59375

День здоров’я. Сильні, спритні і сміливі

Конспект урока

Педагогика и дидактика

Вправа ноги на ширину ступні обруч опущений. Вправа видих. Вправа ноги нарізно обруч опущений. Вправа вдих.

Украинкский

2014-05-06

63 KB

1 чел.

cценарій

День здоров’я

 

 


Тема:
Сильні , спритні і сміливі

Мета: Закріпити навички вивчених рухів і ігор.

Розширити знання дітей про традиції і спортивні розваги козаків, виховати у дітей любов до занять спортом, спонукати до ведення здорового способу життя.

Обладнання: Гімнастичні палиці, обручі, прапорці, канат, гімнастичні куби.

Проведена робота: Ознайомлення дітей з козацькими іграми і забавами (доступними для дітей), вивчення комплексі ранкової гімнастики з різними предметами (палиці, обручі, прапорці), комплексів оздоровчої гімнастики (комплекс для дітей “Незнайка”) комплексу вправ гармонічного розвитку тіла й душі (“Танець звірів” – вправи з гімнастики У-шу), вивчення віршів, індивідуальна робота з деякими дітьми.

Хід заняття

Зранку, прийшовши в дитячий садок, діти виконують зарядку. Старша група – з обручами, середня група – з палицями, молодша – з прапорцями. Ведеться розмова, перед зарядкою, про користь для організму людини і кросу синхронного і ритмічного виконання вправ.

Комплекс ЗРВ з обручами (старша група)

І. Піднімати обруч вперед і вгору.

Вправа  ноги  на ширину ступні, обруч опущений.

  1.  Підняти обруч перед собою (вдих).
  2.  Підняти обруч над собою подивитись у віконечко (видих).
  3.  Опустили обруч перед собою (вдих).
  4.  Вправа (видих).

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІІ. Нахили тулуба вперед.

Вправа ноги нарізно, обруч опущений.

  1.  Прогнутись вперед, руки з обручем витягнути перед  собою (видих).
  2.  Вправа (вдих).

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІІ. Творити тулуба (слугування тулуба).

Вправа ноги на ширині ступні, обруч опущений.

  1.  Поворот вправо, руки з обручем витягнуті вперед (вдих).
  2.  Вправа (вдих).
  3.  Поворот вліво (видих).
  4.  Вправа (вдих).

Вправу виконати в середньому темпі 4 рази.

ІV. “Змійка – гора” (міна похоження тіла в упорі лежачи на животі).

  1.  Вправа упор лежачи на животі.

1. – “Змійка” прогнутись (вдих).

  1.  – “Гора” піднятись (видих)

Вправу виконати 4 рази в повільному темпі.

V. “Стрілочка” піднімання тулуба з положення упор лежачи на спині в положенні “Стрілочка”.

Вправа упор лежачи на спині. (обруч покласти на підлогу збоку)

  1.  “Стрілочка” (видих).
  2.  Упор лежачи на спині (вдох)

Вправу виконати 4 рази в повільному темпі.

VІ. Стрибки в обруч

Вправа О.С. обруч перед собою на підлозі.

  1.  Стрибки в обруч.
  2.  2. Вправи
  3.  Вправу виконати 4 рази в посередньому темпі.

Комплекс ЗРВ з гімнастичними палицями

(Середня група)

І.Піднімання палиці вперед-вгоду.

Вправи ноги на ширині ступні, палиця в руках опущена.

  1.  Підняти палицю вперед (вдих).
  2.  Підняти вгору (видих).
  3.  Опустити вперед (видих)
  4.  Вправа (видих).

Вправу виконати 4 рази в повільному темпі.

ІІ. Нахили тулуба вперед

Вправа та ж сама.

  1.  Нахилитись вперед, палиця перед собою (видих).
  2.  Вправа (вдих)

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІІІ. Повороти тулуба з одночасним підніманням палиці вгору.

Вправа ноги нарізно, палиця в руках за головою.

  1.  Повернутись вправа, палиця над головою (видих)
  2.  Повернутись у Вправі (вдох).
  3.  Повернутись вліво, палиця над головою (видих)
  4.  Вправа (вдох).

