59232

В гостях у казки

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Хід заняття Діти сьогодні ми з вами потрапимо в казкову країну в чарівний ліс де зустрінемось з казкою Давайте ми разом скажемо ось такі слова: Мив чарівний ліс підем Казку в лісі ми знайдем. Кругом себе повернись Казко де ти Нам зявись Ось ми і в лісі.

Украинкский

2014-05-05

26 KB

1 чел.

КОНСПЕКТ  ЗАНЯТТЯ

на тему:

 “В гостях у казки”

( ІІ молодша група)


Мета
: Вчити дітей інсценувати казку. Правильно в діалозі передавати мову дійових осіб, близько до тексту. Закріпити і поглибити знання дітей про українські народні казки, які вони знають; навчити за ознаками, подаваними в загадках, відгадувати персонажі казок. Розвивати і збагачувати словниковий запас, діалогічне мовлення, вміння передавати емоції, міміку, жести певного образу. Вчити правильно вживати прийменники в, на, під, біля. Виховувати вміння уважно слухати свого товариша, бажання брати участь у драматизації та проявляти інтерес й любов до українських народних казок, колискових пісень.

 

Обладнання: ілюстрації до українських народних казок: “Ріпка”, “Коза-дереза”, “Рукавичка”, Котик і півник”, “Солом’яний бичок”. Гра “Тихо-голосно”, гра “Де звірята”.

Хід заняття

Діти, сьогодні ми з вами потрапимо в казкову країну, в чарівний ліс, де зустрінемось з казкою, Давайте ми разом скажемо ось такі слова:

Мив чарівний ліс підем,

Казку в лісі ми знайдем.

Кругом себе повернись,

Казко, де ти? Нам з’явись!

Ось ми і в лісі. Казка приготувала нам цікаві завдання. А де ці завдання, ми зараз знайдемо.

Гра “Тихо - голосно”

Відгадування загадок про казки.

1.Вигнав дід козу із хати,

Та й пішла вона блукати.

В зайця хатку відібрала

Всі козу ту виганяли.

Рак козуню ущипнув-

Зайцю хатку повернув.

2.Загубив ді рукавичку,

Рукавичку-невеличку.

Звірі в неї поховались.

Бо морозу налякались.

Так вже тісно їм усім-

Ось-ось-ось порветься дім.

-А хто сховався в рукавичку?

(Відповіді дітей)

2.Я – бичок-третячок,

Смоляний в мене бочок.

Із соломи дід зробив

І смолою засмолив

4.Сидить півник на печі,

Їсто смачненькі калачі.

Тут лисичка прибігає,

Мерщій півника хапає.

Біжить котик рятувати,

В лиски півника забрати.

Гра “Де звірята?”

(Вживання прийменників в, на, під, біля)

Фузкультхвилинка

Стрілись в лісі всі звірята

І давай все розглядати

Трава низенька-низенька,

Дерева високі-високі.

Вітер дерева колише-гойдає

То вгору, то назад, то вниз нахиляє.

А по доріжці зайчик скака:

Мабуть, це друзів своїх він шука.

І тихесенько усілись.

Діти сідають на стільці.

-А зараз послухайте ще загадку і відгадайте, про кого вона.

Спекла його бабуся

Із борошна й яєць.

Такий він гарний вдався-

Ну просто молодець!

Кругленький, рум’яненький,

Веселий і меткий.

Та тільки втік із дому,

Попав у ліс густий.

-А з ким зустрівся в лісі Колобок?

Давайте ми з вами зараз покажемо, як Колобок зустрівся із зайчиком т вовком.

Інсценізація уривку з казки “Колобок”.

-Ми з вами виконали завдання казки і за це вона підготувала нам сюрприз. Погляньте, що це під деревом? (Глечик). Це не простий глечик, а чарівний. Давайте попросимо його:

Глечику чарівний, пісню заспівай нам,

Бо втомились ніжки, відпочинем трішки.

