59322

Сценарний план конкурсу акторських здібностей

Конспект урока

Педагогика и дидактика

В результаті чого король щоб виконати бажання принцеси видає указ про створення театру і слуга оголошує конкурс акторських здібностей. для того щоб визначити переможця Конкурсу акторських здібностей ми запропонуємо нашим учасникам ряд конкурсів які і будуть орієнтиром у визначенні...

Украинкский

2014-05-06

45 KB

0 чел.

Сценарний план конкурсу акторських здібностей

Мета: Розвивати акторські здібності, фантазію і уяву дітей. Сприяти розвитку різних операцій мислення. Виховувати в учнів любов до природи, до рідного краю. Збагачувати дитину нормами культурної поведінки, в колі ровесників і дорослих, сприяти всебічному розвитку дітей.

Місце проведення: спортивний майданчик.

Література: “Розкажіть онучку”, “Початкова освіта”, “Позакласний час”.

Хід заняття.

Під пісню короля із мультфільму “Бременські музиканти” на сцену виходить король в оточенні придворних дам, слуги і принцеси Трубодурочки. Між ним починається розмова, принцеса просить (жалісно, плачучи) короля створити театр, який би веселив її. В результаті чого король, щоб виконати бажання принцеси видає указ про створення театру і слуга оголошує конкурс акторських здібностей.

- для того, щоб стати одним з акторів театру принцеси, ви спочатку маєте відповісти на запитання тесту, в результаті якого ми дізнаємося артистична ви особа чи ні. Для участі в тесті запрошуються всі бажаючі, але не більше 30 чоловік, бажано, щоб були представники кожного загалу. Кожна стверджувальна відповідь оцінюється в 1 бал, а заперечна – в 0 балів. Отже, підготуйтеся вести рахунок своїх балів і зосереджено відповідати на кожне запитання.

  1.  Чи є у вас почуття гумору?
  2.  Часто ви змінюєте зачіску?
  3.  Чи можна вас назвати душею компанії?
  4.  Чи любите ви нові зустрічі і знайомства?
  5.  Чи вдається вам завоювати увагу аудиторії?
  6.  Чи притаманне вам вміння захопити своєю ідеєю інших?
  7.  Чи можете стримувати ви свої емоції?
  8.  Чи в змозі ви розвеселити сумну людину?
  9.  Чи можете ви підкорити свій настрій в залежності від обставин?
  10.  Чи можете ви скопіювати голос інших?
  11.  Вам не хочеться іти до училища. Ви переконуєте батьків, що ви хворі – 1 бал; виходите з дому і йдете гуляти по місту – 0 балів.
  12.  Вам ставлять двійку. Ви: стаєте на коліна і благаєте “потягнути” на трійку – 1 бал; обіжаєтеся і плачете – 0 балів.
  13.  Вам не вистачило грошей, щоб розрахуватися у кафе. Ваші дії: залишаєте у заставу свій годинник і йдете позичати грошей у знайомих – 0 балів; просите грошей у незнайомих людей, а за це проспіваєте їм веселу пісеньку – 1 бал.

Підрахуйте бали.

  •  якщо у вас від 8 до 13 балів, то, безперечно, можна сказати, що ви натура артистична. Ваша поведінка непередбачена, але через це з вами і цікаво оточуючим. Якщо ж у вас від 0 до 7 балів, то ви людина спокійного характеру, від вас не можна очікувати раптових змін у поведінці. Серед людей з акторськими здібностями, ви сіренька мишка. Ваші творчі нахили – у іншій сфері.
  •  а зараз учасники, які набрали більше 8 балів запрошуються на сцену, і всі вони будуть зараховані до театру принцеси Трубодурочки.
  •  нашим менш артистичним учасникам ми щиро бажаємо знайти свої творчі нахили в іншій сфері..
  •  для того, щоб визначити переможця “Конкурсу акторських здібностей” ми запропонуємо нашим учасникам ряд конкурсів, які і будуть орієнтиром у визначенні переможця. Оцінювати ваші можливості будуть Король і принцеса Трубодурочка.

    Під музику з того ж мультфільму на сцену виходять розбійники, які і проводять перший конкурс.

    І конкурс. “Чоловік, який кричить”.     

    Завдання конкурсу:

    а) уявіть, що ви рок-зірка і вам потрібно пройти через натовп ваших прихильників.

    б) бабуся бачить, що її внук лізе по водостічній трубі 9-и поверхового будинку.

    в) охоронець побачив школярів, які крадуть яблука в саду.

    Наступний конкурс проводить слуга-Шут, який є на сцені з самого початку.

    ІІ конкурс “Міміки і жестів”

    Завдання конкурсу:

    За допомогою міміки і жестів потрібно зобразити все те, про що буде показувати Шут.

    а) ви прогулювалися на вулиці і упустили свій гаманець. Коли ви зігнулися, щоб підняти його у вас несподівано розірвалися штани на найнезручнішому місці (Шут роздає учасникам голку з ниткою). Ваше завдання зашити штани, не знімаючи їх із себе.

   б) у вас назбиралося багато речей, які ви вирішили попрати. Ви берете все необхідне для прання, перете, викручуєте попрані речі і розвішуєте їх на шнурок.

   в) коли ваші попрані речі висохли, вам необхідно їх попрасувати. Перед вами прасувальна дошка і праска. Вперед, друзі!

ІІІ конкурс. Наступний конкурс “Конкурс походок”       

Завдання конкурсу:

    а) ви – першокласник, який першого вересня іде в школу.