Вправу виконати 4 рази в кожен бік, середній темп.

ІV. Згинання тулуба вперед.

Вправа сидячи, ноги нарізно, палиця в руках опущена.

  1.  Зігнутись, дістати палицею лінії носків (видих)
  2.  Вправа (вдих)

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

V. Піднімання прямих рук і ніг.

Вправа лежачи на спиті палиця в руках над головою.

  1.  підняти руки і ноги вверх. Ногами доторкнутись до палиці (видих)
  2.  Вправа (вдих)
  3.  Вправу виконати 4 рази в повільному темпі.

VІ. Стрибки через палицю.

Вправа, ноги разом, руки на поясі, палиця на землі перед собою.

Вправу виконати 9 разів у середньому темпі.

Комплекс ЗРВ з прапорцями (молодші група)

І Піднімання рук через сторони вгору.

Вправи ноги на ширині ступні, руки з прапорцями опущені.

  1.  Підняти руки в сторони (вдих).
  2.  Підняти руки вверх (видих).
  3.  Опустити руки в сторони (вдих).
  4.  Вправи (видих).

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІІ. Нахили тулуба вперед.

Вправи ноги нарізно, руки опущені

  1.  Нахилитись вперед, руки перед собою (видих)
  2.  Вправа (вдих).

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІІІ. Стручування тулуба.

Вправа теж саме.

  1.  Струтити тулуб вправо, руки з прапорцями в сторони (видих).
  2.  Вправа (вдих.
  3.  Струтити вліво (видих)
  4.  Вправи (вдих)

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІV, “Собачка – Змійка”. (прапорці на землі)

Вправа сидячи на колінах прогнувшись.

  1.  “Собачка” – (видих).
  2.  “Змійка” – (вдих).

Вправу виконати 4 рази в повільному темпі.

VІ. Стрибки на місці. (прапорці на землі)

Вправи ноги разом, руки на поясі.

Виконати 10 стрибків в середньому темпі.

Комплекс ЗРВ для есельної групи

І.Піднімання рук через сторони вверх. (високе дерево)

Вправа О.С.

  1.  Підняти руки в сторони (широке дерево)
  2.  Підняти руки вверх (високе дерево)
  3.  3-4 зворотні рухи.
  4.  Вправу виконати 4 рази в повільному темпі.

ІІ. Нахили тулуба вправа і вліво (вітер дерево хитає)

Вправи, ноги нарізно, руки на поясі.

  1.  Нахилитись вправо (видих)
  2.  Вправа (вдих)
  3.  Нахилитись вліво (видих)
  4.  Вправа (вдих) вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІІІ. Присідання (кущик)

Вправи ноги на ширині ступні, руки на поясі.

  1.  Просісти, руки перед собою (видих).
  2.  Вправа (вдих)

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

ІV. “Лисичка”

Вправи лежачи на животі, руки біля грудей.

  1.  Лисичка притаїлась” (видих)
  2.  Лисичка побігла” рухи руками і ногами не торкаючись підлоги (вдих).

Вправу виконати 4 рази в середньому темпі.

V. Стрибки “як зайчик”

Вправи ноги разом, руки на поясі.

Виконати 6 стрибків в середньому темпі.

Після виконання комплексу ранкової гімнастики (старша група з обручами, середня група – з гімнастичними палицями, молодша з прапорцями, ясельна без предметів). Дітям розповідають вихователі у групі про спорт (види спорту, спортивні змагання, видатних спортсменів...)

Початок змагань. Вступне слово.

Добрий день діти. Ми з вами тут зібрались щоб провести день здоров’. Для старшої групи це останній такий захід у цьому дитячому садочку. Тому, що через місяць вони вже випускники, а це перший крок до більш складного дорослого життя. Тому, я звертаюсь перш за все до майбутніх випускників – давайте покажемо наполегливу працю і старання щоб і у вас в пам’яті залишилось і молодші мали чому навчитись у вас. На сьогодні в нас заплановано багато цікавого: це перегляд комплексів райкової гімнастики, змагання, ігри і ще багато іншого, А чи вийде в нас, чи ні – залежить від вас.