Тихо стало  казковому лісі. Відпочивають казкові герої. Попрощаємось з ними.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

80495. ЛИТОВСЬКО-РУСЬКА ДЕРЖАВА ТА ПРАВО (друга пол. XIV - перша пол. XVI ст.) 67.08 KB
  Державною мовою тут була давньоруська близька до української та білоруської Руська правда стала основним джерелом права литовська знать хреститься руськими іменами приймає православну віру. Йому підлягали старости військо був вищою апеляційною інстанцією в судових справах мав виключне право надання в користування земельних володінь. Московські політики твердили про спадкові права московських князів про шапку Мономаха яка ніби то доводить їхні спадкові права на Візантію і на Київ. Придбання шляхтичем маєтку не позбавляло селян що...
80496. Господарство та економічна думка суспільства Європейської цивілізації в період Середньовіччя ( V – XV ст.) 63.5 KB
  Загальна характеристика господарства Європи в V XV ст. Особливості розвитку сільського господарства. Загальна характеристика господарства Європи в V XV ст. Господарство Середньовіччя характеризується такими загальними ознаками: панування приватної власності основою якої була земля у формі феода умовнослужбове спадкове надання що дало назву системі господарства; монополія феодалів на землю яка виявлялася в принципі Немає землі без сеньйора умовний характер ієрархічна структура земельної власності що ґрунтувалася на васальних...
80497. Формування передумов ринкової економіки в країнах Європейської цивілізації (XVI – перша половина XVII ст.) 54.5 KB
  Основні аспекти розвитку господарства країн Західної Європи. Особливості економічного розвитку країн Центральної ПівденноСхідної і Східної Європи. Основні аспекти розвитку господарства країн Західної Європи Протягом 1618 ст. В економічному розвитку Західної Європи велику роль відіграли географічні відкриття кінця ХV початку XVI ст.
80498. Розвиток ринкового господарства в період становлення національних держав (друга половина XVII - перша половина XIX ст.) 113.5 KB
  Петті не був послідовним у своїй теорії трудової вартості. Звідси він змішує абстрактну працю як джерело вартості з конкретною працею як джерелом споживної вартості. Дійсно у створенні споживної вартості беруть участь і праця і земля: Труд батько багатства земля його мати . Але джерелом вартості згідно з теорією трудової вартості може бути тільки праця.
80499. Ринкове господарство країн Європейської цивілізації в період монополістичної конкуренції (друга половина XIX - початок ХХ ст.) 128 KB
  Основним його змістом були структурні зрушення в національних господарствах окремих країн внаслідок яких зявились нові й модернізувалися старі галузі виробництва змінювалась їхня роль в економіці. Почалася електрифікація виробництва транспорту побуту. Зростання продуктивних сил виникнення нових капіталомістких технологій вимагали значного укрупнення виробництва і великих капіталовкладень. Посилився процес концентрації виробництва і централізації капіталу.
80500. Предмет і методи історії економіки та економічної думки 57.5 KB
  Предмет і методи історії економіки та економічної думки 1. Предмет історії економіки та економічної думки. Періодизація історії економіки та економічної думки. Предмет історії економіки та економічної думки Економічне життя суспільства є надзвичайно багатогранним.
80501. Господарство первісного суспільства та його еволюція на етапі ранніх цивілізацій 74 KB
  Кожному із цих етапів світової історії були притаманні певні риси особливості здобутки матеріальної культури заняття та знаряддя праці. Для нього були характерними примітивні знаряддя праці збиральництво мисливство рибальство як основні види господарювання що свідчило про привласнювальний характер цієї епохи. У мезоліті середньому кам\'яному віці вдосконалювалися знаряддя праці первісних людей. Визначальними рисами міднобронзового віку були існування відтворюючого господарства швидкий розвиток орного землеробства тваринництва...
80502. Особливості господарського розвитку та економічної думки періоду формування світових цивілізацій (VІІІ ст. до н.е. – V ст. н.е.) 57 KB
  Особливості господарського розвитку та економічної думки періоду формування світових цивілізацій VІІІ ст. Це виявилося в економічному розвитку Греції і Риму. прогрес у землеробстві привів до відокремлення ремесла від сільського господарства й розвитку торгівлі між окремими районами Греції. Господарство Спарти було відсталим грошовий обмін не набув розвитку.
80503. Розроблення інвестиційної стратегії підприємства 199 KB
  Поняття інвестиційної стратегії її звязок із загальною стратегією економічного розвитку підприємства порядок розроблення. Принципи і послідовність розробки інвестиційної стратегії підприємств. Основні підходи до обґрунтування стратегічних цілей напрямів та форм інвестиційної діяльності.