59283

ВЕРНІСАЖ ВЕСНЯНИХ КВІТІВ

Конспект урока

Педагогика и дидактика

А зараз відгадайте загадки Заспіва весна в ріжок Квітка робить перший крок Прошиває ковдру снігу І веде до нас відлигу Як зовуть цю ранню квітку Чи зустрінем ї влітку Підсніжник...

Украинкский

2014-05-05

30 KB

0 чел.

СЦЕНАРІЙ  ВИХОВНОГО ЗАНЯТТЯ

НА ТЕМУ:

“ВЕРНІСАЖ  ВЕСНЯНИХ  КВІТІВ”


Тема: Вернісаж весняних квітів

Мета: Розширити знання дітей про природу, ознайомити з різноманітністю весняних квітів, виховувати естетичні почуття, смаки, навчити бережливого ставлення до природи, розвивати логічне мислення.

Хід заняття

І. Організаційна частина

- Добрий день, діти! Ви, напевне, добре відпочили на канікулах, тож будете уважно слухати.

Про що в нас сьогодні піде мова ви здогадаєтесь самі.

ІІ. Основна частина.

1. Щоб дізнатися тему нашого заняття ви повинні послухати віршик:

 Весна – чарівниця

 неначе цариця

 наказ свій послала,

щоб краса вставала.

І проліски і травка

    й зелена муравка

і кульбаба рясна

і фіалочка рясна

Всі квіти весняні

веселі, кохані

З-під снігу виходять

Голівки підводять

- Отже, як ви здогадалися тема нашого заняття весняні квіти.

2. А зараз відгадайте загадки

 Заспіва весна в ріжок

 Квітка робить перший крок

 Прошиває ковдру снігу

 І веде до нас відлигу

 Як зовуть цю ранню квітку?

 Чи зустрінем ї влітку?

        (Підсніжник)

Мабуть всі ви бачили підсніжники і знаєте які це красиві квіти. Про підсніжник є така легенда. Коли перші люди Адам і Єва були вигнані з раю на землі панував холод падав сніг. Єва дуже змерзла. Щоб втішити її кілька сніжинок перетворилися у квітки підсніжника. Тому ці квіти і такі білі як сніг.

3.

 З-під снігу свій листочок

 До сонця простягну.

 І синій мій дзвіночок

 Вітатиме весну.

        (Пролісок)

Підсніжники і проліски зацвітають перші, коли навколо ще стоїть сніг, він розтанув тільки де-не-де. А зараз послухайте загадки про квіти, які цвітуть пізніше – у квітні і травні.

 Хто красується на лузі

 В золотому капелюсі

 І чекає на обнову –

 Білу шапочку чудову

 Цвіте всю весну коло хати

 Золотогубі сонценята.

 Та ось уранці, де й поділись.

 Мов парашути розлетілись.

        (Кульбаба)

 Цвіте синьо, лист зелений,

 Квітник прикрашає

 Хоч мороз усе побив

 Його не займає.

        (Барвінок)

 Квітка я ніжна, низенька, дрібна

 Коли розцвітаю приходить весна

 Мій цвіт фіолетовий 5 пелюсток

 В ній квітну довго між інших квіток.

        (Фіалка)

 Росте на наших луках

 Квітонька дрібна

 Дала їй сині очі

 Ненечка - весна

 От пройде біля неї

 З усміхом хто небудь

 Услід тихенько квітка

 Промовить – і не забудь.

        (Незабудка)

 Дрібнесенькі дзвіночки

 Неначе воскові

 Нанизано рядочком

 На довгому стеблі.

 

 І ніжно-запашненькі

 Найкращі із квіток

 Ці квіточки біленькі

 Зовуть нас у лісок.

        (Конвалії)

Квіти, назви яких ви вгадали ростуть в лісі. А які ви знаєте квіти, які ростуть вдома, на подвір’ях весною?

Ви певне знаєте квітку нарцис? А чи знаєте, яка про нього є легенда? Якщо не знаєте, я вам розповім.

Нарцис – то був хлопець. І був він дуже гарний. Одного разу прийшов він до річки води напитись, глянув на себе у воду і став милуватись собою. Довго він сидів на березі річки і не зміг відірватися від свого відображення і перетворився він  на квітку, яку назвали його іменем нарцис.

ІІІ. Підсумок уроку.

- Молодці діти, ви були активні. Сподіваюсь, вам сподобався наш урок. Ви дізналися багато цікавого. А за те. Що ви були старанні, весна передала вам подарунки.

До побачення!

      

 

 


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

69622. Формування матриці альтернатив, використання похідних критеріїв вибору 143 KB
  Мета: набути навиків у проведенні аналізів варіантів рішень та формуванні матриці альтернатив. Завдання Сформувати матрицю рішень відповідно до поставленої задачі. Задача №1 Завод випускає тонізуючий напій у 40-літрових бочках. Витрати на виробництво одного літра напою складають...
69624. Вирішення ЗПР за схемою «дерева рішень» 136.5 KB
  Мета: навчитись складати дерево цілей визначати найбільшу ефективність правильно вибирати рішення відносно дерева цілей. При виконанні індивідуального завдання необхідно: скласти дерево яке охоплює усі можливі варіанти подій; визначити найбільш ефективну послідовність дій...
69625. Визначення вартості достовірної інформації, графік корисності 102 KB
  Мета: набути навиків у проведенні аналізів варіантів рішень та формуванні матриці альтернатив. Задача №1 Завод випускає тонізуючий напій у 40-літрових бочках. Витрати на виробництво одного літра напою складають 70 коп., а продають за 1,3 грн.
69626. Організаційна структура підприємства «Foot-service» 84 KB
  Foot-Service - динамічно розвивається компанія на взуттєвому ринку України, заснована в 2010 році. Основними напрямками компанії є виробництво та оптові продажі взуття. Мета компанії це: виведення на ринок сучасної, комфортної та якісної продукції.
69627. Теорія прийняття рішень в задачах управління та контролю 32 KB
  Торгівельна фірма що продає взуття оптовим покупцям на вітчизняному ринку повинна вирішити яку кількість пар потрібно виготовити щоб задовольнити попит покупців і отримати максимальний прибуток. Закупівельна ціна однієї пари взуття становить 95 якщо партія менша 1000 штук та 90 якщо...
69628. Формування матриці альтернатив, використання класичних критеріїв вибору 48.91 KB
  Мета: набути навиків у проведенні аналізів варіантів рішень та формуванні матриці альтернатив. Завдання Сформувати матрицю рішень відповідно до поставленої задачі. Задача №1 Завод випускає тонізуючий напій у 40-літрових бочках. Витрати на виробництво одного літра напою складають...
69629. МАІ – метод аналізу ієрархій. Метод Сааті 111 KB
  Побудувати дерево ієрархії відповідно до своєї теми, на якому вказати мету, критерії та альтернативи. Визначити експертів, які будуть оцінювати альтернативи за даними критеріями за 9 – ти бальною шкалою. Визначити пріоритети критеріїв, в які входять : компоненти власного вектору...
69630. Інформаційні управляючі системи і технології 485.5 KB
  Мета методичних вказівок – допомогти студентам заочної форми навчання вирішувати задачі прийняття рішень з використанням математико-статистичних моделей та нових інформаційних технологій. Основна форма занять студентів заочної форми навчання – самостійне опрацювання навчального матеріалу...