Правила і програма свята.

  1.  Уважно слухати вказівки інструктора.
  2.  Поважати себе і інших учасників змагань. Не шуміти не пустувати.
  3.  Для перемоги прикладати максимум зусиль.
  4.  Переможці нагороджуються музичним подарунком.

Діти розказують вірші

Кожному своє

Кожен на світ живе як уміє

Котик животик на сонечку гріє

Песик – голівку на лапки поклав

Добре наївся і трішки поспав.

Гранична сонечко стріла й співає.

Вітер легенький в гіллі повіває.

Ніні пелюсточки квітка розкрила.

Ніжний метелик розкрив свої крила.

В небо безмежне злетіла пташина.

Світ відкриває для себе дитина.

Чарівний світ

Я на траві люблю лежати

Дивитись в небо і співати

Навколо мене стільки дива

І я у світі цім щаслива.

Погляньте й ви навкруг, будь ласка

Це ж так чудова, всюди казка

У небі хмари наче з вати

І різні там живуть звірята.

Метелики всі чарівні.

Лунають скрізь пташок пісні.

Пахучі трави, всюди квіти

Ну як у світі не радіти.

Сьогодні в нас цікава гра –

Змагатиметься дітвора

Відважним бути, не зітхати

І спритність свою показати.

1 конкурс. Перегляд комплексів ранкової гімнастики. Беруть участь всі вікові групи. Починають наймолодші.

  1.  Конкурс. Естафети.

Для ясельної групи: проповзти по лавці на животі, пролізти під душу, пострибати по обручах.

Для молодшої групи: поповзти по лавці сидячи на колінах, вилізти на шведську стінку, пробігти як павучок.

Для середньої групи: пострибати через гімнастичну дошку, або канат, вилізти по гімнастичній стінці, злізти пробігти так як рак.

Для старшої групи: пострибати через лавку, піднімання ніг на гімнастичній стінці хлопці до 10 разів, дівчата до 5 разів, поповзти “як крокодил”.

  1.  конкурс. Ігри

Ясельна група – “передай м’яч”

Молодша група – “перекинь м’яч” кидки м’яча двома руками знизу. (перетягування канату).

Середня група - “бій когутів”, передай м’яч в колоні над головою

Старша група – “бій на бочках” пройди через обруч.

4 Інтелектуальний. Відгадати загадку.

Ясельна група.  “Без вікон, без дверей

Повна хата людей

(Гарбуз)

Молодша   Кругленький, маленький,

Стрибає і діток звеселяє

(М’яч)

Середня   Взимку біленький,

Влітку сіренький

(Заєць)

Старша   Не літає, гуркотить

Жук по вулиці біжить,

Очі – вогники горять.

Як жука того звать.

(Автомобіль)

Молодша  Поле не міряне,

Вівці не лічені,

Пастух рогатий

(Місяць, небо і зорі)

4 конкурс для середньої і старшої груп. Оздоровча гімнастика. Танець звірів “вітання сонечка”.

Підведення підсумків, нагородження, заключне слово.

 


 

