59269

У гості до колобка

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Вчити фіксувати характерні особливості персонажів: Колобок круглий він котиться Ведмедик клишоногий перевальцем ходить Лисичка руденька хитра; долати перешкоди: купи хмизу горбочки та пеньки у лісі.

Украинкский

2014-05-05

25.5 KB

0 чел.

Конспект занять

для ІІ молодшої групи

“У гості до колобка”


Мета.
Зацікавити дітей ігровим сюжетом, спонукати частково відображати дії героїв казки, проявляти інтерес, виявляти активність в ході програвання сюжету, відчувати радість від причетності до нього. Спонукати частково промовляти слова казки (пісеньку Колобка), повторюючи їх за вихователем. Вчити фіксувати характерні особливості персонажів: Колобок круглий, він котиться, Ведмедик — клишоногий, перевальцем ходить, Лисичка — руденька, хитра; долати перешкоди: «купи хмизу», горбочки та пеньки у «лісі». Викликати радість від казки, рухів. Виховувати потребу слухати тварин, їхні інтонації, співпереживати героям.

Обладнання. Макет хатинки; ляльки, одягнені у костюми дідуся та бабусі; іграшкові колобок, лисичка, ведмедик, зайчик, вовк; шишки, пеньки (куби), купа хмизу (спортивні палки), об'ємні ялинки; спечені маленькі колобки кожній дитині.

Хід заняття

В групі виставлено макет хатинки, біля неї — ляльки: бабуся І дідусь.

Вихователь збирає дітей, промовляє приказку. Зліталися пташки з моря, Сідали в нашому дворі,

А ГРУПА

Пісні нам всім співали, Казку розповідали. Ось яку...

Звертає увагу на хатинку, на бабусю, дідуся, на Колобка, якого спекла бабуся. (Розглядають його, доторкаються ручками, котять).

Вихователь. Колобок рум'яний, кругленький, не хоче лежати на підвіконні, хоче покотитися, погратися. Покотився Колобок, а ми за ним підемо.

Веде дітей до макета лісу, розглядають ялиночки, вони колючі, зелені, їх багато.

— Діти, аж ось і звірята! (Показує іграшки).

— Ти хто? (Зайчик називає себе). Діти розглядають Зайчика, стрибають разом з ним.

— Зайчику, а подивись-но, який у нас гарненький, смачненький Колобок! (Зайчик хоче з'їсти Колобка, нахиляється до нього).

Колобок співає свою пісеньку, діти підспівують йому.

— Скачи ж собі, Зайчику, назад у ліс, а ми до тебе ще прийдемо у гості.

— А ти хто? (Ведмедик називає себе, запитує у Колобка, хто він такий. Колобок і йому співає свою пісеньку).

Йди, Ведмедику клишоногий, до себе у ліс, а ми до тебе теж прийдемо у гості.

Діти переступають через купи хмизу, перестрибують «горбочки» у лісі.

— А це хто? (Показує Вовка. Він називає себе. Підходить до Колобка, починає його обнюхувати).

Діти, а яку пісеньку заспівав Колобок Вовкові? [Діти підспівують).

Засмутився сірий Вовчик-братик, що не з'їв він Колобка, покотився далі.

— Котиться Колобок, а назустріч йому біжить хитра пустунка, руденька шубка, хвіст—краса: Лисичка-сестричка.

Грається сценка зустрічі Колобка і Лисички.

Колобок співає свою пісеньку, Лисичка обнюхує його, облизується: «Ой, який смачненький, запашний».

Аж тут побачили Лисичку дідусь із бабусею, підбігли до неї, схопили за лапи: «Не. їж нашого Колобка, не їж!» А Лисичка й каже: «Та я тільки понюхати хотіла. Дивіться, скільки я сама Колобків напекла, усіх дітей почастую!»

Лисичка виносить кошик із колобками. Вихователь заохочує подякувати Лисичці за гостинці, запросити до нас у гості в дитячий садок.