   б) іноземець, який приїхав в Київ і прогулюється по Хрещатику.

в) дівчина, яка поспішає на побачення з гарною зачіскою, яку несподівано роздуває вітер.

г) ви – робітники “швидкої медичної допомоги”, які приїхали по терміновому виклику на автотранспортну пригоду.

д) ви – міліціонер на місці автотранспортної пригоди.

е) шофер. Ваші дії.

   IV конкурс “Конкурс читців”

   Слуга-Шут розповідає всім добре відомий віршик:

Наша Таня гірко плаче.

Упустила в річку м’ячик.

Ой ти, Танечко, не плач,

Не потоне в річці м’яч.

   Завдання конкурсу:

   Потрібно розказати цей віршик в різних образах.:

А) як англієць;

Б) як доповідач на трибуні;

В) як підлиза;

Г) як японець;

Д) як п’ятирічна дівчинка;

Е) як старий дід.

   V конкурс “Чоловік, який їсть”.

 Завдання конкурсу:

А) уявіть і зобразіть як ви їсте смачні банани, які виявилися…гнилими.

Б) у вас в руках гарне велике яблуко, і вам здається, що воно дуже смачне, ви починаєте його їсти, і раптом…черв’ячок.

В) ви дуже голодні, і у вас є рибні консерви, але їх немає чим відкрити. Ваші дії:

Г) уявіть, що ви їсте смажену рибу, тільки що вийняту із сковорідки.   

   Після кожного конкурсу сцену залишають 1-5 учасників з найменшою кількістю балів. В кінці на сцені залишаються 3-5 учасників, з яких і вибирається переможець “Конкурсу акторських здібностей”. В самому кінці королева з королем вручають переможцю приз.

Дутчак М.

Іванійчук М.

Дорош Н.        


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

83188. Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні учителі 38 KB
  Мені здається, що сьогодні вчити і виховувати дітей складніше, ніж колись. Життя стало непередбачуванішим, з’явилося багато нової інформації, техніки, змінилося ставлення до деяких моральних цінностей. Я впевнена, що професія вчителя – одна з найважливіших у нашому суспільстві.
83189. Стратегический менеджмент как сфера профессиональной деятельности 38.25 KB
  Процесс разработки стратегий включает: 1 определение корпоративной миссии; 2 конкретизацию видения корпорации и постановку целей; 3 формулировку и реализацию стратегии направленной на их достижение. Вместе с тем разработка стратегии на практике процесс творческий.
83190. Славянофильство и западничество: куда идти России? 33.5 KB
  К предыстории относится период с десятых до середины тридцатых годов девятнадцатого столетия. В начале тридцатых годов большинство будущих славянофилов исключая Хомякова были приверженцами философии Шеллинга и их позиция была скорее западнической чем славянофильской.
83191. ИНТЕРНЕТ-ЭКОНОМИКА РОССИИ 40.22 KB
  Как последствие эффективность финансовой работы в современной экономике впрямую находится в зависимости от интенсивности переустройства информации а апофеозом эволюции информационно-коммуникационных технологий стало возникновение Интернета в общем и Интернет-экономики eeconomy в частности.
83192. ВЕНСКАЯ КОНВЕНЦИЯ О ПРАВЕ МЕЖДУНАРОДНЫХ ДОГОВОРОВ 35.5 KB
  Конвенция применяется к договорам заключаемым между государствами в письменной форме. Лицо представляющее государство в целях принятия текста договора либо в целях выражения согласия на обязательность договора должно иметь соответствующие полномочия либо в силу занимаемой должности считаться представляющим свое государство без предъявления полномочий. К последним относятся: главы государств главы правительств министры иностранных дел; главы дипломатических представительств применительно к договорам с государствами в которых они...
83193. ОСНОВНЫЕ ПОДХОДЫ К СТОИМОСТНОЙ ОЦЕНКЕ ОБЪЕКТОВ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ 70.5 KB
  Отличительными свойствами интеллектуального товара, по сравнению с обычным товаром, являются: редкость, уникальность, конкурентоспособность и другие характеристики. Общим с рынком любого товара является то, что интеллектуальный товар – продукт труда, произведенный для продажи в целях обмена на другие продукты труда или деньги на рынке...
83194. Training for employment in Sweden (Перекваліфікація для працевлаштування у Швеції) 18.38 KB
  Training programs for the unemployed have been cornerstones of labor market policy for many decades. In Sweden, training programs have been used since 1918 and constitute an important part of the so-called Swedish model (or Nordic model) of labor market policy. Among Sweden’s current programs, the employment training program...
83195. Расчётное исследование влияния закона закрутки и тангенциального навала при оптимизации лопаточного аппарата осевого компрессора 707 KB
  В современном турбостроении окончательная доводка проточной части осевого компрессора ОК осуществляется путем трехмерной многокритериальной оптимизации лопаточного аппарата. Современные программные комплексы основанные на методах вычислительной газовой динамики CFD позволяют смоделировать подобное сложное течение что дает возможность уменьшить...
83196. ІНВЕСТИЦІЙНА АКТИВНІСТЬ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ: МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ОЦІНКИ 57.12 KB
  У сучасних умовах інвестиції виступають важливим елементом розвитку як національної економіки, так і економіки в цілому. Залучення інвестицій забезпечує науково-технологічний прогрес, стрімке економічне зростання, збільшення показників господарської діяльності країни, регіону, підприємства тощо.