А также другие работы, которые могут Вас заинтересовать

74341. Моделирование протяженных линий эл.передачи напряжением 330-750 кВ 38 KB
  Линии электропередачи с номинальным напряжением 330 500 750 кВ разделяют посредством переключательных пунктов на участки в 250 350 км что локализует и уменьшает влияние поврежденных участков на изменение параметров режима и устойчивость работы сети рис. Такое построение линии а также включение промежуточных подстанций разбивает электропередачу на участки и ее удобно моделировать цепочной схемой замещения. Протяженные линии в режиме минимальных нагрузок имеют избыток реактивной мощности генерируемой линией. Для компенсации этой...
74342. Режим передачи активной мощности для идеализированной электропередачи. Условия передачи активной мощности 319.5 KB
  Отложим вектор фазного напряжения U1ф в начале линии по вещественной оси. Под углом φ к нему построим вектор тока I в линии. В результате получим падение напряжения ΔU и вектор фазного напряжения U2ф в конце линии. Линия без потерь: а схема замещения; б векторная диаграмма; в угловая характеристика мощности Тогда активная мощность в начале линии 10.
74343. Режимные и технические мероприятия повышения пропускной способности электропередачи 31 KB
  Причем с увеличением длины линий второй фактор устойчивость определяет предел передаваемой мощности. Известно что передаваемая по линии без потерь активная мощность АМ и потребляемая по ее концам реактивная мощность РМ в зависимости от угла передачи d определяются как: Ограничения передаваемой мощности Р0 вызваны необходимостью обеспечить статическую устойчивость в нормальном режиме с коэффициентом запаса по передаваемой мощности: где предельная мощность Также нужно обеспечить динамическую устойчивость в аварийном режиме и передачу...
74344. ОБЩАЯ ХАРАКТЕРИСТИКА ЗАДАЧИ РАСЧЕТА И АНАЛИЗА УСТАНОВИВШИХСЯ РЕЖИМОВ. ЦЕЛЬ РАСЧЕТОВ. ОСНОВНЫЕ ДОПУЩЕНИЯ ПРИ РАСЧЕТЕ РЕЖИМОВ 95.5 KB
  Естественно такая электрическая цепь обязательно включает в себя ИП и ЭП как составные части и в едином смысле понятие электрической сети формально совпадает с понятием ЭЭС как электрической цепи. При решении ряда задач эксплуатации развития и проектирования электрических сетей необходимо оценить условия в которых будут работать потребители и оборудование электрической сети. Также эти оценки дают возможность установить допустимость анализируемого режима при передаче по сети данных мощностей при подключении новых и отключении...
74345. РАСЧЕТ И АНАЛИЗ УСТАНОВИВШЕГОСЯ РЕЖИМА УЧАСТКА ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ СЕТИ 1.09 MB
  В качестве участка может рассматриваться любой элемент трехфазной электрической сети (линия электропередачи, трансформатор и т.д.), в дальнейшем именуемый также общим термином — электропередача. Предварительно рассмотрим участок — электропередачу, схема замещения которого состоит из одной продольной ветви с сопротивлением
74346. ПРЕДСТАВЛЕНИЕ КОМПЕНСИРУЮЩИХ УСТРОЙСТВ 158 KB
  Создаются возможности регулирования напряжения в узлах сети и на зажимах электропотребителей: Реактивная мощность передаваемая от электростанции и других центральных источников загружает все элементы электрической сети уменьшая возможность передачи активной мощности. Поэтому по экономическим соображениям потребность в реактивной мощности в большей ее части необходимо удовлетворять за счет установки местных источников реактивной мощности. В этом случае уменьшается передача реактивной мощности по участкам сетей: снижаются потери...
74347. Составление схем замещения сетей одного или нескольких напряжений. Учет трансформации 64 KB
  Схема имеет 5 линий различного класса напряжения и 5 подстанций ступеней трансформации. Например если подстанция ПС1 соединяет выводы генератора с ЛЭП 500кВ то возможными напряжениями линий последующих ступеней будут 220 110 и т. Чем ниже напряжение сети тем большее количество линий она имеет и тем меньшая мощность передается по каждой из них.
74348. Электрические параметры режима и параметры схемы замещения. Виды режимов и их характеристика 51 KB
  Электрические параметры режима и параметры схемы замещения. Исходными данными для расчета установившихся режимов служат: схема электрического соединения и параметры сети электроэнергетической системы данные о потребителях и источниках электроэнергии. Нагрузки реальных электрических сетей при их проэктировании и эксплуатации обычно задают значениями потребляемых ими мощностей или токов ЭЭС представляется схемой замещения параметры которой обычно разделяют на продольные входящие в последовательную цепь передачи и распределения...
74349. Виды записи и составляющие полной мощности при сопряженном векторе тока. Векторные диаграммы комплексов мощности и тока 1.21 MB
  Виды записи и составляющие полной мощности при сопряженном векторе тока. Векторные диаграммы комплексов мощности и тока запись мощности при сопряженном токе Рассмотри общий случай при активноиндуктивной нагрузки источник синусоидального тока. Смещение тока относительно напряжения и определяет соотнощение между активной и реактивной составляющими мощности. Это соотношение известно как коэффициент мощности.