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

44526. Мұрын қуысы, қабырғаларының құрылысы, тесіктері, олардың маңызы 15.94 KB
  Жоғарғы қабырғасы-мұрын сүйектен, тор сүйектің горизонтальды табақшасынан және сына сүйек пен, шүйде сүйектің мұрын қуысына қараған бетінен тұрады
44527. Бассүйек шұңқырлары. Олардың шекаралары, құрамы 16.05 KB
  Ми сауытының ортаңғы шұңқыры-Fossa crania media. самай сүйектің тас қыры мен түрік ері арқасы арқ. шектелген. Ортаңғы ойысы-көз шарасы, сына сүйектің үлкен қанаты
44528. Көкет, тесіктері, әлсіз жерлері 15.04 KB
  Көкет (лат. diaphragma ) - көкірек және құрсақ қуыстарын бір-бірінен бөліп тұрған, пішіні күмбез тәрізді жалпақ жұқа бұлшық ет. Күмбездің дөңес келген ортаңғы сіңірлі төбесі көкірек қуысына қарай бағытталған. Көкеттің шеткі етті бөлігі — тарамдалған бұлшықет будаларынан тұрады. Олар бекитін орындарына қарай: бел, қабырға және төс бөлімдеріне бөлінеді.
44529. Іш аймақтары. Тік бұлықеттің қынаптарының пайда болуы 15.85 KB
  Жоғарғы іштік аймақ-regio epigasrtium, қабырғалардың шеміршекастылық оң жіне сол жақтық аймғына-regio hypohondrica dextra et sinisrta, бөлінеді
44530. Мойын, cervix, артқы, латеральды, төс-бұғана-емізікті бұлшықет аймағы ж/е алдыңғы деп 4 аймаққа бөледі 15.59 KB
  Латеральды аймақ, regio cervicalis lateralis, m. sternocledomastoideus-тің артында орналасқан ж/е оны алдыңғы жағынан аталған бұлшықет, астыңғы жағынан бұғана ж/е артқы жағынан m. trapezius шектейді үшбұрышты бөледі. Жауырын-бұғана үшбұрышы, trigonum omoclaviculare
44531. Мойын шандырлары 16.3 KB
  Беткей мойын шандыры, fascia colli superficialis, дененің жалпы беткей(теріасты) шандырының бөлігі болып табылады ж/е бірден үзіліссіз көрші аймақтарға ауысады. Дененнің басқа теріасты шандырынан айырмашылығы: онда теріасты бұлшықеті
44532. Ас қорыту жүйесінің жалпы құрылысы, әрбір бөлімнің қызметтері 15.17 KB
  Ас қорыту жүйесі (көне грекше: systema digestoria; көне грекше: systema — бүтін, байланысқан, жүйе; лат. digestoria — асқорыту) - адам мен жануарлар организмдеріндегі асты (азықты) қабылдау, өндеу, қорыту, сіңіру және жын қалдығын сыртқы ортаға шығару қызметтерін атқаратын мүшелердің жүйесі
44533. ТАТЬЯНА ТОЛСТАЯ: ТЕКСТ СЕМЬИ И СЕМЬЯ В ТЕКСТЕ 187.3 KB
  Татьяна Толстая. В предисловии к одной из своих последних публикаций Толстая рассматривает литературу как дело сугубо семейное как нечто напоминающее надомный промысел. Опубликовав свои эссе в одном томе с рассказами своей сестры Наталии Толстая комментирует это собрание текстов под названием Сестры следующим образом: Наша книга отклик на происходящее вокруг.
44534. ФОРМЫ ГОСУДАРСТВ, ФОРМЫ «СЕМЬИ» 377.14 KB
  При этом по крайней мере в идеале социалистические государства Центральной и Восточной Европы являлись формой государства всеобщего благосостояния. Относительная обеспеченность едой и жильем полная занятость высокие по сравнению с другими стратами зарплаты для рабочих и обеспечение номинально бесплатного или дешевого здравоохранения образования ухода за детьми материнскими льготами и культурными мероприятиями все это могло бы служить основанием для того чтобы рассматривать эти государства в качестве примера государства...