо вивчати тему: « Шкільні

          речі. Кольори.»

          Повторимо вивчені слова та структури, познайомимося з новими

          словами, навчимося давати стверджувальні та заперечні відповіді.

  ІІ. Основна частина уроку.

        1. Повторення вивчених слів. Гра « Назви слово англійською мовою».

             T. – книга ( кидає м’яч учневі )

             P. – a book ( віддає м’яч назад ).

        2. Уведення нових слів.

              Учитель показує малюнки з новими  словами, називає їх,

               а учні повторюють декілька раз.

       3. Робота в зошитах.

                                       Colour dictation.

          Red, green, blue, pink,  white, black, yellow, orange, grey.

           ( Учитель називає слово, а учні повинні повинні намалювати

             кружечок відповідного кольору. При перевірці диктанту, учитель

           називає колір англійською мовою, а учні повинні підняти зірочку

          відповідного кольору і повторити).

       4. Повторення вивчених структур і уведення нових.

              T. – What is this?

              P. – This is a pencil.

              T. – What colour is this?

              P. – It is blue.

               T. – Is this green?

              P. – No, it is not.

              T. – Is this blue?

              P. – Yes, it is.

       5. Фізкультхвилинка під фонограму.

                       Teddy bear, Teddy bear turn around,

                       Teddy bear, Teddy bear touch the ground,

                       Teddy bear, Teddy bear tie the shoe,

                       Teddy bear, Teddy bear hello to you,

                       Teddy bear, Teddy bear hello to you.

       ( учні виконують пісню і рухи під музику).

     6. Рухова гра «Збери букет».

             – З нашою гостею сталася прикра несподіванка. Ваза з квітами,

         що стояла у неї на столі, раптом перекинулась і всі квіти розсипались.

         Давайте допоможемо їх зібрати.

             

            T. – Blue flowers.

            ( виходять діти у кого сині квіти).

            T. – Red flowers.

            ( виходять діти у кого червоні квіти), і т.д.

            – Ми з вами зібрали усі квіти і Мері Попінс вам дуже вдячна.

               А в Україні є квіти, які не можна зривати. Вони охороняються

               законом і їх занесено до однієї книги. Хто знає, як називається ця

               книга? А як ця назва буде на англійській мові?

     7. Робота з підручником.

                  Впр. 2, с. 27 – вказати і сказати.

                  Впр. 3, с. 27 – відповісти на питання.

     8. Закріплення вивченого матеріалу.

          Гра «Bingo»     

Жовтий олівець

Коричнева полиця

Зелений зошит

Червоний пенал

Синя ручка

Сірий стіл

Біла квітка

Оранжевий щоденник

Чорний портфель

     

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1.  Підведення підсумків.
  2.  виставлення оцінок.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

16584. Определение рН кислотных осадков 173.5 KB
  Лабораторная работа №2 Определение рН кислотных осадков Для охраны окружающей среды имеет большое значение решение проблемы кислотных осадков. Кислотными называются любые осадки дожди туманы снег кислотность которых выше нормальной. К ним также относят выпаден...
16585. СТРУКТУРА ЭКОСИСТЕМ 233.5 KB
  Лабораторная работа №3 СТРУКТУРА ЭКОСИСТЕМ 1.1. Понятие экосистемы Экосистема это любая совокупность взаимодействующих живых организмов и условий среды. Экосистемами являются например муравейник участок леса географический ландшафт или даже весь земной
16586. Определение органолептических свойств и жесткости воды 101.5 KB
  Лабораторная работа №4 Определение органолептических свойств и жесткости воды. 1.Понятие о жесткости воды. Жесткость воды зависит от присутствия в ней растворимых солей кальция в некоторых случаях – солей магния и железа. Жесткая вода при кипячении образует накип
16587. ИОНИЗИРУЮЩИЕ ИЗЛУЧЕНИЯ И ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА 131.5 KB
  Лабораторная работа №5 ИОНИЗИРУЮЩИЕ ИЗЛУЧЕНИЯ И ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА 4.1. Радиоактивность и виды ионизирующих излучений Радиоактивность это способность ядер некоторых химических элементов самопроизвольно распадаться с образованием ядер новых химических элементов...
16588. Изучение результатов искусственного отбора 2.35 MB
  Лабораторная работа № 6 Тема: Изучение результатов искусственного отбора Цель: выявить черты сходства и различия сортов растений как результат реализации задач поставленных человеком в ходе искусственного отбора. Оборудование: муляжи различных сортов яблок гр
16589. Митоз в клетках корешков лука 382 KB
  Лабораторная работа № 4 Тема: Митоз в клетках корешков лука Цель работы: выявить отличительные особенности стадий митотического деления клеток. Оборудование: микроскоп спиртовка микропрепарат Митоз в клетках корешков лукафильтровальная бумагапрепарова
16590. Изучение приспособленности организмов к среде обитания 394.5 KB
  Лабораторная работа № 7 Тема: Изучение приспособленности организмов к среде обитания Цель: выяснить механизм образования приспособлений к среде обитания и их относительный характер сделать вывод о том что приспособленность результат действия естественного о
16591. Каталитическая активность ферментов в живых клетках 38 KB
  Лабораторная работа № 9 Тема: Каталитическая активность ферментов в живых клетках Цель: выявить каталитическую функцию белков в живых клетках сформировать знания о роли ферментов в клетках закрепить умение работать с микроскопом проводить опыты и объяснять резу...
16592. Изучение фенотипов местных сортов растений 55.5 KB
  Лабораторная работа № 12 Тема: Изучение фенотипов местных сортов растений Цель: расширить знания о задачах современной селекции. Оборудование: пакетики семян различных сортов томатов два экземпляра натуральных или гербарных образцов злаковых растений одного ...